Opinie o KRKA Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KRKA Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w KRKA Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRKA Polska w Warszawa

Baśka

Cześć, jakieś informacje na temat rejonu południowego? Ktoś pracował - pracuje?

eveline

Bałkany to odbyt Europy. Unikajcie firm bałkańskich, bo w nich nie ma kultury pracy, ani poszanowania drugiego człowieka. Jest za to toksyczna atmosfera i (usunięte przez administratora) emocjonalny.

PN
@eveline

potwierdzam...dziwie się,ze ludzie lubią być poniżani w swoim kraju, przez KRKA.

pandderra

pracowałam kiedyś z Kolarićem z Krki. to był wyjątkowo fałszywy człowiek, podkradał innym papierosy. Chamski pastuch, który przebrał się w garnitur i udawał Europejczyka.

Edyta

@Bubi, pamiętaj by nie obrażać innych użytkowników forum i używać zwrotów kulturalnych. Więcej na temat zasad wypowiadania się na forum możesz znaleźć w regulaminie: https://www.gowork.pl/regulamin @Crossfire, być może istnieje powód dla którego czas oczekiwania na odpowiedź się wydłużył? @roberttt, czy będziesz próbował aplikować ponownie do KRKA Polska?

Rozmowa spóźniona, bez podania powodu, bez żadnego słowa przepraszam itp. Pani kierownik zniechęca do podjęcia pracy naciskając na konieczność bycia zorganizowanym i dokładnym (wielkie odkrycie Terrum novum za szafą wnękową). Co jest ciekawostką - pani „kerownik” działu uważa, że kontrola jakości jest nad zapewnieniem jakości a nie odwrotnie i osoba z moim niewielkim (10+ lat) doświadczeniem może o tym nie wiedzieć. To mi uświadomiło, że gdzieś ktoś w Kyrce popełnił błąd zasadniczy i dalej nie zdecydowałem się marnować energii na rozmowę z tą szarą istotą.

Dlaczego tu, czy zdaję sobie sprawę z ciążących obowiązków, czy wiem co i jak i inne takie ogólne, przepocone pytania plus bzdury pani kierownik działu, których nie warto przytaczać, bo nadają się na dział komedii i dowcipu, a takowego tu nie ma.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Zamość
Ipf Medical Sp. z o.o.
Bubi

Jak czytam wypowiedzi ludzi, którzy wypowiadają się negatywnie o tej firmie to mi się śmiać chce;)))) flota po 300tys??? Wolne żarty. Mój miał na start 89tys. Kiepsko płacą? Spoko sam wynegocjowalem 3600 na start na rękę, po przedłużeniu umowy możliwość kolejnej negocjacji. Premia nie do wyrobienia? Jak się jest jeba**m nierobem i myśli się że leki się same piszą to się nie dziwię. Ludzie normalnie biorą premie. Trzeba sumiennie pracować. Bajek opowiadać nie będę. Praca ciężką ale bardzo sympatuczna. Kontakt z ludźmi w terenie (usunięte przez administratora) Kierownictwo 5/6 Trzeba tylko myśleć i pracować. Jak ktoś jest śmierdzący leniem to się nie dziwię że góra to (usunięte przez administratora) wyje**la na zbity pysk.

PF

Witajcie, czy wiecie ile wynosi podstawa netto - na rękę u Przedstawicieli Farmaceutycznych????

Edyta

@Adam, czy jesteś zainteresowany pracą w firmie? A może już jesteś jej pracownikiem zważywszy na to, że od czasu napisania Twojej opinii minęło kilkanaście dni? Powiedz nam coś więcej na ten temat. Czy aspekt zatrudnienia, o który pytasz jest dla Ciebie szczególnie istotny? Co jeszcze jest dla Ciebie ważnym aspektem pracy by ta stała się dla Ciebie satysfakcjonująca?

Bardzo chciałbym się dowiedzieć jak pracuje sie pod dowództwem nowych kier regionalnych, zmiany z przelomu 2017/2018?

Edyta

@Tereska, czy aby na pewno nie można powiedzieć o firmie nic neutralnego? Każde przedsiębiorstwo ma swoje plusy i minusy, nie uważasz? Tak samo praca w danej firmie może mieć swoje pozytywne, neutralne jak i negatywne strony. Powiesz nam coś więcej na ten temat? @anonymous, co dokładnie masz na myśli? Jak rozumiem rotacja pracowników jest dla Ciebie problematycznym aspektem?

