Opinie o KRKA Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KRKA Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w KRKA Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRKA Polska w Warszawa

Bob

No to jako że właśnie kończe przygodę z krka to powiem co o tym myślę. Ogólnie jeśli ktoś chce pracować to jest dobrze. U mnie kierownik był spoko, dobrze się pracowało z produktami, ciężko mi narzekać na to jak wyglądała współpraca z krka. To dobra szkoła jeśli chodzi o naukę pracy w pharmie. Dobre szkolenia, praca z dobrymi produktami, nieduże tereny zazwyczaj, około 5 produktów do promowania. Brak budżetów. Niektóre linie maja fajne akcje wspierające promocje leków, jednak rzadko gadżety są dobrej jakości. Podstawa na początek to 3500 netto więc o więcej nie proscie. Da się zrobić premię, ale trzeba pracować sumiennie. Premie rzędu od 50% Twojego wynagrodzenia itp zależy od realizacji. BIG minus za flotę. Już niewazne że flota to yarisy i fabie. Są stosunkowo młode, szkoda że rzadko kiedy sprawne. I tu ostrzeżenie dla nowych. Warto sprawdzić czy auto jest bezpieczne typu płyny, hamulce czy światła. Zazwyczaj bez problemu firma naprawia ale szkoda że wydają takie auta do przedstawicieli którzy jeżdżą tysiące km i nikt nie chce ponieść odpowiedzialności za życie pracowników. Brak budżetu na sprzątanie auta. Można 2 mcu umyć w myjni na bp i 2 x płyn. Trzeba mieć czyste auto ale najlepiej umyj je sobie sam. No i płacisz za użytkowanie prywatne auta ale możesz zrobić tylko 500 km. Wykluczanie się. Jest też multisport i w miarę socjaln. Szkoda że nie można na bieżąco dostosowywać targetu, bo jest z góry narzucony. Warto przejść przez krke żeby się nauczyć pracy. Warto. Są ludzie którzy lata pracują i świetnie sobie radzą. Tak czy inaczej szkoła życia, która warto zaliczyć. Dobrze jakby firma wyciągnęła wnioski i bardziej szanowala dobrych pracowników i wszystkich pracowników też.

Sunflover

Bardzo dobre merytorycznie szkolenia, pomocni kierownicy, najlepsze wdrożenie do pracy jakie mogłam sobie zazyczyc. Myślę, że te opinie piszą ludzie którym coś nie wyszło...

Suntree
@Sunflover

Ciężko o pracownika skoro sami sobie takie opinie piszecie w kadrach? Oj źle się tam dzieje..

@Suntree

Chyba nie powinieneś wysuwać aż tak pochopnych wniosków. Użytkownik @Sunflover zachował pełną anonimowość, a więc nie możesz twierdzić, że to osoba z działu kadr firmy KRKA Polska. Każdy może mieć różne doświadczenia z tym pracodawcą i nie należy w żaden sposób tego podważać. A Ty wypowiadasz się jako pracownik tego przedsiębiorstwa? Wyjaśnij nam to.

Rep med
@Suntree

Źle się dzieje w twojej głowie. To że ktoś chwali firmę to znaczy że musi być z kadr. Kup koło i walnij się w czoło.

Sunflover
@Rep med

I tu Cię zdziwie, bo z kadr nie jestem. Na jakiej podstawie tak sądzisz?

Dr. Jekyll

Witam, ktoś się orientuje jakie są warunki na PH? Jaka podstawa, jaka premia, jakie auto i jakie warunki korzystania z niego prywatnie? Z góry dzięki za info.

