Opinie o Trenkwalder w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Trenkwalder. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Trenkwalder na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trenkwalder w Wrocław

@Анна Nowy wpis

Мені подобаєтся ваша Агенция и я задоволений працею пани Ани, бо є людиною відповідальною, доброзичливою і профессиональное, дуже приємно з нею співпрацювати, вона завжди на зв'язку, Дякую! Lubię Waszą Agencję i jestem zadowolona z pracy Pani Ani, ponieważ jest osobą odpowiedzialną, sympatyczną i profesjonalną, bardzo miło się z nią współpracuje, jest zawsze w kontakcie, Dziękuję!

Kostiantyn Nahirniak Nowy wpis

Fajna firma. Świetni pracownicy. Jestem w 100 procentach zadowolony ze wszystkiego. Mam nadzieję, że w przyszłości będziemy kontynuować współpracę. Daję 12 punktów na 10 możliwych. Zaproponowano świetną pracę. Wynagrodzenie jest regularne i przyzwoite.

KK

Pracowalam przez Trenkwalder w Truvant i nie polecam kontaktu z koordynatorem. pani Violeta jest bardzo nie mila. Jak potrzebowalam cos zalatwic to balam sie isc do biura lub dzonic bo na pewno koordynatorka mialaby pretensje ze w ogole czegos od niej chce. inni pracownicy tez nazekaja. teraz pracuje w truvant przez inna agencje i jest super. nie polecam przez trenkwalder zatrudniac sie.

@KK

No ale czekaj, to miała je kiedykolwiek je wobec Ciebie czy to tylko przeczucie? Bo w jaki sposób była niemiła tak naprawdę, w jakich sytuacjach? Czyli fizycznie pretensji nigdy jednak nie miała, na to wychodzi? Ciekawe jak obecnie ten kontakt może wyglądać, ktoś inny ma może odmienne doświadczenie?

KK
@Monika

co to znaczy fizycznie pretensji nie mala? zwolnilam sie w pazdziernik to teraz kontakt tak wyglada. duzo osob planuje przesc do agencji w ktorej jestem ale na razie nie przyjmuja. jak tylko bedzie mozna maja dac znac. jak to przeczucie to nie tylko mnie. podnoszenie glosu na pracownik nie jest dobre i nie wazne w jakim sytuaci. W innej agenciji kordynator jest mila i jak ma sie problem z dokumentem lub na zmiane to mozna zadzwonic i pomoze bez pretensij

INNA Nowy wpis
@KK

Zgadzam sie. Kolezanka powiedziala ze jest tu wpis i potwierdzam. Ja tez mialam okazje poznac Pani Violeta i dla mnie tez byla niemila. Tez z pretensjami. Ja nie polecam calej tej firmy bo jak Pani Violeta na mnie krzyczala nikt tam nie mowil nic. Czyly to jest tam normalne takie zachowanie do pracownika.

To samo Nowy wpis
@KK

Potwierdzam tą opinię, przecież sama pracowała z tą koordynatorką.

Urszula

Cześć, z racji tego, że ostatnie wpisy to tylko język ukraiński, chciałam spytać, czy w ogóle jest tam miejsce dla Polaków? Czy jednak jest ukierunkowanie na pracowników z Ukrainy jedynie?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Trenkwalder spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Wrocław
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
svetlana

Хочу поделиться самими тёплыми воспоминаниями о этой фирме,когда работала Adreana Pakula и Алексей. Были великолепные люди которые знали свою работу. Сейчас влились в агенцыю новые люди которые сегодня мне рукой показала на двери и сказала ,пожалуйста. Имея шок,я вышла.С пятницы 9 октября Алексеем был от сканирован мой паспорт и он же сказал выслать на освядченя. В понедельник прошла школение . Сегодня 15 октября, поехала узнать пришли ли документы с ужонда. Мне сказали что документы никто не высылал.Перезвонив им вышеупомянутый Алексей, обяснил ситуацыю что я там работала и могу работать. Вышедшая девушка сказала что ОНА здесь работает не он и ей решать.уКАЗАВ МНЕ РУКОЙ НА ДВЕРЬ СКАЗАЛА "ПОЖАЛУЙСТА ". имея шоооок я ушла. Дома просидела неделю без результатно.

