Opinie o KRKA Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KRKA Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w KRKA Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRKA Polska w Warszawa

sebastian

czy to prawda,ze Aurora wyleciała z KRKA?

magda
@sebastian

Podobno szykuje sie do objęcia stanowiska w innej firmie farmaceutycznej

szoken
@magda

Ale szok!!!! Spotkałem Aurorkę w przychodni, gdzie była z Przedstawicielem Medycznym. Teraz gnębi innych

@sebastian

Aurora nie wyleciała, sama zmieniła firmę. Nie siejcie plotek i zacznijcie żyć swoim życiem.

Zibi
@ja

W krka było kilka dużych odejść managerów i dyrektorów.

Fragola
@sebastian

Kto to jest Aurora ? coś więcej mozecie napisać . Czy to jej przezwisko ?

KTOTAM

Jeśli szukasz pracy w tej firmie jako operator na produkcji to musisz wiedzieć że : 1 Na jakie wynagrodzenie się zgodzisz takie zostaje bez znaczenia ile lat przepracujesz (nie ma podwyżek na tym stanowisku) Kasa na sam początek ok ale po kilku latach już nie cieszy. 2 Nie ma premii uznaniowej a wszystko co robisz jest twoim obowiązkiem więc jakbyś się nie starał nic to nie da Jest premia świąteczna+ socjal najlepiej wychodzą osoby które mają rodziny karta Multisport i Medicover. 3 Praca trzyzmianowa system 3,2,1 nocka zaczyna się w niedzielę o 22.00. Nadgodziny czyli soboty rzadko kiedy się zdarzają więc specjalne sobie nie dorobisz. 4 Są dwa urlopy korporacyjne pierwszy w sierpniu 2 tyg drugi w grudniu między świętami a Nowym rokiem Resztę dni musisz zaplanować na początku każdego roku Uwaga nie licz na przedłużenie weekendu (majówka Boże ciało itp) nie dostaniesz urlopu Nie można odebrać dni wolnych w piątki i poniedziałki. 5 Jak maszyna ma awarię to firma robi Ci dni wolne które musisz opracować w soboty (nie płacą przestojowego) 6 Praca nie należy do lekkiej wiele prac trzeba robić ręcznie przenosić ciężkie beczki ponieważ nie ma dostatecznej ilości podstawek z kółkami Pomieszczenia małe wszędzie brakuje miejsca do swobodnej pracy. 7 Atmosfera zależy z kim się pracuje nie jest kolorowo Przełożeni poganiają bo ważna jest wydajność żeby było więcej niż na innych zmianach. 8 Z przełożonymi się nie dyskutuje (może się źle skończyć) zawsze mają rację. I wszystko na temat więc jeśli uważasz się za osobę silną fizycznie odporną na presję zdesperowaną bądź postanowiłeś nauczyć się nowego fachu to dobrze trafiłeś Możesz dołączyć do resztki osób które jeszcze się nie zwolniły.

juchusquad

Witam chce aplikować na stanowisko operatora urządzeń,prosze o informacje jak wygląda praca na tym stanowisku,jaka atmosfera,jakie zarobki i jak wyglądają zmiany czy jest to praca od poniedziałku do piątku czy 4 -brygadówka także weekendy.

Tereska

Cześć Pracowałam w KRKA przez 6 miesięcy. Po tym traumatycznym doświadczeniu, doceniam obecną pracę i moich przełożonych. Pensja w KRK max. 3000 zł netto, o premii zapomnij. Samochód stary, lub bardzo stary, liczą Ci każdy kilometr, prywatnie możesz zrobić 500 km miesięcznie, jak wyjeździsz np. 300 to te 200 nie przechodzą na następny miesiąc. Oczywiście Firma odbija sobie kasę za te prywatne km. Jak masz stłuczkę/ awarię to chcą żebyś naprawiał samochód za własną kasę. Jak założysz swoje pieniądze, to czekasz ponad miesiąc na zwrot. W serwisie Toyoty nie chcieli mi naprawić bezgotówkowo samochodu - bo KRKA nie płaci faktur. Traktują człowieka jak niewolnika na plantacji bawełny, wyzysk na maksa. Umowy tylko na czas określony, jak człowiek nawet wytrzyma 3 terminowe umowy i ta czwarta musi być na czas nieokreślony, Cię zwalniają. Odradzam tą firmę.

były PN
@Tereska

potwierdzam. Masakryczna firma....szpiegowanie przedstawicieli, zwalnianie na ulicy, itd..Apteki rezygnują z zakupów,gdyż KRKA nie wywiazuje się z zobowiązań co do faktur.ODRADZAM

