Opinie o Hand Made Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Hand Made Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Hand Made Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hand Made Sp. z o.o. w Kraków

Agata

Brak towaru i brak zwrotu pieniędzy.

Kornelia
@Agata

Jq również czekam od listopada na lozko tapicerowane i qni rqzu nikt nie odebral ode mnie telefonu

Mimuszka
@Kornelia

Mam to samo. W listopadzie zamówione i zero odzewu, odebrania telefomu czy odpisania na emaila. (usunięte przez administratora)

Daria W

UNIKAJCIE ZA WSZELKA CENE!! (usunięte przez administratora) ciezko pracujacych ludzi na tysiace. Zamowilam kilka mebli na kwote 1500zl dnia 10.10 pod koniec pazdziernika odpisali ze mebli nie ma i dostane zwrot pieniedzy. Minal tydzien i nic, wyslalam odstapienie od umowy (pomimo ze to oni nie wywiazali sie z umowy) i otrzymalam maila 16.11.23 ze dostane zwrot w dwa tygodnie. Od tamtej pory cisza, nie odpisuja na maile, nie odbieraja. Na Fb jest forum gdzie ogrom ludzi pisze o byciu oszukanym. Ani jedna osoba nie napisala ze kiedykolwiek otrzymala meble.

(usunięte przez administratora) Przestrzegam przed zamawianiem czegokolwiek! Mąż zamówił łóżko dla córek o wartości 1299, do dzisiaj brak towaru i brak zwrotu pieniędzy! Sprawa zgłoszona na policję.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hand Made Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood

Hand Made Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko technik serwisu w Sulechów. Jeżeli dysponujesz informacjami dotyczącymi procesu rekrutacji, napisz jak on wyglądał. Takie informacje mogą okazać się cenne dla osób rozważających pracę w firmie.

Karol k

(usunięte przez administratora) Mieli 14 dni na zwrot srodku za lampy, po upływie tych dni nadal nie zostały zwrócone ponad 2 tysiace złotych. Jestem po kontakcie z prawnikiem i szukam osob do pozwu zbiorowego.

@Dominika
@Karol k

Zakupiłam u nich 31 sierpnia zestaw mebli dziecięcych za 2300 zł. I do tej pory meble nie dotarły. Oczywiście próbowałam się z nimi kontaktować ale telefonu nie odbiegają a na maile nie odpisują. Znalazłam ich na FB i napisałam wiadomość przez Messengera i wtedy otrzymałam wiadomość że powinny zostać wysłane do końca tygodnia ale jak możecie się domyślić nic takiego nie miało miejsca. Więc napisałam kolejną wiadomość i znowu odpisali że zostaną wysłane do końca tygodnia i przepraszają za opóźnienie. Dzisiaj jest 30 listopad i mebli nie ma. Na wiadomości już nie odpisują. Sprawę zgłaszam na policję .

Justyna

Jak widać chęć coraz bardziej szczerzy się w tym kraju coraz więcej ludzi wyraża swoją agresję przez pisanie anonimowych komentarzy Opinii lub celowo niszcząc czyjąś opinię Zastanawia mnie tylko jedna rzecz dlaczego te osoby które czują się tak bardzo pokrzywdzone nie piszą do firmy w której są pokrzywdzone tylko wylewają swoje żale na Internecie przecież wszystko idzie załatwić normalnie można wysłać wezwanie do zapłaty mieć dokument na to i na tej podstawie żądać zwrotu kosztów. Osobiście jestem całkowicie zadowolona z tej firmy nie mam żadnych zastrzeżeń do prowadzenia całego zamówienia oraz wysyłki jakie samego towaru jestem bardzo zadowolona kontakt był bardzo dobry nie mogę na nic narzekać i w czasie gdy naprawdę uważam osobiście że często zawracam różnym firmą lub instytucją głowę naszymi zbędnymi pytaniami oraz nie oczekujemy odpowiedzi tylko zadajemy następne pytania, jesteśmy wręcz agresywni i uważamy że wszystko należy nam się na już nie mamy za grosz cierpliwości szacunku oraz wyrozumiałości do drugiej osoby przecież nie jest nikt komputerem i nie pracuje całą dobową i nie jest do naszej tylko dyspozycji tylko dlatego że my piszemy maila jesteśmy tutaj jakimiś ważnymi osobami tylko jesteśmy klientami rozumiem że każdy klient jest ważny bo płaci komuś za zrobienie konkretnej rzeczy natomiast, Wielu przypadkach zamiast się zastanowić troszeczkę nad soba i dać tej osobie odpowiedzieć dać odpowiedni czas to strasznie nachalnie zachowujemy się i każdy z nas ma do czynienia z takim hejtem w swojej pracy lub innych miejscach ja osobiście polecam sklep osobiście jestem bardzo zadowolona z zakupów i na pewno skorzystam z tej oferty jeszcze raz

@Okradziona
@Justyna

Tutaj mamy doskonały przykład wypowiedzi p.właścicielki jak powinni zachować się klienci ,którzy zostali przez Panią (usunięte przez administratora) . Droga p.właścicielko zapomniała Pani wystawić faktury lub paragonu na wpłaty, które zostały dokonane przez klientów na poczet swojego towaru . Jak dla mnie jest to również sprawa dla Urzędu Skarbowego ,który powinien również zainteresować się tą sprawą .

