Opinie o KRKA Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KRKA Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w KRKA Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRKA Polska w Warszawa

Były rep

To fakt, ta firma pozostawia bardzo wiele do życzenia. Po objęciu stołka przez nowego prezesa z każdym miesiącem jest coraz gorzej - DNO !!! To co się tam wyrabia to gorzej niż absurd. Nie ma chyba w całej firmie regionu bez wakatu. Zarobki żałosne, wymyślone awanse z rocznym stażem - po nim podwyżka to mniej niż jałmużna. Kolejny sposób na wyzysk pracownika.... Kontroling nade wszystko, oszczędności na wszystkim: autach, telefonach, za awarię sprzętu często z powodu jego eksploatacji obciąża się notorycznie pracownika.... itd. itp. Naprawdę szkoda zdrowia!!!

Iwan
@Były rep

W pełno sie zgadzam. Z miesiąca na miesiąc coraz gorzej

była pracownica

Żal mi Was. Jak widać po formie pisania postów, że pochlebne opinie pisze ta sama osoba pod różnymi nickami. To żałosne,że w taki sposób ktoś z KRKA próbuje wybielić straszną opinię o firmie jako pracodawcy. Wystarczy poczytać fora internetowe, gdzie mnóstwo jest niepochlebnych lecz prawdziwych opinii i KRKA. Wystaczy wpisać w goole hasło: mobbing KRKA i wszystko jasne-jakim pracodawcą jest KRKA. Pracowałam w tej korporacyjnej, rumuńskiej firmie i odradzam w 100% współpracę. Fajne produkty,lecz kierownicy i przełożeni są desperatami, którzy mają wyprane mózgi przez szefostwo. Każdy przedstawiciel i pracownik biura jest postrzegany jako oszust (usunięte przez administratora) kombinator itd, dlatego przełożeni w ten sposób na nas patrzyli. MASAKRA

escobar

pytanie; jak zrobić z (usunięte przez administratora) usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dać jemu kierownicze stanowisko

ja pracowałem i szczerze odradzam KRKA.

Rozmowa spóźniona, bez podania powodu, bez żadnego słowa przepraszam itp. Pani kierownik zniechęca do podjęcia pracy naciskając na konieczność bycia zorganizowanym i dokładnym (wielkie odkrycie Terrum novum za szafą wnękową). Co jest ciekawostką - pani „kerownik” działu uważa, że kontrola jakości jest nad zapewnieniem jakości a nie odwrotnie i osoba z moim niewielkim (10+ lat) doświadczeniem może o tym nie wiedzieć. To mi uświadomiło, że gdzieś ktoś w Kyrce popełnił błąd zasadniczy i dalej nie zdecydowałem się marnować energii na rozmowę z tą szarą istotą.

Dlaczego tu, czy zdaję sobie sprawę z ciążących obowiązków, czy wiem co i jak i inne takie ogólne, przepocone pytania plus bzdury pani kierownik działu, których nie warto przytaczać, bo nadają się na dział komedii i dowcipu, a takowego tu nie ma.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Steff

Spotkanie do działu kontrola jakości to jakaś żenada. Dwie osoby rekruterki jedna chyba to szefowa. Pytania zupelnie podstawowe, wyciąganie informacji prywatnych, poziom zerowy. Myślałem że firma krka to marka - jednak nie. Nie polecam

Przedstawiciel z Krka.

Co Wy piszecie. Pracuję tutaj już kilka lat. O dłuższego czasu przedstawiciele mają sukcesywnie wymieniane auta na nowe. Telefony tez już są coraz nowsze. Przestańcie wypisywać bzdury bo już naprawdę tak nie jest. Mobbing?? Ostatnio jeden pan z Bydgoszczy przegrał sprawę w sądzie. Ale o tym się już tutaj nie pochwali bo przecież przegrał z braku dowodów na mobbing. Jacku, czas zacząć uczciwie pracować.....prawda .... A tak się zarzekał ze wszystko udowodni. I co? Jeśli mobbingiem nazywa ktoś wykonywanie obowiązków służbowych to naprawdę nie ma co szukać pracy w tej firmie. Proszę o wpisy sensowne, a nie takie które tylko oczerniają

Miz
@Przedstawiciel z Krka.

Czy ktoś może powiedzieć co dzieje się na produkcji, chodzi mi o stanowisko technologa?

@Przedstawiciel z Krka.

