Opinie o TP-Elbud w Bierawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie TP-Elbud. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TP-Elbud o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TP-Elbud w Bierawa

wiki

sory ale mozna zapierdalac tak jak ty mówisz lecz nie za gorsze ze caly miesiac (usunięte przez administratora) w dwa miesiaca policz ile kobieto siedisz godzin w pracy i pozniej przelicz ile wychodzi ci wyplaty robisz miesiac w dwa miesiące a juz nie mówic ze nawet cie z fajki rozliczaja jak wyjdziesz zapalica przerwa pod presja 15 min i zapierdalac do szzafy i do fajrantu szkoda gadac zwolniłam sie ni zaluje decyzji wreszczie znalazlam sobie lepsze i spokjniejsza prace i za lepsze pieniadze nie musze zapierdalac nadgodzin i sobót z rodzina spedzam wekendy a mam wiekszą kase pozdrawiam i zycze ci powodzenia

No a powiedzcie mi gdzie nie trzeba zapierdalać- wszędzie i szefostwo też jest jedno gorsze-drugie lepsze.Sorki jak ktoś chce zarabiać miliony to niech gra w totka:)Ja jestem zadowolona i pozdrawiam ;)

wiki

prawda to co piszecie tam jest praca katorżnicza cały czas pod okiem przełożonych za marne kase robisz jak wół odradzam,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

była pracownica

praca nie do pozazdroszczenia od 7 rano do 15 jestes cały czas pod okiem przełożonych na papierosa to możesz zapomniec jak palisz jak nie zrobsz nadgodzin lub sobót lub niedziel to najniższa krajowa wyplacą ci za taką robote to co musisz robic i caly czas pod presja psychiczną to sie nie opłaca robic a cały czas obiecuja co sie zmieni lecz kazdy jak moze to szuka cos lepszego

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
...

A możesz napisać cos więcej? Co obiecuję, a potem nic z tego? Co to znaczy za przyjście?

Jestem po wypłacie obiecywali ze nadgodziny będą placone ze za przyjscie też a wrzecziwistosci szkoda gadac taka wypłata za cały miesiąc gibania w szafie to wogóle lepiej szukac coś innego bo wogóle to co obiecuja nie pokrywa sie z wypłata

BYLY PRACOWNIK

dlatego są przyjecia gdyż co chwile ktos sie zwlania bo nie wytrzymuja psychicznie prsji w tej firmie jakie wywołuja ala przełozni gdyz wogóle nie maja pojecia o robocie w tej firmie zdecydowanie odradzam pracy w tej firmie zenada za taka kase robic ze pozniej nie wie co ma sie nią ma zrobic TAK LIPNA WYPLATA

Widziałem, że znowu są tam przyjęcia. Coś często tam pracowników szukają. Maja tyle roboty?

KALI

Na wstepie rozmowy wszystko pieknie a pozniej okazuje ze jest gonitwa na calego obiecuja duza kase tak ale jakim kosztem ze robisz dwa miesiace w jeden i tak wychodzi ze na miesiac marna kasa a zapiernicz na calego masz 15 min tylko przerwy i dzwonek do roboty odradzam pracy w tej firmie ETP I JESZCZE JEDNO TAM JEDEN DRUGIEGO KABLUJE JAK MOZE NIE MILA ATMOSFERA JEST WSROD PRACOWNKOW WSZYSCY NARZEKAJA ZE JUZ MAJA DOSC I SIE ZWALNIAJA CO CHWILA KTOS ODCHODZ

KALI

PRACA TAM TO MASKAKRA W ETP SA KLAMIA Z WYPLATA SCIEMY WALA ZE KASA DUZA A JAK SIE POPRACUJE TO SIE OKAZUJE JAKIE KLAMSTWA WYCHODZA KASA MALA ZE TYLKO PLAKAC SIE CHCE JAK WIDZIE SIE WYPLATE SZKODA ZACHODU Z TA FIRMY ETP S A

oli

potwierzdzam wczesiejsze posty klamia ma kazdym kroku atmosfera jak ma pogrzedie pomura szkoda gadac z ta praca wtej firmie wykorzystuja czlowieka w kazdym calu jak tylko sie da

...

A moja znajoma, ciągle się chwali, jaka to fajna robota jest i jaka duża kasa. Siedzi tam niby przy biurku na hali.

Jula

tam wieciej ludzi sie zwalmia miz przyjmuje totalme mie porozumiemie z ta ale A.J LU G.S ODRADZAM PRACY W TEJ FIRMIE

Bo tam szefuje niejaki G.S. co udaje ważniaka, jego koleżanka A.J. i ci niby-brygadziści, co jeden to ważniejszy. Porażka!!!

amomim

odradzam pracy w tej firmie calkowity wyzysk za wszystko zwracaja uwage pojdzie sie do WC TO CI POWIEDZA ZE OPUSCZASZ MIEJSC PRACY WSZCZY SIE ZWALMIAJA ZDECYDOWAMIE ODRADZAM MIE SZAUmJA PRACOWIKOW

sara1111

Witam. chcialabym sie dowiedziec czy sa jkaies przyjecie do firmy? Moze znalazlby sie ktos kto zalatwiby prace za jakas odplata. Pozdrawiam

...

A jest tam jakaś praca biurowa na hali?

BYLY PRACOWNIK

NIE WIEM ALE ODRADZAM CI PRACY WTEJ FIRMY POPRACUJ MIESIAC TO SIE PRZEKONASZ JAK CIE BEDA TRAKTOWAC NA POCZATKU OK A POZNIEJ JAK BYS BYL ICH WROGIEM A NIE PRACOWNIKEM KTORY PRZYCHODZI DO PRACY PRACOWAC A NIE TAK JAK MYSLA OBIJAC WYSCIG SZCZUROW TAM JEST .CALY CZAS KTOS SIE ZWALNIA

...

A kiedy zaczynają pracować na 2 zmiany?

BYLY PRACOWNIK

zgadzam z mari jest tam niezdrowa ponura atmosfera co rusz ktos sie zwalnia nie zycze tam pracy najgorszemu wrogowi caly czas jestes pod presja przelozonego

Zostaw merytoryczną opinię o TP-Elbud - Bierawa

• Jak się pracuje w TP-Elbud?

Zobacz opinie na temat firmy TP-Elbud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TP-Elbud?

Kandydaci do pracy w TP-Elbud napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TP-Elbud