Salon SOFA-LINEA Nowoczesne Wnętrze

Kraków

Opinie o Salon SOFA-LINEA Nowoczesne Wnętrze

kase 2015-11-04 12:42:10
Witam,
nie polecam tego pracodawcy.Główny szef jest osoba nie słowna i trudno zrozumieć o co mu w tym biznesie chodzi.
Ogólnie nic nie obiecuje i niczego nie wymaga taka raczej jest ta praca bez wyrazu i emocji jakoś to będzie.
Miejsce w miarę ładne choć wszystkiego tam pełno na ogarniecie wszystkiego chwila wystarczy powtarzalne wzory zero inwencji artystycznej.
Marta 2016-04-18 15:41:06
Witam, tak jak wyżej. Nikomu nie polecam tego pracodawcy. Po miesiącu pracy (180h) otrzymałam jednozdaniowy sms, o treści: "Witam narazie nie przychodź, dam znać". Pomimo wcześniejszych zapewnień o ciągłości pracy i działań dążących do związania się umową. Pracodawca niekompetentny i niewychowany. Nie potrafił w cztery oczy, kulturalnie poinformować mnie o zakończeniu współpracy. NIE POLECAM!
Zostaw swoją opinię o Salon SOFA-LINEA Nowoczesne Wnętrze - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon SOFA-LINEA Nowoczesne Wnętrze