I to jest cała firma KRKA i jej pracownicy. Kłamią , kręcą , przeinaczają fakty. Skoro Piotrze piszesz cokolwiek to pisz prawdę . Pan z Bydgoszczy nie przegrał sprawy bo to nie jej koniec. Ja osobiście byłam świadkiem Twojego zachowania jako przełożonego. Chamski, wulgarny, bezczelny. Jako klientka apteki byłam zszokowana , jak i farmaceutki za pierwszym stołem. Pracowałam w wielu firmach ale w takiej jak KRKA nie chciałabym nawet za gorę złota. Nie prowokuj do napisania wszystkiego bo uwierz mi , nie chciałbyś tego przeczytać. i pamiętaj...przełożonym, kierownikiem się bywa a człowiekiem się jest a Bozia nierychliwa ale sprawiedliwa i możesz być podwładnym własnie tej osoby która tyrałeś wiec usiądź kiedyś w domu , wieczorem ze szklaneczką whisky i zastanów się nad sobą i tym co sobą jako osoba kierująca zespołem reprezentujesz.

Przedstawiciel z KRKA
@Magdalena

Koleżanko czytając twój wpis powiem tyle: 1) pan z Bydgoszczy przegrał w pierwszej instancji i to jest fakt. Tego nie zmienisz. A czy bedzie się odwoływał- nie sądzę. 2) Imię jakie mi nadałaś- jest nietrafione. Mylisz mnie z kimś. Ale mogę być dla ciebie Piotr, Paweł lub nawet Jacek. Jak chcesz. 3) jeśli chcesz pisać o kimś z Krki na tym forum- pisz. Internet przyjmie wszystko. Mamy powyżej naprawdę piękne wpisy. Możesz nawet napisać ze kierownicy w Krka biją swoich przedstawcieli. Na takim poziomie są wpisy osób twojego pokroju. 4) sugeruje nie odgrażać się innym osobom a odstawić w końcu Chipsy i wstać od komputera. Musisz trochę schudnąć prosiaczku. Prawda? Na tym kończę z tobą korespondencje. Żegnam oziemble. Więcej nie odpisuję. ENDE.

@Przedstawiciel z KRKA

A więc : 1) nie jestem Twoja koleżanką, ponieważ nawet nie mam pojęcia czy Ciebie znam bo jesteś takim tchórzem, że piszesz jako anonim. Ja mam tyle odwagi w sobie, że używam swoich prawdziwych danych bo nie mam nic do ukrycia i pisze prawdę. 2) co do Twojego imienia, śmiem twierdzić zw jest takie jakie napisałam a skoro uważasz że nie trafiłam to znajdź w sobie trochę z człowieka a nie tchórza i przedstaw się ale myślę że tego nie zrobisz bo przecież nie wszystko jest jak piszesz a anonimowi łatwiej płynąć z wyobraźnią. 3) jeżeli piszą tutaj ludzie, jak mówisz mojego pokroju, to super bo teraz jestem pewna ze wszystko co czytam o waszej porąbanej firmie jest prawda. Nie będę pisała że wasi zwierzchnicy biją o tego nie widziałam. Ja piszę tylko to czego jestem naocznym bądź "nausznym" świadkiem. Więc powtórzę. Jeden z kierowników - Ty - to chamski człowiek który sam siebie nazywał korporacyjną mordą. Człowiek który do swojego pracownika odzywał się jak do śmiecia, który powtarza mu ze wszystko robi źle, że jest do niczego. Mam przypuszczenie że robi to dlatego bo czuje się zagrożony, bo wie że jego pracownik jest 100x lepszy od niego, ma więcej doświadczenia itd dlatego trzeba go wyeliminować. Kierownikiem którego u siebie nie chcą apteki - ile razy stałeś pod apteka a przedstawiciel wchodził sam bo farmaceuta nie chciał ciebie u siebie? No ile??? Jeszcze jedno firma KRKA jest jedną z niewielu firm które zwalniają swoich pracowników na ulicy, traktując ludzi gorzej niż zwierzęta ale cóż jaka firma takie zwyczaje. 4) chyba jednak mnie z kimś mylisz, nie muszę odstawiać chipsów, ani chudnąć, mi niczego nie brakuje. Nie jestem tą osobą o której myślisz. Przedstawię się jeszcze raz skoro masz kłopoty z czytaniem. Magdalena mam na imię od urodzenia. I nikomu się nie odgrażam ewentualnie mogę ubliżyc i chętnie zrobiłabym to w stosunku do ciebie ale mija kultura osobista każe mi się powstrzymać. P.s. Ciekawe że twarzą w twarz nie jesteś taki mądry i pamiętaj... Karma wraca

