Opinie o KRKA Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KRKA Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w KRKA Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRKA Polska w Warszawa

nowy

witam czy ktoś może z ręką na sercu powiedzieć na jakie pieniądze możne liczyć PN w KRKA na początku swojej pracy

ZM
@nowy

4300 brutto

lolo

wiemy kto pisze pochlebne opinie-włazidupy lub praciwnicy KRKA. Poczekajcie jeszcze chwilkę i się przekonacie czy w firmie KRKA nie ma mobbingu. Do wielu aptek kierownicy nie są wpuszczani wraz z przedstawicielem,bo po korporacyjnym szkoleniu rządzą się w cudzych aptekach jakby zjedli wszystkie rozumy. Farmaceuci źle postrzegają KRKA jako pracodawce,mimo,że są fajne preparaty. Wielu już nie zamawia produkty OTC ze względu na lojalnosc wobec przedstawicieli,oraz na fakt nie wywiązywania się z umów przez KRKA.Jak nie wiemy o co chodzi, to chodzi o kasę. Stare Aurisy z przebiegiem ok 200-300.000km, limity na paliwo, gdy wykorzystasz go tydzien przed koncem miesiaca to lejesz za swoje,a firma nie oddaje kasy,lub musisz isc na zwolnienie lekarskie. Naloty przełożonych,wyskakiwanie zza krzaka,wieczne telefony od rana do późnego wieczora i wysyłanie e-maill to norma. Jeśli masz słabe nerwy to psychiatra murowany z powodu mobbingu.

Malyna

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Czy sa jakieś pytania lub testy wiedzy? Jest szansa dla kogos bez doświadczenia? Ile wynosi podstawa?

alex

Bardzo dobre szkolenia i wprowadzenie do pracy. Atmosfera ok, warunki i narzędzia- nie mogę narzekać poziom dobry. Dobra marka, dobre znane produkty ale łatwo nie jest bo rynek jest trudny. Dużo pozytywów od obecnych pracowników choć widzą też jakieś minusy to jednak wszystko jest w normach normalnego pracodawcy. Polecam- mi się bardzo dobrze pracuje

Rozmowa spóźniona, bez podania powodu, bez żadnego słowa przepraszam itp. Pani kierownik zniechęca do podjęcia pracy naciskając na konieczność bycia zorganizowanym i dokładnym (wielkie odkrycie Terrum novum za szafą wnękową). Co jest ciekawostką - pani „kerownik” działu uważa, że kontrola jakości jest nad zapewnieniem jakości a nie odwrotnie i osoba z moim niewielkim (10+ lat) doświadczeniem może o tym nie wiedzieć. To mi uświadomiło, że gdzieś ktoś w Kyrce popełnił błąd zasadniczy i dalej nie zdecydowałem się marnować energii na rozmowę z tą szarą istotą.

Dlaczego tu, czy zdaję sobie sprawę z ciążących obowiązków, czy wiem co i jak i inne takie ogólne, przepocone pytania plus bzdury pani kierownik działu, których nie warto przytaczać, bo nadają się na dział komedii i dowcipu, a takowego tu nie ma.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Janusz

Byłem na rozmowie. Rekrutowała stara baba z toną tapety na twarzy i jakiś młody leszcz. Cały czas rechotali między sobą jak nienormalni. Dwa hity. 1) Młody mówi, że przedstawiciel w jego firmie musi biegać po przychodni między lekarzami jak kozica. 2) Stara pyta się, ile czasu dziennie zamierzam poświęcać na pracę. Mówię, że zgodnie z Kodeksem Pracy. Ona, że u nich jest zadaniowy czas pracy. Ja na to jej mówię, że zgodnie z KP zadaniowy czas pracy to nie robota po kilkanaście godzin dziennie. Przełożony powinien tak wyznaczać zadania, by czas pracy mieścił się w 40 godzinach tygodniowo. Jej mina - bezcenna. Wiem, że to była ustawka, bo mieli już swojego kandydata - dowiedziałem się po czasie. Ale po co zawracać głowę osobom pracującym w branży, żeby się pośmiać ?

Znam cię
@Janusz

To po co szedłeś skoro tak słaba firma dla Ciebie??? Jesteś śmieszny. Nie wzięli Cie na drugi etap i teraz najeżdżasz na firmę., Jesteś cienki dlatego cię nie chcieli. Ale skoro o kobiecie piszesz "stara baba" to juz niezbyt dobrze o tobie świadczy. P.s. Nie pisze "tobie" z dużej litery bo na to nie zasługujesz

Janusz
@Znam cię

Po (usunięte przez administratora) palancie. Sam jesteś śmieszny. Mam 10 lat doświadczenia w branży i oczekuję szacunku od potencjalnego pracodawcy, nie perspektywy tyrania po naście godzin dziennie. KRKA nie interesuje doświadczenie zawodowe, oni szukają frajerów do ciężkiej roboty za grosze. Mam prawo pisać o nieuczciwych rekruterach, jak chcę, skoro oni z góry wiedzieli, że nie są w stanie spełnić moich oczekiwań i tylko niepotrzebnie zajęli mój czas. Sam nie zasługujesz na szacunek - jesteś tylko nędznym robolem za groszową stawkę, z wypranym mózgiem przez korporację i kredytem hipotecznym na dokładkę.

