Opinie o Dominium Pizza w Kraków Rynek Główny 22

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dominium Pizza. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Dominium Pizza na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dominium Pizza w Kraków Rynek Główny 22

Naoglądałam się trochę programów kulinarnych i ciekawie mnie to kto robi zaopatrzenie? Bo np zatrudniając się do kuchni, żeby robić pizze nie chciałabym biegać po sklepach za składnikami, bo np brakło sera... Jak to jest w tej firmie?

Artur

@K, dziękuję za odpowiedź. Czy posiadasz może wiedzę na temat możliwości pracy w firmie Dominium Pizza w same weekendy? Czy osoba pracująca w tygodniu w innej pracy, mająca wolne weekendy może z powodzeniem "dorobić" pracując w tej pizzerii? Pracodawca rekrutuje i zatrudnia takie osoby?

@Artur

Nie wiem jak we wszystkich lokalach ale w Krakowie raczej unikają zatrudniania takich osób, chociaż jest też kliku takich pracowników, którzy są w dominium X lat i przychodzą dorobić kilka razy w miesiącu. Znam za to przypadki osób, które nie mogły pracować w np. weekendy przez studia zaoczne, czy w jakiś inny dzień z rożnych powodów i było to ustalane przy zatrudnieniu a potem kierownik taką osobę obmawiał przy innych pracownikach, że "ta/ten do pracy w weekend nie przyjdzie a wy zap**rdalacie" W ogóle dużo niepotrzebnych konfliktów w tej sieci jest wywołane plotkami, obgadywaniem szczególne na linii kierownik-pracownicy. Ale to akurat jest standart w gastronomii z tego co udało mi się zaobserwować. Co do drugiej pracy to bardzo zależy od relacji z kierownikiem, są osoby dla których druga praca oznaczała natychmiastowy wylot a są takie które mogą przechodzić dwa razy w miesiącu a reszte spędzać w korpo i jest bezproblemowo (zwykle tyczy się to pracowników, którzy długo pracowali).

Artur

@K, dziękuję za odpowiedź. A czy w firmie Dominium Pizza zdarzały się przypadki, że pensja dla pracownika została przelana na konto studenta, który nie chciał wypłacić i przekazać tych pieniędzy? Oficjalnie wpływ jest na konto studenta, więc w świetle prawa są to jego pieniądze, jeżeli takie sytuacje miały miejsce to jak wtedy firma Dominium Pizza rozwiązuje taką sytuację? Możesz napisać coś na temat urlopów u tego pracodawcy? Czy bez problemu można otrzymać dzień wolny, gdy takowy jest potrzebny?

@Artur

Chodził urban legend, że ktoś kiedyś tak zrobił ale była to jedynie anegdota opowiadana przez pracowników czy rzeczywiście się zdarzyła i jeśli tak, to co zrobiła firma nie mam pojęcia. Natomiast sama miałam sytuację, że dostałam resztę wypłaty ok. tygodnia po terminie bo pracownik akurat miał wolne. Potrzebowałam wtedy pieniędzy na czynsz ale ówczesny kierownik stwierdził, że muszę czekać bo pracownik nie dał rady donieść pieniędzy i dostanę je jak wróci do pracy. Na umowie o prace system urlopowy działa normalnie, na zleceniu są po prostu dyspozycje i o ile ma się spoko relacje z przełożonym to dni są rozkładanie jak jest się rozpisanym (grafiki są tygodniowe) Wiele pracowników zamienia się też między sobą zmianami i z tym nie ma problemu. Gorzej jak wolny dzień wypadnie nagle np. choroba, wtedy trzeba szukać zastępstwa bo nie można po prostu nie przyjść (no chyba, że umowa o prace to wiadomo urlop na żądanie)

Artur

@K, dziękuję za odpowiedź i wyjaśnienie kwestii związanych z pracą dla firmy Dominium Pizza. Proszę Cię na przyszłość, aby nie pisać pełnych słów obelżywych na forum, ponieważ jest to niezgodne z panującym regulaminem, którego należy przestrzegać https://www.gowork.pl/regulamin. Czy możesz bardziej szczegółowo opisać kwestię umowy i wypłaty wynagrodzenia o których wspomniałeś w swojej wypowiedzi? Jak to dokładnie wygląda w przypadku osoby, która nie jest studentem? Taka osoba część swojego wynagrodzenia musi odbierać od pracownika, który takim studentem jest? Jest to niespotykana praktyka dlatego proszę Cię o przybliżenie tej kwestii.

