Opinie o DWS Draexlmaier w Jelenia góra

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DWS Draexlmaier. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w DWS Draexlmaier o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DWS Draexlmaier w Jelenia góra

Czy zakład przelał już świateczne?

Właśnie nie .A był dziś e-mail że najpóźniej do 11 wypłaca

Brak świątecznego

Jebem

Kiedy będzie wypłata za marzec

Rudy wielbłąd

Dziś będzie

@Rudy wielbłąd

dzisz, najpozniej w poniedizalek nie zasmiecaj forum

@tak

Wypłata ma być najpóźniej dziesiątego każdego miesiąca, a więc w tym musi być dwa dni wcześniej bo w weekend ci nie dojdzie. W poniedziałek jest 11 inteligencie.

Gienka

W lipcu

@Jebem

A kasy nie ma dalej ? Czy oni zwariowali??

Mila 111

Mają problem z systemem

Rydzyk

A hajsu nadal ni ma

@Mila 111

Ale nikogo to nie interesuje. Jak kasa nie dojdzie dzisiaj to zgłaszam to do pipu

Rubel
@Mila 111

Problem to beda mieli jak na wek ludzią kasy nie prześlą

Luckyluke

Bd nas wielu zatem

@Luckyluke

Nie można sobie pozwolić na takie traktowanie. Jest umowa. Umowa obowiązuje, że do 10 każdego miesiąca pieniądze będą wypłacane i nikogo to nie interesuje. Mają jeszcze 30 minut. Jak nie będzie wypłaty piszę skargę do Pipu. Nie interesują mnie ich problemy i tłumaczenia. Umowa to umowa.

@Mila 111

Nie problem z systemem tylko pewnie gwiazdy w kadrach się nie wyrobiły najprościej powiedzieć Awaria systemu

Malwa
@Ggg

Masz rację tez będę zaraz pisała. Gdzie są moje pieniądze

Hsjsj
@Malwa

Juz jest wypłata

Xxx
@Hsjsj

A świąteczne też przelali ?

Nicka
@Xxx

Nie

Barbara Z
@Xxx

Świątecznych nie ma jeszcze. A ktoś się orientuje czy mamy wolne w Wielki Piątek?.

Komornik
@Jebem

Spoko juz mam wszystkie wypłaty

@Barbara Z

Zależy który projekt chyba

Chyba świątecznego nie ma narazie jak myślicie?

Barbara Z
@Ania

Nie ma jeszcze

Technolog produkcji

Powiedziałem co wiem, oni czego oczekują i co maja, na czym polega praca, było kilka pytań technicznych. Pytali o angielski i dlatego nie dostałem pracy, bo już długo nie używam.

O doświadczenie, wiedzę techniczna , co robiłem, sprawdzali język angielski, o finanse, okres wypowiedzenia

Franek Dolas

LUDZISKA KOCHANE JEST JUZ WYPLATA ...MOZNA WYCHODZIC W MIASTO

nie kolega

prymitywna najwieksza na zakladzie plotkaro z miko U zajmij sie swoim bezdzietnym nudnym zyciem i przestan obgadywac i plotkowac w kolo wszystkich odwal sie od ciezko chorej brygadzistki W bo nie zostawilas na niej suchej nitki i daj jej spokojnie dochodzic do zdrowia i sama zmien IMAGE baba jago ze stara miotla na glowie ubierz cos fajnego na siebie zetnij tego koltuna bo nie pasujesz do tego auta na kredyt plotkaro przestan obgadywac zakompleksiona szudro a lepiej sie poczujesz nie mam ochoty tego sluchac 8 godzin wystarczy ze musze znosic twoje towarzystwo zacznij pracowac bo napisze skarge ze oczerniasz wszystkich w kolo teraz w obliczu takich tragedi jeszcze masz czelnosc obgadywac baba jago gdybym mial takie cos wdomu to bym pogonil w p......du

@nie kolega

W końcu ktoś nie wytrzymał tak trzymać

Pracownica
@nie kolega

Ja tez mam dość a może czas na zmianę ,,leków ''

Mik

i wszystko w temacie :)

DWS
@nie kolega

W końcu szydło wyszło z worka

Ktoś
@DWS

To co się dzieje na W213 to przechodzi wszystko co tylko możliwe okropna atmosfera zamieszania które wprowadza Kierowniczka oraz . ludzie się zwalniają bo jak w tym zamęcie pracować Pani Aneto

@Ktoś

A co tam się dzieje ?bo pracuje tam parę lat i ostatnio nic nie zauważyłam .