Zam Cie
@Janusz

Język jakim sie posługujesz bardzo źle o tobie świadczy. Tak nie powinien sie wypowiadać dobrze wychowany człowiek, a napewno juz nie powinien tak mowić człowiek ktory swoją osobą reprezentuje jakąś firmę. Wyzywasz drugą osobę tylko dlatego że zwracam ci uwagę. Śmiem twierdzić że jesteś osobą nie wykształconą. Źle wypowiadasz sie o firmie ktora zwolniła cię z pracy lub do niej Cie nie przyjęła. Wylewasz w ten sposób swoje żale. Był tu kiedyś podobny do ciebie. Nazywał sie Jacek i pisał sporo komentarzy pod innymi nickami. Napisz swoje imię i nazwisko skoro jesteś taki mocny.

Belinda
@Zam Cie

Potwierdzam. Uważam że tylko złość przemawia za takimi osobami. Jak się chce pracować w dobrej firmie to trzeba się bardzo starać.

jacek

witam, powiedzcie jak wygląda sprawa aby zatrudnić się jako przedstawiciel farmaceutyczny na co najwieksza uwage zwracaja, co biora pod uwagę? Czy na rozmowie jest ciężko testy są jakieś?

pati majonez

wstydu nie macie, żeby pisać sobie pochwalne posty i jeszcze na nie odpowiadać. firma słynie w środowisku z mobbingu i każdy kto ma łeb na karku i możliwość ucieka z niej już po paru miesiącach. przeczytajcie posty kolegi Manthor wyżej, pisze on uczciwie, obiektywnie i bez zbędnego jadu. sama forma tych dwóch postów propagandowych "wienia" i "janka"jest tak prymitywna, że oddaje najlepiej stosunki panujące w tej toksycznej korporacji

aktualny

Naukowy to tylko sztuczna nazwa przedstawiciela aptecznego żeby podniesc rangę stanowiska. Kazdy z nas był szkolony z produktów żebysmy wiedzieli co mamy oferowac w aptekach. Nie ma to nic wspólnego z naukowym stanowiskiem.

Daria

Czy drugi etap w Warszawie na PM to tylko formalność, czy też wszystko może się zdarzyć ? Nie zwracają za dojazd i nie wiem, czy warto jechać.

były PN

człowieku. życie Tobie nie miłe? jesli pracujesz w FMCG i masz dobrze,to nie pchaj się do firmy z mobbingiem. Poczytaj opinie i sam sie zastanów czy warto poświecać rodzinę dla krka? Tam pracują zombie, którzy nie liczą się z człowiekiem.

nowy

Witam, Obecnie pracuje w dużej firmie FMCG i szukam "czegoś" nowego. Zostałem zaproszony na rozmowę na PH. Jakie są warunki? Jakie zarobki? Jaka podstawa i czy premie realne czy fikcyjne? Czy z auta można korzystać prywatnie i na jakich zasadach? Pozdrawiam

xx

A jakie sa zarobki na produkcji jako operator?

lilll

dziś jesteśmy razem i jesteśmy aktywni, bo tak się zgadaliśmy. Potwierdzam: gość z ol..., to nie jest kolega, to oszust i wygląda na to, że przekęci i WAS!

zen

Jeżeli ktoś za chwilę, nie rozliczy się pozytywnie w mojej firmie (a wiele na to wskazuje, że to nie nastąpi), będę zmuszony opisać ten przykład ku przestrodze i dla Szefostwa KRKA. Chodzi o osobę, która ma podjąć pracę od pocz. czerwca (płn. wsch.), więc zainteresowane osoby będą wiedziały...

faro
@zen

chyba wiem o kogo chodzi. gość jest do kitu. ale wybrali, więc niech kuleją. pozdr OLS ;)

mi
@faro

Dziś dał ciała w naszej firmie. To dziad!

anka

witam czy to prawda, że jak zapraszają na II etap do Warszawy to jest już tylko formalność aby dostać pracę ?

potwierdzam to co napisał były pf. a obserwator to pewnie jeden z włazidupów.

