Opinie o KRKA Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KRKA Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w KRKA Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRKA Polska w Warszawa

Maks

miałem koleżankę która pracowała tu pół roku i zadowolona nie była.jej słowa-presja i ogromny stres. jestem po pierwszym etapie i z tego co usłyszałem wymagania co do taretgtów i wizyt wręcz nierealne. zrezygnowałem.praca dla osób o naprawdę mocnych nerwach i odpornych na codzienne pytania o wyniki

Dana
@Maks

Maks a ja mysle ze bylo tak: kolezanka byla slaba, wiec ją po 6 miesiącach zwlonili. Teraz ty próbowałeś sie tu dostac i cię nie zaprosili na drugi etap. A teraz obrażasz i wymyślasz. Ja tu pracuję 3 rok. Mam spoko szefa, plany czasem robię a czasem mi sie nie udaje. Ale praca tu jest jak w każdej innej firmie tego typu. Wiec naprawdę skonczcie wylewac swoje zale na tym forum wszysycy ktorym "się nie udało ". A teraz możecie mnie zwyzywać :-)

była PN
@Dana

Dana ty włazidupo, liżesz (usunięte przez administratora) to siedzisz 3 lata..normalni ludzi którzy nie pozwolą na poniżające traktowanie, odchodzą. Widocznie ty lubisz być w domu jak i w pracy poniżana.twoj wybór. wiesz,ze już na ciebie mówią "czopek"?

Pablo
@była PN

Jakie to "polackie"... zrobić wszystko aby kogoś obrazić. Jeśli po 6 miesiącach koleżance nie została przedłużona umowa oznacza to, że musiała słabo wykonywać swoje obowiązki. Przedstawiciel naukowy musi wykonać dziennie 13 "skutecznych" wizyt lekarskich, nie jest to trudne a dla osoby, która potrafi sobie zaplanować dzień i trasy, a po 6 miesiącach pracy nie powinien być to wyczyn. Pracuje ponad rok i nie spotkałem się z jakimś mocnym stresem i naciskiem. Miałem 2 różnych kierowników i z każdym można się dogadać, nie należy jedynie ściemniać i robić swoje. Nikt nie będzie na siłę trzymał kogoś kto albo pracować nie chce, albo nie ma predyspozycji do pracy. Spokojnych Świąt.

Warszawianka
@Dana

Jakie są podstawy w firmie, jakimi się jeździ autami, czy można jeździć prywatnie, ile jest wizyt dziennie.?

ciekawy

Czy to prawda, że pracownicy KRKA żyją na ponad przeciętnym poziomie. Stać ich luksusowe mieszkania samochody klasy premium? Mój znajomy zapewnia mnie, że firma daje szanse zwykłym ludziom z ulicy zarobić majątek tak niewyobrażalny , że przez resztę życia to już tylko plaża i drinki...... Potrzeba na to ponoć około 10 lat pracy w tej firmie. Proszę o wypowiedz jakiegoś pracownika.

pablo
@ciekawy

tez tak słyszałem

Słuchajcie czym jeżdżą Prodakci ? I ile może dostać na łapę PM ? Nie aspiruje, ale przez ciekawość Pozdrawiam t

@Tomek

Pewnie koło 8-9000 na rękę

Edyta

@Aaa, zostałaś pracownikiem KRKA Polska. Za jakie obowiązki jesteś w tej firmie odpowiedzialna? Mogłabyś opisać swoje wrażenia z pierwszego tygodnia przepracowanego w tym miejscu? Jak wygląda atmosfera w nim? Twoja wypowiedź na ten temat będzie interesująca również dla innych użytkowników forum.