Meble
@@Okradziona

Witamy ma pani wszelkie potwierdzenia wpłat, dodatkowo totalna głupota by było nie wykazywanie takich wpłat przed urzędem skarbowym, ponieważ przy każdej kontroli jest sprawdzony rachunek firmowy, aktualnie jesteśmy po takich czynnościach, i oczywiście mamy wszystko idealnie, wiec proszę się czasem zastanowić nad swoją obrażająca wypowiedzią, jeśli anulowała pani zamówienia prosimy o kontakt mailowy w tej sprawie, pozdrawiamy

Zadowolona
@Justyna

Pewnie zaraz będzie pod moją wypowiedzią pełno hejtu że zostałam zapłacona że zamówienie nie zostało zrealizowane że to na pewno właścicielka firmy ale chcę was wszystkich zapewnić że nie jestem właścicielką ani nikt mi nie zapłacił łóżko było normalnie dostarczone praktycznie zrezygnowałam z zamówienia ze względu na liczne negatywne opinie natomiast postanowiłam zaufać firmie i za czekałam łóżko zostało dostarczone kurierem jestem zadowolona

Zawiedziona
@Justyna

No niestety nie popieram Pani zdania czekam na zamówienie od lipca .Pisałam maile i dzwoniłam cisza.No i zamowienia nie mam i kasy niestety też nie

Agnieszka

Ta firma to fikcja. Obraca pieniędzmi klientów. Żadnego towaru nikomu nigdy nie wysłali. Zdjęcia w sklepie pobrane z neta. Wszystkie strony tej osoby podobnie wyglądają, wszystkie zawierają identyczny regulamin i "właściciela" Pseudo Firmy

Kamila
@Justyna

Osobiście chcę się pochwalić swoim łóżkiem tylko niestety nie można dodać tutaj zdjęcia jestem jak najbardziej zadowolona z całego zamówienia. Na każdym etapie zostałam informowana na każdym etapie miałam kontakt z całą ekipą sklepu. Tylko raz napisałam maila odnośnie zamówienia do sklepu tak cały czas wszystko zostawałam bez proszenia się zamówienie dostarczył kurier nawet je wy nius do domu. Ze skręcaniem łóżka też nie było większych problemów łóżko jest bardzo dobrej jakości tapicerka oraz kolory są fantastyczne moja córka jest bardzo zadowolona każdemu polecam łóżko Królik

AngelikaSz
@Justyna

Nikt nie wylewa tu swoich żali! Każdy z nas został (usunięte przez administratora) przez ta firmę! Czy normalne wg Pani jest ze od 3 msc nie mam ani mebli jak kasy?! Pisałam grzeczne maile, próśby i inne bzdety których wymagali Ci (usunięte przez administratora) do zwrotu. Moje zamówienie od 3 tyg jest w fazie zwrotu pieniędzy! Jakoś wolno „idą” to przelewy!(chyba ze to piechota to inna sprawa) Kobieta (usunięte przez administratora) setki ludzi !! W sumie dobry biznes czyimś kosztem - ma pożyczki bez oprocentowania. Mam nadzieje ze policja weźmie się za ta babe i wsadzi ja na długie lata tam gdzie jej miejsce!!!