Dobra praca koleżanko i kolego
@Lola

Źle się rozglądasz najwidoczniej.

Lola
@Dobra praca koleżanko i kolego

To fakt .Pracuje 8 godzin i do domu .Reszta mnie nie interesuje .5 lat pracy .Tamten tydzień na rano i Anety nie widziałam nikt również u nas nie był .Tak naprawdę nasz projekt to jest jeden z najspokojniejszych .Może kolega czy koleżanka jest przewrażliwiona ?Również pierwsze słyszę żeby ktoś się zwolnił

Gosc
@Lola

Pewnie jestes kierowniczka pania M ze takie glupoty piszesz,na szczescie wszyscy widza co sie dzieje,nikomu oczu nie zamydlisz.

@Gosc

Nie ,pracuje normalnie na linii.

Gosc
@Lola

Czyli na miko,tam jest spokoj ale na itaflu za to cyrk.

@Gosc

Tak to prawda .Tam nie mają fajnie .

I tak bywa

Paulina
@Lola

Dlaczego tam nie mają fajnie?

@Paulina

No właśnie nic się nie dzieje. Najwyższa pora żeby MIKO na postojach wysyłać na inne projekty to nie będą mieli czasu na szukanie sensacji.

Sabina

A co ? Nie podleczyli w Bolesławcu? Może trza zrobić replay

Patryk
@nie kolega

Miałem okazję obsługiwać ten projekt kilka dni i zgadzam się z tobą ta cała ulcia czy jak jej tam rzeczywiście ani rozumu ani wyglądu nie ma totalna porażka z każdej strony

Chomik
@cocolino

Zapraszamy na tydzień na linie montażową każdy stoi i zapierdala a nie co chwile na fajeczke i kawkę jak to potraficie a sensacji widzę szuka magazyn albo ci co nie wiedzą o pewnych faktach

@Chomik

Bez przesady. Na zmianę do pani B to z przyjemnością gdyby wysłali, miła i rodzinna atmosfera. Na drugą to by mnie siłą nie zaciągnęli.

@Gosc

A/ty jesres ,,panią.' B ?

A co się stalo

Młody

To ładnie. A taki spokojny byl

@Młody

On spokojny? :D on nie wiedział co to słowo znaczy. Przecież skakał do każdego jak małpa na drzewie

Ciekawe kto go wsypal

@Młody

Mnie to nie ciekawi ważne że w końcu sam na siebie bata ukręcił i spokoj

@Kuba

Pewnie hazard go do tego doprowadził

@Pracownik Macana

A dzisiaj już jest w pracy nasz kolega z macana

Kuba

Skoro rzucił się na nich myśląc że karakanek da radę dwóm bysiom :D

@Kuba

Przeliczył się. Ciekawe za co puscili

Po lodzie i puścili :D

Porsche

Ktoś wie czy Porsche normalnie już będzie pracowało czy będą jakieś postoje jeszcze

@Porsche

Tak, kierownik wie

@tak

Kierowniczka wie ale ostatniej chwili tak jak o postojach letnich o których dokładne terminy powinny być znane w styczniu

Rudy wielbłąd

Witam czy ktoś się orientuje kiedy będą dawać pieniądze na święta wielkanocne i jaka to kwota ?

