Green Port Team Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Green Port Team Sp. z o.o.

Wikary Nowy wpis

Czy przy podpisywaniu umowy na 1/4 urlop i zwolnienie, placone sa normalnie od tego co sie zarabia czy od tego co na umowie?

Małgorzata Nowy wpis
@Wikary

A to są teraz jakieś zatrudnienia, że pytasz? I na jakie stanowisko?

Wikary Nowy wpis
@Małgorzata

To nie jest odpowiedz na moje pytanie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Green Port Team Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Ktoś

Decyzje są szybkie, ale kompletnie(usunięte przez administratora). Myślisz, że będziesz mieć jedno stanowisko? Określone zadania w pracy? NIE..W tej firmie każdy jest od wszystkiego(usunięte przez administratora)

Reno
@Ktoś

No ok...ale umowę masz, zatem nawet jak on cos wymyśli to zapłacić musi, czy nie tak?

Ewelina

A to umowa w Green Port to jaka jest? O pracę, czy zlecenie? Odprowadzane są z tego normalnie składki?

Obiektywnie i prawdziwie...
@Reno

Umowę - poczytaj sobie wcześniejsze wpisy - tam jest kilka informacji jak wygląda umowa(usunięte przez administratora)

szybko i sprawnie

Proces rekrutacji przebiega szybko i nie trzeba czekać długo na wynik ani nie dają fałszywej nadziei, odpowiadają, nie tracisz czasu

Nowy wpis

@Reno

Firma Green Port umożliwia pracownikom możliwości rozwoju. Warunki zatrudnienia są wyraźnie określone w umowie tak jak i wynagrodzenie za wykonaną pracę. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy tworzyli zgrany zespół zadowolonych ludzi. W razie pytań, bądź wątpliwości służymy pomocą.

Magazynier

Nie polecam, chyba, że ktoś chce stracić zdrowie i chęci do życia, Zero szacunku do pracownika, wszyscy umowa na 1/4 (usunięte przez administratora) Co chwila milion pomysłów, różnych- nigdy nie zrealizowanych ale nikt sie nie liczy z tym ze robisz cos co poźniej jest odwoływane, tylko ciagle szefostwo powtarza ze nie ma efektów....oczekują cudów po najniższych kosztach. Szkoda słów...

Magazynier 2
@Magazynier

Zgadam się w 100% z opinią Magazyniera,(usunięte przez administratora), zmienia decyzje 3 razy na tydzień, chciałby nie wiadomo czego, zatrudnia na 1/4 albo 1/5, a dodatkowo jeszcze na umowy w 2 firmach.(usunięte przez administratora) a praca po 8-9 godzin. Szefunio chciałby żeby wszyscy pracowali po 8-10 godzin i jeszcze najlepiej (usunięte przez administratora). Nie polecam !

@Magazynier 2

Dzień dobry, bardzo zależy nam na naszych pracownikach a warunki pracy są z góry określane i omawiane podczas procesu rekrutacji, jednakże przedsiębiorstwo, które się rozwija, jest uzależnione od dynamicznych działań i zmieniających się decyzji. Musimy reagować adekwatnie do sytuacji, z którymi konfrontuje nas rynek, na którym działamy. Każdy zatrudniony pracownik ma określone ramy czasowe godzin pracy i są one przestrzegane oraz respektowane.

@Magazynier

Dzień dobry, w firmie Green Port panuje przyjazna atmosfera pracy, pracownicy są szanowani, bierze się również pod uwagę ich opinie, respektuje prawa i obowiązki. Docenia się zaangażowanie w pracę i lojalność wobec firmy. Firma Green Port umożliwia pracownikom możliwości rozwoju i awansu. Nikt nie jest w pracy dyskryminowany. Można liczyć na pomoc i wsparcie zespołu. Warunki zatrudnienia są zawsze wyraźnie określone w umowie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy tworzyli zgrany zespół zadowolonych ludzi.

