Opinie o Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Krzyków Bartosza Borkowskiego w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Krzyków Bartosza Borkowskiego. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Krzyków Bartosza Borkowskiego o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Krzyków Bartosza Borkowskiego w Wrocław

qwerty Nowy wpis

Prawda, że szukają aplikanta komorniczego? Taką informację znalazłem na stronie, ciekawy jestem, jakich cech wymagają od kandydatów. niestety na stronie oszczędzili szczegółów odnośnie wymogów.

Pań z SJZ Nowy wpis

Kancelaria komornicza Bartosza Borkowskiego. Pani w sekretariacie która odbiera telefony jest bez jakiejkolwiek osobistej kultury, na moje wiadomości odpowiadała ze jestem niedorzeczny a gdy spytałem się Pani czy ona tak na poważnie to powiedziala " dobra wie Pan co pa" i się rozłączyła. Nie wiem kto ta panią tam trzyma ale widocznie praktykantka albo za darmo tam siedzi.

Czy w kancelarii tej można załapać się na staż ? I gdzie w razie co można szukać o tym informacji, bo na dzień dzisiejszy nic takiego nie rzuciło mi się w oczy? Czy po stażu można liczyć na stałą współpracę? Jeśli tak to niech ktoś podpowie jak najlepiej się wykazać.

matju Nowy wpis

bartek borkowski to człowiek trenujący mma i palacy cygara ..... ale to juz przeszłosć bo został odwołany z funkcji

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Krzyków Bartosza Borkowskiego? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zwróćcie proszę uwagę na to, że forum GoWork.pl służy wymianie informacji na temat aktualnej sytuacji pracowniczej w firmie, a nie do oceny usług lub zakładu jako usługodawcy/wykonawcy. Posiada ktoś informacje na temat tego, czy Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Krzyków Bartosza Borkowskiego prowadzi lub będzie przeprowadzać rekrutację w najbliższym czasie? Można powiedzieć, że to dobry pracodawca?

Krystian

Czy może mi ktoś odpowiedzieć w sprawie komornika Bartosza Borkowskiego wpłaciłem pieniądze na jego konto i nie ma z nim żadnego kontaktu ani e-mail jak i również telefonicznie telefon jest nie osiągalny proszę o konkretną odp

Basia
@Krystian

Proponuję kontakt osobisty albo oficjalny, listowny. Kancelaria póki co nadal działa i rachunki bankowe są aktualne.

Murek
@Krystian

Ten komornik to jeden wielki WAŁEK. Działa niezgodnie z prawem. Telefon nieaktualny nie ma takiego numeru a inny nie podany. Strona kancelarii też nie działa. W ogóle nie wiadomo czy taka kancelaria istnieje. Brak podania adresu kancelarii jest niezgodny z prawem bo to tak jakby ten komornik nie istniał. Zresztą został zawieszony.

Murek
@Basia

A gdzie niby działa. Proszę o adres bo telefony nieaktualne i fizycznie tej kancelarii nie ma a jeśli jest to miała obowiązek prawny podać nowy adres i kontakt telefoniczny a nie wysyłać wezwania komornicze do ludzi z nieaktualnymi danymi kancelarii. Można potraktować takie działanie jako przestępstwo oszustwa.

xxx
@Murek

polecam stronę izby komorniczej we wrocławiu, telefon do kancelarii 793402989

Liwi
@Murek

Komornik działa a w zasadzie jego likwidator ul Krakowska budynek ZECO 1p

Jak to możliwe.ze mając ...komornika... Muszę sama dzwonić do pracodawcy byłego męża i prosić się o wysłanie alimentów!!!!!!!!!!to w takim razie po co ten komornik!!!!!!??????

MATOSZ

komornik MATOSZKO - (usunięte przez administratora) !!!!!

Niki

Z tego co czytałem na stronie głównej izby komorniczej we Wrocławiu jest info że jego kancelaria jest w likwidacji. Jest tam podane imię i nazwisko osoby zajmującej się ta likwidacja oraz nr telefonu do kontaktu.

