Opinie o Solutions 30 Holding Sp. z.o.o w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Solutions 30 Holding Sp. z.o.o. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Solutions 30 Holding Sp. z.o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solutions 30 Holding Sp. z.o.o w Warszawa

Witam ,ta firma to ...ludzie niekompeteni ,nie potrafią szkolenia zrobić, przerzucają ludzi jak workami. Kadra kierownicza nie ma odpowiedniego wykfalikowania do przekazywania wiedzy ,robi to zwykły pracownik i też niedokonca. W firmie z od.w Siedlcach atmosfera gęsta ze można siekierę wieszać. Ciągle krzyki i wymagania ,zero pochwały jak ktoś zrobi dobra robote i straszenie karami. Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi.

Rozumiem, że tam pracowałeś/pracowałaś. Parę dni temu dostałam propozycję pracy w Solutions. Czy możesz napisać na jakim stanowisku byłeś/byłaś. To być może ułatwi mi podjęcie decyzji. Pozdrawiam

HR

Witam .Jesteśmy zaniepokojeni zarzutami pod adresem naszej firmy. Odnosząc się do treści, -nie ma przerzucania pracowników -każda osoba ma określone stanowisko i przydzielone zadania bardzo tego pilnujemy . -kadra kierownicza (nie ma odpowiedniego wykwalifikowania ) zapewniam ,że ma na etapie rekrutacji każdy kandydat jest skrupulatnie weryfikowany w odniesieniu do posiadanej wiedzy ,kompetencji etc. -atmosfera gęsta - jeśli pojawiła się niepokojąca sytuacja to chętnie to wyjaśnimy , w naszym zespole w 80% to osoby z długim stażem pracy którzy pracują po15 ,20 lat i dłużej do emerytury ,to zgrany zespół . Oczywiście jak w każdej firmie jest rotacja ale zdecydowanie nie tak to się odbywa jak w opisie -ciągłe krzyki i wymagania, straszenie - proszę o przytoczenie konkretnej sytuacji jeśli taka miała miejsce, niezwłocznie to wyjaśnimy Zapraszam do kontaktu pod numerem tel: 512 810 831 szczegółowo omówimy stawiane man zarzuty i wyjaśnimy tą niepokojącą sytuację . Przykro nam ,że osobiste niepowodzenia ,być może niedomówienia przekładają się na opinię całej naszej firmy.

@Kandydat

Witam .Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferty pracy jeśli są jakiekolwiek wątpliwości . Pozdrawiamy i zachęcamy do kontaktu pod numerem tel: 512 810 831

@HR

Osoba z HR nie wie co pisze lub tak kazano jej odpisać . Niektórzy kierownicy nie mają nawet matury ??? to jakie mają kompetencje . brak słów . Nie szanuje się pracowników - pracują za najniższą krajową - pracownicy z długoletnim doświadczeniem . Praca jak w (usunięte przez administratora) po 10 - 12 godzin dziennie za 8 zł za godz.brutto nadliczbowe . Kadra zarządzająca to porażka - ludzie z łapanki lub byli monterzy , którzy nie mają wykształcenia do zajmowania takich stanowisk.A Prezesi lub Dyrektorzy pracownika mają za zero wycisną jak cytrynę a później wyrzucą . Każda rozsądna i wykształcona osoba niech się trzyma z daleka od tej pseudo firmy .

@pracownik

Witam, nikt niczego nie nakazuje. Rozumiem że mam Pan wgląd do akt i wie kto jakie posiada kompetencje ,doświadczenie . Informuję że kandydaci obejmujący szczególnie wyższe stanowiska są skrupulatnie weryfikowani. Tak ,faktycznie zdarza się że osobami na stanowisku kierowniczym zarządzają byli Serwisanci ale to tylko dlatego ,że u nas jasno jest określona ścieżka kariery i jeśli taka osoba posiada predyspozycje i odpowiednie wykształcenie to nie widzimy przeciwskazań . Stawiamy na rozwój pracowników. Reasumując ,pracują u nas osoby z 10,15 letnim i większym stażem pracy zazwyczaj to wieloletni pracownicy więc jednak nie jest aż tak źle .Jeśli jest coś co możemy na tym etapie wyjaśnić to zapraszamy do kontaktu.

