Opinie o DWS Draexlmaier w Jelenia góra

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DWS Draexlmaier. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w DWS Draexlmaier o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DWS Draexlmaier w Jelenia góra

Komisarz Pietrow

Damian... Nie będę z tobą gadał, bo jesteś tak prosty jak kierunkowskazy do kosy, gdyby tego było mało, to jesteś inwigilatorem szamb w różowym mundurze. Generalnie rzecz biorąc, muszę stwierdzić, że wyglądasz mi na zurbanizowanego, bezmyślnego porsta.

Kinga

Damian zainwestuj w Tic-Taki bo ci jedzie z gęby jak z murzyńskiej chaty. A te spodnie jakie piękne. Męskich nie bylo? No tak 9cm we wzwodzie nie czuć ścisku. Miałam okazję poznać rozmawiać oraz pisać z tym downem

Kokosza

W kiblach na Mercedesie kolejny dzień nie ma ciepłej wody. Rozumiem żeby to jeszcze lato było ale w zimie? I weź tu się podmyj...

Macan HSK ,Top pady

Na projekcie dzieje się bardzo źle. Ludzi brakuje bo kwarantanny, wolne sobie robią i wypowiedzenia lecą na HSK jedno po drugim a wszystko oczywiście zrzuca się na barki na tych co pracują . Porobili z ludzi p@robków i ganiają na 12 za 50 złotych i pewnie jeszcze będą w soboty ganiać z których nie będzie pożytku bo wolne oddadzą nie wiadomo kiedy a powinno być w następnym tygodniu. Róbcie tak dalej a posypia się następne wypowiedzenia i zwolnienia lekarskie.

Technolog produkcji

Powiedziałem co wiem, oni czego oczekują i co maja, na czym polega praca, było kilka pytań technicznych. Pytali o angielski i dlatego nie dostałem pracy, bo już długo nie używam.

O doświadczenie, wiedzę techniczna , co robiłem, sprawdzali język angielski, o finanse, okres wypowiedzenia

Juri

Chwalisz się czy zalisz?? Co to jest te 11 lat to (usunięte przez administratora) Jak się dogadujecie przyjaznicie to do boju przecierz dorosła mądra kobieta albo powie nie sorry różnica dalej się kumolujmy albo da szansę przecierz cie gościu nie zabije albo doceni albo zostanie jak jest co się pruc

Hehe
@Juri

No niech bierze bo ty nawet starej nie przepuscisz bo młodych juz nie zahaczysz buuu haha

?$?

Hej Coś już wiadomo jakie podwyżki?

Może nie długo nie będzie nas stać na (usunięte przez administratora) i aby nie wprowadzać w błąd.

No sory nie trafiłem bo każdy dostał na pół miski R nie na całą

@?$?

Podwyżki w Drexie to kpina nic nowego , od 1,5 roku tu nie pracuje i w nowej pracy w tym czasie dostałem ponad 1000 złotych więcej niż miałem na początku a to nie koniec z podwyżkami. Nie bójcie się zmieniać prace naprawdę warto czasami zaryzykować , na drexie świat się nie kończy a gdzie indziej może być lepiej.

Picu

Tom z G2 :D

Pawel
@Picu

Suchajcie nie jednemu panu burek na imię ja mówię o koło z landka z mojej zmiany bo ta z g2 to kojarzę jest przed nami bo robię z jej mezem i osobiście bym się nie obraził jakby jej się olposzczescilo. Za to co jej zrobił mąż wtedy z tą szkapa czarna włosy po ramionka to należy jej się za to że tamta orzeruchal. Do tej pory widzę w glowie jak pipitala w szpiluniach dawno jej już nie było w drexie ta taka co kręciła z Krzysiem naszym magazynierem

Robert
@Pawel

Faktycznie żeby to była ta Lola musiała by być u kujtka na zmianie

Covidek

Covidowe jednorazowe mogliby nie odliczać z niego podatku ale mimo wszystko dobrze mieć taką premie i trzeba docenić firmę za to a nie narzekać ludziki kochane ❤️

Weekend

I co tam jak tam kto zapierdziela w weekendzik? Pucowac się ????

Wisienka

Kurczę ten Macan to ciekawy projekt,ciągle coś się tam dzieje.