Trenkwalder
@svetlana

Добрый день, Сотрудники, работающие в офисе Trenkwalder Wrocław, являются лицами, имеющими полную компетентность, связанную с выполняемыми функциями. Ответственность каждого сотрудника заключается в индивидуальном подходе к каждому человеку, посещающему офис и связывающемуся с нами. В настоящее время, во время посещения офиса Trenkwalder, действуют антиковидные правила. Каждого человека, появляющегося в офисе, просят приспособиться к ним. Что касается данного случая, трудоустройство не было осуществлено из-за отсутствия согласия клиента на Ваше возвращение к работе. Информация была передана Вам незамедлительно. С уважением

Widzę ze dużo osób z Ukrainy pracuje w tej firmie?

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w Trenkwalder w kwestii wynagrodzeń?

em

tak, ogólnie płace się powiększyły

Nie Zla

Nie ma dialogu z kandydatami do pracy. Wysyłają na oferty pracy, które nie popytu. Znajomość nowych przepisów 2018 z obcokrajowców pozostawia wiele do życzenia.

jarek

ja tam podziwiam osoby bezpośrednio w agencji pracy robiące.. To na pewno denerwuje, tyle osób pyta o konkrety, szczegóły. A nie daj Bóg, jak firma jest nie fair a kadra sama o tym nie wie. :)

olo

Ta pseudo agencja pracy to kompletna porażka,na odpowiedz z wizyty u pracodawcy gdzie mnie skierowano czekałem i czekałem (czekaj tatku latka aż ci seta minie). Nie odbieranie telefonu, pełne ignorowanie osoby.Chociaż odrobinę szacunku której nie posiadacie, o odrobinie profesjonalizmu nie wspomnę!!!!!!.

Farnese

Panie, które tam siedzą to porażka. Łachę robią, że na cokolwiek odpowiedzą. Pensje zawsze na ostatni moment. To samo z umowami, o PITach nie wspomnę... Jeden wielki (usunięte przez administratora) w biurze mają, każą wypisywać stos papierów, które są niepotrzebne. A już ta babka o imieniu na S. to chyba najlepszy przykład pracownika, który nie używa zawartości głowy. Pracując na 3 zmiany często o 7 rano dostaję SMSa że będzie w moim miejscu pracy i tam mogę odebrać umowę i pasek. Zamiast się cholera jasna dopytać zmianowego, czy jestem w pracy tego dnia, to woli budzić mnie po nocnej zmianie durnymi telefonami czy k***wa jestem w firmie!! Jakim trzeba być bezmózgiem, żeby tak postępować to ja nie wiem! Normalnie ma się zesrać, bo łachę robi, że przyjeżdża do firmy z umowami do odbioru, bym nie musiała na Oławską jeździć. Bo ja nie mam nic lepszego do roboty, tylko po nocce zamiast spać to jechać do pracy by odebrać umowę?! I co potem?! Znowu spać?! Zero szacunku dla człowieka! Wracajcie do swojego fejsbuka, wasz poziom.

interesantka

Agencja, jak agencja, ale zatrudnione w niej panie mogłyby być bardziej kulturalne, wobec osób, które tam przychodzą. Panie robią dziwne i naprawdę nie na miejscu uwagi, jeżeli ktoś nie wypełni formularza, zgodnie z ich oczekiwaniami, nie odpowiadają na "dzień dobry", ogólnie przychodząc tam, odniosłam wrażenie, że traktują petenta, jak zło konieczne i w ogóle jakąś bezrozumną istotę, która zabiera im tylko czas,podczas gdy mogłyby w tej samej chwili siedzieć na Facebooku. Poszłam tam tylko dlatego, ponieważ skierował mnie Urząd Pracy i jeżeli nie będę musiała, to nie zdecyduję się na odwiedziny po raz kolejny.

Zostaw merytoryczną opinię o Trenkwalder - Wrocław

• Jak się pracuje w Trenkwalder?

Zobacz opinie na temat firmy Trenkwalder tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trenkwalder?

Trenkwalder