@Rudy wielbłąd

Przed wypłata albo do wyplaty dolicza

Asdf
@Młody

Nigdy nie doliczają dodatków socjalnych do wypłaty. Będzie osobny przelew pewnie z tydzień przed swiętami

Beata

PEWNIE PRZED SWIETAMI I NIE ZA DUZO OSTATNIO MNIEJ JEST SOCJALNEGO

@Rudy wielbłąd

Oświadczenie o dochodach do socjalu jest konieczne ?

Abc
@Beata

Mniej? Tyle co zawsze. I z roku na rok więcej tylko mniej warte… Około 400/500 zł. Już jest ustalone przecież. Na tablicy sprawdź.

Wypełnialiśmy jakiś czas temu JestWazny caly rok

Wypełnialiśmy jakiś czas temu JestWazny caly rok

Abc

Nie. Dostaniesz z najmniej jak nie dasz oświadczenia.

Kiedy?

Jaro
@Pracownik Macana

Mniej nocek bedzie

Przestańcie odświeżać stare głupie tematy i głupoty pisać bo to nie przedszkole a dawajcie istotne informacje. Np o postojach czy porsche nadal stoi?

tak

no wlasnie przestancie odswiezac stare tematy. a czy porsche stoi zapytaj sie kierownika xd

Fajny napis na Kantynie :)

o.t.t.o

najwiekszy cyrk to jest na f/12.brygadzista Tomek.spuchnieta swinia po koksach na jednego liscia.na kilku pacownikow jeden brygadzista hahahah.ten to potrafi kierowniczce wejs naprawde gleboko.... ,teraz tylko zastanawic cie w co?

Stefcia
@o.t.t.o

A który to?

Nieznajomy

Ta co zbiera na operację, tylko się ośmiesza . Żałosna typiara ,Są bardziej potrzebujący... Wcale nie wygląda na taką co by jej brakowało..a się błazni przed innymi.i myśli, że ktoś głupi na to poleci..a dookoła chodzi uśmiechnięta jakby jej nic nie było. Taka ładna a taka (usunięte przez administratora) i naiwna. Jak można robić z siebie taką idiotkę...a niby taka lubiana- lecz pusta jak widać .

Malgorzata
@Nieznajomy

Widać że jej nie lubisz ale to normalne na tym projekcie jednak takiej choroby Ci nie życzę oraz Twoim bliskim dziewczyna i tak się trzyma wśród takich "przyjaciół"

@Malgorzata

nie dość, że (usunięte przez administratora) to jeszcze brzydka...operacje twarzy chyba powinna przejść.

Iwcia
@On

No wcale piękna nie jest za jaką się uważa.. Więc ,czy to taka pięknisia...to nie sądzę.

Anulka
@Iwcia

Może niech zmieni prace to sobie zarobi ????a nie robi z siebie ofiarę ..biedactwo

@Iwcia

Ja bym ją nawet nie dotknął...chodzi dumna po produkcji odpier....uśmiechnięta wielce chora..myśli że jest gwiazdą. Nawet po niej nic nie widać.. zebraczka

Kamilek
@Anulka

No właśnie widziałem jak dama jechała na miotle sprzątając przed biurem, a płacze że jej mało kasy..

Obserwujący
@Malgorzata

I to napewno osoby po których by się najmniej spodziewala..

@Kamilek

Żałosne

Bbbmams
@Nieznajomy

No ma dziewczyna tupet i nie ma wstydu ..ale żeby aż do takiego stopnia.

@Obserwujący

Otóż to.. to są właśnie znajomi ,na których można zawsze "liczyć".

Agma

A czego się spodziewała?

Milusia
@Anulka

Ciekawe na co później będzie zbierała? Laleczka

@Nieznajomy

Niech sprzeda swoje wszystkie ciuchy na vinted i dobierze kredyt mama jeszcze dołoży i starczy niezla tupeciara jak ta co papierosy pali i miała guza mózgu Cwaniary w tym dreksie

@.

