Opinie o Smartway Sp. z o.o. Sp. K. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Smartway Sp. z o.o. Sp. K.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Smartway Sp. z o.o. Sp. K. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smartway Sp. z o.o. Sp. K. w Kraków

abc

Umowa zlecenie. Najpierw na 15 dni okresu próbnego, po pozytywnym przejściu proponowana jest umowa zlecenie na okres 3 miesięcy. Negatywny wynik okresu próbnego skutkuje rozliczeniem tylko i wyłącznie prowizyjnym (nieprawdą jest że się jej nie otrzymuje). Pozytywne przejście okresu próbnego daje wynagrodzenie godzinowe wraz z prowizją. Nie wyrobienie planu skutkuje zaniżeniem wynagrodzenia godzinowego z 6zł na 4. Natomiast wyrabianie wyższych planów daje wynagrodzenie 7, 8 itd zł. Dodatkowo dochodzą bonusy w postaci konkursów miesięcznych i tygodniowych, nagrody dla najlepszych.

ddd125

jestem zainteresowany pracą w tej firmie napiszcie jaka jest stawka za godzinę, prowizja, rodzaj umowy i atmosfera w pracy

a ja siedzę

Zmienili tę stawkę na 4 za nie osiąganie wyników, ale w sumie wcześniej to byli frajerami, każdy dostawał tyle samo nieważne czy zrobił 30 przedłużeń czy 10. A co do okresu próbnego to wierutna bzdura: Jak nie prejdziesz to prowizje za sprzedaże otrzymujesz, brak jest godzinówki. Wynik pozytywny godzinówka z prowizjami. A tak między nami to może przegieli z tą 4, ale prowizje płaca lepsze niz gdzie indziej. Wyrobienie celu minimum 5 aktywek i 30 przedłużeń, spokojnie daje 1500 na rękę. Ci co są w temacie wiedzą że to nie wysoki plan.

Spoko

Ja tam jestem zadowolona robie swoje mam 7 zł. za godzinówkę jak to piszą wszyscy + premia i do tego miła atmosfera:) Co prawda trzeba się starać ale nie ma nic za darmo. POLECAM pracę dla sprytnych:)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Smartway Sp. z o.o. Sp. K.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ktoś, kto tak pisze wie z góry, że szczytem jego umiejętności to praca w jakimś Urzędzie:) zakłada od samego początku, że nie będzie pracować tylko liczy na godzinówkę:) Słonko nie na tym rzecz polega pokaż, co umiesz to dostaniesz godzinówkę a po kilku miesiącach dobrej pracy może zostaniesz koordynatorem:) wszyscy by chcieli zarabiać duże pieniądze a nic nie robić dla Ciebie proponuję staranie się o pracę właśnie w jakimś Urzędzie:) bo ambicji to w tobie zero:(

Ktośka

Bo widzisz... Najpeirw prowizje, czyli za godziny Ci nie płacą, czyli siedzisz 10 dni po 8 godzin ZA DARMO, jak nie wyrobisz planu to nie podpisują umowy z Tobą, co oznacza, że prowizji też nie dostaniesz :] poza tym mnie na rozmowie też nie powiedzieli, dopiero po 2 dniach dali karteczkę, że zmieniły się warunki (sratatata). A umowy jak nie było w pierwszym dniu (miała być, na rozmowie tak było mówione) tak nie było w 3 dniu. Koordynatorzy tłumaczyli się brakiem maila od góry, góra brakiem maila od koordynatorów i szukaj wiatru w polu.

kkkkk

Ja byłam na rozmowach nie dostałam żadnej karteczki, pracy nie podjęłam. Nie jest prawdą, że bezpłatny!!!!! Jasno mi powiedzieli, że okres próbny jeśli nie zrobię planu to sama prowizja a dopiero później godzinówka. Więc zupełnie nie rozumiem o co chodzi z tym bezpłatny.

