Opinie o TP-Elbud w Bierawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie TP-Elbud. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TP-Elbud o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TP-Elbud w Bierawa

BYLY PRACOWNIK

zgadzam z mari jest tam niezdrowa ponura atmosfera co rusz ktos sie zwalnia nie zycze tam pracy najgorszemu wrogowi caly czas jestes pod presja przelozonego

mari - do pracy przychodzi się pracować, a nie szwendać i nie mów że się tam tak przemęczacie, bo często siedzicie schowane w szafach i podjadacie albo gadacie. A dlaczego osoba niepaląca ma w czasie Twojej fajki pracować? Fakt, że trzeba zrobić trochę nadgodzin, żeb ta wypłata jakoś wyglądała :(

mari

Zarobki mowisz ok ale ile trzeba nadgodzin zrozbic i soboty poswiecic zeby jakas wyplata wygladala nie ma chwili spokoju masz tylko 15 min przerwy nawet na papierosa jak wyjdzie to masz juz opr ze nie placa ci zaprzestoj caly czas siedzisz przy szafie nie mozesz odejsc chyba ze do wc bo jak w innej sprawie to musisz sie tlumaczyc tam jest niezdrowa ponura atmosfera na poczatku ok a pozniej pokazuja cale oblicze szkoda gadac nie zycze najgorszemu wrogowi pracy w tej firmie

MARI

TAK MUSZA PRACOWAC JAK COS MASZ TZW JEDNO KOLO RATUNKOWE CO MOZESZ WYKORZYSTAC W MIESIACU RAZ I ODMOWIC SOBOTE JEDNA LUB NADGODZINE JAK WIECEJ WEZNIESZ LO LECISZ ZROBOTY

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
PEWAR

TAK TO JEST PRAWDA CO WTEJ FIRMIE SIE DZIEJE TO JEST PARANOJA OBIECUJE KOKOSY A RZEECZYWISTOSC JEST OKRUTNA ATOMOPSFERA WSROD PRAcownikow BEZNADZIeja wszyscy kapuja jak cos nie wyjdzie ODRADZAM NAJGORSZEMU WROGOWI NIE ZYCZE PRACOWAC W TEJ FIRMIE

p

A jak sytuacja wygląda na dzień dzisiejszy? Interesuje mnie, ile zmian jest teraz, czy wszyscy muszą pracować na te zmiany i w soboty?

BYLY PRACOWNIK

ZGADZAM SIE WYZYSK TOTALNY KAZA NADGODZINY ROBIC ORAZ WSZYSTKIE SOBOTY ATMOSFERA BEZNADZIEJNA WSZYSCY JAK BY ROZUM POTRACILI WIECEJ JEST OSOB KTORZY CHCA RZADZIC PRACOWNIKAMI NIZ PRACOWNIKOW FIZYCZNYCH PRZERWA NA DZOWNEK JAK WSZKOLE MAX 15 MIN I DO ROBOTY

...

Hej, czy może mi ktoś napisać, czy to prawda, że teraz pracuje się w tej firmie na 2 zmiany.

A to nie wiem, musisz się indywidualnie dopytać.

Anty "krótki" Ty masz jakiś kompleks, że takie głupoty piszesz? Ja tam pracuję rok, mam 26 dni urlopu, płatne wszystkie nadgodziny zgodnie z prawem, a jak nie umiesz liczyć to idź do kadr to Ci wyjaśnią! A, i brutto też sobie z palca wyssałeś, bo mam 12,50 zł. Co miesiąc dobrą premię dostaję, tylko że ja jestem dobra w pracy, a nie jakiś leser co nic nie robi a wymaga. Płacą wczasy pod gruszą i dobre karpiowe. Oczywiście, że chciałabym więcej zarabiać, ale gdzie teraz są kokosy?

ola

A skąd masz te info, że 8,50 brutto ? Pracujesz tam? Bo ja usłyszałam, od koleżanki, która tam pracuje od 3 miesięcy, że: - ma na umowie 12,50 brutto - nadgodziny płatne, a w sobotę za to, ze przyjdzie dostaje dodatkową kasę. - po 3 miesiącach dostają umowę na 5 lat. Bardzo mnie namawia, abym tam przyszła do pracy..