Siema
@Wisienka

Siema Piotruś ładnie się podpisałeś

Gosia

Bardzo dobrze ktoś by się przydał mu w końcu dowalić. Przecież ten facet niedługo będzie miał około 30 a zachowuje się jak nie powiem co. Słuchać się go nie da. Ten facet w gebie tylko mocny a tak to co? Nie ma dobrych stron musiałby się zmienić, aby czy kobieta czy to facet mogli zwrócić na niego uwagę. Przecież ten człowiek zachowuje się jak 10 latek. Słyszeliście jak on traktuje innych? Ja rozumiem że wygląd to nie wszystko ale gdyby to było mądre... Szanowało ludzi i się nie popisywalo co w ogóle nie chce przywiązywać uwagi to jeszcze by coś z niego było. Jak co druga koleżanka ma go dosyć. on przychodzi po nas. Jest u Kaski na macanie. Ten człowiek to porażka... Mam nadzieję że on szybko dorośnie bo aż się rzygać chce na to żałosne zachowanie. Niech on zacznie od przepraszania ludzi którym tak ubliża i się wyśmiewa. Żeby ktoś z niego nie zaczął... Tragedia. Gościu lecz się póki nie jest za późno bo Ty zawsze będziesz sam... Dobrze radzę bo nie chce dla Ciebie zle

Kathie

Potwierdzam też bym nie spojrzała... Tragedia zachowanie. Nawet pomijając wygląd. Zachowanie pierwsze miejsce.

Dobra praca koleżanko i kolego

Co taka cisza? Nic się nie dzieje?

W 213

My jako w 213 kończymy 17 grudnia , a zaczynamy dopiero 17stycznia i z tego co kierowniczka powiedziała , że od nowego roku za te dniu wolne będzie ściągnięte nam za to z NOWEGO URLOPU AŻ 8 DNI !!!!!!!! Jak tak można , to nie nasza wina , że nie ma zamówień , my jesteśmy gotowi do pracy a to , że nie ma dla nas pracy to nie jest nasza wina , więc powinni nam dać postojowe a nie nas (usunięte przez administratora) z urlopu i to jeszcze na początku miesiąca , a gdzie jeszcze cały rok .... Tylko niestety nikt nie potrafi się postawi i powiedzieć głośne NIE, a szkoda

@W 213

Po pierwsze powinno być postojowe a że jest robota na innych projektach a głównie na Porsche to macie urlop. I właśnie u nas na Porshe wiecznie ludzi brakuje więc powinni was ściągać zamiast przeżucać ludzi po stanowiskach i stresować .W tej firmie pracę organizują fatalnie

Miko

Robią też na tym projekcie .Skąd macie takie info ?bo nam Aneta nic nie gadała

OMG
@W 213

Nikt Ci nie ściągnie OBECNEGO urlopu. Nie ma prawa. Na zaległy urlop może Cię pracodawca wysłać przymusowo. Takie jest prawo, a jak sam/a wypisujesz wniosek to już Twój problem. Nic nie wypisywać i tyle. Odpowiedzieć wprost, że jesteś gotowy/a do pracy.

Ucieszony
@OMG

Na jakim ty świecie żyjesz hahaha :D

OMG
@Ucieszony

Pracuje w tym zakładzie. Też "polecono" z góry wypisać urlop, bo trzeba "wyjechać" do końca roku... Powiedziałem, że nie wypisze, bo ustawa się nie zmieniła, mam czas do końca września na wykorzystanie, a jak zakład chce to może mnie wysłać na zaległy od 1.01. I na tym gadka przełożonych się skończyła. Można? Można.

@W 213

Skoro tam pracujesz to się postaw. A co do urlopu to mogą poczytaj kodeks pracy

W283

Udzielanie urlopów pracownikom odbywać powinno się zgodnie z planem urlopów lub po uzgodnieniu z pracownikiem - na jego wniosek. W związku z tym nie można zmusić pracownika do wykorzystania z urlopu. Poza pewnymi wyjątkami takie działanie pracodawcy jest prawnie niedopuszczalne, bo wkracza w sferę uprawnień pracowniczych. Z kolei na pracodawcy ciąży obowiązek zapewnienia normalnego toku pracy, wobec tego terminy wypoczynku pracowników powinny być z nim uzgadniane. Mimo, że do kompetencji pracodawcy należy udzielenie urlopu, to nie może on samodzielnie wyznaczać terminów urlopów i wysyłać na niego pracowników. Proponuję samemu poczytać kodeks pracy

0rmigon
@W283

Masz rację Popieram ciebie.

@W283

Przymusowy urlop źle,postojowe też nie dobrze, proponuję Jelenia- Plast tam pracują bez przerwy .

ESSA
@W283

Na zaległy może wysłać. Ty doczytaj.

W283
@ESSA

Problem w tym że nikt nie ma zaległego i wysyłają na bieżący

HSK MACAN
@W283

Wysyłają na bieżący a na macanie ludzi brakuje na zastępstwa i to m być dobre zarządzanie. Proponuję wypowiedzenia tym co nie potrafią odpowiednio zarządzać

Nie bez przerwy bo mają wolne co 4 dni i do tego co miesiąc 2 dni dodatkowe do odebrania i urlopy planowane więc maja więcej wolnego niż my i godzin nadliczbowych nikt bezczelnie nie wymusza tak jak u nas tylko czasem ludzie sami biorą na ochotnika. Wiem jak tam jest bo żona pracuje

Foliarka

Ludzie z HSK się postawili nie przyszli w sobotę ,zabrali ludziom bezczelnie premie i dalej potulnie przychodzę w soboty i niedzielę to co to za stawianie.

