Grupa Profesja sp. z o.o.

4 Dodaj opinię
Grupa Profesja sp. z o.o.
counter
4 25 66 5 1

O firmie

  • 2010

    Rok założenia

Dominika Flaczyk Prezes, Grupa Profesja sp. z o.o.

Skuteczny manager i przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem. Prezes Grupa Profesja, w ramach której rozwija działalność doradczą, szkoleniową oraz aktywizacyjną. Propagatorka międzynarodowego transferu dobrych praktyk oraz innowacyjnych rozwiązań dla biznesu. Jej firma istnieje od 2010 roku i w tym czasie zrekrutowała prawie 12 tys. osób. W życiu prywatnym i zawodowym kieruje się swoimi najwyższymi wartościami.

Przeczytaj cały wywiad »

Pytanie
 Pytanie

Na stronie http://GoWork.pl zamieszczono 5 maja kilka aktualnych ofert pracy do firmy Grupa Profesja sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Specjalista ds. Kontaktów Międzynarodowych. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

MISSY

Nie miałam pomysłu na siebie. Na PROFESJĘ trafiłam właściwie przypadkiem, przez koleżankę. Wzięłam udział w programie - dostałam dofinansowanie na otworzenie swojej firmy. Bałam się... To był strzał w dziesiątkę. Daje mi to dużo satysfakcji, spełnienia, motywacji. Jestem niepełnosprawna, potrzebowałam wsparcia. I je dostałam. A sama PROFESJA? Obsługa i pracownicy? Bardzo fachowa i rzetelna obsługa. doradzą, pomogą... szapo ba. Bardzo fajny zespół. Magda

Drogie stażystki 3 w 1

Styl pisania 3 niby różnych osób - dokładnie ten sam. Ratujcie swój wizerunek takimi wpisami ale przesiębiorcy, współpracownicy i partnerzy, niestety już poznali sposób działania waszej firmy. Smutne jest również to, ze tak szumnie piszecie o zrozumieniu, work-life balance, rodzinnej atmosferze ... ciekawe czy swoją rodzine tak samo traktujecie, nie płacąc na czas i wywalając ludzi z pracy z dnia na dzień.

Zobacz wszystkie opinie (66)

Pracodawca

 Aktualność

Szanowni Państwo, 
Znaleźliśmy się w nietypowej sytuacji, z którą musimy się zmierzyć. Funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw jest obecnie zagrożone. Jako firma dbająca o rozwój jednostek oraz całych organizacji, postanowiliśmy stworzyć ofertę szkoleń antykryzysowych online. Zależy nam, aby jak najlepiej pomóc Państwu przejść przez ten kryzys. 


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń online:


oraz z wideozaproszeniami od naszych Trenerów:


Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu: 
535 936 888 | szkolenia@grupaprofesja.com

Grupa Profesja sp. z o.o.