Pani gosia jak potrzebowała kasy i pewnie nadal potrzebuje bo miała w ciul długów to też sobie poradzila zeby posplacac komorników ha ha no nieźle Cwaniary ludzie nie bądźcie naiwni

Ryś
@Nieznajomy

Wielu poleciało i wpłaciło kasę i połowę na operację M ma i dajcie jej spokój,a choroby nikt nie wybiera I w odróżnieniu od swojej matki W nie jest pusta,pewnie dla Was powinna założyć worek pokutny na głowę,a ona Was ma gdzieś i zaliczyła wczasy nad morzem i ma fajne ciuchy,mieszkanie,auto i to Was boli i chodzi uśmiechnięta i jest lubiana przez tych,którzy ją bliżej znają a reszta jest nie ważna i niech się goni

@On

Co wy za bzdury wypisujecie,wcale nie jest pusta,a tymbardziej brzydka..wręcz przeciwnie-nie jedna może zazdrościć to jaka jest . Ci vo znają to wiedzą..A co niektórym to chyba na mózg siadło. Jak można być takimi ludźmi .W dodatku podłymi. Choroba nie wybiera,ale czy to oznacza że ktoś odrazu ma być pozbawiony życia, nie może się uśmiechnąć czy dbać o siebie ?? Nikt nikomu nie broni ale jak widać to właśnie co niektórzy jak wstaną tak idą. Znam osobiście tą dziewczynę kilka lat i akurat takich jak ona ludzi jest bardzo mało.

Mówisz o sobie?może nie mierz wszystkich jedną miarą..a Ci co nie mają mózgu to dopiero dwulicowi

@Obserwator

No właśnie jej matka jak wstanie tak idzie chyba,że coś się teraz zmieniło tylko ciuchy zmieniała,ale rodziców się nie wybiera,całe szczęście po jej matce zostały mi tylko wspomnienia zmieniłem pracę i pracuję z zadbanymi ludźmi,a M to bym chętnie mniam,mniam,pozdrawiam ale wiem,że ktoś inny ją mniam,mniam

@Marek

Jakie wspomnienia? Chyba nie wiesz ci mówisz chyba zapach spod pachy fu

Syl
@.

My pracownicy miko niestety musimy się męczyć z zawartością pachy W,może zakład powinien ten zapach podciągnąć pod szkodliwe i dać nam parę groszy więcej,przy niej i w tym upale jaki jest normy na bank są zawyżone

@Obserwator

Ludzie dajcie dziewczynie spokój i przestańcie się obrażać cały czas po co to wszystko w jakim celu? Czemu jesteście dla siebie tacy okrutni mało się narobimy w tej pracy ..blagam

Ktoś
@Ryś

Ja trzymam za nią kciuki, bo co niektórzy to wg chyba nie wiedzą z czym to się wiąże a bredzą. Moze warto czasem się zastanowić. Ta dziewczyna i tak jest silna mimo tych wszystkich obelg wokół niej. To nie ona powinna się wstydzić, tylko Wy wszyscy dookoła. Mimo tego jacy "życzliwi "potrafią być dookoła .

Pan

Jpr co Wy chcecie od tej dziewczyny? Zajmijcie się sobą a nie wiecznym obgadywaniem.

Kk
@Malgorzata

Ohhh biedactwo, no tak bardzo jej szkoda że aż śmiać się chcę.. Lepiej niech idzie sobie zarobić gdzieś indziej a nie zebrać. I naciągac ludzi, wielce ona chora.. masakra . (usunięte przez administratora)

Ktosik

Bo się blazni i robi z siebie ofiarę. Zero wstydu nie ma

Bads

Inne Panie jak chcą sobie zarobić to wiedzą gdzie iść i co robić:) haha

Inny
@Bads

Wstyd tak pisać..a co Wy myslicie że wszyscy tacy są... to że Ty w takim kregu się obracasz to nie znaczy,że każdy musi. Może Ty tak zarabiasz?

Ah
@Inny

ale za to jak szybko by uzbierała:)

Ona
@Bads

Ludzie wstyd !! Żeby do takiego stopnia. Nie chcecie nie dawajcie..czy ktoś zmusza...oby kiedykolwiek Was nic takiego nie spotkało bądź coś gorszego. I dajcie jej żyć...chyba wystarczająco co niektórzy pokazali jakimi są fałszywymi osobami.

