Opinie o TP-Elbud w Bierawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie TP-Elbud. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TP-Elbud o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TP-Elbud w Bierawa

perma

nie wiem co ty masz na mysli ze zal d ę sciska chyba ze to ze sie tam pracowało i czas niepotrzebnie straciło pracy w tej firmie a juz nie mówiąc o stresie jaki sie posiadało z mysla ze idzie sie tam do pracy sama sie zwolniłam gdyz nie da sie tam pracowac i nie żaluje bo mam super prace i wrescie ktos docenia pracownika z tego co mi wiadomo to sie zwalniaja tam ludzie bo a szkoda pisac o tym co tam sie dzieje

Kariona i spółka to ty się zastanów co wypisujesz żal Ci d**ę ściska.Ciekawe jest dla mnie że wszystkie opinie negatywne piszą byli pracownicy obrażając nie tylko szefostwo ale też Nas pracowników. Nie chce wam się pracować to nie róbcie z tych którym się chce chłopów pańszczyźnianych. Nie zdajecie sobie sprawy że bzdury które z palca sobie wyssaliście mogą Was kosztować jak firma w końcu straci cierpliwość(o IP Szanowne Państwo słyszało? ), rozumiem jednakoż iż z ludźmi z takim poziomem, o czym świadczy Wasz brak elementarnych podstaw ortografii nie ma co wdawać się w dalszą dyskusję. P.S. Kariono kawki nie pijam bo jestem zwykłym pracownikiem który docenia to co ma. Życie w przeciwieństwie do Ciebie znam i wiem co to znaczy prawdziwy wyzysk. Pożyjesz-zmądrzejesz a jako że idą święta życzę Ci tego.

rt

No bo tutaj się nie pojawiają :)

była pracownica

chcialabym potwierdzic co pisząludzie o pracy w tej firmy nie dziwi mnie fakt ze caly czas wystawiaja oferty pracy gdyz nie da sie tam normalnie pracowac najpierw musza zaczac szanowac pracownika i a nie caly czas cwaniakowac co to sie nie jest jak by rozumy potracili niech najpierw pokażą swoją wiedze a mają baaaaardzo mało na temat pracy jak wykonuja a póżniej niech wymagaja zenada odradzm,

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
chudy

Ludziska Najpierw zastanówcie się co chcecie robić a dopiero potem zacznijcie to robić. Nie znalazłem jeszcze takiego zatrudnienia które by dawało 100% zadowolenia. Nawet własna działalność wymaga poświęcenia, dlatego jeżeli chcesz pracować to będziesz zawsze pracował a jeżeli szukasz zatrudnienia gdzie będziesz wymigiwał się od pracy to zawsze będzie ci źle. żaden pracodawca (nawet ty jeżeli będziesz prowadził własną działalność) nie pozwolisz na to by pozwolić pracownikom na rozluźnienie jakim jest nie normowany czas na fajkę, czas na przerwy i gadulstwo w czasie pracy, w ten sposób twoja firma nigdy nie zarobi.

kariona
@chudy

chudy i pracownik niewiecie co piszecie własnie przyjechałem z zagrnicy z pracy i jak czytam co wy piszecie to jest zgroza w biały dzien ja tam pracowałam i potwierdzam to co wczesniej było pisane przez innych pracowników odradzam pracy w tej firmie tam sie nie da normalnie pracowwac cały czas cie sprawdzają a sami siedzą sobie na kawce w jadalni i sobie bajeruje o (usunięte przez administratora) marynie a wymagaja od innych zyby nie odchodzic od szafy niech najpierw dadzą przyklad swojej pracy a pózniej niech wymagają od pracowników zwolniłam sie i nie żałuja wrecz jestem terz innym człowiekiem a nie pomiatany jak nie powiem co tam niektórzy powinni już dawno powinni byc zwolnieni

Kali to wymień sobie "SŁUCHY" bo Cię źle dochodzą. Ludzie ogarnijcie się! Jak można w regionie w którym łatwiej s**a załapać niż etat tak marudzić że ci każą pracować przez caaałe osiem godzin to idzcie na kasę do biedronki albo do prywaciarza na zlecenie a na waszej miejsce z pocałowaniem wiadomości czego przyjdą ludzie ktorym się w d***ci nie poprzewracało ,trochę pokory.

KALI

Oceny dotyczą zakładu w Bierawie I SŁUCHY MNIE doszly ze tam coraz gorzej ze nieda sie normalnie pracowac

chudy

Czy moglibyście dokładnie sprecyzować który zakład oceniacie? Bo są dwa jeden w Bierawie Polska a drugi w Görlitz Niemcy

emi

...a co ma wspólnego certyfikat, z godnym traktowaniem swoich pracowników???

ciekawski

Witam, jak wygląda praca na stanowiskach biurowych. Czy naprawdę jest tak źle jak mówicie? Jak to możliwe, że wypłata się nie zgadza z tym co jest na umowie?

pete

To proszę, niech napisze ktoś dokładnie, na jakie zmiany się tam pracuje. Jak jest z tym angielskim, kiedy jest i czy za darmo. Bo ta znajoma twierdzi, że ten angielski ma w godzinach pracy i to za darmo. A do pracy ma różnie, raz na 7 ,raz na 8, a czasami na 10. To jak dokładnie tam jest?