Moris
@Dr. Jekyll

Podstawa w granicach średniej krajowej, premie kwartalne, jeśli wyrobisz plan. Co do aut to Toyoty Yaris/Auris i Skody Fabie z przebiegami w granicach 200 tys km. Prywatnie możesz zrobić 500 km miesięcznie, tankując za swoje. Pozdrawiam

@Moris

Świetnie, że zechciałeś udzielić użytkownikowi @Dr. Jekyll tak ważnych informacji - z pewnością mu pomogłeś w podjęciu decyzji. Skoro już postanowiłeś dołączyć się do dyskusji o tym pracodawcy, to zachęcam Cię bardzo serdecznie do tego, żebyś powiedział nam coś więcej na temat innych warunków zatrudniania, jakie oferuje swoim pracownikom. Czy Ci, którzy pracują w KRKA Polska wiele lat mogą liczyć na znacznie wyższe wynagrodzenie niż Ci, którzy dopiero rozpoczynają tam swoją karierę zawodową?

Czy jest ktoś kto aplikował na ostatnie ogłoszenie na pracuj.pl jakie zakończyło się 03.05? Dzwonili już do kogoś?

@Zainteresowany

Dzwonili, ale ostatecznie się nie zdecydowałem.

A na jaki teren?

@Mark

No tak. Wysłałeś cv, Przeszedłeś 2 etapy, byłeś w Warszawie na rozmowie, a potem zadzwonili i się nie zdecydowałeś... Co jeszcze ciekawego napiszesz? Może poprostu napisz prawdę- wysłałeś cv ale nikt nie zadzwonił.

Mark

Dokładnie tak, mam 4km na ul. rownoległą. Rozumiem, że Ty bierzesz wszystko co Ci proponują.. Powodzenia.

Troskliwy
@Mark

To pewnie jesteś tam codziennie pod bramą i prosisz o pracę. Oni mają cię gdzieś a ty wypisujesz na forum że się nie zdecydowałeś...

@Troskliwy

Pozdrawiam Cię serdecznie kolego????

@Mark

Cześć Mark ! Napiszesz mi dlaczego odrzuciłeś ofertę ? Wybieram się na rozmowę kwalifikacyjna, i trochę mnie zmartwiła Twoja odpowiedz. Serdecznie pozdrawiam

@Tomek

Bo wybrałem inną. Lepiej mi się rozmawiało z przyszłym przełożonym, wyższy poziom trochę samego spotkania, trochę też lepsze warunki.

@Tomek

Na jaki teren aplikowales

Rozmowa spóźniona, bez podania powodu, bez żadnego słowa przepraszam itp. Pani kierownik zniechęca do podjęcia pracy naciskając na konieczność bycia zorganizowanym i dokładnym (wielkie odkrycie Terrum novum za szafą wnękową). Co jest ciekawostką - pani „kerownik” działu uważa, że kontrola jakości jest nad zapewnieniem jakości a nie odwrotnie i osoba z moim niewielkim (10+ lat) doświadczeniem może o tym nie wiedzieć. To mi uświadomiło, że gdzieś ktoś w Kyrce popełnił błąd zasadniczy i dalej nie zdecydowałem się marnować energii na rozmowę z tą szarą istotą.

Dlaczego tu, czy zdaję sobie sprawę z ciążących obowiązków, czy wiem co i jak i inne takie ogólne, przepocone pytania plus bzdury pani kierownik działu, których nie warto przytaczać, bo nadają się na dział komedii i dowcipu, a takowego tu nie ma.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
stary rep

Najlepsze jest że managerowie w krka nadal nie widzą tego co robią ich przedstawiciele. Codziennie widzę pod przychodnią jak siedzą w samochodach i się raportują. Pracuje w branży od 16 lat i jak widać w krka nic się nie zmienia. Są lekarze którzy na oczy nie widzieli repa z krka, a ten co 2 tygodnie raportuje wizytę. Wczytując się w to forum to jest masa narzekających- ale przecież codziennie oszukujecie. podjeżdżanie pod przychodnie i klikanie- a nadal źle. Widać właśnie jacy przedstawiciele pracują w krka.