@Magdalena

Magdalena, przeglądam to forum bo planuję zmienić pracodawcę i podjąć pracę w tej firmie. Mam do Ciebie prośbę. Nie pisz już nic więcej i nie zaśmiecaj swoją osoba tego forum. Nie pracowałaś w tej firmie, nie planujesz podjąć pracy w Krka- to zamknij się i idź na forum o swojej firmie. Myśle jednak ze możesz mieć z tym problem bo najprawdopodobniej siedzisz na kuroniu. Jesteś przykra. Nikogo nie obchodzą Twoje wypociny....To forum ma inny cel. Błagam, znikaj stąd.

@Magdalena

Magda zacznij leczyć się na nogi bo na głowę jest już u Ciebie ewidentne za późno. Nie chcesz pracować w tej firmie to sp........laj. Twoje teksty są tak nie spójne.

@Szukam pracy

A mnie nie interesuje co Ty masz do powiedzenia. to jest forum publiczne i będę pisała wtedy kiedy odczuje taka potrzebę. Owszem nie byłam i NIGDY nie będę pracownikiem firmy KRKA bo większego gó..a niż ta firma nie widziałam. Jestem rodzina waszego byłego pracownika i widziałam na codzień co ta firma z nim robiła. Powiem więcej, słyszałam osobiście co i jak mówi kierownik. Mało tego,, moja rodzina jest właścicielem aptek które was, kierownictwa do siebie nie wpuszcza. Może i produkty macie ok ale to nie wszystko. Żal mi tych ludzi którzy u was pracują więc będę właśnie tutaj ich ostrzegac przed pracą w waszej chorej korporacji

Zabrakło inteligencji i wychowania. Na bank ktoś z kierownictwa KRKA

@Magdalena

Dobra skończ już pisać. W d...ie byłaś i g....o widziałaś. Wejdź na forum dla bezrobotnych tam możesz ostrzegać swoich ziomali jak to jest być na kuroniu.

@Magdalena

Nie, moja droga. To był głos zdrowego rozsądku, którego nie usłyszałaś. A nie usłyszałaś bo jesteś taka tempa. Poważnie ci mowię- idź do lakarza. Raz piszesz ze byłaś klientka, teraz jesteś rodziną, a ty poproszę jesteś nikim.

@Szukam pracy

Skończę jak będę chciała , nie takie proste stworzenie jak ty będzie mi mówiło co mam robić. Ti tak dla jasności sytuacji. Dodam jeszcze ,żeby cię uspokoić bo widzę że martwisz się o moje jestestwo - pracuje zawodowo i dobrze mi się powodzi a tutaj będę ostrzegała ilę się da osoby które maja nie do końca pojęcia o tym jaką porąbaną , mobbingującą firmą jest KRKA. Oby przeczytali wszystkie kom od początku jakie tu są i uciekają jak najdalej

@Obiektywna

Myślę ,że jestem dużo bardziej inteligentna od ciebie ponieważ tylko mało inteligentni ludzie, słabi i z wielkimi kompleksami uzywa w konwersacji agresji wobec drugiej osoby. No coż , mogę tylko powiedzieć - żal mi ciebie istotko. P.s. Rozumku mało więc wyjaśnię. Jako klientka słyszałam jak kierownik odzywa się do swojego podwładnego , pracownika KRKA. Zresztą nie tylko ja ale reszta klientów i pierwszy stół. Co do rodziny..ech..nie wiem jak jaśniej to napisać. Spróbuję najprościej - MAJĄ SWOJE APTEKI . Teraz zrozumiała ta część która powinna mieć w środku mózg a jak widze go nie ma??

@Magdalena

Jeśli osoba z twojej rodziny która została zwolniona z tej firmy jest chociaż w połowie tak popieprzona jak ty to faktycznie dobrze postąpiła firma ze zwolniła takiego debila. Widać ze jesteście tak zawistni i powaleni ze szok. Rozumku mało to widocznie jest u Ciebie. Nie będę ci odpisywała już więcej bo widzę ze jesteś osoba której zdanie zawsze musi być na końcu, chociażby było to najdurnijsze zdanie na świecie, ale ostatnie zdanie musi należeć do Ciebie. Wiec dobrze napisz prosiaczku (tak zostałaś już powyżej nazwana) co tam chcesz, a potem idź pobiegaj, moze trochę schudniesz. Chrumkaj dalej świnko.