Co racja to racja, zgadzam się z Fuzzym. Może zacznę od plusów - atmosfera - przefajna, ludzie spoko, przychodzisz o której chcesz, w czym chcesz, w pracy trochę pogadasz, pośmiejesz się i czas szybko leci. Druga ważna sprawa - uważam, że to dobra praca NA POCZĄTEK. Na naprawdę sam początek Twojej kariery. Wiadomo, zależy na jakim stanowisku, ale na większości stanowisk biurowych w tej firmie jest to dobry początek. Mi się dzięki tej pracy udało pójść dalej na lepsze stanowisko w lepszej firmie. Tyle z plusów. Teraz minusy. Kasa... nie jest za dobra, nie jest też może bardzo zła, ale jak na Warszawę to dość niska. Jest szansa na podwyżkę, ale dosłownie minimalną i to tylko wtedy jeśli naprawdę się w tej pracy starasz i dajesz dużo od siebie. Największy minus tej pracy to szef. Faktycznie jego wybujałe fantazje i wyobrażenia w końcu doprowadzą tą firmę do (usunięte przez administratora). Ale najlepszym sposobem dla pracownika na to jest po prostu ignorowanie tych nowych pomysłów i zaprzeczanie im. Zgadzam się z przedmówcą, że tylko siostra twardo stąpa po ziemi i doprowadza tą firmę do porządku. Podsumowując - firma w miarę ok, ale tylko na SAM POCZĄTEK Twojej kariery, jeśli masz powiedzmy ledwo 20 lat. Jeśli szukasz czegoś poważnego - wybierz inną firmę.

Dzień dobry, dziękujemy za Twoją opinię. Firma Green Port dba o każdego pracownika i stosuje te same, obowiązujące powszechnie standardy pracy wobec wszystkich zatrudnionych. Jak w każdej poważnej firmie obowiązują w niej systemy umożliwiające pierwszą pracę jak i dalsze możliwości rozwojowe. Zapewniamy stabilną pracę i możliwości awansu. Pracę mogą wykonywać pracownicy o różnym poziomie stażu i wykształcenia. Taki też system obowiązuje w naszej firmie.

Aplikowałeś do firmy Green Port Team Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
BigBiznesWrzos

Pracowałem tam jakiś czas temu, na szczęście już minęło (usunięte przez administratora) Ma to swoje konsekwencje w podejściu do ludzi, pomysłach, które za 2-3 dni okazują sie nieistotne... Wszystko co napisał Fuzzy, to prawda, niestety... (usunięte przez administratora) Rozwoju żadnego, pieniądze marne, bałagan ogólny, wprowadzany głównie przez (usunięte przez administratora). Siostra coś tam sie stara,(usunięte przez administratora), który prowadzi rozliczne interesy i interesiki... U mnie skończyło się niestety bardziej burzliwie, ale trzeba o swoje walczyć, bo On przez rozliczne spółeczki, w tym zagraniczne, (usunięte przez administratora)itp. Firma kie jest warta polecenia dla przyszłych potencjalnych pracownikow, a niektórzy z tych pracujących też zaciskają zęby, bo nie wiążą z tym zakładem pracy swojej przyszłości. A pracuje tam kilka fajnych ludzi...

@BigBiznesWrzos

Firma Green Port dba o rzetelność firmy i wysokie standardy pracy, kładziemy nacisk na wdrażanie najnowszych rozwiązań i stały rozwój, zarówno całego przedsiębiorstwa jak i pracujących w nim ludzi. Firma kieruje się ustaloną strategią działań i kierunkami rozwoju. Płace są zgodne z krajowymi normami i określone ustawowo. Poza stałą pensją stosujemy system premii i dodatkowych wynagrodzeń za wypracowane efekty.

Maria

Zamówiłam prenumeratę gazety Zdrowie&Natura od 3 nr i do tej pory nie otrzymałam. Nawet nie otrzymałam odpowiedzi na moją prośbę wysłaną drogą elektroniczną.Rowniez dzwoniłam i bez efektów. Jestem rozczarowana(usunięte przez administratora).