Zainteresowana
@Iwcia

A ten z magazynu zonaty co oni tam ze soba na kawki na kantynke na noce i popoludniu chodzili to jak on ma bo zapomniałam ?

Do ja

Jaka ciezka choroba? Ciezka to sa raki albo choroby smiertelne. Ta chorobe ma co 3 dziewczyna... moja kobieta ja miala normalnien na nfz . Fakt faktem odbyły sie dwa zabiegi w ciagu 3 lat a po urodzeniu dziecka wszystkie dolegliwosci minęły.. ale nie usprawiedliwiam tych brzydkich komentarzy. Ludzie dajcie spokój to jej sprawa. Nie chcesz nie dawaj !!!

@.

Akurat Tobie nic do tego pustaku..

@Nieznajomy

Jesteście podli,dajcie jej spokój i zajmijcie się sobą i własnym czubkiem nosa.. bo chyba piszą tylko Ci co mają kompleksy ..jest bardzo wartościową osobą..i nie jeden człowiek jej nie dorównuje..

@Do ja

Jaka to choroba?

Matt
@Malgorzata

Ta dziewczyna jest akurat bardzo lubiana i jest naprawdę w porządku osobą, więc bardzo dużo osób mimo wszystko jest za nią i 3ma kciuki. A co niektórzy to chyba tylko zazdrośnicy...na szczęście tych z drugiej puli akurat jest mniej..

Ahh

Jak widać, niektórzy lubią tylko sensacje.

@On

A może to ona właśnie Ciebie nigdy by nie chciała dotknąć..podły człowieku

@Nieznajomy

Niektórzy lubią gdy zwracają na nich uwagę, a cała reszta która się z tym wiąże jest drugorzędna.

Nostradamus

Więcej kultury, a jeśli to nerwy, to polecam melisę.

Arecki
@Nostradamus

Dajcie tej dziewczynie święty spokój i żyć..

Kkk

Co Ty, żaden nie poleci na jej "niby wdzięki"..a tymbardziej przez litość..????????

Obcy

Noo jakby się postarala to napewno by nie jedna okazje złapała i nieźle zarobiła..nie tylko na to. A w drexie o okazje nie trudno :) Także szybko by poszło

hsjsj
@Obcy

Zwykla wsiowa panna,ze słoma w butach...naiwna i myśli że wielu jej ulegnie..

Ona

Pomóżcie tej dziewczynie zebrać te pieniądze niech już się nie błaźni..

Obserwator

Wara od tej dziewczyny!! Dajcie jej święty spokój i normalnie żyć..a nie jeszcze dokladacie. Karma wraca prędzej czy później los się odwroci !! Obyście Wy nigdy nie musieli prosić o taką pomoc... A co do wystajacej "słomy z butów "rzekłbym że nie jedna paniusia miastowa zachowaniem,bezradnością i głupota nie dorównuje jej-a słomę to mają głowie ..więc naprawde wstydzic się powinniście Wy bo ona akurat nie ma czego. Spójrzcie w lustro? Co widzicie? Płytkość ludzka . Człowieka,który ma swoje życie nudne i nie potrafi nim się zająć tylko wiecznymi plotami..to dopiero wstyd !!!

ą

Chociaż po całej tej sytuacji się przekona z kim warto rozmawiać, zadawać i na kogo można liczyć nie tylko pod względem takiej sytuacji...a ile osób rozmawiając z nią za chwile za plecami są przeciwko niej zwłaszcza w takiej sytuacji...

haha

przecież widać , że sama sobie komentarze piszesz ... troche pokory dziewczyno , bo duma i jakikolwiek honor już zabrany.. . szacunek dla naprawdę potrzebujący i nie robiacych z siebie ofiar ...nie pozdrawiam

Kamilek
@haha

Chyba musiałaby nazywać się Tobą. Wara od niej i daj jej spokój płytki człowieku.