Rozmowa spóźniona, bez podania powodu, bez żadnego słowa przepraszam itp. Pani kierownik zniechęca do podjęcia pracy naciskając na konieczność bycia zorganizowanym i dokładnym (wielkie odkrycie Terrum novum za szafą wnękową). Co jest ciekawostką - pani „kerownik” działu uważa, że kontrola jakości jest nad zapewnieniem jakości a nie odwrotnie i osoba z moim niewielkim (10+ lat) doświadczeniem może o tym nie wiedzieć. To mi uświadomiło, że gdzieś ktoś w Kyrce popełnił błąd zasadniczy i dalej nie zdecydowałem się marnować energii na rozmowę z tą szarą istotą.

Dlaczego tu, czy zdaję sobie sprawę z ciążących obowiązków, czy wiem co i jak i inne takie ogólne, przepocone pytania plus bzdury pani kierownik działu, których nie warto przytaczać, bo nadają się na dział komedii i dowcipu, a takowego tu nie ma.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Patrycja

cześć wszystkim Pytanie do pracowników Powiedzcie szczerze to jest do ogarnięcia tyle spotkań dziennie ???wydaje się to abstrakcja zwłaszcza że spotkania nie są umówione !?

Tereska
@Patrycja

Witaj Zrobienie takiej liczby jest nierealne. Lekarzom nie wolno przyjmować REP jak są pacjenci. Więc albo robisz wizyty przed, po, albo siedzisz w kolejce i udajesz pacjenta. I czasem tak siedzisz 2 godziny a doktor Ci powie że nie ma czasu...Oczywiście są lekarze którzy mają dużo pacjentów - czyli mogą wypisać Ci dużo recept i do nich trudno się dostać, ale są też tacy co maja mało pacjentów , więc łatwo się do nich dostaniesz - tylko recept z tego nie ma. Żeby wyrobić dzienny ilościowy limit wizyt, trzeba mieć minimum 5 wizyt u lekarzy targetowych ( tych co mają dużo pacjentów) a resztę to u tych co łatwo się dostać. Czasem robi się tzw. kluczowe wizyty czyli wchodzisz do POZ i raportujesz tych lekarzy u których są klucze w drzwiach. Czasem w ciągu dnia dostaniesz się do 2-3 lekarzy. I przygotuj się na wyzwiska i agresję pacjentów. Pacjenci nas nie cierpią . Jak jesteś w przychodni udawaj pacjenta, nie mów że jesteś z Firmy bo jeszcze Cie pacjenci wyrzucą. Pozdrawiam Tereska

Aaa

Witam Czy wiadomo juz cos o rekrutacji z 19. 04.2018? Mieli odezwac sie dzis? Czy ktos cos juz wie?

nd
@Aaa

jaki region ?

Aaa
@nd

Lublin, ale juz dzis sie dowiedzialam. Przyjeli mnie

Edyta

@Ola, prawdopodobnie KRKA Polska chce mieć pewność jeżeli chodzi o przygotowanie merytoryczne pracownika stąd tyle czasu trwa szkolenie. Aplikowałaś do tej firmy? Jeżeli tak, to proszę Cię o napisanie kilku słów opinii o przebiegu procesu rekrutacyjnego, oczywiście jeżeli będziesz zaproszona do wzięcia w nim udziału.

@Edyta

wszystko zależy od firmy,nie wiem jak jest tutaj .szkolenia są bardzo ważne powinny trwać jak najdłużej. czasami po kilku dniach zaczynasz pracę i obiektywnie patrząc jest to błąd bo kiepsko z przygotowaniem A czasami po kilku3,4 miesiącach z czym też miałem do czynienia.

Pracuś

Interesuje mnie praca w KRKA Polska na stanowisku przedstawiciela w województwie podkarpackim. Ktoś coś wie o naborze Jak wygląda rekrutacja? Jaka atmosfera? Jakie zarobki? Jest jakiś fajny szef? Może macie rady dla osoby poczatkującej i możecie coś podpowiedzieć. Mam doświadczenie w pracy w handlu, osiągam dobre wyniki ale rynek się kurczy i chce uciekać. Za wszelkie rady będę wdzieczny

