Opinie o Smartway Sp. z o.o. Sp. K. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Smartway Sp. z o.o. Sp. K.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Smartway Sp. z o.o. Sp. K. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smartway Sp. z o.o. Sp. K. w Kraków

Na stanowisku Doradcy Klienta Biznesowego nie ma stałego wynagrodzenia. Jest wynagrodzenie prowizyjne od sprzedaży oraz premie i dodatki. Przeciętny DKB zarabia ok 3-5 tys. na rękę, ale są i tacy co mają miesiąc w miesiąc ok 20 tys. Szkolenia są bezpłatne.

Witaj, jeśli chodzi o umowę to wszystko zależy na jakie stanowisko aplikujesz. Na pewno na rozmowie się wszystkiego dowiesz. Zarobić dobrze można pod warunkiem rzetelnie wypełnianych obowiązków. System premiowania jest ustawiony tak, żeby dobrzy pracownicy zarabiali dużo więcej niż osoby nie angażujące się w pracę. Jeśli chodzi o wyjazdy oraz szkolenia to jest ich dużo. Organizowane są zarówno przez Orange jak i Smartway. Mam nadzieje że pomogłem :)

Słaby jesteś z prawa po zgłoszeniu sprawy do sądu prokuratura sama dla sądu wyszuka sobie taką osobę po co Smartway ma mieć te informacje Firma tylko zgłosi i resztę zrobi prawnik a nie jeden już się zdziwił jak wpadła do niego policja bo sobie anonim napisał:) i co teraz płacze

ck

Witam firma bardzo nie solidna dziś mamy 01.09.2011 a wyplaty za lipiec nie ma co miala byc do 20 sierpnia [usunięte przez moderatora] nie firma nie polecam. A panu [usunięte przez moderatora] osobiscie podziekuje

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Smartway Sp. z o.o. Sp. K.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zgadzam się z powyższym, niestety:/

bylypracownik

Pracując w tej firmie musisz liczyc się z tym, że: - wypłaty nigdy nie są na czas - przygotuj sie na to ze zaczynajac prace w m(usunięte przez administratora)o ile je zarobisz, jak nie zrobisz planu to nie dostaniesz praktycznie nic. -(usunięte przez administratora) - dzwonisz do klientów jako któraś osoba danego dnia. To co mówisz on już słyszał setki razy Polecam tylko tym, którzy nie mogą znaleść nic innego. Lepiej pracowało mi się w KFC.

znam

bardzo fajna atmosfera panuje w tej firmie. polecam wszystkim handlowcą którzy wiedzą ,że tylko ciężką pracą zarabia sie kase W Smartway dostaniecie jej dużo

widze, że bardzo słabo orientujesz się w rzeczywistości, chcesz chyba tylko zamydlić ludzią oczy, albo poprostu jestes z konkurencji. Jak znasz temat to powinnienes też wiedzieć, że warunki pracy jako przedstawiciel Orange okresla(usunięte przez administratora) Jak ktos musiał dokładać do interesu, tzn że się do tego nie nadawał i z pewnoscia był leniem. Każdy kto ma choć troche głowe na karku i bedzie pracowal wytrwale zarobić może i to bardzo duzo.

Kto kupuje od tej firmy jest poprostu wariatem , znam tego kolesia i(usunięte przez administratora)Zatrudni aludzi i im obiecuje ile to bedzie zarabiał a w zderzeniu z rzeczywistoscia to jeszcze trzeba dołozyc do całego biznesu.Zal m9i ludzi ktorych (usunięte przez administratora)

tak czytam te wypowiedzi o firmie smartway, i jako?? nigdy nie s??ysza??em ??eby z??ama??a prawa pracownik??w,sprawdza??em w PIP,ZUS , spraw sÄ?dowych z oskarzenia przez pracownika r??wniez nie znalaz??em, wiec kto?? tu k??amie ze ta firma jest taka z??a??? chyba ze ktos dysponuje jakims wyrokiem sÄ?dowym,lub nie zap??acono mu za prace?? i ma na to jakies dokumenty?? zapraszam do dyskusji...... bo z tego co widze poprostu ktos chce oczernic ta firme , takie jest moje zdanie- nikt nie przedstawil konkret??w-a bedac w siedzibie firmy nie widzialem niezadowolonych pracownikow, a powiedzialbym nawet ze bardziej przypomina??o to zgrany zesp????, co do szefostwa -wporzadku goscie-widac ze ciezko pracuja zeby utrzymac firme i pracownik??w. moje zdanie normalna firma, atmosfera pracy jak najbardziej ok, co do zarobk??w nie moge sie wypowiedziec ale widzialem okolo 7-8 os??b pracujacych tam , wec chyba charytatywnie nie siedza......... pozdrawiam

nuna

Pracuje ktoś dla Orange z Klientami Biznesowymi [usunięte przez moderatora]

Ktośka

Nie warto sprawdzać :) i już nie chodzi o to call center czy tamto, tu chodzi o Orange bezpośrednio(usunięte przez administratora), które już nie są opłacalne dla nikogo :) jeśli wcześniej dzwoniło się do ludzi, którym umowy kończyły się w(usunięte przez administratora)obdzwonione, to jaki jest sens pracy? Skoro najlepsi pracownicy, którzy (tu akurat u konkurencji) wyciągali (usunięte przez administratora)to nie sądzę, by to była wina pracodawcy :D

LLL

Chciałem się coś dowiedzieć na temat firmy jednak widzę że (usunięte przez administratora)się dowiem gdyż wszystkie wpisy wydają mi się dialogiem dwóch może czterech osób !! jednak napiszę i sam sprawdzę a wy kłóćcie się dalej miłej zabawy!!!!!