Ciekawa

No i proszę. Już nie ma komornika Borkowskiego. Czy ktoś zna powód??????

mariusz
@Ciekawa

witam a dla czego nie ma tego komornika oszusta ?

Jacek

Czyżby w ciągu kilku miesięcy tak diametralnie zmieniła się o firmie opinia?

Monalisa
@Jacek

Ilu ludzi tyle opinii. Pracowałam w gorszych miejscach i uważam że Bartosz Borkowski jako szef był dobry. Szkoda że tutaj wypowiadają się w większości ludzie którzy nie są pracownikami a dłużnikami firm które zleciły kancelarii odzyskanie straconych pieniędzy.

monalisa

Pracodawca, który pozwala pracować. Ludzie z którymi nawiązałam wspaniałe znajomości. Ekipa której nigdy nie zapomnę. Wiadomo, jak wszędzie znajdą się czarne owieczki ale było to miejsce które zapamiętam w ten pozytywny sposób!

Wanda

Ta firma to fabryka istna, dużo można mówić nie warta zachodu. Nie mówiąc o żałosnej "kierowniczce" Karolinie, która dostała się tam po znajomosci po żałosnej "uczelni" ????

Antykomor

To Wy sobie nie potraficie z nim poradzić... To tylko zwykły człowiek...

eds

Wydaje mi się, że były jakieś podwyzki do zarobków.

maria
@eds

A ja to co myślę o tej kancelarii,pozostawiam bez komentarza. Nie nadaje się to do publikacji.

@eh

Bez wchodzenia w szczegóły i obrażania pracowników BB (choć dwóm dziewuchom by się to należało) NIE WARTO TRACIĆ CZASU NA TEGO PRACODAWCĘ!!! Jestem ex pracownikiem z niestety wieloletnim u nich stażem i nie ważne jakie stanowisko się tam zajmuje- pracodawca ma Cię za nic, co wyraża od pensji poczynając, a na obłudzie na poziomie zarządzania kończąc. Nie ma tam sentymentów, bonusów czy jakiegokolwiek wyszkolenia osób, które mają prowadzić zespoły ludzi. Amen.

Simi

Zwykła manufaktura komornicza. Właściciel to zwyczajny naciągacz i cwaniak. I nie dość, że nadużywa uprawnień, to jeszcze wykorzystuje pracowników. Ale zabiorą się wkrótce za takie "kancelarie". Odradzam tą fabrykę. No chyba, że ktoś jest na maxa zdesperowany.

marek

Najgorsza praca w życiu! cieszę się, że już tam nie pracuje. Praca za marne pieniądze nie wiem jak można w XXI wieku tyle jałmużny otrzymywać... Wszyscy nawzajem się obgadują, donosicielstwo na porządku dziennym. Kadra zarządzająca to banda niekompetentnych osób, które znęcają się nad podwładnymi. Wyzysk wyzysk wyzysk

nati

Podłość komornika Bartosza Borkowskiego nie zna granic zabrał z konta zadłuzenie okradł chore dziecko na autyzm na konto były wpływy fundusz alimentacyjny i rodzinne jak zadzwoniłam do tego potwora co usłyszałam ze moze nawet być dziecko chore na raka jego to nie interesuje co za podły człowiek to bydle ...... nie miał prawa zabrać funduszu i rodzinnego podlec tego tak nie zostawie jak trzeba będzie porusze niebo i ziemie nagłośnie to w mediach jak podłym człowiekiem można być jak Bartosz Borkowski ....

martucha

ta firma to mniej niż "0" bez szacunku dla pracownika, wyzysk i inwigilacja kamer to chyba tylko w toalecie nie ma. Szef to nadenty buc, który nic sobą nie reprezentuje co do kadry kierowniczej są to same zakompleksione panny z marnym wykształceniem. Płaca groszowa w biedronce płacą więcej, a co do ludzi tam pracujących już ich tam przyjmują jak leci nawet po technikum... Odradzam atmosfera rodem z horroru

Zostaw merytoryczną opinię o Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Krzyków Bartosza Borkowskiego - Wrocław

1.5/5 Na podstawie 32 ocen.