Iwcia
@Nieznajomy

I co już nie zbiera na nic ?? czy może coś nowego

@Nieznajomy

TUPECIARO OD ENDOMETRIOZY ODDALAS JUZ KASE DLA BIEDNEJ CHOREJ AMELKI WSTYDU NIE MASZ

Hej karolinka jak tam ?

@.

Wstyd ? Ty chyba nie wiesz co to wstyd ? Spójrz w lustro i zajmij się swoim życiem a nie innych..

@@@@@
@.

Daj już spokój z tymi głupimi podtekstami zawistny człowieku. Dlaczego jesteś taki mądry tutaj i nie pójdziesz jej powiedzieć to prosto w oczy ? Mądrzy na forum? Strach ma wielkie oczy ??

Igor

A która to ?

. Pracownik ranny
@.

@Nieznajomy a która to typiara od endometriozy ?

@Zainteresowana

Sebastian? Czy jakoś tak

A gdzie Ona się podziala?
@Nieznajomy

To prawda , praca przy opiece w Niemczech?

@Zainteresowana

A co wpadł ci w oko?

Tak se pytam

Pracujecie czy postoje?

@Tak se pytam

Pracujemy

Porsche
@Młody

Jak pracuje Porsche w tym tygodniu i w przyszłym? Kiedy wraca wszystko do normalności

@Porsche

Za dwa tygodnie dopiero

@Młody

Macie wolne czy rozesłali was na inne projekty? Bo mnie teraz niema

Mlody1

A co teraz dzieci przyjmują do pracy na Piane

@Mlody1

Tam są szkodliwe warunki nawet dla dorosłych a co dopiero dla dzieci

Stary pracownik 1

A gdzie nie ma szkodliwego

Młody

Ale młode dają radę we wszystkim.

piana
@Młody

Z tego co wiem to nie bardzo

@piana

Nie dziwne że nie dają rady .Byłem na pianie kilka dni z rok temu i nie dość że śmierdzące opary trzeba wdychać to kierownik ma niezłe wymagania bo by chciał żeby po dwóch dniach szkolenia normę robić. Ogólnie chyba wszyscy tam wtedy robotę olewali bo robili chyba 60% normy ale ja wróciłem na macana

@piana

A w czym nie dają rady?

Czy nadal mamy postoje? Jutro macan wraca czy nie?

Ciekaw

Może ktoś wie dlaczego pieniądze z tzw. cividowego a dokładniej premii nie trafiły dziś z wypłatę??

Ona w213
@Ciekaw

Pieniądze zostały dziś dodane do wypłaty .

Prawy
@Ona w213

Chyba jednak nie wszystkim

Lo
@Prawy

Bo nie wszyscy dostaną trzeba było przeczytać maila kogo ta premia będzie dotyczyć a nie teraz siać ferment

@Lo

A czy ktoś wie co to za drugi przelew był dzisiaj?

@Stary pracownik 1

Jaki drugi ?ja miałam tylko jeden

@Lol

Ja miałem drugi po 2godz

@Stary pracownik 1

Ja miałam 3 przelewy wczoraj a ostatni byl o godzinie 2.59 stary pracowniku to właściwie dzisiaj juz

Te covidowe?

@Stary pracownik 1

Ja miałem jeden przelew a do premii covidowej kwalifikują się osoby zatrudnione do 31 grudnia 2021 roku więc ja również ale nie wiem czy ją otrzymałem

@Lol

Mówi się trudno

W 213

Może jak tak narzekamy zrobimy rzutkę po 10 złotych na potrzeby walczącej Ukrainy jestem za tym żeby potrącili nam z wypłaty co wy na to?????

Klejarz
@W 213

Jestem za rzutką po dziesięć złotych pomożemy Ukrainie tak????

Nie mam nic przeciwko

?

Nie

Irena
@?

A dlaczego nie? Chcesz dorzucić więcej?

