Opinie o Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o. w Szczecin

Zabieram głos II

Najpierw Gryglas teraz Szałabawka publicznie wspomina o przestarzłej technologi, monopalach ... Skąd oni czerpią wiadomości o technice offshorowej ?

Welding Machine

W sprawie ST3 powinien wypowiadać się Sasin, ewentualnie Błaszczak a nie Grubarczyk, to nie pod jego ministerstwem jest firma. Koledzy z Wawy widocznie wyznaczyli go do czarnej roboty bo widzą, że snucie nierealnych planów przed mikrofonem idzie mu dosyć sprawnie.

?

dokładnie !

!

Ich wszystkich w tym rządzie co pieprzą o przestarzałej technologii opanował chyba koronawirus !!!!!!!!!!! tylko zastanawiam się co mocniej ich wzięło czy korona czy wirus !!!!!!! Panie Jarku S. "wielki szacun" za walkę jako przedstawiciel nasz załogi przez nas wybrany choć wielu z nas już niema bo musimy jeść , płacić rachunki - utrzymać rodziny, czyli krótko zarabiać ponieważ zostaliśmy bez wypłat !!!!!!!! Ale myślę ,że jesteśmy jak gabinet cieni ! Myślę ,że wielu z nas chętnie wróci nawet z obczyzny , żeby być przy rodzinie i pracować w kraju !!! pozdrawiam - myślę ,że nadal jest poparcie wszystkich z ST3 !!!!! Dzięki !!!!

...

Siedzimy na postoju !!!!!!!!! Czekamy !!!!!!!

Zabieram głos

Artur Szałabawka poseł z naszej nieszczęśliwej ziemi szczecińskiej, poseł VIII kadencji nie wie, co będzie dalej z nowoczesną fabryką konstrukcji stalowych. - Jednak wszystkie siły polityczne i gospodarcze naszego miasta powinny doprowadzić do dalszego funkcjonowania zakładu – mówi poseł PiS. Nie wie jednak, na czym ma polegać pomysł ministerstwa aktywów państwowych dotyczący wydzierżawienia zakładu. - Być może więcej szczegółów otrzymałbym po napisaniu interpelacji, musiałbym mieć jednak podstawy do jej złożenia. Jak zwrócą się do mnie o to pracownicy firmy, to z pewnością takie pytanie zadam.

Gryfia

Lidl Polska szuka 2 tys. pracowników i podwyższa pensje, od 3,4 do 4,1 tys. zł na początek. Gryfia to ostatnia firma do której bym wysłał cv.

Aplikowałeś do firmy Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Opiekunka osoby starszej w Niemczech
Szczecin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. umów
Doraco Sp. z o.o. Korporacja Budowlana
logo firmy ELEKTRYK (m / k) w Deutsche Bahn (065)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Fiutek

Przy urnie pamiętajcie o swej krzywdzie.

Laluś
@Fiutek

Przecież Małgosia, nasza lokalna ekspertka od branży stoczniowej i morskiej mówi cały czas, że pod pisem przemysł w Szczecinie się odradza, a co złe to wina Grodzkiego i Zahorskiego!!!!!

Dobra rada

Panowie dajcie sobie spokój z tym bagnem i idźcie do normalnej pracy zarabiać na utrzymanie rodzin . Paragraf 55 ¹ działa !!! Skorzystajcie z niego !!!! Nie bójcie się !!!!! Korzystając z 55 ¹ nie otrzymacie mniej kasy niż jak firma wam sama podziękuje . Uważajcie żeby firma wam nie wypłaciła zaległe kasy i nie zrobiła aneksów do umowy o zmianę wynagrodzenia na niższe. Wtedy nie skorzystajcie z 55 ¹ bo nie będzie podstawy A nie podpisując aneksu sami się zwolnijcie i zostaniecie bez odpraw . Pozdrawiam .

Trol

To prawda te trolle,ale w rym przypadku trolle mają rację

...
@Trol

Trolle mają tylko trochę racji! Gdzie byli rządzący tak firmą. Mogli poczynić wcześniej kroki, aby zaprzestać tym patologią, które niby rzekomo zachodziły w firmie!!! Oni sami zbijali kasę . Dobra posadka, a reszta w(usunięte przez administratora)

Mieliście dobry zakład pracy to nie szanowaliscie. Dłubanie w nosie i w telefonie ! L4 i dorabianie u obcych ! Firma nic nie mogła zrobić w czasie i ,,reklama" poszła w świat. Teraz wielki płacz i wszyscy winni !!! Prawda jest taka że każdy przyłożył łapę i to bez wyjątków. To nie mogło się zakończyć inaczej. Pracy jest dużo i nie ma co płakać. Tak rozumiem że nie dla kierowników i innych ,,koordynatorów". Trzeba postawić sprawę jasno. Tu mieli prawdziwą sielanke. Panowie głowa do góry, żadna robota nie hańbi.

Pracownik administracyjny

Anonim weź wyjdź i nie wracaj, pracowałeś tam że udzielasz bo myślę że nie... Jesteś trolle pisowskim i nawet wiesz jak tam było.

