Opinie o DWS Draexlmaier w Jelenia góra

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DWS Draexlmaier. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w DWS Draexlmaier o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DWS Draexlmaier w Jelenia góra

CZARNY12

Praca w DWS Draexlmaier (usunięte przez administratora) taka piękna na filmikach i wizytacjach tak czyściutko miła atmosfera każdy pomocny hahahah śmiech na sali . (usunięte przez administratora) Zero poszanowania dla człowieka mówisz że się źle czujesz albo że Ci słabo nie ważne (usunięte przez administratora)

Pracownik Jelenia Góra

Do dyrektora z tym

@CZARNY12

Tego pseudo kierownika jeszxze kojarzę z/jeleniej a kto jest tam brygadzusta ? Film to im sie udał żałosne jeśli to prawda

ABC
@CZARNY12

Jeżeli są takie sytuacje to powinna być skrzynka (usunięte przez administratora)i tam skargi składać lub do dyrektora zgłosić. A jak to nie da , to do naczelnego. Może ktoś w końcu wam pomoże.

@ABC

A wy to byście chcieli tylko siedzieć na dupier nic nie robić a zarobić nie!!!

Xxx
@Młody

Panie Mariuszu,proszę się uspokoić.

@Młody

Jak ten łysy z top padów pół mu zrobią a ten ześciepany że nie ma czasu stać nawijki z laską robić czerwony jak buraczysko jakby na świat obrażony nawet mi cześć nie odpowiedział najlepiej jakby mu całe zrobić i odwalić za niego robotę a gosciowa robi trzy rzeczy na raz a wyrzeł to dopiero gościu inspiracja bzyczy buczy (usunięte przez administratora) xD

Dyzio

Na tego co Ty nie dzięki :)

@Dyzio

Jasne. Nie jestem glopi żebyś wsypal go

@Młody

Wsypales już tego z macana to taki nie "glopi " a napisać nie umiesz słowa (usunięte przez administratora)

Antonio
@ABC

Na Spółdzielczej w Jeleniej jest taka skrzynka to i w Siedlęcinie powinna być

Łucja

100% prawdy.

@Łucja

Z czym 100% prawdy?

Madzia

6 godzinny dzień pracy w całej UE, Panie i Panowie, koniec z jednogodzinnymi dojazdami i odjazdami z pracy za które nikt nam nie płaci, koniec z brakiem czasu dla siebie, koniec z brakiem czasu na wychowywanie dzieci, koniec z brakiem czasu na rozwijanie pasji, kto się zgadza buźka w górę.

Lola
@Madzia

Ja jadę półtorej w jedną stronę

Whf
@Madzia

Serio? Masz dojazd za darmo i jescze chcesz żeby ktoś ci za to zapłacił?! Nie wierze.

@Whf

Przeczytaj jeszcze raz mój wpis, mam autko, (usunięte przez administratora) :)

I słusznie bo 1,5 godziny dojazdu to stanowczo za długo zwłaszcza za nasze wynagrodzenie

Kiedyś na kablach
@Madzia

Jakie 6 godzin w EU? Od 6 lat w Niemczech żyje i jakoś cały czas 8 godzin pracuje. Przerwy w większości zakładów bezpłatne. Zamiast siać ferment wyjedź, poza......laj i dopiero się wypowiadaj. 6 godzin Dobre w CH..

@Kiedyś na kablach

zarabiasz euro, i mieszkasz w niemczech, proszę nie wypowiadaj się

@Madzia

Leszka więc żyje nie przelicza na złotówki jeśli myślisz o większej kwocie :D on t żyje za euro nie za złotówki na które by mógł przeliczać. To różnica niż pojechać na miesięcy wrócić wtedy możesz sobie mnożyć xd

@Madzia

Ja mogę cię zabierać po drodze

Stary pracownik 1
@Madzia

Madzia a ty ile zarabiasz?

Miły

Zapytaj matki, może ci odpowie co u niej słychać karakanie

Mrs

Wszyscy wiemy kto to Dyzio. Zgłoś na policję i firmie szybko sprawdzą. Czas najwyższy dać mu nauczkę.

Jan
@Miły

No wlasnie co u niej slychac?

Stary Pracownik

Mamy dużą dwucyfrową inflacje a w związku z tym ustawa przewiduje drugą w roku podwyżkę inflacyjną. Jestem ciekaw czy firma ma coś takiego w planach czy możemy liczyć tylko na wykorzystywanie na maksa jak ludzi brakuje. Podejrzewam jednak że bez ustawowej podwyżki płacy minimalnej to u nas z drugiej podwyżki nici

Irena
@Stary Pracownik

No ale jeśli to jest ustawowe to chyba nieistotne czy mają to w planach czy nie, bo muszą wprowadzić, tak? To nie ma pieniędzy, żeby kogoś jeszcze zatrudnić, skoro brakuje?