@Tereska

Co ty piszesz za bzdury!!! Pracuje tutaj juz 3 rok. Auta wszyscy juz maja nowe, nikt nie rozlicza Cie z prywatnych km co do kilometra, jak w aucie cos sie psuje to jedziesz do serwisu i Ci naprawiaja. Nikt nie placi za takie naprawy ze swoich pieniędzy. Masz w pracy zrobic 13 wizyt i tyle. To nie jest niewolnoctwo tylko obowiazek pracy. Na takie zasady umawialas sie gdy cie zatrudniali. Tereska ludzie w pracy pracują. Wiem ze jest to dla ciebie dziwne.... to ze szef każe ci robic wizyty nie jest niczym nadzwyczajnym. Jesli sie obijalas i nie robilas wynikow to cie zwolnili. Proste. Wiec nie obrazaj tylko bierz sie do pracy- to naprawde nie boli. Wiem ze dla ciebie wszedzie bedzie niewolnictwo ale mylisz pojęcia. Odsylam do slownika. Kazdy zna zasady pracy od początku i jak sie komus nie podoba to po co zaczyna? - bo mysli ze sie jakos prześlizga? Dobry kierownik zawsze wylapie takich nygusów i sie ich pozbywa albo przesuwa do kogos innego.

NN
@były PN

Racja i tyle...

@Terenia

Droga Tereniu praca w firmie farmaceutycznej nie polega na zrobieniu 13 wizyt. Celem jest sprzedaż leków, a to oznacza że na 13 spotkaniach dziennie z targetowymi lekarzami/aptekami masz sprzedać leki. Ty jak rozumiem uważasz że należy wejść do 13 gabinetów, wrzucić ulotkę i z okrzykiem Wiwat KRKA wyjść. Jeżeli tak rozumiesz tą pracę to faktycznie, spokojnie można zrobić 13 wizyt, najlepiej u takich lekarzy przed których gabinetami nie ma nigdy pacjentów.

@Tereska

Widzisz Tereska, tak nakłamałaś w poprzednim swoim wpisie ze mogłaś przyczepić się teraz tylko do cyfry 13.... Hmm. Zdumiewające jaką masz nienawiść do firmy która nie przedłużyła Ci umowy po okresie próbnym w związku ze słabymi wynikami. Rada na przyszłość- nie obrażaj innych. Tymczasem bywaj. Do zobaczenia w terenie, pod gabinetami gdzie są duże kolejki.

Tereska

Po pierwsze ja nie kłamię - mam taka wadę. Po drugie KRKA przedłużyła mi umowę po okresie próbnym i wyniki były ok, sama sobie poszłam bo miałam dość mobingu ze strony mojej szefowej. Jeżeli mówienie prawdy Cię obraża - no to trudno. W terenie się raczej nie zobaczymy, bo jako Dyrektor nie stoję pod gabinetami lekarzy POZ. Ale dobrze pamiętam jak to jest, więc szacun dla Wszystkich Przedstawicieli którzy tak zarabiają na chleb, szczególnie tam gdzie są duże kolejki. Pozdrawiam Tereska

@Tereska

Tak tak Tereska. Zwolnili Cię z Krka jako przedstawiciel a teraz jestes dyrektorem. Taaa... i co jeszcze powiesz. Moze pora się obudzić ???

szoken
@Tereska

co do mobbingu to się zgadzam. Często stosowane praktyki. N=Firma nie wywiązuje się z zobowiązań wobec aptek.

@Tereska

Jako osoba zainteresowana pracą na stanowisko przedstawiciela czy możesz napisać na jakim terenie jakiego województwa byłaś ?

Rozmowa spóźniona, bez podania powodu, bez żadnego słowa przepraszam itp. Pani kierownik zniechęca do podjęcia pracy naciskając na konieczność bycia zorganizowanym i dokładnym (wielkie odkrycie Terrum novum za szafą wnękową). Co jest ciekawostką - pani „kerownik” działu uważa, że kontrola jakości jest nad zapewnieniem jakości a nie odwrotnie i osoba z moim niewielkim (10+ lat) doświadczeniem może o tym nie wiedzieć. To mi uświadomiło, że gdzieś ktoś w Kyrce popełnił błąd zasadniczy i dalej nie zdecydowałem się marnować energii na rozmowę z tą szarą istotą.

