Opinie o KRKA Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KRKA Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w KRKA Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRKA Polska w Warszawa

beata

Widzę, że Krka zaczęła dbać o swoje PR tutaj na forum. Niezła próba, trzeba przyznać, ale muszę Was zawieść - lata orania ludzi i tolerowania tego orania wyrobiły wam powszechnie znaną reputację. Jeśli staniecie się najbardziej przyjazną korporacją dla pracownika w historii Polski, to może za 10 lat opinia delikatnie zacznie się zmieniać. Na razie możecie najwyżej pisać sobie sami pochwalne peany, ale ci co bystrzejsi są w stanie wyłowić te wasze zakamuflowane wpisy. Także może pierw popracujcie nad tym, aby ludzi nie wypalać mobbingiem a napędzać motywacją, a potem się zajmijcie PR po internetach

kamcia

@Enterka - 2017-09-26 13:11 Jakie stanowisko?

Enterka
@kamcia

kamcia@ przedstawiciel naukowy

Enterka

Hej, byłam na rozmowie w Krka na 2 etapach. Wszystko pięknie, ładnie ale po tygodniu mail, że na chwile obecną nie mogą mi zaproponować pracy. Wiem, że w Krka nie jest ciekawie ale chodzi mi o doświadczenie które można tam zdobyć. Moje pytanie: Czy jest jeszcze szansa, że za jakiś czas zadzwonią? Czy po prostu tylko tak "ładnie" odmawiają? Znacie system zatrudnień?

@Enterka

Nie chciałbym Ci zle odpowiedzieć, ale raczej już nie zadzwonią. Musisz ewentualnie raz jeszcze zaaplikowac za jakiś czas

Czerwcowy cygan z ostródy

Dzieńdobry, przeniesmy sie w przeszlosc...wyobrazmy sobie piekny sloneczny czerwcowy dzien w Ostródzie. Piekny hotel z basenem w ktorym rano wymoczylismy trudy dnia poprzedniego. Ten dzien zapisal sie znaczaco w histori pewnej firmy i kadry menagerskiej. Popowiem wszystkim ze chodzi o firme Reckitt Benckiser...Pamietnego dnia w gronie zaufanych osobistosci gratulowalismy sobie wykonanego zadania a mianowicie wyslania waznej korespondencji do kraju zwanego Anglią. Czy juz sobie cos przypominasz A.L. ??? Tak , tak to wlasnie wtedy dzieki naszym staraniom zakonczylas dlugoletnia obfitujaca w skandaliczne zachowania i nekania nas bialych murzynow kariere w wyzej wymienionej firmie. Jezdzilas jezdzilas i sie najezdzilas od karpat po morze czy to zima czy lato plus 30 stopni w czarnym stroju w pelnym sloncu spocona z tapeta na facjacie. Ciagle problem wszystko zle chocby 190 % wykonaniaplanu to ty dalej za telefon z glupimi pytaniami ze o mailach na ten sam temat po 5 razy to nawet nie wspomne. Zgrywalas wielka pania a tu nagle banda ze znajomoscia angielskiego pyk pyk list wyslala i juz nie bylo wielkiej elity finansjery :D A teraz szukaj szukaj kto to taki co maczal w tym palce podpowiem tobie ze bardzo nas lubialas :D a dyyyyyyyyyrrreeeeeeeektoooooorem jest teraz Marek M. p.s Robert S. byl niewinny ;)

były PN
@Czerwcowy cygan z ostródy

nie mów,że Aurorka wyleciała????

Rozmowa spóźniona, bez podania powodu, bez żadnego słowa przepraszam itp. Pani kierownik zniechęca do podjęcia pracy naciskając na konieczność bycia zorganizowanym i dokładnym (wielkie odkrycie Terrum novum za szafą wnękową). Co jest ciekawostką - pani „kerownik” działu uważa, że kontrola jakości jest nad zapewnieniem jakości a nie odwrotnie i osoba z moim niewielkim (10+ lat) doświadczeniem może o tym nie wiedzieć. To mi uświadomiło, że gdzieś ktoś w Kyrce popełnił błąd zasadniczy i dalej nie zdecydowałem się marnować energii na rozmowę z tą szarą istotą.

Dlaczego tu, czy zdaję sobie sprawę z ciążących obowiązków, czy wiem co i jak i inne takie ogólne, przepocone pytania plus bzdury pani kierownik działu, których nie warto przytaczać, bo nadają się na dział komedii i dowcipu, a takowego tu nie ma.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
nnn

witam mam możliwość podjęcia pracy w KRKA-POLSKA jako przedstawiciel naukowy - jakie zarobki?? ktoś COŚ????

