Opinie o Biuro Informacji Wizualnej Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Biuro Informacji Wizualnej Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Biuro Informacji Wizualnej Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Informacji Wizualnej Sp. z o.o. w Warszawa

Jaka jest kultura pracy w Biuro Informacji Wizualnej Sp. z o.o.?

Lusi 728 Nowy wpis

Jeśli wogole można to nazwać kultura? No nie nikt na Ciebie nie wrzeszczy....

Lusi 728 Nowy wpis

Gdyby byli czyści jak łza,to z klasą i rzeczowo odpowiedzieliby na negatywne k(usunięte przez administratora) jeśli faktycznie jest zmiana to muszą mieć duży smród jeszcze za uszami że są tacy cudni. Choć ja nie wierzę w tak duże zmiany ktoś jak (usunięte przez administratora) to nigdy nie przestanie

Zadowolony

Nie pracowałem W BIW, ale pracowałem dla Pana Norberta oraz Pani Małgorzaty. Pani Małgorzata bardzo miła, przyjazna. Wypłatę za 1 dzień pracy dorywczej otrzymałem bez problemu.

pracownik od niedawna

Jak pewnie kręcił albo się obijał to pewnie nie było za co płacić. Żenująca jesteś lusi.

@pracownik od niedawna

Żenujący to jesteś ty pracowniku od niedawna.uwazaj bo bokiem ci wyjdzie .swoją miarą mierzysz wszystkich

@Zadowolony

I tak też było..... do tego ostatniego razu

Dorota

@Lusi728 Usuwane są wpisy łamiące regulamin i tylko takie. Natomiast wspomniałaś o tym, że Twój mąż pracował i nie zostały mu wypłacone pieniądze za pracę dla Biura Informacji Wizualnej. Czy ta sytuacja została wyjaśniona i jeśli tak to w jaki sposób? Co na to firma? Zachęcam Cię do odpowiedzi, nakreśl proszę całą sytuację podając szczegóły, a na pewno te informacje będą cenne. @Były pracownik Rozumiem, że osobiście doświadczyłeś sytuacji w której wynagrodzenia nie było na Twoim koncie na czas? Czy ta sytuacja była jednorazowa czy powtarzała się częściej?

Maćko

Lusi 728 masz może jakiś aktualny adres biura,firmy ?

@Dorota

Już nie raz o tym pisaliśmy. Maz stracił pracę firma po 18 latach upadła.moja też się sypała Napisaliśmy ogłoszenie że brakuje na jedzenie że potrzebuje czegokolwiek na już.i tak wędkę rzuciła Małgorzata.zlecenia były bez umowy tylko ustna po wykonaniu pracy danej kasa tak było dwa razy za trzecim stało się właśnie to

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Biuro Informacji Wizualnej Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Lusi 728

Bartosz Ja piszę jak postąpili i co jakiś czas będę to robić bo tego nie sposób zapomnieć. Może to prawdziwe pozytywy może nie,ale pisze by nikogo więcej to nie spotkało.Moze zmienił się właściciel i jest spoko,nie wiem ale tego nie da się zapomnieć.to co zrobili było podłe,nie ludzkie.Tylko ja wiem co przeżyliśmy i wiesz nikomu tego nie życzę,mało że Mikołaj zapomniał o moich dzieciach to jeszcze nie mieliśmy co jeść.na święta był pusty stół.moze jeśli Małgorzata jeszcze tam działa poszła po rozum do głowy,może na umowie o pracę nie ma odwagi tego zrobić.Ale bd przypominać co zrobiła aby wszyscy ci ludzie mieli świadomość jak postapila

Lusi

Nie rozumiem dlaczego ,wykorzystywani są tam ludzie i nic nie piszą same pozytywy.minelo już sporo czasu ale wciąż boli że na naszej krzywdzie zwyczajnie zarobili.zostawili na święta po ukończonym zleceniu bez złotówki.prosilismy o pomoc kogoś z firmy unibep ale mimo szczerych chęci nie byli w stanie pomóc.do dziś pieniądze są nie wyplacone

Gustaw

Dobry pracodawca więc z pewnością będzie dobrze wystarczy robić swoją pracę!

Czy w Biuro Informacji Wizualnej Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Lusi 728

(usunięte przez administratora) i kombinatorzy do dziś 2000 za prace mąż nie otrzymal

Przemo

Ma ktoś jakiś adres firmy,biura ich ?

@Przemo

Ze znalezionych przeze mnie informacji, Biuro Informacji Wizualnej od 2014 roku znajduje się w Warszawie pod adresem Krakowskie Przedmieście 79. Czy kontaktowałeś się już z firmą i jesteś w stanie potwierdzić tę informację? Zachęcam Ciebie to poruszenia tej kwestii w kolejnej Twojej wypowiedzi.

Przemo
@Dorota

Ostatnio miał stolarnie w Stanisławowie Pierwszym.Myślę że może jeszcze tam coś działać .Ale jak byliśmy to nikogo nie zastaliśmy

Dorota

@lusi 728 Nie widzę powodów do wykasowania go, jednak mam do Ciebie prośbę. Powstrzymaj się proszę od gróźb, gdyż to faktycznie może spowodować, że Twoja opinia na temat Biuro Informacji Wizualnej może zostać usunięta. Niemniej jednak, kiedy miała miejsce opisana przez Ciebie sytuacja?

Wiktor

Ja również słyszałem , że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Mam pytanie czy potrzebni są aktualnie pracownicy?

szukają do biura
@Wiktor

Tak szukają obecnie pracowników do biura. Moja dziewczyna wysłała cv. Wymagania to angielski komunikatywny do korespondencji z klientami zagranicznymi i oczywiście ogarnięta osoba.

Jest dobrze choć premie kwartalne tylko.

Nie narzekam. Polecam.

Było bardzo fajnie. Na 2 lata pracy 2 razy pensja była opóźniona z winy dużego klienta. To nic w porównaniu z innymi firmami gdzie pracowałem.

Handlowiec

Duże możliwości. Fajna atmosfera. Miło wspominam.

Technolog

Mówimy jak jest, jak było. Szkoda, że takich firm jest już mało w naszym kraju. Nie musielibyśmy wyjeżdżać. Panie Norbercie, proszę się nie poddawać i tworzyć kolejne udane projekty.

Firma dająca bardzo duże możliwości rozwoju.

Technolog

Miałem umowę zlecenie bo studiowałem byłem zadowolony z pracy u pana Norberta.

Pracowałem

Tak. Umowa o pracę, podstawa plus premia.

Pracowałem

Zgadza się. Warunki były satysfakcjonujące. Jakby ktoś do nich aplikował to tylko z doświadczeniem lub z dużymi chęciami do chłopięca wiedzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Informacji Wizualnej Sp. z o.o. - Warszawa

Biuro Informacji Wizualnej Sp. z o.o.