Dlaczego tu, czy zdaję sobie sprawę z ciążących obowiązków, czy wiem co i jak i inne takie ogólne, przepocone pytania plus bzdury pani kierownik działu, których nie warto przytaczać, bo nadają się na dział komedii i dowcipu, a takowego tu nie ma.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Edyta

Dużo informacji pojawiło się w tym wątku. Czy znajdzie się osoba, która mogłaby je usystematyzować i dodatkowo przedstawić to, co aktualnie się dzieje w KRKA Polska? Jak teraz prezentują się warunki zatrudnienia? Informacje, które zostaną zamieszczone będą cennym źródłem wiedzy dla osób, które rozważają aplikowanie do tej firmy.

realista

Roman J - kolejny szef odchodzi... gdzie koniec? A z dołu zawsze chętni do awansu za psie pieniądze i rok"stażu" się znajdą:) Tylko nie mają świadomości, że ta nauka szefowania w KRKA ma się nijak do rynku - tu nikt nie jest decyzyjny i ZERO rozwoju menadżerskiego, strata czasu dla na prawdę ambitnych ... Reps to jeszcze firma szkoli OK, wyżej to już lepiej poza....

by by

Ponoć kolejni z wysokich stanowisk odchodzą... Tylko DR i RD ( nawet literowo pasują jak ulał do siebie ) zostaną do końca na TYTANICU ;)

Lojalna
@by by

To prawda, reszta osób które zarządzała tą firmą wiedziała co robi i szybko odeszła. Tamten rok obfitował w odejścia szefostwa wysokiego szczebla.

Robercik

Po wakacjach odeszło kilku szefów TN, MK, PL, RP osoby z wizja i doswiadczeniem. Wielka szkoda dla firmy ze puściła osoby z tak dużą wiedzą. szkolenie z ubiegłego tygodnia pokazało różnice i nowi szefowie którzy przyszli na ich miejsca pokazali jak są mało profesjonalni i nie mają pomysłu na pracę danych linii.

Fp
@Robercik

Fakt 2018 przyplaci to wynikami KRKA ....

PN
@Robercik

całe szczescie,że nie ma Aurory, Rafałka..i całej reszty bandy

P

Jaka jest w firmie flota i czy można użytkować prywatnie?

Lena
@P

500 km miesięcznie prywatnie. Flota jak pisałam powyzej

Edyta

Na stronie KRKA Polska pojawiło się ogłoszenie w sprawie pracy na stanowisko przedstawiciela naukowego. Idealny kandydat powinien mieć wykształcenie wyższe medyczne lub farmaceutyczne oraz czynne prawo jazdy. W zamian firma oferuje docenienie zaangażowania w wykonywane obowiązki. Z oferty potencjalny kandydat nie dowie się jaką umowę proponuje firma. Czy ktoś kto w tej firmie pracuje na podobnym stanowisku mógłby pokrótce omówić ewentualne warunki zatrudnienia?

Lena
@Edyta

Tak. Doceniają. Sek zrobisz kosmiczne wyniki otrzymasz uścisk dłoni prezesa i ramkę. To wszystko. Umowa o pracę za ok 3000 netto. Auto? Jeśli masz szczęście to w miarę nowy Yaris bądź Fabia. Jeśli nie masz to wrak aurisa z milionem km i częste wizyty w serwisie Toyoty.

Edyta

Na stronie internetowej KRKA Polska można znaleźć informacje o tym, że firma dba o rozwój swoich pracowników. Powiedzcie, jak to wygląda z praktycznej strony? Ktoś z Was brał udział w jakichś szkoleniach oferowanych przez pracodawcę?

Mikołaj

Od siebie dodam tylko, że premia za DRUGI kwartał została wypłacona 25.09... trochę długo

Dzielny Despero

Ale dostałeś czy chciałbyś dostać ?? Bo nie rozumiem

@Dzielny Despero

Dostałem. Poza tym co to za różnica? 25-go wypłacona ludziom.

Dzielny Despero
@Mikołaj

No to skoro dostałes to po co się tu żalisz bo nie rozumiem, jeżeli jest tobie źle to jest jeszcze 264 firmy farmaceutyczne które z chęcią zatrudnią osoby z wynikami. Rozmumię co nie których na tym forum , zwolnieni za brak wyników, bądź sami się poddali bo nie wiedzieli jak je zrobić bądź po prostu się do tego nie nadają. Tę kwestię chyba powinieneś omówić ze swoim DM a nie na Forum.