lolek
@Pracuś

Rekrutacja przyjemna nie można powiedzieć że nie . Atmosfera z współpracownikami super ;-) bez ironi Zarobki nawet nawet zależy gdzie pracowałeś i ile zarabiałem ale o premiach możesz pomażyć ;-) targety z kosmosu Szef jak szef . Może być fajny może być zły zależy na kogo trafisz . Ale niestety mają tak orane głowy Corpo gadaniem że po 1 czy 2 wizytach w tygodniu odechce ci sie pracować . Do tego dodam że oferta jest bardzo słaba na tle innych firm i trzeba naprawde sie postarać żeby coś wypaliło po czym i tak później musisz w konia zrobić klienta bo niestety nie ma możliwości realizacji ustalonych warunków bo nie wybrał do konca zamowienia . Pozdrawiam

@lolek

O jakich wizytach mówisz ?szef przyjeżdża do przedstawicieli ?

Młody rep
@Ola

Szef przyjeżdża do przedstawiciela z reguły 2 razy w miesiącu i chodzi z Tobą na wizyty do lekarza, sprawdzając jak pracujesz, a na koniec dnia jest omówienie pracy i pokazanie co jeszcze jest do poprawy podczas pracy ;) czasami przyjeżdża jeszcze szef wyższego szczebla, a wtedy chodzi się w 3 osoby....do osób, które odwiedzają przedstawicieli podczas ich dnia pracy naleza rowniez trenerzy i kierownicy produktów.

@Młody rep

dzięki za odpowiedź. czy po krótkim szkoleniu zostajesz od razu rzucony na głęboką wodę czy pierwsze dni pracy ktoś jest przy boku?

Młody rep
@Ola

Po szkoleniu wstępnym uczysz się teori i merytoryki o swoich produktach, oraz patrzysz jak wygląda praca podczas jeżdżenia z innym przedstawicielem, po ok 2 tyg. jest drugie szkolenie, a po nim samodzielna praca.

@Młody rep

serio jest tak w tej firmie ? mój znajomy w konkurencji został po czterech dniach szkolenia rzucony od razu . . . myślałam że tutaj także

mech

witam,czy ktoś z was dostał już informacje o efekcie drugie etapu?

ela
@mech

tak,ja. jaki region?

Mech
@ela

Ja się nie dostałam, także mało istotne :)

Ona

Byłam w Warszawie na II etapie, tydzień temu. Do tej pory jednak brak jakiejkolwiek odpowiedzi, także podejrzewam że się nie zakwalifikowałam. Dodam tylko, że nie poczułam się źle podasz tej rozmowy.

@Ona

usłyszałam że 3letnie doświadczenie jako przedstawiciel w innej firmie to żaden sukces i nie ma to znaczenia w tej pracy .czyżby? druga rzecz to czy mówienie o własnych sukcesach jest normalne jako osoby rekrutującej?moim zdaniem niekoniecznie

@bam

Rozumiem, faktycznie trochę dziwnie... A dostałaś już jakąś odpowiedź zwrotną?

@Ona

mimo tego co powyżej A usłyszałam to na pierwszym etapie dostałam się do drugiego etapu który był z Hr w wawie. co do zniesmaczenia mam na mysli ze praca lekko przeraza-13spotkan dziennie!i maja byc "skuteczne". jeszcze nie mam odp zwrotnej

@bam

dodam jeszcze żeby się dobrze przygotować na rozmowę (na drugi etap) gdyż Panie wymagające i konkretne . musicie znać produkty firmy.

@Ona

na jaki teren miałaś rekrutację?

@Ola

Lubuskie. A powódź, dostałas już jakąś odpowiedź zwrotną?

Pytanko

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy w KRKA można się rozwijać zawodowo? Jakieś awanse?

