Opinie o TP-Elbud w Bierawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie TP-Elbud. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TP-Elbud o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TP-Elbud w Bierawa

Robol

Połowę wioski tam robi i nikt nie narzeka , a jak ktoś nie umie robić i ma dwie lewe ręce to później pisze głupoty .

ANOMIN

oczywiscie przekazano nam poczatku pracy wiem jak wyglada odziez uzywana a jak nowa nawet jak przekazalismy sugestie kierownikowi to sie tylko zasmiał miałz tego ubaw ze podwładni chodza w uzywanych ciuchach zero szacunku dla pracownika

ANIMON

A JESZCZE JA DODAM NOWYM PRACOWNIKOM WYDAJĄ UZYWANE WCZESNIEJ PRZEZ INNYCH PRACOWNIKÓW ROBOCZE UBRANIA TAK JAK BY NA NOWE IM BYŁO SZKODA WYDAC TRAGEDIA JAK KTOS MA CHODZIC W UBRANIACH PO INNYCH

arek

JA TO SIE SAM ZWOLNIŁEM BO NIE BYŁO SENSU ZA TAKIE MARNE GROSZE ROBIC A CO KLIMATU TO JEST ZENUJĄCY I NIE NADAJE SIE NORMALNIE PRACOWAC

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
ola

droga weo na dostaniesz najnizsza krajowa chyba ze bedziesz robil ja wół to moze wyciąniesz 200 zł z nadgodzin soboty pracując wiecej to nie skórka za wyprawke za taka prace caly czas pod presja przelozonych bo co chwila chodzą cwaniakuje i sprawdzaja i sie pozniej podsmiewuja jak komus nie wychodzie bo wiedza ze ci nie przedluza umowy dlatego cały czas szukaja pracowników bo kazdy daje sobie spokój z ta pracą odradzam

ANOMIN

A NAJGORZEJ SIE PRACUJE NA MAGAZYNIE TAM JEST KATASTROFA KLIMAT TOKSYCZNY GORSZY OD BENZENU JAKI U NAS JEST W POWIETRZU ZA PENSJE 1480 ZL DLA MEZCZYZNY SMIECH NA SALI POZNIEJ NADGODZINY TO WYJDZIESZ 300 ZL WIECEJ I CO Z TA WYPLATA ROBIC PŁAKAC DALEM SOBIE SPOKÓJ PO MIESIĄCU Z TA PRACĄ

arek

powiem ci wizir niech twoj misio szuka gdzie indziej narobi sie za marna kase nawet nie bedzie go stac aby cie zaproscic na porzadna kolacja bo to co zarobi to na opłaty starczy a jak bedzie zasuwał nadgodziny bo tak caly czas obiecuja na wstepnie rozmowy o pracy to wiecej sie zarobi o 500 zl wiecej plus soboty zapomnij o misiu wdomu no ale nikt nie patrzy ze przeplaca zdrowiem za marna kase NIEPOLECAM

ZBYSZEK

staszek ty nie wiesz co piszesz jezeli cie intersuje 1600netto to powodzenia ci zycze swiat i zycie jest zbyt piekne i krotke zeby za marna kase tam sie scierac bo tak mozna w delikatnym stopniu nazwac prace w tej firmie nieprzyjemnie sie tam pracowało teraz mam prace gdzie człowieka docenieja za prace i nie traktuja jak nie powiem co to szkoda słow NIE POLECAM '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

maniek

nie wiem o jakie benefity ci chodzi bo mialem przyjemnosc pracowac i powiem ze najwiecej zarobilem z nadgodzinami tyle co ledwo starczyło na opłaty a gdzie zyc a juz o wyjazdach na wakacje to mozna zapomniec człowiek tam pracował jak wół a nic tego nie miał tylko zdrowie tracił odradzam tam pracy,,,,,,,,,

emi

weoa, wszyscy piszą, że robota za marne pieniądze, a ty wyskakujesz z atrakcyjnymi warunkami pracy. Skąd się urwałaś?

