Urząd Pracy

Opinie o Urząd Pracy

Marlena

Czy ktoś wie czy ta giełda pracy na Ciołka ma się odbyć 17 listopada na Ciołka ?

nn

Będąc pod wpływem negatywnych emocji, całego marnotrawstwa pieniędzy publicznych na tzw pomoc bezrobotnym przez biernych pracowników chcących przetrwać kolejny dzień w pracy chciałem obsmarować ile tylko się da ich i ten urząd, ale myślę, że nie ma to większego sensu i napisze tylko: - Gdyby te wszystkie Panie zatrudnione* w Urzędzie Pracy na Ciołka swoje wynagrodzenie za wykonaną pracę miały otrzymywać w wysokości uzależnionej od jakości wykonanej pracy mierzonej satysfakcją i zadowoleniem klientów to do pracy chodziły by w płóciennych workach i wpierdalałyby chleb z wodą! - tak dobrze by zarabiały! *napisałem zatrudnione, a nie pracujące, gdyż w tym przypadku byłoby to zwykłym nadużyciem tego słowa i ubliżeniem wszystkim osobom hetającym się w sektorze prywatnym, często za minimalne brutto i dzikich godzinach pracy o różnych porach dnia a nawet nocy, oraz wszystkim tym którzy tej pracy nie mają, a jej szukają i przychodzą o pomoc do urzędu w którym jej nie dostaną.

gosc
@nn 02.09.2015 11:09

Dokladnie tak. I przekret za przekretem. Kolezuska dla kolezuski podesle bezrobotnego, zeby pomogl jakiejs idiotce, ktora dostala prace przez protekcje i nie ogarnia. Towarzystwo wzajemnej adoracji, zamkniete srodowisko, panie ktore jeszcze dra mordy jak czlowiek przyjdzie do urzedu chwile pozniej. NIe robia nic, maja nie sprawdzone oferty, odsylaja ludzi w miejsca, gdzie faktycznie nie ma pracy. Dno dna.

Zostaw opinię o Urząd Pracy - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Pracy