Prawda wymagania ogromne, marne wynagrodzenie praca ponad siły nie przestrzeganie czasu pracy, pracownicy zostają po pracy 15-30 minut przychodzą do pracy 30 minut wcześniej żeby wyrobić się z pracą, nikt tego nie chce ewidencjonować bo firma musiałaby rozliczyć się z tej dodatkowej pracy. Oddać te nadgodziny lub za nie zapłacić. Zamiast naprawiać sieć telekomunikacyjną Solutions30 ciśnie dyspozytorów aby umawiali naprawy z klientami nie sprawdzając nawet linii do klienta -bo brakuje techników. Wszystko po to aby nie dopuszczać do przeterminowane napraw. Operator Orange udaje że tego nie widzi, a cierpi zwykły klient. Omijać tą firmę szerokim łukiem

Czy pracownicy w Solutions 30 dogadują się między sobą?

spawacz

W każdym rejonie trafi się jakiś dobrodziej który strzela z ucha za bonus do kierownika lub dyrektora

Iza

Solutions 30 Holding poszukuje montera infrastruktury telekomunikacyjnej i elekt: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/serwisant-monter-infrastruktury-telekomunikacyjnej-i-elektr,lento.pl2eb48756cc1d76f3b634b9cec79f498c,garwolin. Powiedzcie, jak pracuje się Wam w tym dziale firmy? Jaka atmosfera?

poooo
@Iza

dostaniesz najniższa krajowa i niespełnione obietnice ze będzie lepiej hehe

Wiktoria

Solutions 30 Holding szuka teraz kogoś na stanowisko głównej księgowej / kierownika działu księgowości - ogłoszenie jest dostępne w sieci. Piszą, iż oferują atrakcyjne wynagrodzenie oraz system bonusowy. No i właśnie: czy ktoś wie, na czym ten ów system bonusowy dokładnie polega? Każda informacja może być na wagę złota.

Monter

Tak była przeprowadzona profesionalnie

Wszystko przebiegło normalnie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Weronika

@Misiek, jesteś zainteresowany pracą na stanowisku koordynatora? Będziesz aplikował do firmy? Jeśli tak napisz na forum jak Ci poszło i czy się dostałeś. Twoje informacje na temat rozmowy kwalifikacyjnej zainteresują osoby poszukujące pracy. Może ktoś z obecnych pracowników firmy mógłby pomóc @Miśkowi o odpowiedzieć na jego pytania dotyczące doświadczenia na stanowisku, na które aplikuje. Wasze doświadczenie na pewno się mu przyda.

Duży
@Weronika

Praca bardzo ciężka, ale zarobić dobrze można . Praca czasem po 12 godzin dziennie, ale rodzinę się utrzyma.

Ramo
@Duży

A na, jakim, stanowisku jesteś? Bo ja jako spawacz kopie doły robić od a do z, przyłącza i, mam, najniższa, krajowa

@Ramo

Hej @Ramo, a jakieś nadgodziny? Czy Solutions 30 Holding zaproponowało Ci jakieś dodatkowe benefity?

Weronika

@Maniek, jeśli zaczniesz współpracę z firmą napisz czy warunki pracy od ostatniego Twojego pobytu się zmieniły? Czy kontakt z koordynatorem był według Ciebie pomocny? Firma zapewniała ci zakwaterowanie, czy robiłeś to we własnym zakresie? Jak wyglądało ubezpieczenie zdrowotne. Byłeś nim objęty? Czekam na Twoją opinię.

Misiek
@Weronika

Przyjmują koordynatorów? Jakie trzeba mieć doświadczenie? Dobrze płacą, ludzie fajni? Napiszcie coś

Weronika

@Marcin, mógłbyś dodać więcej szczegółów na temat swojej pracy w firmie jako koordynator? Jakie warunki zatrudnienia zaproponował Ci pracodawca i jakich kwalifikacji wymagał od Ciebie na tym stanowisku? Czy do wynagrodzenia dodawane były benefity typu premie, szkolenia lub pakiet socjalny? Co spowodowało, że zmieniłeś pracę? Zachęcam Cię do dodania opinii, pomożesz innym użytkownikom poszukującym zatrudnienia.