@Artur

Dokładnie tak, nazywają to "delegacją", przychodzi ona na konto pracownika-jednego lub dwóch zaufanych, którzy długo pracują, oni muszą to wypłacić i oddać kierownikowi (zawsze myślę co by było gdyby ktoś się po takiej wypłacie zwolnił i nikomu nic nie oddał) który przekazuje to pracownikom bez statusu studenta. Nie mam pojęcia co im to daje ale ta firma robi dużo dziwnych rzeczy np. klient zamawia cole za 6zł dostaje rachunek na ktorym jest cola za pare groszy i panini za ponad 5zł, chociaż ostatnio z tej praktyki się wycofali.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Dominium Pizza odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Artur

@K, przypominam, iż wypowiadasz się na forum publicznym więc każda zamieszczona tu informacja powinna mieć potwierdzenie w rzeczywistości, mobbing o którym wspomniałeś w swojej wypowiedzi to przestępstwo, więc takie wpisy należycie argumentować, żeby nie mylić pojęć i słów, które piszemy. Czy ktoś może dodać w temacie opinię na temat umów jakie oferuje pracodawca Dominium Pizza? Czy są to umowy elastyczne dostosowane do pracownika? Jak wygląda kwestia godzin pracy w tej firmie?

@Artur

Tak jak w poprzedniej wypowiedzi. Uważam, że to miejsce przynajmniej jeden z lokali jest bardzo nieciekawym miejscem do pracy. Szczególne dla kobiet, chyba, że życzą sobie "żartobliwych" pytań w stylu (przepraszam za cytat) "czy Cię dziś ten twój nie wyruchał?" lub w przypadku singielki "znajdź se chłopa to Cię w końcu ktoś wyrucha". Z drugiej strony wiele dziewczyn, które tam pracują cieszy się z takich żartów, lub udaje, że ich to nie rusza. No ale cóż nie mam dowodów, wiec mobbing poprawiam na "brzydki stosunek do pracowników" to tylko przestroga. Zawsze też można poprosić o przeniesienie na inny lokal. Jeśli chodzi o umowy to są w porządku dla studentów. Jeśli nie masz statusu ucznia jest trochę dziwna sprawa ponieważ część swojej wypłaty dostajesz na konto a część dostaje inny pracownik, który ma owy status studenta i oddaje zainteresowanemu. Grafik elastyczny o ile nie podpadnesz kierownikowi, wtedy zamiast tylu zmian ile podajesz w dyspozycji dostaniesz jedną albo dostaniesz ich więcej w dni, które nie możesz pracować.

@Artur

Godziny czasem 5-6 czasem 13 zależy na jakim stanowisku i jaka jest potrzeba. Kelnerzy pół dnia, kuchnia i zmywak zazwyczaj cały dzień, kierownik i asystent również cały dzień.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Dominium Pizza?

K

W dominium kierownicy często mylą słowo motywacja i mobbing. W sumie nie dziwne bo przełożonym może zostać każdy niedouczony palant, który dobrze posmaruje i pójdzie po trupach. Zero szacunku dla pracownika ale też do klienta. Jeśli ktoś ma szacunek do siebie i swojego życia prywatnego nie polecam tej pracy, chyba, że wyzysk, mobbing i werbalne molestowanie komuś odpowiada. Bo to można znaleźć w Dominium.

fde

no ja tam uwazam ze pizza w dominium jest całkiem dobra no i fajnie ze jest to duzo rodzajow tej pizzy no a to chyba wazne takie urozmaicenie jest :)

Zero szacunku do człowieka. Liczą się układy i kolesiostwo. Większość Managerów/Kierowników w Krakowie to koledzy lub znajomi regionalnego. Firma ma pieniądze na reklamy w tv/internecie, a szeregowi pracownicy są bardzo źle traktowani. Przykład umowy , które nie mają nic wspólnego z charakterem wykonywanej pracy.

xzz

[usunięte przez moderatora] 4 zl/h netto, marne napiwki i brak szacunku ze strony kierownictwa. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Dominium Pizza - Kraków

• Jak się pracuje w Dominium Pizza?

Zobacz opinie na temat firmy Dominium Pizza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dominium Pizza?

Dominium Pizza