Opinie o Salon SOFA-LINEA Nowoczesne Wnętrze w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Salon SOFA-LINEA Nowoczesne Wnętrze. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Salon SOFA-LINEA Nowoczesne Wnętrze o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salon SOFA-LINEA Nowoczesne Wnętrze w Kraków

MałaMi Nowy wpis

Dziwna polityka firmy jeśli chodzi o zatrudnianie . Drugim etapem ich rekrutacji jest cały dzień próbny. Oczywiście nikt Ci za niego nie zapłaci . Siedziałam bezproduktywnie 8 godzin przeglądając katalogi , w międzyczasie pracownica (bo nie był to nikt z kierownictwa) odpowiadała na moje pytania jednocześnie grzebiąc w telefonie o często nie słuchając. Zero szkoleń , zero pytań. Marnowanie czasu . Nie mam pojęcia jak wygląda tam praca na codzień ale chyba nie żałuję , że nie będę sprawdzać .

Renata Nowy wpis
@MałaMi

To kiepsko jak jest dzień próbny i nikt za to nie płaci. A odzywali się, że chcą Cię przyjąć do pracy, a ty odmówiłaś czy jak?

Monika Nowy wpis
@MałaMi

Nie będzie Pani sprawdzać bo nie dostała Pani tej pracy i proszę nie kłamać, ponieważ szkolenia były a dzień próbny był z managerem salonu. Zgodziła się Pani na uczestnictwo w drugim etapie rekrutacji więc rozumiem Pani żal i ból związany z odrzuceniem kandydatury ale to nie powód aby oczerniać.

Grzegorz Nowy wpis

Czy ciągle występują problemy z umową? Widzę, że szef jest bardzo niesłowny, jeśli o to chodzi, a dodatkowo potrafi pożegnać się z pracownikiem poprzez wysłanie SMS-a...

Kinga

Podacie numer do salonu?

Alien

Nie polecam! To samo, co powyżej - szef dziwny i nie słowny, pieniądze to tajemnica, przychodzisz za free i po dziwnym smsie pożegnanie.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Salon SOFA-LINEA Nowoczesne Wnętrze? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa

Witam, tak jak wyżej. Nikomu nie polecam tego pracodawcy. Po miesiącu pracy (180h) otrzymałam jednozdaniowy sms, o treści: "Witam narazie nie przychodź, dam znać". Pomimo wcześniejszych zapewnień o ciągłości pracy i działań dążących do związania się umową. Pracodawca niekompetentny i niewychowany. Nie potrafił w cztery oczy, kulturalnie poinformować mnie o zakończeniu współpracy. NIE POLECAM!

kase

Witam, nie polecam tego pracodawcy.Główny szef jest osoba nie słowna i trudno zrozumieć o co mu w tym biznesie chodzi. Ogólnie nic nie obiecuje i niczego nie wymaga taka raczej jest ta praca bez wyrazu i emocji jakoś to będzie. Miejsce w miarę ładne choć wszystkiego tam pełno na ogarniecie wszystkiego chwila wystarczy powtarzalne wzory zero inwencji artystycznej.

Zostaw merytoryczną opinię o Salon SOFA-LINEA Nowoczesne Wnętrze - Kraków

• Jak się pracuje w Salon SOFA-LINEA Nowoczesne Wnętrze?

Zobacz opinie na temat firmy Salon SOFA-LINEA Nowoczesne Wnętrze tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Salon SOFA-LINEA Nowoczesne Wnętrze