Opinie o Dominium Pizza w Kraków Rynek Główny 22

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dominium Pizza. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Dominium Pizza na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dominium Pizza w Kraków Rynek Główny 22

Mysiapysia Nowy wpis

Bardzo miła obsługa a szczególnie pani Marcelina

Patrycja Nowy wpis

Pizza pyszna i bardzo miła obsługa a szczególnie Pani Marcelina. :)

anna Nowy wpis

Byłam obsługiwana przez Panią MARCELINĘ i jestem bardzo zadowolona. Pani była przemiła i zostałam bardzo dobrze obsłużona.

Mati Nowy wpis

Pyszna pizza i bardzo miła obsługa /pani Kasia/

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Dominium Pizza odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Basia

Bardzo smaczna pizza. Obsługa super ???? zwłaszcza Pani Laura ???? polecam

Qwerty

Żałosny poziom zarządzania ludźmi. Pracownicy zwalniani są przez messengera.

Becia

Pizza przepyszna , zupa krem pomidorowa tak. Obsługa przesympatyczna . ( pani Laura) polecam

Pizza przepyszna a obsługa sympatyczna (pani Paula) :)

Gabriel

Naprawde fajna restauracja nie rozumiem dlaczego ma 3 gwiazdki. Pizza lepsza niż zamówiona przez internet. Ustrój restauracji 10/10 a obsługa najlepsza jaką do tych czas miałem. Obsługiwała nas pani Justyna bardzo miła pani, wytłumaczyła nam miło dlaczego nie ma małych pizz. Naprawde, jeśli jesteś w Krakowie i masz ochote na pizze to warto odwiedzić. Pozdrawiam

Daniel

Pani Justyna jest super jest mega śliczna bardzo miła pyszne jedzonko i w ogóle petarda ogień

Smaczne jedzenie i mila obsluga. Dziekuje przemilej Walerii????

@Anna

A podpowiesz co warto tam zamówic?

Wiola

Byłam z rodziną na pizzy bardzo miło zaskoczyła nas obsługa że strony pani Valeri bardzo sympatyczna pani pozdrawiamy

@Wiola

Zaskoczyła was czymś konkretnym czy po prostu chodzi o bycie uprzejmym? Ciekawa jestem czy wraz z tą pochwałą wleciał jakiś fajny napiwek? ;p

Wiesława

Byłam z koleżanką na pizzy. Obsługiwała mnie Pani Weronika, przesympatyczna osoba. Polecam restauracje, jedzenie smaczne, a obsługa wyjątkowa. Pozdrowienia dla Weroniki

@Wiesława

W sumie głupio się przyznać bo to sieciówka, a ja nigdy w niej nie byłam. Podpowiesz czy cena równa się jakości jedzenia?

Renata

Tak czytam te ostatnie opinie i widzę, że klienci chwalą obsługę wymieniają ją z imienia. Skoro dzięki nim czują się tak dobrze obsługiwani to nie powinni dostawać za to extra wynagrodzenia? ;p Jest tu może jakaś nagroda pracownika miesiąca czy coś?

Restauracja bardzo przyjemna, przytulna z miła obsługa, wszyscy uśmiechnięci i pomocni. W szczególności chce wyróżnić Panią Weronikę która dziś obsługiwała mnie i koleżankę, jest to naprawdę przemiła osoba. Jedzenie jest dobrej jakości, bardzo nam smakowało. Szczerze polecam ta restauracje z całego serca:))

Dzery

Obsługa miła a w szczególności pani Weronika.pizze pyszne.dziekuje

@Dzery

A którą polecasz najbardziej bo właśnie chce się wybrać niedługo ale nie wiem co najlepsze ? :)

Kalina

Jedzonko pyszne , obsługa super . Podziękowania dla Valeryji ❤️

Joanna

Jestem zadowolona z obsługi i bardzo mile spędzonego popołudnia. Obsługiwała nas p.Weronika, przemiła dziewczyna.

Oliwia

Bardzo smaczne jedzenie w dobrej lokalizacji, mila obsluga, bardzo mila pani Justyna. Polecam! :)

@Oliwia

Często tutaj jadasz? ;) Zastanawiam się czy próbowałaś też w innych ich lokalizacjach, bo ciekawa jestem, w którym mieście wypadają zdecydowanie najlepiej?

Beata

Bardzo smaczne jedzenie i wspaniala obsluga bardzo dziekuje Panu Danielowi polecam serdecznie

@Beata

Czyli zgrana ekipa? To super :) A zauważyłaś ile osób tam pracuje? Bo ja myślę nad zatrudnieniem, ale zdecydowanie wolę jak zespół jest mały, kilkuosobowy.

@Beata

A co zamawiałaś i czy to była Twoja pierwsza wizyta u nich? Ktoś Ci ich polecił czy przez przypadek na nich natrafiłaś?

Zostaw merytoryczną opinię o Dominium Pizza - Kraków

• Jak się pracuje w Dominium Pizza?

Zobacz opinie na temat firmy Dominium Pizza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dominium Pizza?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042