Opinie o Stator Piotr Wojtasik w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Stator Piotr Wojtasik. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Stator Piotr Wojtasik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stator Piotr Wojtasik w Rybnik

Darczesko77

Wszystko ok wysyłka express towar zgodny z opisem Polecam

bongo81

Naprawdę super sprzedawca. Realizacja, dostarczenie zakupionego przedmiotu pozytywnie mnie zaskoczył na MEGA. POLECAM

jacek754

Bardzo szybko i bardzo profesjonalnie przeprowadzona transakcja, ekspresowa przesyłka , doskonały kontakt- wszystko zgodne z opisem na aukcji. Gorąco polecam tego sprzedawcę. Dziękuję i Pozdrawiam

witalis01

Szybka i bezproblemowa transakcja - polecam

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Stator Piotr Wojtasik po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku BRUKARZ. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac
Szczecin
INCOM POLSKA SP. Z O.O.
Dred

Klocki magnetyczne bardzo fajne , dostawa szybka . Jestem zadowolony z produktu oraz obsługi sprzedawcy. Na pewno jeszcze nie raz dokonam zakupu u niego.

Tadeusz

Jensem bardzo zadowolony za zakupionego leżaka przez allegro. Towar zgodny z opisem, bardzo szybka wysyłka i generalnie bardzo sprawna cala transakcja. Polecam firmę, bardzo solidna.

KayaSampson

Świetna usługa, zakup doręczony na czas.Polecam

Klaudia

Wszystko zgodne z opisem działa idealnie, super zestaw dla dziewczynki polecam sklep oraz sprzedawcę.

Gregor

Szybka realizacja usługi to za mało, aby dokładnie opisać termin od złożenia zamówienia do otrzymania przesyłki. To by express!!! Towar zgodny z opisem w ofercie, jestem bardzo zadowolony.

patrycja2mc

Ekspresowa wysyłka, przedmiot zgodny z opisem. Jestem bardzo zadowolona z całej transakcji. Polecam.

Klaus

Kolejny zakup u tego sprzedawcy i kolejna transakcja na 100%. Bardzo dobry kontakt po sprzedażowy, i co najważniejsze towar zgodny z opisem + expresowa dostawa.

brannfan86

Super sprzedawca, poprosiłem o szybką wysyłkę i tak było. Polecam.

ewelinaz12

Transakcja przeprowadzona bez problemów, szybka dostawa. Gorąco polecam

Mama

Bardzo wysoka jakość, piękne kolory, klocki są delikatne w dotyku. Moje dzieci 7 i 10 lat układają godzinami. Polecam produkt oraz sprzedawcę.

Torgal

Polecam szybka dostawa produkt solidny :) sprzedawca godny zaufania.

Dafinny

Gorąco polecam, szybka wysyłka,dobry kontakt mailowy, obsługa klienta WZORCOWA!

medicalis

Obsługa rewelacyjna, super pomocna. Szybciutko wymienili mi grzejnik na nowy ponieważ tamten się popsuł. Obecny grzejnik fajnie super działa. Polecam sprzedawcę oraz zakupiony produkt.

Janek

Super towar zgodny z opisem. Wszystko szybko i sprawnie a sam gadżet spełnia pokładane w nim oczekiwania

Gabriel

Khali

Zamówiłem produkt o 16.30, a dotarł do mnie następnego dnia w południe - Super sprawna realizacja, na tym mi zależało!

Zostaw merytoryczną opinię o Stator Piotr Wojtasik - Rybnik

• Jak się pracuje w Stator Piotr Wojtasik?

Zobacz opinie na temat firmy Stator Piotr Wojtasik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stator Piotr Wojtasik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 29 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stator Piotr Wojtasik
4.9/5 Na podstawie 892 ocen.
  • ul. Jankowicka 23
    44-200 Rybnik