@W283

A terminy postojów letnich nadal nie znane

Xxx

Podwyżka 100 zł netto dziś dostajemy przeszeregowania, zróbmy strajk

Cygan

100zł podwyżki za cały rok ciężkiej pracy ? (usunięte przez administratora)

Moto
@Xxx

Po co strajk. Zwolnij się i poszukaj sobie lepiej płatnej pracy z twoimi kwalifikacjami.

Xyz
@Moto

A dlaczego ktoś , kto nie zgadza się z polityką płacową firmy w której jest zatrudniony , ma się od razu zwalniać ? Znam sporo osób pracujących w DWS , które szczerze chwalą sobie pracę tutaj ale twierdzą , że zarobki powinny być lepsze . I co ? Każdy , który twierdzi , że zarabia za mało ma się zwolnić ?

Moto

To siedz cicho i zasuwaj ciężko i do emerytury

@Moto

Po pierwsze dlaczego nie lepiej płatnej niezależnie od kwalifikacji? Po drugie zmieniając pracę zawsze można sobie pogorszyć i musisz robić karierę od nowa bo wszędzie jest tak zwany początek żeby zaoszczędzić na pracowniku , trzeba dygać przeważnie 3 lata aby zrobić 200 złotych więcej a w Drexie to premia nawet wartości nabywczej nigdy nie traci. Po trzecie to w tym zakładzie ludzie dają sobą sterować jak marionetki zwłaszcza jeśli chodzi o godziny nadliczbowe i nikt niczego nie wywalczy

Pracownik 007

Większość masek i tak nie nosi, a już w szczególności magazynierzy. Odbierać premie i nie patrzeć się czy komuś starczy na jedzenie.

Aaaaaaa
@Pracownik 007

Nikt nie nosi więc przestańcie już jad wylewac. Jak ktoś ma ochotę to niech nosi..

@Pracownik 007

Haniebny i oburzający komentarz w dodatku będący pogwałceniem Konstytucji RP . Po drugie wyglądało by to tak: Teraz nikt nie nosi kagańców bo nie ma covida a za kilka dni wirus się pojawi i zarząd zmusi nas do noszenia kagańców. Po trzecie osoby chore na choroby sercowe nie mogą nosić kagańców bo się duszą

Pawel
@Pracownik 007

Nie skaczcie tak o te maski bo nie noszą masek i mniej choruje a jak wszyscy nosili to każdy walił l4 równo i nie było komu robić a teraz chociaż chodzą nawet przeziębieni po 3 dniach przechodzi i git. Zrozumcie że na maskach więcej zarazków i wilgoc w płuca wprowadzasz a to jest niebezpieczne wiem to od ludzi pracujących w szpitalu oni też noszą osuniete z nosa. Ludzie obudźcie się szkodzicie sobie tymi maskami

Hehehee

O co chodzi z tym pit2. W Wytłumaczy ktoś. ?

Podwyzki

Brygadziści dostali ponad dwie stówy na łapę a my sto. Nam też dwie można by dać każdemu tak samo

Foliarka Macan

Na macanie nadal trwa cyrk ze zmuszaniem ludzi do pracy w weekendy i po 12 godzin . Zostanie to zgłoszone do sprawdzenia komu trzeba ponieważ ma tu miejsce łamanie prawa a po drugie oficjalnie trwa pandemia więc godziny nadliczbowe tak po ludzku należało by zawiesić a nie jedna zmiana robi za mało i każą nadrabiać w weekendy

Iwona

Hej wszystkim jak teraz z nadgodzinami nocnymi płacą za nie czy do odbioru? Pozdr

@Iwona

Teraz to raczej za wszystkie godziny nadliczbowe, soboty i inne będzie zapłacone ponieważ z końcem stycznia kończy się okres rozliczeniowy . Oddawać wolne powinni w ciągu tygodnia po weekendzie albo kiedy pracownikowi pasuje tylko że za nieobecnych ktoś musi pracować

Testujcie Prosimy!

Pełno zakażeń w zakładzie i maski mamy nosić? Jak tak się obawiają to niech testy robią jak w innych zakładach.

Zostaw merytoryczną opinię o DWS Draexlmaier - Jelenia góra

• Jak się pracuje w DWS Draexlmaier?

Zobacz opinie na temat firmy DWS Draexlmaier tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 619.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DWS Draexlmaier?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 568, z czego 181 to opinie pozytywne, 135 to opinie negatywne, a 252 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DWS Draexlmaier?

Kandydaci do pracy w DWS Draexlmaier napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DWS Draexlmaier