C&A

Wrocław

Opinie o C&A

kila
użytkownik zarejestrowany

Kilkanascie nowych ogłoszeń właśnie się pojawiło. Mnie zainteresowało stananowisko Store VM. Oferują rabaty, umowę o pracę oraz szybki awans poza tym fajne ubrania zawsze masz taniej.

anonim - 2010-02-22 20:05:36 GALERIA DOMINIKAÅ�SKA C&A.[usunięte przez moderatora] i tyle .Za maÅ�o ludzi do pracy.CzÄ�sto bywa tak ze jest jedna os.na calym pietrze i musi stac na kasie i ogarnac wszystko a pozniej jeszce do tego klient CiÄ� zbluzga ze nie ma nikogo do pomocy.Tak jakby to od nas zalezalo.Kupe stresu,meki i tyle a do tego jeszce marne zarobki.Wszystko u kazdego konczy sie tylko na obietnicach. obiecanki.macanki a głupiemu radość.Pamiętaj >>zawsze dostaniesz gołą pensję.Premia to ok.26 złotych...a mówili,że druga pensja haha ha ha zapomnijjjj

Cała gorzka prawda i obiecanki...

Najniższa krajowa i jedziesz....sam na piętrze. Bardzo ciężka harówa,sklep hula praktycznie bez obsługi - tylko kasjerzy i ochrona...

Zostaw opinię o C&A - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie C&A