@Magdalena

Jak najdalej to trzeba uciekać od takich pojebow jak ty. Mam informacje z terenu od ludzi tam pracujących ze Krka jest firma która daje szanse na rozwój. Napewno nikt przy zdrowych zmysłach nie bedzie sugerował się opinią takiej osoby jak ty która nigdy tu nie pracowała a pisze niepochlebne komentarze w zawiści bo bliska osoba (która była cienka) została zwolniona z tej firmy. Jesteś chora i faktycznie musisz się leczyć. Napisz moze o swoich sukcesach zawodowych skoro uważasz siebie i swoich członków rodziny za takich wspaniałych. Raczej bedzie to krotki komentarz. Pogódźcie się z tym ze najwyrazńiej cała wasza rodzina należy do osob nie za bardzo rozwiniętych intelektualnie. Ty tutaj najlepiej to potwierdzasz. Jeśli ktoś jest cienki jak barszcz - to wylatuje. Proste. P.s napisze jak wyżej ktoś już napisał- "chrumkaj dalej prosiaczku".

Ktośka
@Przedstawiciel z KRKA

Pisze się ozięble :-P Niedługo mam rozmowę i napiszę coś więcej..

co za pastuchy
@Obiektywna

tempo = rzeczownik tępy = przymiotnik jeśli jesteś tak samo obiektywna, jak poprawnie używasz języka polskiego - winszuję.

lolek

Mobbing to norma..na kazdym spotkaniu pytanią" a co Pan/pani wie o firmie KRKA, co Pan/i słyszała o firmie..wiedzą,że ma zjebaną opinię jako pracodawca.

Edyta

A czy jakieś benefity? Opieka medyczna, multisport?

Edyta

@X Dlaczego twierdzisz, że samochody i telefony w większości są beznadziejne? Chodzi o ich parametry czy stan techniczny? To są nowe narzędzia czy używane przez poprzednich pracowników?

Peter
@Edyta

Samochody używane z przebiegiem 250000 a telefony Nokię z klawiatura.... TA FIRMA TO JEDNA WIELKA TRAGEDIA. Nie docenia pracownika

Mądrala

Dobrze oceniam tą firmę i chciałbym tu pracować. Czy aplikując na przedstawiciela naukowego muszę spełniać jakieś specjalne warunki ? Jakie są szanse na otrzymanie pracy ?, w jakim wieku jest załoga?

Zuzia

Chciałbym pracować w KRKA czy maja nowe przyjęcia??

Młody

Witam. Czy ktoś mógł by powiedzieć coś o kierowniku z terenu Olsztyna i okolic. Czy da się z nim pracować. Jak kształtuje się zarobki jako PF na tym terenie.

vera
@Młody

Kierownik młody i dobrze współpracuje z ludźmi - mi się dobrze pracuje. Ale trzeba robić wynik. Zarobki to już kwestia negocjacji - stawki się zmieniają i są tacy co zarabiają więcej niż tu piszą. Powodzenia i może do zobaczenia

zainteresowany

witam,szukają przedstawiciela naukowego na teren Olsztyn, Szczytno.warto aplikować?jaka kasa?jakie warunki?co się stało z poprzednikiem?

paula
@zainteresowany

kasa ok 2600-2700 zl, auto auris 2007 ,limit paliwowy i rozliczanie km

agent

czy dostał ktoś odpowiedź z listopadowej rozmowy rekrutacyjnej w Częstochowie?

mam pytanie. mam jechac na drugi etap rozmowy o pracę. Mam obawy,gdyż wiele słyszałem o Pani która ma na imię Aurora. Możecie napisac kim ona jest i dlaczego jest tyle niepochlebnych opinii na jej temat.?

