Grupa Profesja sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię
Grupa Profesja sp. z o.o.
counter
3 26 73 5 1

O firmie

  • 2010

    Rok założenia

Dominika Flaczyk Prezes, Grupa Profesja sp. z o.o.

Skuteczny manager i przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem. Prezes Grupa Profesja, w ramach której rozwija działalność doradczą, szkoleniową oraz aktywizacyjną. Propagatorka międzynarodowego transferu dobrych praktyk oraz innowacyjnych rozwiązań dla biznesu. Jej firma istnieje od 2010 roku i w tym czasie zrekrutowała prawie 12 tys. osób. W życiu prywatnym i zawodowym kieruje się swoimi najwyższymi wartościami.

Przeczytaj cały wywiad »

Pytanie
 Pytanie

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Grupa Profesja sp. z o.o.? Widzę, że umieścili kilka ogłoszeń na http://GoWork.pl

zawiedziona
Były pracownik

Firma z pozoru fajna i dobrze lansująca się na stronie i w mediach ale to tylko fasada. Nie docenia się ciężkiej pracy, tak samo jak nie ma zrozumienia dla młodych mam. Bez mrugnięcia okiem zwolnienia. Kilka spółek by przerzucać pracowników jak wygodnie. Dużo nieuczciwych zachowań w projektach unijnych aż dziw że kontrole tego jeszcze nie wykryły...Oferty pracy na stronie wiszą cały rok.

elle
Były pracownik

Nie polecam. Ilość pracy do wynagrodzenia nieadekwatna. (usunięte przez administratora)

Zobacz wszystkie opinie (73)

Pracodawca

 Aktualność

Szanowni Państwo, 
Znaleźliśmy się w nietypowej sytuacji, z którą musimy się zmierzyć. Funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw jest obecnie zagrożone. Jako firma dbająca o rozwój jednostek oraz całych organizacji, postanowiliśmy stworzyć ofertę szkoleń antykryzysowych online. Zależy nam, aby jak najlepiej pomóc Państwu przejść przez ten kryzys. 


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń online:


oraz z wideozaproszeniami od naszych Trenerów:


Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu: 
535 936 888 | szkolenia@grupaprofesja.com

Grupa Profesja sp. z o.o.