Rafał
@W 213

A jak jesteś taka./taki cwany to oddaj całą wypłatę na rzecz Ukrainy!!! Za 10zl to ja mam dla dzieci swoich na sniadanie bo w tym zakładzie tak dobrze nie płacą zebym szastał na prawo i lewo...

Zosia
@Rafał

Nie płacz o dziesięć złotych więcej wydajesz na papierosy i piwo

Dobra praca koleżanko i kolego
@Zosia

Nie mierz innych swoją miarą.

@Klejarz

W związku z powyższą dyskusją mam pytanie : Czy firma pomaga swoim Ukraińskim pracownikom i ich rodzinom tak jak inni pracodawcy? Od kilku tygodni jestem nieobecny w pracy z powodu poważnej choroby więc nie wiele wiem co się dzieje teraz w firmie

Oj chciałem napisać że niematerialne znaczy zresztą wsztstko jedno (usunięte przez administratora) nerwy mam

Rafał
@Zosia

Niech cir to nie obchodzi na co ja swoje ciężko zarobione pieniądze wydaje wole na piwo niż im dac. A ty jeszcze zapłaczesz przez nich bo do tego dojdzie ze z polsiego panstwa za nie długo zrobi sie ukraińskie

????

Dokładnie nikt nie ma prawa rozporządzać naszymi pieniędzmi .Jak ktoś pali i pije to za swoje ????A jak u góry chcą tak płacić to jest wiele zrzutek na Ukrainę itd .Ale nikt mi nie będzie mówił ,że z wypłaty mamy płacić na Ukrainę .Chcesz to podam Ci linki na zrzutki ?ale nie decyduj o innych

@????

Jak nikt nie ma prawa jak zarząd rozporządza wedle uznania naszymi pieniędzmi i naszym czasem prywatnym

????

A gdzie napisałam ,że oni mają prawo rozporządzać naszymi pieniędzmi .Wyraźnie napisałam ,że NIKT nie ma prawa .

Chcialem się podzielić po przeczytanniu rekrutacji na stanowisko Kontroler jakości (instron) i panią zarządzająca p.M zatrudniając się do firmy przechodzilem przez ręce tej pani ,z wynikiem negatywnym,ale po cięzkich trudach gdy ta pani juz nie rekrutowala ludzi do pracy bo ją WYRZUCILI ktoś mądry szybko sie zorientowal.Póba druga i przyjeli z otwartymi rękoma i proszę jest wolny wakat do Qs (instron) i znowu ta sama pani M.zlozylem CV a minelo już trochę lat do dziś nie ma odpowiedzi a gwarantowala mi że otrzymam odpowiedz.co do wiarygodności tej osobyi i fachowosci co do jej wykonywania obowiazkow niech przelozeni tej DAMY otworzą oczy ta Kobieta nie powinna miec ludzi pod soba jeżeli jest juz taka specjalistka dac jej samodzielne stanowisko bez ludzi i rozliczać panie kierowniku M.

@pracownik

dużo jest takich głupio mądrych kierowniczek co jedna to lepsza a obgadują sie w tych biurach jedna na druga gada tylko ciuszki zmieniają w galeriach po tygodniu chodzenia w sukieneczce z metką ze niby takie trendy głupie.(usunięte przez administratora)

@pracownik

No właśnie co poradzić na głupotę

@pracownik

Z tego co wiem to ta pani nie lubi kobiet zwłaszcza tych fajnych zadbanych wredne to (usunięte przez administratora) jak cholera chyba ma kompleksy te panie w tym biurze to pozagryzałyby się na wzajem niektóre luster(usunięte przez administratora)nie mają a głupie to że szkoda gadać

Zostaw merytoryczną opinię o DWS Draexlmaier - Jelenia góra

• Jak się pracuje w DWS Draexlmaier?

Zobacz opinie na temat firmy DWS Draexlmaier tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 619.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DWS Draexlmaier?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 568, z czego 181 to opinie pozytywne, 135 to opinie negatywne, a 252 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DWS Draexlmaier?

Kandydaci do pracy w DWS Draexlmaier napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DWS Draexlmaier