Trenkwalder

Wrocław

Opinie o Trenkwalder

interesantka 2015-02-16 16:09:17
Agencja, jak agencja, ale zatrudnione w niej panie mogłyby być bardziej kulturalne, wobec osób, które tam przychodzą.
Panie robią dziwne i naprawdę nie na miejscu uwagi, jeżeli ktoś nie wypełni formularza, zgodnie z ich oczekiwaniami, nie odpowiadają na "dzień dobry", ogólnie przychodząc tam, odniosłam wrażenie, że traktują petenta, jak zło konieczne i w ogóle jakąś bezrozumną istotę, która zabiera im tylko czas,podczas gdy mogłyby w tej samej chwili siedzieć na Facebooku.
Poszłam tam tylko dlatego, ponieważ skierował mnie Urząd Pracy i jeżeli nie będę musiała, to nie zdecyduję się na odwiedziny po raz kolejny.
Farnese 2015-03-05 19:26:55
Panie, które tam siedzą to porażka. Łachę robią, że na cokolwiek odpowiedzą. Pensje zawsze na ostatni moment. To samo z umowami, o PITach nie wspomnę...
Jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w biurze mają, każą wypisywać stos papierów, które są niepotrzebne. A już ta babka o imieniu na S. to chyba najlepszy przykład pracownika, który nie używa zawartości głowy.
Pracując na 3 zmiany często o 7 rano dostaję SMSa że będzie w moim miejscu pracy i tam mogę odebrać umowę i pasek. Zamiast się cholera jasna dopytać zmianowego, czy jestem w pracy tego dnia, to woli budzić mnie po nocnej zmianie durnymi telefonami czy k***wa jestem w firmie!! Jakim trzeba być bezmózgiem, żeby tak postępować to ja nie wiem! Normalnie ma się zesrać, bo łachę robi, że przyjeżdża do firmy z umowami do odbioru, bym nie musiała na Oławską jeździć. Bo ja nie mam nic lepszego do roboty, tylko po nocce zamiast spać to jechać do pracy by odebrać umowę?! I co potem?! Znowu spać?!
Zero szacunku dla człowieka! Wracajcie do swojego fejsbuka, wasz poziom.
olo 2015-03-09 19:37:58
Ta pseudo agencja pracy to kompletna porażka,na odpowiedz z wizyty u pracodawcy gdzie mnie skierowano czekałem i czekałem (czekaj tatku latka aż ci seta minie). Nie odbieranie telefonu, pełne ignorowanie osoby.Chociaż odrobinę szacunku której nie posiadacie, o odrobinie profesjonalizmu nie wspomnę!!!!!!.
jarek 2016-04-05 11:52:43
ja tam podziwiam osoby bezpośrednio w agencji pracy robiące.. To na pewno denerwuje, tyle osób pyta o konkrety, szczegóły. A nie daj Bóg, jak firma jest nie fair a kadra sama o tym nie wie. :)
Zostaw swoją opinię o Trenkwalder - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trenkwalder