@nnn

Na start 2800-3100 netto

Luidzi

Jeśli chodzi o wakaty to KRKA niczym nie różni sie od innych firm. Szukam pracy i mam rozeznanie jak firmy szukają pracowników , jakie zaczynają dodatki do podstawy stosować żeby przyciągnąć człowieka. Może pójdą w górę wynagrodzenia? To najlepsza opcja.

Belinda

Ja tu pracuję już dość długo i nie narzekam. Jest to uwarunkowane dobrą pracą i zaangażowaniem. Taka postawa działa pozytywnie na szefów. Polecam to!

Jacho
@Belinda

Możesz podać jakieś adresy mailowe do osób skłonnych odpowiedzieć na pytanie o brak dostępności leku Roswera w opakowaniu po 90 szt. W takich opakowaniach jest na liście leków refundowanych i kosztuje nie wiele drożej niż opakowanie 28 szt ale dostępność to fikcja. Pytanie zdałem na jedyny dostępny adres info.pl@krka.biz ale nie mają ochoty odpowiedzieć.

***

A może ktoś się wypowiedzieć na temat pracy w Warszawie, na stanowisku Asystentka ds. Administracji? Trwa rekrutacja, ale czytając wpisy na tym forum mam wątpliwości, czy w ogóle aplikować. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

***

Karol

Potrzebują sporo osób do pracy, jaka jest tego przyczyna może ktoś wie? Jak się teraz pracuje w KRKA? Byłem pracownikiem firmy i z sentymentem wspominam pracę i dlatego czasami dopytuję o aktualną sytuację. Trochę mało piszecie o firmie na tym forum!

mark
@Karol

Morale wśród przedstawicieli jest bliskie zeru. Najpierw zarząd dołożył moduł zamówień aptecznych, z którego się poźniej wycofał, gdyż medyczni ciśnięci przez kierowników gonili i wyrywali sobie zamówienia o wartości 15 zł. Oczywiście robili to kosztem wizyt lekarskich. Teraz zlikwidowali wizyty apteczne i dołożyli jedną lekarską. Czyli jest 13. Sam sobie odpowiedz na ile te wizyty mogą być konstruktywne. Wakatów jest dużo. Sporo osób odeszło, a jeszcze więcej o tym marzy.

Aneta

Szukam pracy i dowiedziałem się, że KRKA Polska jest dobrym pracodawcą. Kryzys rąk do pracy widać w firmie!.

MJU

Byłem w KRKA na rozmowie rekrutacyjnej osoba z HR potwierdziła że w ciągu 2 tygodni będzie odpowiedz ze względu na wynik rozmowy rekrutacyjnej pozytywny czy negatywny minął miesiąc i brak feedback . Pozdrawiam dział HR KRKA

@MJU

To akurat dziwne, bo faktycznie maja taki zwyczaj. Jeśli odpowiedź jest pozytywna - dzwonią. Jeśli nie, dostajesz @. Może gdzieś się zgubił.

nnn
@MJU

witam mam pytanko na czym polegała rozmowa rekrutacyjna bo mam taka na dniach ???? pozdrawiam nnn

Czy dowiem się coś więcej o pracy i atmosferze w KRKA?

Ww

Coś się święci ... Ciekawe ile osób szuka pracy .... Brak stabilności ... najlepsi uciekalą... Nowi sie wyuczą i do konkurencji .... Jak zawsze ..

Mariolka

Cieszę się , że mają nowe oferty dla specjalisty ds. rejestracji. Słyszałam o nich dobrze, obym się dostała.

takatam

ja pracuję już kilkanaście miesięcy i premię kwartalna miałam jedną. I to tą najniższą. A są tacy, co widzą ja co kwartał.... choć są mniejszością. A odwalamy taką samą robotę. Masz szczęście, to dostaniesz plan, który wyrobisz, nie masz, nie wyrobisz.

takatam

Baśka

Sprawa wysokości zarobków zawsze jest tematem spornym. Nigdy pracownik nie będzie usatysfakcjonowany w zupełności natomiast firma szuka zawsze oszczędności. Zachowanie pewnej równowagi może pomóc.

Bartek

Maja dobre leki. Tyle pozytywnego. Cala reszta negatywna.

Pam Prof.

Interesuję się tą firmą i martwią wpisy na forum. Czy z całą pewnością nie można napisać coś pozytywnego? Nie ma firm tylko dobrych lub tylko złych, bywa różnie.

Zostaw merytoryczną opinię o KRKA Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w KRKA Polska?

Zobacz opinie na temat firmy KRKA Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRKA Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 5 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRKA Polska?

Kandydaci do pracy w KRKA Polska napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRKA Polska