Opinie o TP-Elbud w Bierawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie TP-Elbud. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TP-Elbud o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TP-Elbud w Bierawa

arek

chce podjąc prace tam prosze porade czy warto

Kcin

Traktują pracownika jak niewolnika i płacą najniższą krajową. Zapomnij o jakichkolwiek premiach, oczywiście są możliwe nadgodziny natomiast za pracę w weekendy nie ma gwarancji, że je wypłacą bo mogą dać je do wybrania. Ciągła, nieustanna presja ze strony brygadzistów oraz kierownictwa firmy natomiast dla pracownika nie ma nic. Kompletnie nic. Chodzą słuchy po mieście, że teraz będą zatrudniać Ukraińców. Jak dla mnie zakład się zwija zamiast rozwijać i na pewno lepiej unikać tego zakładu, bo tyle co zarobisz tam to wszędzie zarobisz

paweł

Droga paulino powiem tak jak chcesz zaoszczedzic nerwy zdrowie to sobie daruj jak pracowałem to byłem swiadkiem jak nie jedna nawet płakała po kątach że juz ma dosc tej pracy cały czas pod presją psychiczną przełożonych a co do wypłaty to najniższa krajowa chyba że jakies nadgodziny lub soboty ale to dla wybranych osób podkerslam

Paulina

@paweł dlaczego odradzasz? Powiedz coś o tym dokładniej. Czy nie było jakiś dodatkowych premii? Wszystkie opinie są ważne dla osób, które chcą się zatrudnić w firmie TP-Elbud.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
paweł

brawo potwierdzam co tam sie dzieje to jest tragedia tez tam pracowałem to dałem sobie spokoj po pierwsej wypłacie odraaaaaaaaaaaaaadzam

adam

jak tam teraz jest jestem zaintersowany pracy w tej fimie

alojz

witam panie jacku jak pan wczesnil czytal to bym panu odradzał bardzo i to bardzo zerowy klimat kazdy kapuje na drugiego tylko czekaja jak komus sie powinie noga a jeszcze jedno zarobki kiepskie brak motywacji

Jacek

Witam. Zastanawiam sie nad zlozeniem aplikacji na stanowisko kontrola jakości. Czy ktoś mógłby wyrazić swoją opinie jak tam praca wyglada?

Paulina

@Pawlik83, podsumowując poleciłbyś pracę w tym miejscu?

Pawlik83
@Paulina

Gdyby wypłaty byłyby na granicy 2000 netto i czasami szanowaliby czas i zdrowie pracownika to tak.

Pawlik83

To ja od siebie: miałem tam przyjemność pracować prawie 1,5 roku. Byłem magazynierem i nie zauważyłem przez ten okres, aby był czas na ploteczki, pogaduszki itp jak ktoś wcześniej wspominał. Tak samo ciuchy robocze: nówki sztuki nie noszone. Atmosfera w pracy dla mnie była sprzyjająca.. Nie wiem skąd te wszystkie zarzuty, o nieprzyjemnej atmosferze, kapowaniu itp. itd. Poznałem fantastycznych ludzi począwszy od magazynu, poprzez ślusarzy, brygadzistów, a skończywszy na produkcji. Powód odejścia - wiadomo zarobki. Czasem jakaś może premia wpadła, zapisy na "obowiązkowe" soboty. Mam miłe jak i nieprzyjemne wspomnienia z tej pracy. Nie będę miał zamiaru rozwodzić się nad tym, ze względu na szacunek dla innych osób.

Paulina

@Bartek W., a co podoba Ci się w pracy?

Bartek W.

Spoko praca" praca jak to praca " 8 godzin i do domu pracowalem 3 miesiace i było ok. Zarobki jak to w calej Polsce "dno i wodorosty " ale typowy Janusz i Karyna wyżyje nawet zostanie na Passata :D

Paulina

Widzieliście? Firma poszukuje kierowca ADR Gdańsk! Myślicie, że to stresująca praca?

szymon

Drogi jasiu bedziesz mial na poczatek najnizsza krajowa czyli ok 1500,00 netto na reke oraz dostaniesz uzywaną odzież roboczą po kims kto sie zwolnił przed tobą to tak na poczatek co do klimatu wsród pracowników to jeden na drugiego nadaje zenada

jaś

Mam pytanie . Czy są teraz przyjęcia do firmy ? Interesuje mnie praca jako elektryk . Jakie warunki bym miał na początek ?

