ITM OUTSOURCING Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o ITM OUTSOURCING Sp. z o.o.

admin 2015-08-21 14:30:41
Jak pracuje się w firmie ITM OUTSOURCING Sp. z o.o.? Miałeś okazję być u nich na rozmowie kwalifikacyjnej? Czekamy na Twoją opinię!
Krakowianin 2016-04-29 09:31:11
Hmm... Nie pracowalem tam, ale ta firma to ZART. W ciagu tygodnia napisali do mnie oni i firma 'docelowa'. Warunki u nich byly sporo gorsze. Konkurencja negocjuje wyzsze stawki, zeby sie wszystkim stronom oplacalo (ja mam wiecej, ITMO na mnie zarabia, klient placi tylko za to, co zrobione) Do tego, pani rekruterka probowala mi wmowic, ze oplaca mi sie zmieniac prace z 8500 brutto na UoP na 8000 na B2B. Wybaczcie, ale to jakas kpina. Byc moze rekruterzy tam maja dobrze, bo musza wciskac taki kit ludziom, ale niestety, jako informatyk, wpisalem ta firme na moja prywatna czarna liste. Nie ma u nich innej umowy niz B2B. Nie mam nic do tej formy pracy, ale oni maja najgorsze stawki jakie do tej pory widzialem na B2B w Krakowie. Do tego klamliwa rekruterka... Odradzam, lepiej poszukajcie bezposrednio u ich klientow.
miłosz 2016-05-16 17:16:48
ITM OUTSOURCING poszukuje również na stanowisko programista NET @Maciek, Oferuje stabilną formę współpracy i konkurencyjne wynagrodzenie, a także atrakcyjne pakiety: MultiSport, Medicover. Dodatkowym bonusem są zajęcia sportowe (koszykówka, piłka halowa, squash)
Zostaw swoją opinię o ITM OUTSOURCING Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITM OUTSOURCING Sp. z o.o.