Maniek
@Weronika

Solutions30 to francuska firma - właściciel z pewnością nie jest Polakiem. Pracowałem jako technik w Aalen, niezłe warunki, chociaż na początku było trochę zamieszania - dużo pracy mało ludzi, ale potrafią człowieka docenić jakimś bonusem, więc nie narzekam. Wybieram się znowu, z tego co wiem od koordynatora, ciągle szukają.

pionier 1

Witam wszystkich którzy tu zagladaja i chca się dowiedzieć czegoś na temat pracy w Niemczech jako technik instalacji niskopradowych i zwiazać się z firma Solutions30. Na wstepie przedstawię się mam na imię Bartek i jestem związany z tą firmą od samego początku. Pokrótce streszczę na czym polega ta praca, otóż pracuje się tu całkowicie samodzielnie co jest dużym plusem bo nikt Cię nie goni ani nie zmusza na siłę do wykonania zlecenia prosta zasada pracujesz zarabiasz. Wg mnie to jedna z najlepszych ofert pracy dla rozgarnietych chłopaków którzy potrafią szybko nauczyć sie nowego zawodu i zarabiać naprawdę bardzo dobre pieniadze (lepiej niz w Norwegii). Kazdy kto ma troche zdrowego rozsadku wie ze nie odrazu jest lekko i latwo na sukces trzeba pracowac ja musiałem poczekac kilka miesiecy ale się opłacało każdy nowy który tu zechce dolaczyc do naszego "Team-u" będzie i tak w lepszej sytuacji niz ja i moi koledzy gdyż na początku tylko nasz koordynator nam pomagał tłumacząc o co chodzi w tej pracy. Obecnie kazdy kto zechce tu przyjechać odbędzie standardowe szkolenie w języku niemieckim ale najważniejsze to to ze ma tez Nas polskich doświadczonych techników ktorzy pracuja bardzo solidnie i chętnie pomogą, wytłumaczą na czym to wszystko polega. Proszę sie nie sugerować opiniami ludzi ktorzy byli tu miesiac albo mniej gdyz oni nawet nie wiedza co to znaczy wynagrodzenie brutto netto. Na początek każdy otrzyma godziwe wynagrodzenie biorac pod uwagę ze jest sie kompletnie nie doswiadczonym pracownikiem w tej branży. Z czasem i checiami do pracy można szybko osiągnąć wysoki pułap zarobków tylko trzeba chcieć. Ja pracuje po ok 8 godz dziennie mam czas zeby zrobic zakupy, obiad, pranie. Firma zapewnia szkolenie za które jeszcze placi (jak dla mnie to ewenement) po prostu super, niezbędne narzędzia,telefon, auto. Zawsze jest do dyspozycji koordynator ktory nie zawsze wszystkich jednocześnie usatysfakcjonuje ale bądźmy wyrozumiali nas jest juz ponad 20 a on 1 poza tym wiekszosc problemów mozna samemu załatwić a nie czekac az koordynator za nas to zrobi w koncu jesteśmy mężczyznami a nie chlopcami którzy licza na ciagla pomoc i wsparcie. Zakwaterowanie jest w b. dobrym standardzie. Podsumowując praca jest satysfakcjonująca bo uszczęśliwiamy ludzi ktorzy oczekują mieć internet telefon oraz tv bywaja miłe chwile kiedy widzimy radosć klientów oraz sami mamy satysfakcje ze potrafimy dokonać czegoś pozytywnego. Wymiernikiem tej satysfakcji jest wynagrodzenie ktore bez problemów firma wypłaca(to jest bardzo wazne tylu jest teraz naciagaczy i oszustów) Jesli ma ktoś pytania jakieś watpliwosci czytajac paszkwile powyżej prosze śmiało dzwonić do technika który jest calkowicie nie zależny i nie mam interesu żeby zachęcić tu do pracy. Jestem obiektywny i realnie oceniam sytuacje i charakter tej pracy. Dzwoncie pod nr 791128188 pozdrawiam Bartek

@pionier 1

Panie Bartek, Pan pracujesz chyba jako naganiacz komentów, byłem koordynatorem i stwierdzam że przez 2 lata zobaczyłem co to i fakty mówią co innego. Zmieniłem pracę bo miałem dosyć tego co większość tu pisze.