SONIK

PRACOWALEM TAM NIEDŁUGO LECZ MUSZE POTWIERDZIC ZE JEST TO PORAZKA Z TA PRACA KLIMAT TOKSYCZNY WSZYSCY KAPUJA NA SIEBIE BABKI PLACZA PO KONTACH ZE KTOS JE PODKAPOWAŁ A ODNOSNIE MEZCZYZN TO WYNAGODZENIE ZA 2000 NETTO GDZIE TU WYZYC A JUZ NIE MÓWIAC PRZYJEMNOSCIACH NIEROZUMIEM ICH CO TAM JESZCZ ROBIA CHYBA ZA ZA NAGODZINY TO WYJDA RAZ TYLE LECZ PRZEPLACAJA ZDROWIEM DLATEGO PO KROTKIM CZASIE ZWOLNILEM BO ZYCIE MA SIE JEDNO A SZKODA MARNOWAC NA PRACE POSZUKALEM BO JEST TERAZ DUZO OFERT MAM NA CZYSTO 3850,00 NETTO PRUS PREMIA TO MAM OK 4890 OSTATNIA WYPLATA PRACUJAC OD 7-15 NA SPOKOJNIE

marek

o pracy w polsce w BIERAWIE

marek

kolego odradzam po pierwszych dniach bedzie miał dosyc cały czas bedziesz pomiatany znam to z własnego doswiadczenia za taka robote co bedziesz wykonywał to powinienes dostac dwa razy tyle sam wiesz ile kosztuje utrzymanie mieszkania i opłaty to na tyle tam zarobisz i gdzie zyc cały miesiac chyba ze chcesz wegetowac to lepiej cos poszukac lepszego platnej pracy i w dobrym klimacie pracy bo tam jest zenada

kristof

nie powierzaja ci pracy adekwatnej do tojego wykształcenie dzis jestes przy biurku jutro na hali produkcyjnej na poczatku wszystko fajnie a pózniej rzeczywistosc jest niemiła oddddddddddddddradzaaaaaaam

kristof

bardzo sie docenia ze ludzie daja sobie spokój po tygodniu pracy nie mają szacunku do pracownika który nawet posiada bardzo dobre kwalifikacje bo tam jest rywalizacja i nikt nie patrzy ze to jest pracownik fachowiec który moze bardzo pomóc firmie tylko patrza na niego jak na konkurenta który moze wygryz ze stanowiska tam nawet pracuja na stanowisku ludzie po ochronie srodowiska którzy nie maja pojecia o pracy jaka wykonuje tylko sie posługuja innymi a zamiast dawac przykład ze sie ma wiedze na ktorym sie sprawuje stanowisku

big

bardzo sie docenia to jest podstawa tej firmy

moni

kolego nie polecam pracy wtej firmie a przedwszytkim na magazynie słyszałam bardzo duzo negatywów o atmosferze i warunkach

peti

potwierdzam odradzam a przedewszytkim na magazynie tam jest tragedia jeden drugiego jkapuje nie ma tam odpowiedniej osoby odpowiedzialnej która by nad tym zapanowala dlatego co chwile szukaja magazyniera zdala szerokim łukiem od tej firmy beznadziejny klimat i nie mozna normalnie pracowac,

zuza

widzie ze znów potrzebuja magazyniera niech najpierw płaca normalnie i szanuja pracownika a pozniej nie beda miec co chwila potrzeby szukac pracowników odradzam pracy szkoda czasu i nerwów brak zdrowej atmosfery w firmie

michał

Staszku zycze ci powodzenia za 2500 brutto, z takim doswiadczeniem jak piszesz ze na projektatna chcesz to masz to co to jest za wypłata na ZAK SA TO 4500 NETTO OD 7-15 NA SPOKOJNIE SIE WYCIĄGA

Zostaw merytoryczną opinię o TP-Elbud - Bierawa

• Jak się pracuje w TP-Elbud?

Zobacz opinie na temat firmy TP-Elbud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TP-Elbud?

Kandydaci do pracy w TP-Elbud napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TP-Elbud