Loko

Mają rację, ale Pisory jeszcze gorzej ludzi postawili w sytuacji, zostaliśmy bez niczego. Więc otwórz oczy i ocen sytuację co się działo przez pół roku. Ale i tak trolle Pisowskie będę twierdzić że to wina pracowników

offshore be w Polsce

Wcześniej przy nacisku Komisji Europejskiej zdecydowano się na tzw. specustawę, która pozwoliła na pozbycie się z obydwu stoczni 8 tysięcy pracowników (wprawdzie po wypłaceniu im odszkodowań), a następnie na  podzielenie majątku i jego sprzedaż w trybie przetargowym. 4. Zresztą sprawa stoczni w Gdyni i Szczecinie wydawała się przesądzona już w momencie kiedy Komisja Europejska zażądała zwrotu wcześniej udzielonej im pomocy publicznej, i nie było sprzeciwu  rządu wobec tej decyzji, czego wyrazem mogłoby być jej zaskarżenie do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości. Donald Tusk mimo tego, że swoją karierę polityczną zawdzięcza w jakimś sensie stoczniowcom Wybrzeża Gdańskiego, wtedy kiedy pojawiły się kłopoty z przyjęciem przez KE programów restrukturyzacyjnych stoczni, w gronie swoich najbliższych współpracowników stwierdził „niech szlag trafi te stocznie”. Później kiedy zaczął się już proces ich ostatecznej likwidacji w jednym z wywiadów radiowych pytany o sukcesy swojego rządu powiedział, że jednym z nich jest to, że nie dopłacamy już do stoczni. 5. Wczoraj Tusk otrzymał z rąk Angeli Merkel w Berlinie kolejną niemiecką nagrodę tym razem im. Walthera Rathenaua, jak uzasadniła to sama kanclerz w wygłoszonej laudacji za zasługi dla integracji europejskiej. Tusk jest faworyzowany przez obecną kanclerz przede wszystkim dlatego, że jest niezwykle spolegliwy wobec niemieckich pomysłów na forum Unii Europejskiej, nie sprzeciwia się  niemieckim przedsięwzięciom nawet wtedy kiedy godzą w solidarność europejską i polskie interesy  (jak Gazociąg Północny i ograniczenie dostępu do budowanego w Świnoujściu gazoportu), a czasami wręcz wspiera niemieckie interesy kosztem niestety tych polskich. Takim pociągnięciem była właśnie likwidacja stoczni w Gdyni i w Szczecinie, bo w ten sposób poważnie została ograniczona konkurencja dla stoczni niemieckich ratowanych, przez niemiecki rząd  przy użyciu środków budżetowych rządu federalnego i rządów landowych. Nie sądzę jednak, żeby przy odbiorze kolejnej niemieckiej nagrody, Tusk choć przez chwilę pomyślał o losie kilkunastu tysięcy stoczniowców, którzy dzięki jego spolegliwości wobec Niemiec, zostali pozbawieni pracy w polskich stoczniach.

były

w tej firmie zostali jeszcze pracownicy?

!

Ja miałem jako technolog 22 zł na godzinę w 2006 roku plus premię i nadgodziny , a dzisiaj mamy 2020 i gospodarka kwitnie , ceny z kosmosu w sklepach i taka patologia !!! Pensje rosną komu !!!

Rosja załatw robotę

Rosja załatw robotę w Stralsundzie. Czekamy

Loki

A kim wg ciebie byłeś jak nie robolem? (usunięte przez administratora) Znaj swoje miejsce

ST3 UPADA!!! PRACA W ST3 TO JAK WCZASY W CIECHOCINKU. KONIEC Z CIECHOCINEKIEM !!!!!!

Ktoś

Witam , czy wy naprawdę jesteście tacy ułomni i nie widzicie co się dzieje ? Nie widzicie że czas zmienić pracę? !!! Czas się usamodzielnić !!!! ST3 to nie jedyna firma !!!!! Ludzie przestańcie płakać ruszcie (usunięte przez administratora) i zacznijcie szukać roboty nim będzie za późno !!!!

@Ktoś

to że mam nową robotę nie oznacza że nie chce odzyskać swoich pieniędzy za przepracowane dni!!!!

03.02.20 odejścia

Cześć. Nie mam wypłaty za styczeń. Pewnie nie jestem jedyny w naszej firmie. Do kogo mam zanosić w poniedziałek pismo o rozwiązanie umowy ? Do asystentki prezesa? A może do samego prezesa? Ciekawe ile osób w przyszłym tygodniu odejdzie z firmy. 30? 50 osób? Więcej ? Powodzenia dla każdego kolegi i koleżanki z firmy ST3. Adam

Monter

Widzimy się w poniedziałek o 10 rano pozdrawiam

Z bliska.
@03.02.20 odejścia

Do nikogo nie musisz zanosić,wysyłasz pocztą za potwierdzeniem odbioru.Rusz głową gamoniu a nie trzymasz się tej firmy jak spódnicy mamy.I wmawisz sobie że nie możesz odejść.Poczytaj kodeks pracy.

Cześć

Adam , odezwij się do Natala będzie miał pracę dla Ciebie

Bystry
@Cześć

W naszedziofni??

A po co się zwalniać? Jak zadzwoni kierownik i karze przychodzić do pracy i rzucasz wypowiedzenie z art.55 i rozwiązujesz umowę...

To nie głupie

Syndyk

Tylko jedno w tym planie stulecia się nie zgadza. Stan konta na koniec miesiąca.

PRS

ok trzeba być gotowym do podjęcia pracy na żądanie pracodawcy. W przypadku niestawiwnnictwa stracimy należne nam 60% wynagrodzenia. Ale jak to ma się do naszej sytuacji skoro my i tak nie dostajemy kasy? Zadzwoni kierownik i muszę być obecny ? a kto mi zapłaci?!!!

Firestarter
@PRS

Nie czekaj na cuda tylko idź do nowej pracy. Nikt z resztą nie zadzwoni aby się stawić w firmie bo nie ma zadań do zrealizowania i co prawdopodobnie kierowników już nie ma bo się zwolnili. Zostanie prezes i kilka osób które się nie zorientowały że firma się zawinęła :D

JVP potrzebuje ludzi do pracy . Tylko telefony musicie odłożyć na bok , bo to nie ST3 że zamiast robić siedzieliście z nosami w telefonach .

Zostaw merytoryczną opinię o Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bilfinger Mars Offshore sp. z o.o.