@Dzielny Despero

No chyba teraz kpisz. Tę kwestię mam poruszać z moim DM? A jaki On ma wpływ na czas wypłat premii? On je z własnej kieszeni płaci??? Nie rozumiem co Cię boli. Napisałem kiedy została wypłacona premia za II kwartał, gdyż ludzie starający się o pracę powinni to wiedzieć. 25 września wypłacono premię za II kwartał. Czy to późno czy nie, pozostawiam to ocenie każdego.

Nauka
@Mikołaj

Mikołaj, jestes świetny!! Twój DM nie ma wpływu na termin wypłaty premii, ale ludzie z forum już napewno tak.... Dlatego piszesz o tym na forum. Chłopie gdzie ty masz rozum?? Świadczy to tylko o tobie. Oświecę Cię, premie są wypłacane tak późno bo są na podstawie IMS, które przychodzą z dużym opóźnieniem.

@Nauka

Buchacha.... Rozumiem, że tylko Krka rozlicza się w oparciu o IMS i wypłaca premię za poprzedni kwartał z końcem kolejnego??? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć. A dlaczego o tym wspomniałem na forum? Uważam, że ludzie powinni wiedzieć czego się spodziewać po firmie. O mój rozum się nie martw. Ja przynajmniej go używam i nie muszę pisać peanów na cześć swojego pracodawcy, tak jak robisz to Ty.

Nauka
@Mikołaj

Mikołaj ja właśnie nie pracuje dla Krka i nie muszę jej chwalić wiec jej nie chwalę. Ale za to jestes świetny. Gadasz na firmę w której pracujesz. To jest objaw wybitnego używania rozumu. Jak ci nie pasuje to po co tu siedzisz. Z pewnością przyjmą cię wszędzie gdzie wypłacane są premie w następnym dniu po zakończeniu kwartału.

@Nauka

w dniu następnym to nierealne, ale w 2 miesiące po wynikach to skandal.

zainteresowany

Proszę o informację na temat kierowników, którzy są górnym śląsku. Planuję składać cv, aby dostać się na ten teren. Z góry dzięki. Pozdrawiam

yoko- toko

Nie polecam tej firmy wyzysk człowieka na całego. Podwyżka zapomnij nawet jakbyś kilka lat pracował, premia również. Niedługo Biedronka wyprzedzi pracowników KRKA w zarobkach.Wyzysk duży nacisk na sprzedaż i produkcję ,a w kieszeniach pracowników zero.Nie polecam omijajcie z daleka.Tyle w temacie.

yoko- toko

Natalia

Interesuje mnie praca w KRKA Polska na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży. Możecie podrzucić kilka informacji w tym temacie? Mam spore doświadczenie w sprzedaży więc mam nadzieję, że dostanę się do firmy.

Bańka

Jeśli ktoś nie czuje się w firmie dobrze niech odjedzie i już!

Belinda

@gucio Czy możesz coś więcej napisać o tym podrabianiu podpisów.? Takich spraw nie powinno się bagatelizować, trzeba było mocno reagować!! Nigdy nie wiadomo co podrobią!!

@Belinda

Nie będę drążył szczegółu wystarczy zerknąć np do karty szkoleń i porównać podpisy

@Belinda

Wszyscy wiemy ,co dziś się dzieję na rynku,pracy i do czego jesteśmy zmuszani. Mam tylko nadzieję że pewne sprawy ,które wpaja się pracownikom wyjdą w końcu na jaw.

gucio

Byłem wieloletnim pracownikiem Produkcji , praca jak każda miała plusy i minusy . Jedno co mnie w niej denerwowało to notoryczne podrabianie podpisów pracowników przez kierownictwo i brak reakcji wyższych instancji

Bona

KRKA Polska to spoko firma, dziwię się , że niektórzy piszą zupełnie coś innego. Może są inspirowani przez konkurencję? Praca tu jest dla pracowitych osób!!

Bono
@Bona

A Ty chyba jesteś inspirowana przez swojego pracodawcę - Firmę Krka :) Całkowicie obiektywnie: Krka jest dobra na początek. Uczysz się tyrać w branży. Jeśli ktokolwiek ma doświadczenie w branży, niech ja tę firmę z daleka. Nigdzie mniej nie zarobisz. Nigdzie też nie zrobisz....większej liczby wizyt lekarskich ;)

Bono
@Bono

* "niech tę firmę omija z daleka". Przepraszam, słownik pozamieniał znaki

Zostaw merytoryczną opinię o KRKA Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w KRKA Polska?

Zobacz opinie na temat firmy KRKA Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRKA Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 5 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRKA Polska?

Kandydaci do pracy w KRKA Polska napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRKA Polska