@Maria

Dzień dobry, pragniemy wyjaśnić tę sprawę, dlatego prosimy o wysłanie potwierdzenia złożonego zamówienia. Każde wpływające do nas zamówienie jest realizowane zgodnie z kolejnością. Być może Pani zamówienie do nas nie dotarło, dlatego nie byliśmy w stanie się do niego ustosunkować. Nasi pracownicy są dostępni dla naszych klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Prosimy o kontakt w tej sprawie z działem handlowym celem weryfikacji w/w zamówienia. Za zaistniałą sytuacje przepraszamy.

Pianino

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Wizje olbrzymie - pomyślałam, że jest potencjał. (usunięte przez administratora) Kiedy doszliśmy do jakiegoś konkretnego porozumienia i zgodziłam się na współpracę otrzymałam odpowiedź :"... proszę dać mi chwilę, oddzwonię do Pani, muszę to ustalić z kimś, pracę zaczynamy od poniedziałku. Proszę czekać na mój telefon". Po tym telefonie cisza i w poniedziałek Pan W. dzwoni, jest niekulturalny(usunięte przez administratora)..ze nie oddzwaniałam jak on milczał...że on ma masę spraw i osób na głowie i jak ja sobie wyobrażam, że on ma o mnie pamiętać. To skandaliczne zachowanie a współpracy nie podjęliśmy - boję się myśleć co się dzieje już wewnątrz firmy. (usunięte przez administratora)

naiwna
@Pianino

m aPani szczęscie że straciła Pani tylko kilka dni na ta firme. /gratuluję. Niektózy dali się nabrac troche dluzej.

@Pianino

Dzień dobry, staramy się dotrzymywać terminów ustalonych działań, kierujemy się kulturą osobistą i dobrym wizerunkiem firmy. Zawsze odpowiadamy w terminie i merytorycznie. Musiała nastąpić jakaś pomyłka lub niedopowiedzenie w tej konkretnej sprawie, jeśli chciała by Pani wyjaśnić tą sytuacje służymy pomocą.

Czy dyżury międzyświąteczne w Green Port Team Sp. z o.o. obstawiają najmłodszymi stażem?

Omega

Tam chyba wszyscy sa mlodzi stazem. Taka rotacja ze Slow brak.

Artur
@Omega

Nie wiem skąd u ciebie taka wiedza pracuje w tej firmie od ponad 4lat i cały czas jest ta sama ekipa. Przez 4lata zwolnione zostały raptem dwie osoby, a opinie na tym portalu to jakiś absurd... Więcej opinii niż zatrudnionych ludzi z rodzinami. Ewidentnie ktoś ma żal 4liter i taki efekt. Rozsądny człowiek nie powinien brać komentarzy z tego portalu pod uwagę, bo nie są one w żaden sposób weryfikowane przez administrację od tyle w temacie. Jeżeli chodzi o warunki: umowa o pracę, karta Multisport, wypłata na czas i miła atmosfera pracy.. Średnia wieku pracowników 30-35 choć nie wiem czy komuś to przydatne ????

Mati86

Pracowałem tu przy kompletowaniu zamówień, nie mogę znaleźć powodów do narzekań. Atmosfera jest miła, płacą na czas, tyle ile na umowie, godziny ustalone.

Małgorzata
@Mati86

A mogłabym się dowiedzieć od Ciebie ile płacą? :) Jaka stawka jest oferowana w Green Port Teamie? Czy jest ona od czegoś uzależniona? Osoby doświadczone mogą liczyć na wyższą?