Technolog produkcji

Powiedziałem co wiem, oni czego oczekują i co maja, na czym polega praca, było kilka pytań technicznych. Pytali o angielski i dlatego nie dostałem pracy, bo już długo nie używam.

O doświadczenie, wiedzę techniczna , co robiłem, sprawdzali język angielski, o finanse, okres wypowiedzenia

Jason

Pomowienia

Ktoś tam

Nooo słownictwo godne zakompleksionego małego gnojka . Ale co się dziwić. Z ćpuna poety nie zrobisz xD a "wyciorem" jesteś ty. Zawsze byłeś i tak będziesz traktowany ziomuś xD a proponuje zainwestować w lekcje u profesora Miodka, może zaskoczysz nas jakimiś ciekawymi sformułowaniami a nie takimi dennymi epitetami. Pozdrawiam serdecznie "mordo" xD

Zik
@Ktoś tam

A @Dyziu jeszcze nie siedzi w (usunięte przez administratora) Dla czego, nie możemy się doczekać ????

Adaśko

Parząc na to jak traktujesz ludzi i poziom twojego niskiego iq w wypowiedzi można stwierdzić , że ledwo skończyłeś podstawówkę, oraz jedne do czego ty się nadajesz to do tarcia chrzanu co najwyżej chociaż z tym miałbym obawy .

UVG

Dyziu zamiast pisać tu oszczerstwa na kogoś może napisz kolejne życzenia dla komendanta policji za to że cie wypuścił bez przypału ciekawe ile ludzi przez ciebie ma teraz poucinane marzenia

Piotrek

Chodź na solo z tą swoją armatą małą jak gwizdek. Rozgwizdam Ci to

Kubala

Mam uwagi co do Ciebie czochracz. Podejdź w wolnej chwili do mnie. Tylko spróbuj wywinąć jakiś numer to rozjade Cię walcem przy wszystkich laskach żebyś się zaczął wstydzić.

Kamil Alib

Pracowałem jakie czas temu na Siedlecinie, to co tam się dzieje to głowa mała a kierownik to jeden wielki farmazon który za plecami obrabia wszystkim tyłki Nie polecam

Xxx
@Kamil Alib

W końcu ktoś poruszył temat tego pana Zero szacunku do pracowników,brygadzistow gania i robi z nich głupków..

Abc
@Kamil Alib

Najbardziej fałszywy typ jakiego znam. W oczy będzie mówić, że wszystko jest w porządku, że nie ma problemu i inne takie opowieści, a za plecami obgada i będzie się śmiał z pracowników. Szkoda gadać.

Obserwatorka

Ta dziewczyna to zwykły za przeproszeniem (usunięte przez administratora) Cz nie ma co tu kryć. Patrzy tylko jak zacząć w kija walić i sie nie narobic i zarobić poczekamy to sie za nie długo skończy....

Klaudia.b

Jak coś do mnie masz , to zapraszam w 4 oczy :) jesteśmy w pracy a nie w przedszkolu , doskonale wiesz gdzie moje stanowisko więc śmiało:)

@Klaudia.b

Piękna nie złość sie

Człowiek

Witam. Czy Ktoś wie dlaczego Firma oddaje Chociazby świateczne z wielkanocy komornikowi??? Skoro wczesniej majac komornika dostawałam normalnie swiateczne przez kilka lat... A w tym roku zostalo oddane komornikowi... Z gory dziekuje..

@Człowiek

Z tego co wiadomo to z nowym ładem weszła nowa ustawa taka ze komornik może zabierać też social a firma nic nikomu nie oddaje bo komornik to może dopiero z twojego konta ściągnąć

Czlowiek

Ale nawet nie dostalem na konto tego swiatecznego.... Wiec zostalo chyba oddane z wynagrodzenia... Tylko jak? Skoro swiateczne bylo osobno...

@Czlowiek

To musisz pytać w kadrach jak z tym jest i czy czasem firma nie przelewa bezpośrednio na konto komornika. Tu na tym forum niedawno ktoś pisał o ten nowej ustawie

Asdf

Kiedyś też komornik mógł siąść na socjal. Kumpel miał komornika przez parę lat i wszystkie socjalne mu ściągał a z wypłaty dostawał minimalną krajową.