Weronika

@Iza, jakie stanowisko Cię interesuje? Zdecydowałaś się aplikować do pracy w Solutions 30? @T, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w Solutions 30. Co możesz powiedzieć o pracy w tym miejscu i warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? Zachęcam do dodawania swoich opinii na temat pracy w Solutions 30!

Iza

Wydaje się, że warto aplikować. Jaką macie atmosferę w pracy?

T

To co pisał nico oPani Monice D to stek bzdur. Brak mi słów.

Weronika

@N@ warto jednak przekonać się samemu i przyjść na taką rozmowę. A jak wiadomo każde stanowisko jest inne i ma inne warunki pracy. Pozostawiając swoją opinię pomagacie tym co myślą nad pracą w firmie Solutions 30.

N@

Swego czasu przeszedłem przez tzw. sito kwalifikacyjne i miałem już wyznaczony termin na stawienie się w firmie. Z przyczyn osobistych musiałem w ostatniej chwili zrezygnować z wyjazdu. Czytając Wasze opinie dochodzę do wniosku, że nie mam czego żałować, dlatego bardzo dziękuję wszystkim tym, którzy zamieścili swoje wpisy na tym forum. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Weronika

A jakie benefity firma oferuje swoim pracownikom?

@Weronika

Oferujemy: - konkurencyjne wynagrodzenie - bezpłatną opiekę medyczną w Medicover - dopłatę do karty Multisport (Pracownik płaci 30-50 zł w zależności od wariantu karty) - możliwość dofinansowania kursów i dodatkowych szkoleń związanych z pracą - dostęp do firmowej biblioteki, którą właśnie tworzymy wraz z Pracownikami - owoce, kawę i herbatę w biurze - świetną atmosferę w biurze :) Więcej informacji: telimapoland@solutions30.com Pozdrawiamy!

M@

Byłem i widziałem osobiście, to, co powyżej napisano to FAKTY i tak TAM jest... DBS został połknięty przez ABM i tak to dalej praca dla Solution30. Nic przeciwko firmie, czy ludziom (polecam profesjonalizm) pracy moc, te 12 godzin to smutna codzienność pomoc w znalezieniu mieszkania - temat ocean - nigdzie w de tak koszmarnie drogich mieszkań nie znajdziesz jak w okolicach Stuttgartu (ABM) a zapłacić masz z własnej kieszeniwon myślę, że można sprowadzić wszystko do jednej linijki tekstu jestes tam tylko generatorem PUNKTÓW (najlepiej od 10 rauf) jak nie to won i nastepny naiwny Jeżeli jest ktoś zainteresowany szczegółami - podzielę się chętnie i pomogę pozdrawiam

mike

@tech zapomnij o? Przypuszczam, że mówisz o niemieckiej umowie o pracę, chyba że się mylę? Według tego, co widzę w ofercie pracy ma być zagwarantowana.

tech

Zapomnij...

Ex

Zapomnij

CzyJaWiem

Perfekt niemiecki we Wrocku... Podstawowy niemiecki z wyuczonymi regulkami wystarczy, no i status studenta.

MK

to taka wlasnie praca. Odkad nie ma koordynatora to wszystko wzielo w leb

Zostaw merytoryczną opinię o Solutions 30 Holding Sp. z.o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Solutions 30 Holding Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Solutions 30 Holding Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solutions 30 Holding Sp. z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solutions 30 Holding Sp. z.o.o?

Kandydaci do pracy w Solutions 30 Holding Sp. z.o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solutions 30 Holding Sp. z.o.o