Opinie o LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ w Warszawa

Misiek

Super firma. Sporo zlecen. Są godziny przestoju ale więcej zleceń niż w U i Więcej zlecen. Serdecznie polecam

Polecam Mini Drivers jako klient jestem bardzo zadowolony

Polecam Mini Drivers jako klient jestem bardzo zadowolony

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Mini Drivers się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
Lucyfer

Nie którym woda sw starczy albo czerwone ślepia żeby wszystko widzieć

Diabel

10 lat na przewozach i czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Nawet w eko kiedyś nie było w weekend tyle zleceń

klient

Jeżdżę jako klient i polecam. Są często nawet przed czasem. Fakt czasami zdarzy się brudne auto, ale plus taki że sami Polacy

Krakus

Ja latam co prawda w Krakowie, ale jak na firmę która jest miesiąc na rynku jest co robić. W Google też wyświetla się na początku. Polecam

Krakus

Sirius mandoza

To mój pierwszy wikend w tej korporacji i już widzę że jest grubo. Latam od zlecenia to zlecenia i po 5,7 zleceń na giełdzie jest. Baza 600 Aje warto

Janek

Od wieczora zrobiłem dwa krotkie kursy, marne grosze, czas poszukać innej korporacji lub przekwalifikowac się bo z Mini nie wyżyje.

Seweryn

Ja też w sumie jestem zadowolony

Seweryn

Ja też w sumie jestem zadowolony

Patryk

Polecam Mini Drivers. Sporo pracy. Więcej niż w uberze

@Patryk

To dlaczego w Uberze się jeździ a w Mini stoi i czeka na zlecenie???

Jeżdżę tu trzeci tydzień i jest masakra. Nic się tu nie dzieje. Kierowców coraz mniej na mieście a zleceń jak na lekarstwo. Pracujecie gdzieś dodatkowo? Macie kilka aplikacji? Jak sobie dajecie radę?

Darek

Polecam. Przyszedłem z firmy na o. Jest więcej zleceń i kierowcy to w 99% polacy

Ula

U Oli jest uczciwie. Polecam. Tamta firma atu tonie.

Ula

Masz racje.Tak obiecuje Agata w Atu. Potem kierowcy stoją i płacą karę. Nie słuchajcie Agaty

Informatyk

(usunięte przez administratora)prowadził fejsa. Teraz osoba z firmy zewnętrznej. Masz nieaktualne info

Stefan

A świstak siedzi i zawija w sreberka.

Jestem w Kenii

Na urlopie i to nie ja dodaje komentarze. To Mariusz.

Ręce opadaja

Komuś ewidentne bardzo się nudzi i jest niezaspokojony (usunięte przez administratora)(współczuję) bo wszystko jest nie o firmie a o (usunięte przez administratora) No ale tak to jest. Nie ma roboty to jest czas...

• Jak się pracuje w LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ?

Zobacz opinie na temat firmy LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ
2.1/5 Na podstawie 270 ocen.

LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