Kar od 4,5 roku
@Pytanko

Można można niektórzy ostatnio w 2 miesiace zrobili ogromne kariery. Ze słabego kierownika regionu ze stażem kilku miesięcy awansowali na wysokie stanowisko managerskie od zarządzania aptekach i sieciami. A osoby pracujące kilkanaście lat posiadające duże doświadczenie na to patrzą. A wszystko przez to że chlopaczek mieszka na miejscu w Warszawie. Chlopaczek się cieszy ale dyrekcja została w czarnej d. I musieli pilnie kogoś awansować. W dwa miesiące chlopaczek pojechał dwa piętra wyżej. Czyli można awansować wystarczy być na miejscu i godzić się na wszystkie głupoty które mówi DR. Szkoda tylko szefów którzy odeszli. Plany były realne, w KAR 40% przedstawicieli wyrabiało premię, atmosfera była dobra. A teraz zapieprzam A realizacją na poziomie 30-40%. Plan na 1 kwartał niemożliwy do zrobienia. Dziwna sytuacja.

PN
@Pytanko

zrobisz swoje i dostaniesz kopa w d..ę

Hawana
@Kar od 4,5 roku

Potwierdzam. Poprzedni szef linii aptecznej wniósł trochę optymizmu. Moze nie byl idealny ake wiedzial o co chodzi w kwestii aptek i sievi. Cala linia byla na fali wznoszacej i wyniki rosky. Polowa linii robiła premię i była zmotywowana. Do sierpnia ubiegłego roku wiedziałam co mam robić i jak pracować. Teraz z nową oferta muszę szantażować klientów. Czas szukać nowej pracy....

mech

hej czy ktoś się może wypowiedzi jak wygląda kwestia terenu ?jaki obszar macie do zrobienia ?daleko musicie jeździć

bam

czy ktoś ostatnio był w Wawie na rozmowie z HR i jest tak samo zniesmaczony jak ja

tzn.?

klejnuty

@nelson potwierdzam niestety, @bam - tez czuje niesmak

PN
@bam

odradzam!!! na każdym spotkaniu rekrutacyjnym pytają, co słyszałas/eś o firmie KRKA..wiedzą,że mają straszną reputację jeśli chodzi o pracodawce,więc pytają..bo może znaleźli kolejnego frajera, który jeszcze nie słyszał o "(usunięte przez administratora)" w KRKA

Mego
@bam

Dlatego poczułeś się zniesmaczony?

Mego
@bam

Dlaczego poczułeś się zniesmaczony?

nelson

@kemdzior Ja próbowałam Ale chyba oni mają raz w bazie i tyle. od siebie dodam tyle - chcesz się poczuć jak śmieć to idź na drugi etap

kemdzior

czy ktoś aplikowaŁ na stanowisko przedstawiciela ponownie mimo tego że już odbył kiedyś rozmowe w Warszawie ? czy biorą kandydaturę pod uwagę

Edyta

@PN, nie masz najlepszej opinii o KRKA Polska. Jak przedstawiało się Twoje całe doświadczenie wynikające z zatrudnienia w tej firmie? Co wpłynęło na takie postrzeganie przez Ciebie tej firmy? Jako, że Twoja opinia zbyt wiele nie mówi warto byś dodał jeszcze te kilka słów wyjaśnienia.

zainteresowany

Witam Czy orientuje się ktoś jakie warunki finansowe przedstawiają aktualnie PM/PN na terenie Warszawy?

Ciekawy

Jaka jest w firmie flota? Jak się pracuje jako przedstawiciel?

Krzych

Czy ktoś wie czy rekrutacja na zachodniopomorskie trwa nadal?

Barbara

Byłam na II etapie- super rozmowa ale kiedy wyniki? Dodam tylko że oferta przedstawia się interesująco, teren mały, zarobki przynajmniej z tego co mówią ok, narzędzia, szkolenia. Mam potwierdzenie od znajomych że tak jest więc czekam tylko i do zobaczenia w terenie łódzkim ;)

Zostaw merytoryczną opinię o KRKA Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w KRKA Polska?

Zobacz opinie na temat firmy KRKA Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRKA Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 5 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRKA Polska?

Kandydaci do pracy w KRKA Polska napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRKA Polska