iron

Pracuję w tej firmie prawie 2 lata i niestety nie mogę z czystym sumieniem napisać za dużo dobrego na jej temat. Często jest tak, że na forach tego typu wypowiadają się głównie malkontenci ale prawda jest taka że: - auta w tej firmie to porażka (na początek dostaniesz toyotę z przebiegiem CONAJMNIEJ 200.000tys. + ja w swojej krótkiej karierze przerobiłem już 3 takie złomy) - jedne z niższych zarobków w branży - mało kompetenta kadra kierownicza - dużo osób pracujących w krka wydaje się "wzięta z łapanki", firma woli zatrudnić kogoś nawet bez doświadczenia byle za niskie wynagrodzenie niż kogoś kto zna branżę i chce normalnego wynagrodzenia i przede wszystkim reprezentuje "coś" swoją osobą - narzędzia pracy typu: tablet i telefon komórkowy (zwłaszcza ten drugi) to jest nieporozumienie - doskonale można to porównać do aut, które tam jeżdzą.. - prezentacje na tabletach ehhh... KRKA uważa, że to jedyny dobry sposób na promocję leków. Czy zdrowo myśląca firma po kilku latach takiej obłudy nie doszłaby do wniosku, że to bez sensu? Czy myślicie, że przedstawiciel będąc 6 raz w kwartale u tego samego lekarza pokazuje po raz ..enty te same bzdury? A lekarz kiwa głową z aprobatą i zadowoleniem?... A to jest jeden z twardych punktów podczas rozmowy oceniającej z pracownikiem. - szkolenia pocykliczne i scenki sprzedażowe - ile pan doktor wypisze? do kiedy? - zostawię to bez komentarza - praca w aptekach - przedstawiciel musi zamawiać leki rx mimo tego, że w terenie pracują przedstawiciele apteczni, (oni do lekarzy nie muszą chodzić żeby nam pomagać ;). Efekt jest taki, że do jednej apteki chodzi na przykład 4 przedstawicieli i każdy chce zamówić ten sam lek wtf?! Dosyć narzekania teraz plusy :) - firma ma na prawdę dobre i rozpoznawalne leki - jest jedną z nielicznych firm, która zatrudnia ludzi bez doświadczenia - szansa wejścia w branżę farmaceutyczną - i to na tyle :) Żeby było jasne, nie zaczynam swojej kariery od pracy w KRKA, mam już trochę doświadczenia i wiem, że nigdzie nie płacą za nic nie robienie. Jednak jedno bardzo mi się nie podoba - jeżeli firma sprzedaje tak duże ilości leków, a przedstawicieli wykorzystuje do granic możliwości nie oferując w zamian zbyt wiele dobrego to coś tu jest nie tak. Olbrzymia rotacja oraz spotkania cykliczne z dziesiątkami nowych twarzy mówią same za siebie :) Peace

fafik
@iron

dokładnie tak wygląda praca w KRKA :) lepiej bym tego nie ujął :)

Pracownica
@iron

Idealnie podsumowanie iron. (Pracuję w KRKA-POLSKA 1,5 roku i wszystko potwierdzam).

Pracownica

Zootechnik

A czy ktos moze powiedziec cos na temat PN współpracujacego z lek.weyerynarii ? Jakie warunki, czy duzy nacisk na sprzedaz. Jak z autem, no i jak finansowo. Dzieki z góry za odp.

Karol
@Zootechnik

Jako zootechnik to zapomnij,biorą tylko lek.wet. ,kasa słaba - mniej niż w dziale ludzkim ,praca ciężka. Nie polecam.

Ok

Zootechnik jest Ok

Zootechnik
@Ok

Ok to znaczy.? Jaka kasa jest realna ? Prosze o odp

X
@Zootechnik

Biorą też zootechników. Zarobki 2500-2800 zł na rękę. Samochody i telefony w 99% przypadków beznadziejne. Premia jest możliwa do zdobycia, ale nie z kwartału na kwartał ;)

Irena

Mam pytanie czy ta firma daje odpowiedź zwrotną po II etapie bez względu jaka by nie była?

gość

Czy jest wśród tu zgromadzonych ktokolwiek kto pracował w dziale marketingu, dokładniej komunikowanie medialne?

hejo

O takich rzeczach i tak najlepiej dowiadywać się bezpośredniol u nich @sasbi, a najważniejsze jest to, że zapewnione ejst u nich stabilne zatrudnienie, zwłaszcza, że umowa jest w pełni respektowana. A socjale normalne są zapewnione? Dzięki za odpowiedź

Zostaw merytoryczną opinię o KRKA Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w KRKA Polska?

Zobacz opinie na temat firmy KRKA Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRKA Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 5 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRKA Polska?

Kandydaci do pracy w KRKA Polska napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRKA Polska