handmade

TO JEST FIRMA REKLAMOWA PAŃSTWO MYLĄ FIRMY PROSIMY CZYTAĆ, TO JEST SPÓŁKA W KRAKOWIE ZBIEŻNOŚĆ NAZWY Nówka Sztuka to targi artystów i dizajnerów, które odbędą się w najbliższy weekend w Krakowie ???? Zakwalifikowani uczestnicy mogą wziąć udział w konkursie o przyznanie dotacji celowej na rozwój własnej kariery artystycznej ufundowanej przez Fundację State of Poland. Dlaczego o tym piszemy? Bo w jury konkursu zasiadł Dominik Koza, nasz Business Development Director. Bo lubimy sztukę. Bo zachęcamy do udziału ???? Opracowaliśmy scenariusz spotu i key visual dla najnowszej kampanii Espumisan ???? To marka z portfolio firmy Berlin-Chemie, z którą zrealizowaliśmy już niejedną produkcję. W tej kampanii zależało nam na zbalansowaniu roli objawów fizycznych i emocji związanych z tą dolegliwością. Koniecznie zobaczcie nasz spot ???? Reżyser: Adrian Chudek Producent: Michał Pienkowski Dom produkcyjny: Garaz Miejsce Filmowe Sp. z o.o. Marketing B2B to budowanie długofalowych relacji z klientami, dostawcami czy kontrahentami. Proste? Niespecjalnie. Szczególnie, jeśli oferujesz mocno specjalistyczny produkt. Podjęliśmy tę rękawicę, działając dla Mercator Medical S.A w sposób kompleksowy ???? Wypracowana na starcie strategia przełożyła się na rebranding marki, który uwzględniał przebudowę serwisu www oraz przygotowanie materiałów graficznych, drukowanych i nowych opakowań produktów. Pracujemy z różnorodnymi markami, żeby czerpać doświadczenie z różnorodnych wyzwań. Niezależnie od branży - szukamy najlepszych rozwiązań ???? Pomagamy klientom zarówno w marketingowych wyzwaniach, jak i ważnych decyzjach strategicznych. Takie wypracowaliśmy wspólnie z marką Mercator ???? Nówka Sztuka to targi artystów i dizajnerów, które odbędą się w najbliższy weekend w Krakowie ???? Zakwalifikowani uczestnicy mogą wziąć udział w konkursie o przyznanie dotacji celowej na rozwój własnej kariery artystycznej ufundowanej przez Fundację State of Poland. Dlaczego o tym piszemy? Bo w jury konkursu zasiadł Dominik Koza, nasz Business Development Director. Bo lubimy sztukę. Bo zachęcamy do udziału ???? Opracowaliśmy scenariusz spotu i key visual dla najnowszej kampanii Espumisan ???? To marka z portfolio firmy Berlin-Chemie, z którą zrealizowaliśmy już niejedną produkcję. W tej kampanii zależało nam na zbalansowaniu roli objawów fizycznych i emocji związanych z tą dolegliwością. Koniecznie zobaczcie nasz spot ???? Reżyser: Adrian Chudek Producent: Michał Pienkowski Dom produkcyjny: Garaz Miejsce Filmowe Sp. z o.o. Marketing B2B to budowanie długofalowych relacji z klientami, dostawcami czy kontrahentami. Proste? Niespecjalnie. Szczególnie, jeśli oferujesz mocno specjalistyczny produkt. Podjęliśmy tę rękawicę, działając dla Mercator Medical S.A w sposób kompleksowy ???? Wypracowana na starcie strategia przełożyła się na rebranding marki, który uwzględniał przebudowę serwisu www oraz przygotowanie materiałów graficznych, drukowanych i nowych opakowań produktów. Pracujemy z różnorodnymi markami, żeby czerpać doświadczenie z różnorodnych wyzwań. Niezależnie od branży - szukamy najlepszych rozwiązań ???? Pomagamy klientom zarówno w marketingowych wyzwaniach, jak i ważnych decyzjach strategicznych. Takie wypracowaliśmy wspólnie z marką Mercator ???? •

Bestijka

My też daliśmy się nabrać. Wpłata z góry, kilkukrotnie zwodzono przekładając termin wysyłki aż kontakt się urwał. Firma nie wysyla zamówień na szeroką skale. Link do opisu problemu: (usunięte przez administratora)

handmade 1

Poszkodowana

Niestety również ja dałam się nabrać. Zamówiłam w sierpniu. Do tej pory nie odzyskałam pieniędzy. Uważajcie.

@handmade

Klaudia

(usunięte przez administratora)Nie polecam. Ani towaru ani pieniędzy. Będę walczyć z (usunięte przez administratora). Nie polecam

A.S

Ostrzegam przed firma handmade i baby stars P.Agnieszka Dyńdo (usunięte przez administratora)ludzi.Ja wpłacilam za łozko 1149 zl 7wrzesnia do dzis zero reakcji.Nie odbieraja telefonu nie odpowiadaja na maile.Na facebooku znalazlam mnisteo (usunięte przez administratora)osob

Daria

Kiedy można spodziewać się zwrotu pieniędzy, za towar, którego się nigdy nie otrzymało? Nie polecam.

Przestrzegam przed ta „firma”!!! Strata czasu, nerwow i pieniędzy! Towaru brak, a o zwrot zapłaty naprawdę trzeba walczyć. (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora), ludzie żyjący w innej rzeczywistości. Dramat!

Zostaw merytoryczną opinię o Hand Made Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Hand Made Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hand Made Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hand Made Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hand Made Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Czarnowiejska 55
    30-049 Kraków