Alunia
@pete

Ją tam pracuje i to na stanowisku biurowym i niepolecam tej firmy psychicznie można się wykończyć tylko czekam żeby złożyć wypowiedzenie pracuje tam już ponad 5 lat i podwyżki od momentu zatrudnienia nie dostała ludzie są tam fatalnie traktowani najbardziej szkoda mi pracowników fizycznych tam to dopiero masakra totalne wykorzystywane. Trzynaście się od tej firmy z daleka.

marian

nie wierze ze za darmo ta firma nic nie daje za darmo i jeszcze w godzinach pracy jak przerwa sniadaniowa jest wyliczana i tylko masz 15 min a pózniej gonią cie do roboty nie pożniej chwili przerwy nawet na minutke czy dwie bo jak o zrobisz to masz juz przechalane lub cie inni podkabluja tam jest totalny wyscig z rabotą ze ponad norme trzeba robic bo terminy gonią zero tolerancji od przełozonych

pete

Czyli ten kurs angielskiego rzeczywiście jest za darmo i to w godzinach pracy?

MARIAN

JA TAM PRACOWALEM NIEWIEM JAK TAM WYTRZYAMLEM MIESIAC LECZ JAKIES PRZYKRE ZWOWU DOSWIADCZENIE NABRALEM GDYZ OBIECYWALI MI JAKIE TO KASA DUŻA A TU NIESPODZIANKA PRZY WYPLACIE ZE PLAKAC SIE CHCIALO LUDZIE KTORZY SĄ NA STANIWSKACH POWINNI BYC ZWOLNIENI GDYZ NIE NADAJA CAŁY CZAS PSYCHICZNIE WYKANCZAJA LUDZI ZE TO JEST JAKAS MASAKRA ZDECYDOWANIE ODRADZAM PRACY WTEJ FIRMIE

ela

kurs to wydatek 130 zl miesiecznie robota ktora robi sie tam to powinno sie zarobic o wiele wiecej na tą charuwe i wykanczanie psychiczne ludzie o wiele wiecej niż ten kurs ja sie szanuje i niepozwole zyby mnie ktos kto nie wiedzy mnie poniżal i sie zwalniam z czystym sumieniem

pete

A ja znam taką jedną, co się chwali jaka tam super robota jest. Nawet kurs angielskiego jej finansują w godzinach pracy :) Ile w tym prawdy?

ela

szkoda kristi ze tak długo czekałas bo ja po wejsciu na hale i przysłuchaniu sie ludzi ktorzy mają mi wydawac polecenia odrazu dałam sobie spokój z tą firmą ETP S A

kristi

własnie jestem po wypłacie i to co mi obiecywali faktycznie nie pokrywa sie zpasiem na wyplacie obiecywali premie o tu goła wyplata zwlaniam sie nie praca dla mnie wielki błąd że dałam sie namówic ale polak mądry po szkodzie odradzaaaaaaaaaaam pracy w tej firmie ETP S A BIERAWA

michal

zgodze sie z meg tam jest (usunięte przez administratora) nad bagnami nie maja pojecia na jakich stanowiskach pracują a żądają od pracownika ponad to co sami by nie zrobili zrobiłem pare fotek jak praca tam wyglada i co robią wielce zapracowani przełożeni moze sie komus przyda hehhhhhhhhhhhhhhe

meg

JA TA PRACOWAŁAM OK MIESIĄCA I Z CAŁA SWIADOMOSCIĄ POTWIERDZAM OPINIE O TEJ FIRMIE ZE JEST TAZ WIELLLLLLLLLLLLLLKI WYZYSK NA PAPIEROS TO MOZNA ZAPOMNIEC A KASA TO SZKODA GADAC TO ZA NAJNIZSZA MAM W KIOSKU RUCH I MAM SWIETY SPOKOJ Z TYMI ALLLLLLLLLLA BRYDZISTAMI KTORZY CAŁY CZAS SIE CZEPIAJA A NIC NIE ROBIA TYLKO CHODZA PO HALI SZKODA ZE PREZES URZEDUJEW W KATOWICACH I NIE WIEDZA CO SIE DZIEJE W BIERAWIE BO JAK BY SIE DOWIEDZIAŁ TO NAPEWNO POŁOWE ZWOLNIŁ ZASTANAWIAM CZY CZASEM NIE ZADZWONIE DO KATOWIC DO PREZESA ETP I WSZYSTKO OPOWIEM CO SIE DZIEJE W BIERAWIE JAK PRACUJĄ JEGO PRZEŁOZENI I TAK ZROBIE ZADZWONIE Z WIELKĄ PRZYJE,NOSCIA I OPOWIEM CO SIE DZIEJE JAK JEGO PRZEŁOZENI PRACUJA I JAKIE MAJA PODEJSCIE DO PRACY A JUZ NIE MÓWIĄC O MARNOTRACTWIE TOWARÓW KTÓRY IDZIE SMIETNIK

Zostaw merytoryczną opinię o TP-Elbud - Bierawa

• Jak się pracuje w TP-Elbud?

Zobacz opinie na temat firmy TP-Elbud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TP-Elbud?

Kandydaci do pracy w TP-Elbud napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TP-Elbud