Ktośka

Nie, nie, nie... Żadne bzdury z tym bezpłatnym okresem próbnym... Ja zaczęłam tam pracę, umowa miała być w poniedziałek rano, czyli w pierwszy dzień do podpisania. Nie było, wtorek też nie, w środku dnia dostaliśmy karteczkę, że zaszły zmiany i pierwsze 10 dni jest bezpłatne (czyli de facto 2 tygodnie), a że na rozmowie powiedzieli nam co innego... Cóż... Wola szefostwa. Jak nie wierzycie, mam tą karteczkę w domu, mogę zeskanować. O!

mmm

Ja tam jeszcze pracuję . Może odejdę gdyż nie wszystkie zmiany mi odpowiadają ale kochani troszkę obiektywizmu - wypisujecie, że bezpłatny okres próbny, 4zł/h przecież to wyrwane z kontekstu bzdury!! Niektórym zawiść zalewa oczy tak się nie da żyć!!! Coś nie odpowiada to się zwalniam a nie wypisuję naciąganych prawd na forum śmieszycie mnie również wy hehehe !!!!!!

prawda

haha! 4 zl na godzina tak ale dla leniuchów i obiboków.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!UWAGA!!! Nie polecam!!! (usunięte przez administratora)za godzinę!!! Trzymajcie się z daleka!!! Pójdziesz do certyfikacji, a potem się dowiesz że będziesz pracował za(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)UWAŻAJCIE !!!

nie jest tak źle

Firma jak firma, w każdym call center są przypały, Smartway stawia pierwsze kroki w tym biznesie i wprowadza różne zmiany, czasem lepsze czasem gorsze. Narazie nie jest źle, spore prowizje, nie wysoki cel (choć i tego ludzie nie wyrabiają;), fajna atmosfera, wporządku menedżerowie.

***

Proszę bardzo... (usunięte przez administratora) Warunki zmiany zatrudnienia wynikły "nagle i niespodziewanie", dokładnie między początkiem pracy a oczekiwaniem na podpisanie umowy, gdyż załatwianie formalności nieco trwa. O ile mogę zrozumieć to (usunięte przez administratora) Jeśli chcieli zmienić warunki to proszę bardzo, ale niech zaczynają od tych, którzy dopiero na rozmowę kwalifikacyjną idą, a nie od tych, którzy zaczęli już dzwonić. Efektem było zakończenie współpracy z mojej strony, serdecznie dziękując koordynatorom, gdyż to oni musieli spojrzeć nam w oczy i powiedzieć, że ci wyżej nie są fair w stosunku do nas i to oni poświęcili czas i energię by nas przeszkolić i ułatwić nam start w firmie i to w końcu oni musieli widzieć nasze zniesmaczenie i słyszeć, że ktoś nie jest zadowolony i odchodzi z ich grupy. Bo to oni wiązali z nami nadzieje, pewnie nie mniejsze niż my z nimi. Gdyby nowe warunki były przedstawione na rozmowie to ok, większość z nas pewnie by tam została, ale jeśli ci nad koordynatorami nie traktują mnie poważnie to vice versa, nie będę im tyłka lizać. I tak pozostał niesmak z kilku dni współpracy.

haha

Ciekawe, ze zawsze jak tylko są zwolnienia kogoś z callcenter pojawiają sie tu wpisy! Bardzo prosimy o konkrety jak to zostaliscie oszukani. Co Wam ukradł Smartway? Konsultant, który siedzi i liczy, że bedzie dostawał kase nie robiąc wyników, grubo sie myli. W Polsce to już standard, że urazony czuje się tylko ten, który na to zasłuzył. Wtedy trzeba zrobic na złość! prawda?! Oby tak dalej! Polska na Was liczy!

smart - luje

Pamietacie film "Niema zmiluj" to w tej firmie jest podobnie albo jeszcze gorzej

aa

bardzo fajna firma i ludzie.. polecam wszystkim.

życzliwy

Nie polecam ! Nie liczy się w tej pracy człowiek, chyba że dobrze będzie się (usunięte przez administratora)wchodzić właścicielowi.

pytanie...

"klientów Orange(usunięte przez administratora) To nie mieliście świadomości z kim współpracujecie? czy może również Wam to pasowało?

Ciekawe, że ludzie mogą być tak bezszczelni! takie teksty pisze któryś z byłych agentów firmy, który nie poradzil(usunięte przez administratora)Smartway. proponuje poczytac na ich temat. Z firmy Smartway nie odszedl ani jeden pracownik, wiec skąd takie opinie, skoro tu wszyscy dalej są??? i są zadowoleni. zaparaszmy do siedziby!!

wiosna

nie polecam pracy w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Smartway Sp. z o.o. Sp. K. - Kraków

Smartway Sp. z o.o. Sp. K.