WCW

Niestety wszystko zgodne z prawdą... ściemnianiom i matactwom końca nie ma. A ten wpis że znajdą po IP jest po prostu śmieszny. Jeżeli provider udostępni te dane Smartway'owi to w takim wypadku naruszy ustawę o ochronie danych osobowych ponieważ nie ma takiej opcji żeby te dane wypłynęły. A jeżeli Smartway się tymi danymi posłuży również złamie prawo... choć to już nie pierwszy raz. A osoba której dane wypłynęły ma PEŁNE prawo a nawet obowiązek złościć taki fakt do odpowiedniej instytucji i gwarantuje że konsekwencję będą wyciągnięte. Więc nie wiem kto ma takie genialne pomysły w Smartwayu ale powodzenia w ich realizacji. Dane osobowe mogą być udostępnione TYLKO na polecenie prokuratury lub innego państwowego urzędu prowadzącego postępowanie. Więc nie dajcie się mamić takimi ściemami

LSD

Firma niesumienna, spóźniają się z wypłatami podając absurdalne argumenty.(usunięte przez administratora) początku miesiąca. (usunięte przez administratora)wypłat z(usunięte przez administratora) całkowicie niezgodnie z umową przez jego żenujące widzimisię. Spox większość z tego to sprawa dla Inspekcji Pracy a mam zamiar się tam pojawić z kilkoma byłymi pracownikami i wszystko opisać. Proszę niech(usunięte przez administratora) szefa odpowie na te FAKTY.....

Skoro jedna osoba pisze negatywne opinie to ciekawe kto pisze te pozytywne ?:) Jestem osobą, która pracowała tam jakiś czas. Podstawa marna a (usunięte przez administratora) To robota nie dla wszystkich. Trzeba umieć dobrze ściemniać i jak ktoś chce tu wysiedzieć kasę to się nie uda. Ale w drugą stronę też nie ma cudów. Jak będziesz dobry to zarobisz tyle ile widać wyżej- na więcej nie ma co liczyć, na umowę o pracę też. Nawet dobrze sprzedając zyjesz w ciagłym stresie czy uda ci się zrobić plan.

sąd!

do Twojej wiadomości: teksa na temat sądu i adresu IP byl odpowiedzią do wpisu, który został usuniety, zresztą zgodnie z prawem, przez administratora. Wypowiezi i swoje zdanie na temat pracy, warunków itd jest zgodne z prawem i dozwolone. Moja wypowiedz na ten temat dotyczyl osoby, któa jawnie pomawiała wlasciciela firmy, co z pewnościa zostało zgloszone, skoro ten wpis już nie jest dla nas widoczny. Dyskusja na temat warunków - jest jak potrzebna!

:) - 2010-09-22 14:04:35Ktoś, kto tak pisze wie z góry, że szczytem jego umiejętności to praca w jakimś Urzędzie:) zakłada od samego początku, że nie będzie pracować tylko liczy na godzinówkę:) Słonko nie na tym rzecz polega pokaż, co umiesz to dostaniesz godzinówkę a po kilku miesiącach dobrej pracy może zostaniesz koordynatorem:) wszyscy by chcieli zarabiać duże pieniądze a nic nie robić dla Ciebie proponuję staranie się o pracę właśnie w jakimś Urzędzie:) bo ambicji to w tobie zero:(Słonko, pracuję sobie spokojnie w firmie, gdzie dostaję jakieś... 4 razy tyle, co dostałabym w Smartway... Ambicje mam, dlatego nie mam zamiaru dawać wyzyskiwać się i okłamywać nieuczciwym pracodawcom... Poza tym wyższe prowizje? Tak jasne. (usunięte przez administratora)... Podstawa była ta sama :o och tak... Ambicji to zero jest w Tobie, skoro odpowiada Ci praca za najniższą krajową i prowizje. W urzędzie kochany jakbyś nie wiedział łatwiej o awans i dużo, dużo wyższe zarobki niż może zaproponować Smartway! P.S. Podpisuje się tylko jednym nickiem, reszty postów nie nabijam. Nawiasem nie boję się sądu, bo moje IP to moja sprawa i tak samo jak imienia czy nazwiska nikt bez mojej wiedzy i zgody podać nikomu nie może :) nie logowałam się tu i nie akceptowałam regulaminu ani nie podpisywałam nic o zgodzie na przetwarzanie moich danych ;) a nawet jeśli mnie podadzą do sądu... Odwdzięczę się im tym samym za oszustwa i nielegalnie zdobyte moje IP :) (usunięte przez administratora)

pracownik!

wszystkie negatywne wpisy są wprowadzane przez tą samą osobę! nie kierujacie sie tymi wpisami, właściciel firmy jest naprawde spoko!

sąd!

Bardzo łatwo sprawdzić, kto tu prawde pisze, a kto nie może sobie poradzić z faktem porażki czy utraty pracy! każdy jest w stanie sprawdzić w sądzie, kto ma i ile spraw sądowych. tak wiec zanim wygłaszacie osądy, za które zresztą Smartway może Was do sądu podać, sprawdzić proszę! Nie wiem czy wiecie, że adres IP komputera doprowadzi do tego, który wypisuje takie rzeczy. nie znam sprawy ani firmy, dobrze radze tylko jako znawca prawa!

Zostaw merytoryczną opinię o Smartway Sp. z o.o. Sp. K. - Kraków

Smartway Sp. z o.o. Sp. K.