Mateusz G.
@Małgorzata

Wraz z wzrostem stażu i poszerzaniem obowiązków zarobki rosną, jak tam pracowałem (pół roku temu) przy innych projektach, handlowych, więc miałem inaczej płacone. Wiem że koledzy i koleżanki z magazynu nigdy nie narzekali że mało, normalnie urlopy, zwolnienia i lista obecności

Kamil

Odpaliłem z czystej ciekawości i widzę że jakiś desperat się trafił co odpowiada na wszystkie komentarze pozytywne :D Nie masz nic innego typie do roboty tylko szkalować firmę? Przecież to widać że ktoś czarny PR robi, a portal nic z tym nie robi, ciekawe...

passeratti
@Kamil

czarny PR to ten janusz biznesu sobie sam robi. Wszyscy stamtąd uciekają.

wojtek
@Kamil

Desperat straszny ... i w dodatku to jedna i ta sama osoba - (usunięte przez administratora) kóry wyleciał i nie dość że kradł to teraz szkaluje firme.. ale wszystko jest do czasu.. i na wszystko są sposoby nawet na anonimy w necie...

marcin
@passeratti

(usunięte przez administratora) wszystkie wpisy te jego dzieło.. to samo słownictwo... jak sie komuś chce.. nie mic ciekwsego w zyciu do roboty...

Kamil

Pracowałem 2 lata temu.. płace zawsze na czas... ludzie i atmosfera w porządku... moze nie idealnie ale gdzie są ideały ?? od tamego czasu pracowałem u 3 innych pracodawców i w dwóch przypadkach to był prawdziwy dramat... wymagania... żadania.. nerwy , stres... teraz z perspektywy czasu wspominam prace w Green Port z przyjamnoscią.. chetnie bym wróci ....

Tomasz
@Kamil

Zgadzam się firma w porządku ... znałem niestety kilku pracowników którzy się przewineli... zero pracy i same wymagania... a teraz widze że piszą tu...

Pracodawca ok, musiałem odejść bo zmieniałem miejsce zamieszkania... atmosfera i ludzie bardzo fajni polecam..

JJ

Idealnie nie było, ale jak dla mnie najważniejsze, że wynagrodzenie zawsze na czas.

Magda
@JJ

możesz powiedzieć coś więcej? mam dobre zdanie co do produktów, a jak z pracą?

Aneta
@Magda

W porządku, jak sie wykonuje swoje obowiązki to wszystko na czas i zgodnie z umową

Tom122

Odszedłem bo zmieniłem branżę. Mogę polecić, jak się dobrze wykonuje swoje obowiązki, dobra atmosfera, nie jak w korpo, żadnych dramatów. Pieniądze dostawałem zgodnie z umową, kwota zgodna i na czas też. Nie mam się do czego przyczepić.

Jacek

Co konkretnie wpływa na Twoją opinię, możesz podać jakieś szczegóły sytuacji które opisujesz? Czy sam zdecydowałeś się zgłosić sprawę do PiP? Czekam na Twoją odpowiedź, jestem ciekaw jak to rozwiązałeś.

Agata

Współpraca przebiega bez problemów.

Młodyu

Pisałem kilka artykułów. Warunki ok, umowa o dzieło i dobre pieniądze :)

naiwna
@Młodyu

zadziwiajace co Pan pisze o tej firmie, naprawdę Pan jest tam zatrudniony?

Młody
@naiwna

Nie wiem czego Pani nie rozumie w moim komentarzu. Napisałem kilka artykułów i wg mnie w porządku współpraca..

Salas
@Młodyu

Też pisałem artykuły i wg mnie umowa ok, dobre warunki. Pisałem też dla innych, więc mam porównanie.

Rico

Pracowałem jako magazynier i nie narzekałem. Płacili na czas, jak dla mnie dobry pracodawca.

Inno
@Rico

A jak z umową? Jaka na magazyniera?

Rico
@Inno

Podstawa normalnie. Zdarzały się premie

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Green Port Team Sp. z o.o.?

hahahahah

Hahaha nawet tam nie przychodź no chyba że chcesz zarabiać marne grosze na kombinowanej umowie

Paulina

Ale to tutaj każdy pracownik ma tak mały etat? Nie ma możliwości większego niż 1/4?

Ktoś
@Paulina

W teorii nie, lecz w praktyce 100% tak. Ta firma to jeden wielki cyrk. Poniższe negatywne opinie nie wystąpiły bez powodu.

Zostaw merytoryczną opinię o Green Port Team Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Green Port Team Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Green Port Team Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Green Port Team Sp. z o.o.