Anty "Krótki"

Nie wiem czy są przyjęcia, ale pokrótce... Płaca 8,50/godz. brutto (od sprzątaczki do inżyniera), urlop w możliwym minimalnym wydaniu 20 dni/rok, umowy jeśli przedłużane, to na 1,5-2 m-ce. Obowiązkowe nadgodziny do końca marca (wywieszone oficjalne pisemko na tablicy ogłoszeń), ale nie powinno zostawać się dłużej niż 10 godz. dziennie. Nadgodziny płatne, ale w tym samym wymiarze co zwykłe godziny pracy. Zdarza się pracować w soboty. Czasami widzę, że jakieś jednostki schodzą także z nocki, ale powodów nie znam. Atmosfera jak to atmosfera - podobnie jak w PL, bo w sumie Niemców można tam policzyć na palcach jednej ręki. Ogólnie jestem rozczarowany tym, że obiecano mi zupełnie co innego podczas rozmowy o pracę a na czym innym wylądowałem. Jasne, że brałem poprawkę na pewne ustalenia, ale mimo tego aż takich kłamstw się nie spodziewałem. Jako pracę przejściową mogę jednak polecić, bo zawsze będzie to kolejne doświadczenie, którego w życiu nigdy nie za wiele. Do tego dochodzi cenne utwierdzenie się w przekonaniu, że jako naród nie potrafimy się nawzajem szanować tak w kraju jak i gdziekolwiek na globie. Herzlich Willkommen:)

olka

Od kilku miesięcy pracuje tam moja znajoma. Robią okablowania tych szaf sterowniczych, łączą kable, podpinają bezpieczniki, itd. Robota od 7 do 15, ale po tygodniu pracy, pada na twarz, bo jest to robota ciężka. A płacą 12 brutto. Jak sama twierdzi, gdyby tylko mogła, to ucieka, bo atmosfera w tej firmie jest tragiczna. Jeden na drugiego donosi, wszystko szybko i oczywiście zero pomyłek.

miłosz

no właśnie mnie też interssuje jakieś szersze info o pracy w TP-Elbudzie, może ile można zarobić np? nawet jeśli nie koniecznie dokładna kwota to jakiś przedział czy coś takiego. No i jaka atmosfera panuje? taka całkiem przyjazna i w ogóle czy raczej powiedzmi wyścig szczurów i wzajemne przepychanki? bo myślę ze atmosfera jest ważna w robocie

anna

Ciężka jest ta praca przy tych szafach i okablowaniu? Bo słyszałam, że to koszmarna robota jest.

nowy

to tak podpisana umowa na okres próbny 11,5 brutto (1300netto) potem pewnie dadzą 12, jeden popędza drugiego, o ile pracownicy pracujący tam ponad 2 lata od razu odradzają podpisywania umowy i wyemigrowanie za granice to jedynie gdzie można zarobić coś więcej to delegacja

olo

Słyszane ostatnio nowiny..... to najniższa krajowa dla nowo przyjętych.

jasiu
@olo

słyszałem że są tam przyjecia do pracy czy to prawda że pałaca za prace jest liczona w złotych polskich ??.

koko

hahaha lidka że jak? zapomnij że to bedziesz robić! przerzucą cię na kablowanie i bedziesz mieć jak każdego...w tej firmie nie ma obiecanych stanowisk

@koko

koko, napisz proszę coś więcej. Miałabym tam pracować w jakimś boksie obok hali i zajmować się tylko tym co napisałam. Pracujesz tam? Jest tam w ogóle taki boks przy hali? Bo sama, mam się tam pojawić dopiero po 20 i nie widziałam jeszcze tego miejsca.

Lidka

Mam okazje dostać się tam, do pracy jako osoba, która zajmuje się zamawianiem ubrań roboczych, spisywaniem urlopów i zastanawiam się, czy zaczynać w tej firmie. Może ktoś napisze jak tam jest teraz?

@Lidka

Nikt nie odpisze ? :(

andrzej

zarabia się beznadziejnie 8,50 z odtrąceniem to sobie policz...za granicą pracuję w firmie nasiennej i mam 8,50 na czysto ale euro, w dodatku s(usunięte przez administratora)...atmofera beznadziejna jak ktoś pisał czekasz aż cię zwolnią i pisze to ten który pracuje a nie się opieprza...beznadzieja i tyle dużo fałszywych ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o TP-Elbud - Bierawa

• Jak się pracuje w TP-Elbud?

Zobacz opinie na temat firmy TP-Elbud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TP-Elbud?

Kandydaci do pracy w TP-Elbud napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TP-Elbud