Sympatia

Jakubowski Leszek robi jeszcze na magazynie

*@&$xxx

Sympatia
@Jck

Tak szukam

Jan

Robi sie cieplo az smierdzi z pod pach

@Jan

Nie dziwne jak na halach zwłaszcza na górnym macanie takie temperatury i duchota ze udusić się można

Piotrus
@Jan

jeszcze torba sie poci

Джон

скоро буде темно

Dyzio

Ale oni mają podobno markę kolor i numery tylko nic nie było na gościa póki co ale jak młody się nie wstawi na nadzór to w chwilę zdobędą nakaz i na auto

Kubala

On jest taki poryty że mógłby wsypać on wsypał jakiegoś przyjaciela nawet kiedys

Lepiej uważać na niego

Kubala

I jeszcze jedno bo jak to super gość to niech pokaże że ma jaja i mu powie słuchaj znajdź sobie inny transport i nie zachowuj się tak przy mnie bo sobie nie życzę gdy się z każdego tak wysmiewasz a nie mu potakiwać i się razem z nim nabijać :D

Kubala

Kto by pozwalał na ośmieszanie swoich znajomych i śmiejąc się z nim bo boi się zwrócić uwage. Słabo trochę

Pracownik Macana
@Kubala

Powinien tak zrobić ale nie wiem co tam się teraz dzieje bo mnie niema w pracy od dłuższego czasu

@Pracownik Macana

Tam się pracuje więc wracaj Andrzejku. Koleżanka z nim też jeździ mówi że chłopak nie rwie się do pracy tylko szuka jak się nie narobić i chce tam gdzie są mniejsze normy na Landku też przygód szukał. Fakt uwagi mu nie zwrócił ani razu tylko się z nim śmiał. Tak mówiła a chyba wie bo z nim jezdzi więc więcej się nie wypowiem

@Kubala

A jakim samochodem jeździ jego kolega?

Jasik

A jakim samochodem jeżdżą do pracy? Jaki kolor?

@Jasik

Czarna audica kombi

@Kubala

A twoja koleżanka która jeździła z nim to nie 2xA . Słyszałem że jest bardzo miła i lubi fajne rzeczy.

Jasik

To nie ona. Ta jest ponoć Ruda.

Jasik

Ma inne imię szkoda że to nie ona chętnie bym poznał. Ponoć jest bardzo miła i lubi fajne rzeczy. Chyba z Mercedesa jest.

Z moją żoną dużo gada, pisze już jej więcej pilnuje teraz

Jasik

Ta ma inne imię i z mercedesa ponoć. Jest bardzo miła i lubi fajne rzeczy. Szkoda myślałem że to ona chętnie bym poznał.

Sainz

Witam czy z osiedla czarnego jest jakiś dobry dojazd pracowniczy do dws jak tak tak to jaki konkretnie ( skad) pytam z imieniu znajomej która nie zna miasta

@Sainz

Raczej nie ma. Chyba ze autobusem z przesiadką w Cieplicach na 22 lub na 21 w Jeleniej

Barbara Z
@Sainz

Nie ma. Jedynka i na małej poczcie się przesiąść w jakiś autobus Bądź też ja jestem z os. Czarnego zawsze się można dogadać

Sainz
@Barbara Z

Dzięki Basiu

Czarne
@Sainz

Z czarnego autobus "1" i przesiadka na małej poczcie w "21" lub "22". Kilka minut na małej poczcie trzeba czekać. Dojedziesz na każdą zmianę 123.

Gal Aninim

Witam Co jesli nie dostalem Swiatecznego??? Mam Komornika ale zawsze swiateczne dostawalem bo bylo osobno Co nagle sie niby zmienilo ze tym razem nie dostalem ??????

Młody

A co to się działo i na jakiej zmianie?

Gal Aninim

Witam czy ktos nie dostal jeszcze Swiatecznego Dzisiaj ???? Z góry dziekuje

Sorukasz

Jeśli nie dostales jeszcze to widocznie nie zasluzyles i nie dostaniesz. Info z kadr.

Irena
@Sorukasz

Ale czego miał nie dostać, bo akurat ukryło?

Lili
@Sorukasz

Już jest kasa

Znowu system padł, że nie ma świątecznego?

Ej

Są osoby co już dostały

Juz jest na koncie

Ja nie mam jeszcze świątecznego

Ggg

Dostał już ktoś świąteczne ? Z W213? ????????

ANASTAZJA P

Ja już mam świąteczne

Zostaw merytoryczną opinię o DWS Draexlmaier - Jelenia góra

• Jak się pracuje w DWS Draexlmaier?

Zobacz opinie na temat firmy DWS Draexlmaier tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 619.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DWS Draexlmaier?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 568, z czego 181 to opinie pozytywne, 135 to opinie negatywne, a 252 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DWS Draexlmaier?

Kandydaci do pracy w DWS Draexlmaier napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DWS Draexlmaier