były PF

drugi etap to fikcja. Zapytają ciebie co wiesz i co słyszałaś/eś o firmie KRKA,bo wiedzą,że mają straszną opinię. Polecam forum o słynnej Aurorze,Rafałku i ich pieskach. Odradzam

develope yourself

Kochani, po przeczytaniu całego formum nie mam ochoty pójść na rozmowę do tej firmy. Co prawda jestem z innej branży, posiadam udokumentowane wyniki, chce zmienić na lepsze czyli z forda focusa (nowego) do dyspozycji prywatnej również, zarobków 3800-5200 (przy kwartale), szkoleń za granicą itd to chyba na lepsze nie zmienię? Dlaczego w branzy medycznej jest tak słabo? Pewnie dlatego, że to ludzie stanowią "poziom" wszystkiego, od wynagrodzenia zaczynając. A odwiedzając fora firm, które mnie zapraszają (branża medyczna), ponad 50% wypowiedzi to sort i rynsztok, z którego odeszłam... Zastanówcie się nad wizerunkiem, a przynajmniej nad dobrym wrażeniem, czasem lepiej pójść do Lidla a nie do lekarza. Zarobki wysokie a przynajmniej nikt się Was nie będzie czepiał ;) peace and love

Krycha

witam, czy mógłby ktoś z Was napisać jak wygląda 2 etap na Równoległej w Warszawie? w mailu dostałam informację że na rozmowie będzie kobieta z HR oraz dyrektor działu.

Tereska

Cześć Wszystkim. Widzę że pracownicy HR i Kierownicy z Krka zaczęli pisać na forum pochlebne opinie - czyżby zabrakło chętnych do wykorzystywania w Słoweńskim Obozie Pracy?? Mimo stałych ogłoszeń ludzie nie pędzą do WAS CO?? Trzeba podreperować opinie Firmie, nazmyślać o premiach, wysokiej pensji itp. Krka to najgorsza firma farmaceutyczna na rynku. Jeżeli w niej popracujesz i wytrzymasz to faktycznie łatwo znajdziesz nową robotę w innych firmach. Po prostu jak ktoś wszedł na Giewont to na kopiec Kościuszki też wejdzie. Jeżeli jesteś bezrobotny, zdesperowany, głodny, nagi i nie masz na bilet MPK a Krka chce Cię zatrudnić - to przyjmij tą pracę. Stare, awaryjne auto, obłuda i mobbing są lepsze niż głód,chłód i ubóstwo. A może będziesz miał szczęście i akurat trafi Ci się szef, który nie jest psychopatą. O premii zapomnij od razu. Jeżeli jednak stać Cię na chleb z margaryną i bilet na autobus - to poszukaj innej pracy, nawet w Biedronce jest lepiej. Szkoda po prostu zdrowia, nerwów. Jeżeli ktoś zrezygnował z pracy w tej firmie, czy nie przyjął propozycji- niech sobie nie robi wyrzutów. Pozdrowionka

Manthor
@Tereska

@poinformowany No proszę, Pani z działu HR, o wilku mowa :) Zaimek rzeczowy pisany z małej litery wybitnie świadczy o protekcjonalizmie. To nie lekcja dla managerów, tylko dla Ciebie moja droga. Tylko z odpowiedniej gliny da się cokolwiek uformować, ale dobór zależy wyłącznie od działu HR. Poza tym nie wspominałem o panu z działu HR, tak na logikę i inteligencję ;) @Tereska Nie tylko zaczęli pisać pochlebnie na forum, na pierwszym spotkaniu kwalifikacyjnym niektórzy (Ci uczciwi) kierownicy wprost nawiązują do mobbingu w KRKA czy coś o tym wiemy haha ;) i oczywiście że tak nie jest! Obawiam się, że całkiem sporo ludzi pędzi do tej firmy, ale niestety głównie tych nieświadomych, dla których szczytem luksusu to garnitur, własny samochód, laptop czy tablet albo po prostu z chęci wybicia się pułapki niskich dochodów. Ale trafnie to ujęłaś, praca w tej firmie jedynie wtedy gdy głód, chłód i ubóstwo. Poza desperacją, nie widzę rozsądnych powodów. No może poza jednym - wyszkolić się, a po 6-9 miesiącach pryskać do innej firmy farmaceutycznej. Mimo, że to firma farmaceutyczna o najniższych zarobkach, to plusem jest, że umożliwia zdobycie doświadczenia ludziom nie związanym wcześniej z branżą farmaceutyczną i dalszego rozwoju w niej. Jeszcze kilka słów o właścicielach, Słoweńcach. Nigdy nie spotkałem się z tak nadętymi bufonami. Powiesz "dzień dobry" i nawet na Ciebie nie spluną :) Szczyt chamstwa i arogancji. Oto wizytówka tej firmy i stosunek do jej pracowników niższego szczebla.

Zostaw merytoryczną opinię o KRKA Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w KRKA Polska?

Zobacz opinie na temat firmy KRKA Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRKA Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 5 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRKA Polska?

Kandydaci do pracy w KRKA Polska napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRKA Polska