Arek

Czy firma potrzebuje ludzi?

Tereska
@Arek

Tak KRKA zawsze i nieustająco potrzebuje ludzi... jako " przyjazna inaczej " firma, posiada rekordową wymianę kadr, co przekłada się na nieustającą rekrutację ...W każdym mieście w Polsce w każdej przychodni siedzą sobie REPy i opowiadają jak to im się w KRKA pracowało... jak nawet się trafi fajny szef czy mądry PM to albo sami się ewakuują, albo "życzliwi inaczej " koledzy szybko im w tym pomogą , bo przecież nie można odstawać od ciężko i mozolnie wypracowanych niskich standardów. Firmę ratują niskie ceny leków i przyzwoita jakość produktów, oraz cała wielka armia przedstawicieli. Wyrazy szacunku dla wszystkich masochistów którzy pracują lub chcą pracować w KRKA

@Arek

masakra co się dzieje w krka..lekarze i farmaceuci nie mogę już patrzeć na przedstawicieli, którzy się non stop zmieniają.

tipo

@xyz czy możesz napisać jakie auto dostałaś? Chodzi mi o markę auta. Może ktoś z Was się orientuje jakimi autami dysponuje firma.

Welflon
@tipo

Toyota Auris i Yaris oraz Fabia.

Coma

Piekny park nawet przy mało słonecznej pogodzie. W upalny dzień za duszno. Widoki przepiękne. Wystarczy udać się po 16.00 jest wtedy 55 kun taniej. W zupelności wystarczy. Przestrzegam przed kobietą sprzedającą pod koniec trasy bakalie i ....wino niby z fig. Podobno z fig wina nie da się zrobić. A zakupione przez nas tak zamknięte żeby na miejscu nie sprubować. Wino okazało się sokiem chyba wisniowym. Pozdrawiam

Edyta

@xyz, czy możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w tym miejscu? Jak wygląda aspekt możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje? A może osobiście brałaś w jakimś udział i możesz podzielić się z nami wrażeniami?

Ciekawski

Flotą po 300 tys przejechanych km? Nic się nie zmieniło od lat? Jak wyglada z wykorzystywaniem auta do celów prywatnych?

Doradca
@Ciekawski

Flota jest znośna jak w firmach ogólnie. Wykorzystywanie priv chyba około 50 za mies

xyz
@Ciekawski

300 000km???To dziwne pracuję tutaj 2,5 roku na dzień dobry dostałam auto z przebiegiem 6400...premie są realne do wyrobienia,fajnie się tutaj pracuje, dobre leki,firma ceniona przez lekarzy

Edyta

@Marko, możesz coś więcej napisać na temat pracy w firmie KRKA Polska? Jak ocenisz poziom wynagrodzeń oferowanych przez pracodawcę do ilości obowiązków w ciągu dnia? Czy pracownik posiada również "targety", które należy wyrobić każdego miesiąca? Napisz proszę coś więcej na temat pracy w firmie KRKA Polska.

Czy ktoś może podpowiedzieć po zeszłorocznych podwyżkach - jakie obecnie są akceptowalne kwoty startowe dla nowoprzyjmowanych medycznych z doświadczeniem? W 2014 4.000 brutto w niektórych rejonach bywało nie do przyjęcia. A teraz? Ile udało Wam się wynegocjować na start?

Ala
@Michał

5000 brutto start medycznego

zuzi
@Ala

w jakim województwie? czy może stawki są takie same w całym kraju? z doświadczeniem czy bez?

kolik

nawet ok,rozmowa przyjemna... 13 wizyt dziennie... nie przyjeta

greg

poniżyli mnie,13 wizyt dziennie,podważyli moje kompetencje.nie przyjęta,

Witek

Może ktoś wie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

Dako
@Witek

prowadzi

Mira

Zastanawiające jest to wasze milczenie? Jest tak dobrze?

Marko
@Mira

W KRKA jest po prostu poprawnie. Bez szalu ale i nie tragicznie. Naprawde mozna tu pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o KRKA Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w KRKA Polska?

Zobacz opinie na temat firmy KRKA Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRKA Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 5 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRKA Polska?

Kandydaci do pracy w KRKA Polska napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRKA Polska