Lara
@jaś

Absolutnie nie polecam tego miejsca pracy !!!!!!! W zeszłym roku przyjęli ok 70 osób bo niby firma się rozwija może i była konkurencyjna na tamten czas jeszcze ale szybko upadła na poziom poniżej nawet tego co innych zakładach, zabierają ludziom wszystko!!!!!!! Teraz ludzie szukają i odchodzą bo sytuacje życiowe tak każą ....brak szacunku do człowieka, zła atmosfera, wyścig szczurów po 1400 zł , zebrania robią i ścieme rzucają ludziom jak wszystko pięknie jest a za dwa dni dają w pysk i zabierają wszystko !!!! Źle się tam pracuje , najpierw chcą by ludzie pracowali w weekendy i w tygodniu a potem ci powiedzą ze ci nie zapłacą...... Pracuje tam obecnie i z bólem brzucha codziennie idę tam , bez rzadnej motywacji i oni jeszcze wymagania stawiają ludziom i terminy . Zawalaja zlecenia i potem na szybko chcą mieć gotowe. To jest nie ludzkie traktowanie . chcą się wspinać na szczyty kosztem biednych ludzi którzy nie mają za co utrzymać rodzinę , nie mówiąc o tym by mieć czas dla niej. Ta firma to temat rzeka i wielka klęska. A ile nienawiści....moim zdaniem to ludzie powinni w końcu cos zrobić pokazać ze jest im źle i przestać pracować . Kierownictwo i zarząd śmieją się pewnie z tego i dalej pasek zaciskaja i patrzą jak się ludzie muszą poniżac. To jest przykre ....ze nawet ludzie na tak wysokich stanowiskach nie mają w sobie "ludzkiego serca" . Mam nadzieje , ze to czytają... A powinni każdego dnia!!!!!

adam

czytajac te opinie jak ja sie ciesze ze juz nie pracuje w tej firmie

andrzej

za moich czasów to przerwa sniadaniowa była 15 min informowana dzwonkiem jak tylko przedluzyłes 1 min to juz opierrrrrrrr,od kierowniczka tragedia mozna sie wrzodów nabawic bo wspokoju niedało rady spokojnie zjesc sniadania bo juz ktos stał na toba jak juz przedłuzyłes nawet minute

ola

najlepsze jak obiecują na początku premie super wypłate a pózniej okazuje sie ze marna wypłata

meg

potwierdzam to bo sama sie zwolniłam z tej firmy Odradzam

PRACOWNIK

powiem ci kolego tzw ROBOL JA NIE MAM DWÓCH LEWYCH RĄK TYLKO ROZUM DOBRY BO SAM SIE ZWOLNILEM Z TEJ FIRMY I WIEM ZE DALEJ LUDZIE ODCHODZĄ GDYZ ZA SIE TAKĄ WYPŁATE NIE DA SIE WYZYC A JUZ NIE MÓWIĄĆ I WARUNKACH I ATMOSFERZE JAKA PANUJE TAM CHYBA ZE PRACUJESZ NADGODZINY NO TO WEZNIESZ PARE GROSZY WIĘCEJ ALE JAKIM KOSZTEM ZDROWIA I RODZINY KTÓRĄ NIE WIDZISZ CAŁY TYDZIEN , I JESZCZE CI DAJA NA POCZĄTEK UZWANE PO KIMS UBRANIE ROBOCZE I MASZ CHODZIC W NICH TO JEST DOBRA W TWOIM ZDANIEM PRACA CHYBA PISZĄC TO BYŁES PO 18 GODZINACH PRACY NIE ZDAWAŁES SOBIE SPRAWY CO TY PISZESZ W JAKIEJ JESTES RZYCZYWISTOSCI

Zostaw merytoryczną opinię o TP-Elbud - Bierawa

• Jak się pracuje w TP-Elbud?

Zobacz opinie na temat firmy TP-Elbud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TP-Elbud?

Kandydaci do pracy w TP-Elbud napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TP-Elbud