Opinie o Smartway Sp. z o.o. Sp. K. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Smartway Sp. z o.o. Sp. K.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Smartway Sp. z o.o. Sp. K. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smartway Sp. z o.o. Sp. K. w Kraków

Magda Nowy wpis

Nadal nie wypłacili wynagrodzeń wszystkim?

aleksis Nowy wpis

na pewno nie jest źle, chociaż wiadomo że tego typu sklepy wielobranżowe muszą konkurować teraz z dużą korporacyjną konkurencją w postaci supermarketów

pracownik Nowy wpis

prosze jesli macie jakies wiadomosci dotyczace tej firmy Smartway i na temat wlascicieli napiszcie

byłypracownik Nowy wpis

Odradzam pracę w Smartway ja czekam już na swoją kasę ponad 1,5 roku a zakończyłem współpracę ponad rok temu. Sprawa w czerwcu trafi do sądu ale znikome szanse na odzyskanie własnych zarobionych pieniędzy .

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Smartway Sp. z o.o. Sp. K.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Witek

Spotkałem się z pogłoskami, że ta firma już nie istnieje, z opini internautów wynika, że Smartway sp z o o porządnie oszukiwał pracowników. Nie wiem na ile są to wiarygodne informacje ale bardzo dużo osób jest tego samego zdania. Coś musi być na rzeczy. Posiadacie jakieś informacje na temat tego jak zakończyły się sprawy na lini pracodawca-pracownik ?

ut

wiecie, ale takie i podobne akcje są dość często- ja miałem podobne sytuacje w poprzedniej pracy dlatego się zwolniłem i od niedawna poszukuję czegoś nowego, a dokładnie w Smartway złożyłem dokumenty aplikacyjne i teraz chce się czegoś dowiedzieć o rekrutacji tzn.jak one zazwyczaj u was wygladają, z ilu części się składają no i jak z tymi zarobkami- jakie są to należnośći dokładnie?

Re:Pytanie do ostatniego postu.

Ty to chyba dziś się urodziłeś jak jest napisane że od 6 miesięcy nie dostał wypłaty i już jest 15 tyś to co maja wspólnego bieżące faktury z FZ? A jakie to zasady pracy dla Orange jakiś paragraf podaj albo wklej bo każda firma ma inne.

Pytanie do ostatniego postu.

Chyba nie znasz zasad pracy dla Orange. Jeśli zakończyłeś prace jako handlowiec orange to należne Tobie prowizje mogą zostać wypłacone dopiero po 12 miesiącach od zakończenia współpracy. Czy tak jest w Twoim przypadku? Czy pracujesz dalej a kasy nie masz? Ciekawy jestem jak to jest!

oszukany

Prezes firmy jest doskonałym sprzedawcą ale to co mówi nie ma nic wspólnego z stanem faktycznym od 6 miesięcy czekam na wypłatę pensji 15 tyś. Podobno chwilowe problemy a prawda jest taka, że Pan J. wozi się po całym świecie z rodziną a ludziom mówi, że nie ma pieniędzy

PRACOWNIK

Bzdura , nadal ma problemy , nie płaci od kilku miesięcy wynagrodzeń faktura , nie odbiera telefonów od swoich pracowników

Totalna bzdura. Smartway miał opóźnienie w płatnościach, ale wiem, że już uregulował zaległości u swoich ludzi. Ja dostałem zaległą kasę, nie znam drugiej podobnej firmy, która pomaga swoim ludziom również w stopie prywatnej - nie mogę złego słowa o nich powiedzieć. Problemu z kasą w dzisiejszych czasach ta jaka firma nie ma? to trzeba umieć zrozumieć.

Ostrzeżenie

Firma Smartway jest całkowicie niewypłacalna , niebawem ogłosi bankructwo po zakończeniu toczącego się dochodzenia roszczeń współpracowników. Każdy kto w tym momencie zainwestuje środki lub swój czas w współprace z Smartway utraci je bezpowrotnie.

Kitaj

Nie ma co się oszukiwać, już nie takie firmy padały czy były blisko bankructwa, więc wcale bym się nie zdziwił jak z smartwayem nie było wszystko ok.

tomika

Widzę , ze nie jestem sam (usunięte przez administratora)

Dodam jeszcze , że firma obecnie ma bardzo duzy kryzys finansowy który trwa od dobrych kilku miesięcy i wszystko wskazuje na to , że to jeszcze długo potrwa .

Tak, ale jak się zakończy (co wiem, że nastąpi jeszcze w tym miesiącu)też poinformujesz??

Nie polecam , wypłaty są w ratach i to z opóznieniem 3 - 4 miesięce Zenada...

boss

Są u nas tacy co zarabiają kilkanaście tysięcy miesięcznie, ale są i tacy co kilka tysięcy. Nie skłamie jak napisze, że są i tacy co kilka set złotych. tak wiec wszystko zależny od tego kto, jak i ile pracuje. pozdrawiam

Nie mam takiej wiedzy. Smartway nie ma salonów tylko biura handlowe obsługi klienta biznesowego.

W każdym miesiącu może być inny plan sprzedaży. Aczkolwiek wiele się nie różni. Wiadomo że taki miesiąc jak grudzień musi mieć największy plan.

?

W pierwszym miesiącu tak jak i w następnych, tyle ile sprzedaż to od tego będziesz mieć prowizje (dość dużą :)). Wdrożenie zależy od kandydata. Daleki jestem żeby zaciemniać, iż temat jest łatwy. Ale jeśli jest się pojętną osobą i ma się smykałkę do obsługi klienta biznesowego czy też sprzedaży to sukces gwarantowany. A pierwszym większym sukcesem może być awans na stanowisko Account Managera za czym idzie wynagrodzenie portfelowe (kwota 2500-5700 netto). Zapraszam do kontaktu z Koordynatorem z danego regionu, kontakt na stronie. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Smartway Sp. z o.o. Sp. K. - Kraków

Smartway Sp. z o.o. Sp. K.