MW
@stary rep

Jesteś idiotą jakich mało. Skoro jesteś takim starym repem z innej firmy to po co byś wchodził na to forum. Akurat przedstawiciele z firmy krka sąctak inwigilowani jak w żadnej innej firmie więc stary pracownik nigdy nie pozwoliłby sobie na coś takiego. Jak zatrudniają małolatów za 3 tys to pewnie tak jest bo wiedzą że za takie pieniądze nie będą pracować ale jak ktoś długo pracuje to zasuwa jak mały helikopter. Więc nie pisz głupot (usunięte przez administratora).

MW
@stary rep

Poza tym godzina której to wysłałeś świadczy o tym jaki to Ty pracowity rep jesteś. Ja bym nie miał czasu o tej porze zajmować się pisaniem kłamstw bo jestem w gabinecie i promuje produkty. I jestem z krka.

Ricz.m
@stary rep

Ale nie ma nic złego w dokończeniu wizyty w aucie. Skąd wiesz, że ten przedstawiciel nie wyszedł wcześniej z gabinetu? obserwujesz go? pytasz lekarzy czy przedstawiciel z firmy konkurencyjnej odwiedził go? IMS i tak pokaże prędzej czy później skuteczność każdego przedstawiciela. Albo i jej brak, skoro nie wychodzi z auta.

Stary rep
@MW

Po 1. Obrażasz mnie Po 2. Pracowałem w krka 6 lat Po 3. Większość osób z mojej linii dokładnie tak postępowało Po 4. Mam wrażenie że szef makroregionu doskonale zdaje sobie z tego sprawę tylko jego lenistwo nie pozwala jemu na relację do danego DM (dolnyslask) Po 5. Ims- jeżeli myślisz że wynik ile to tylko twoja wizyta lekarską to się bardzo mylisz. Pytanie jakiego na swoim terenie masz KAR. Pozdrawiam

Q
@Stary rep

Co Ciebie Stary Repie obchodzą przedstawiciele z Krka innych przedstawicieli siedzacych i raportujacych w aucie nie widzialeś ....Skup sie na swojej robocie i sobie spokojnie pracuj....a Krka każdy kto tam pracował to wie jak wygląda codzienna rzeczywistość....

Nicki 1
@Stary rep

Stary co Ty masz w głowie? ??? Rozumiem że serce Cię boli że już nie pracujesz w krka. Nie znam nikogo kto sciemnia w krka. Warto spojrzeć na wyniki leki promowane przez PN tej firmy zajmują pierwsze miejsce w sprzedaży leków w Polsce. Nie przejmuj się trochę systematyczności i dużo pracy (nie będzie czasu na wylewanie gorzkich zali) i wyniki się pojawia. Pozdrawiam ciepło I więcej zczliwosci w życiu życzę.

Nicki Minaj

Dla mnie oprócz notorycznych braków na kluczowych produktach masakryczne jest pokonywanie odległości pomiędzy miejscowością X ( Twój adres zamieszkania) a siedzibą firmy... U mnie to łącznie ok 700 km, ale są i '' szczęśliwcy'', którzy musza pokonać w ciągu 8h dnia pracy ok 900-1000 km tzw. wyjazd po próbki...przecież to może skończyć się nieszczęściem...czego nikomu nie życzę...czy ktoś wie, jak to się ma w stosunku do Prawa Pracy ?

cmoknijmnie69
@Nicki Minaj

jak się mieszka na jakimś zadupiu w bieszczadach to z czym do ludzi

@Nicki Minaj

Idź na kasę do biedry, zarobisz tyle samo co w kyrka, a i pod domem masz.

Zoska

Podbijam pytanie. Jakie stawki na produkcji ?

Pa
@Zoska

Ok 2800 na rękę. (usunięte przez administratora)

Witam chce się dowiedzieć jak jest na produkcji bo szukają cały czas i piszą atrakcyjne wynagrodzenie?prosze o konkrety.dziekuje

@Nowy

Cisza . To chyba dobre wynagrodzenie.niech ktoś coś napisze jak się pracuje itd.

Doświadczona

WSTYD. ZA 3 TYŚ NA KASIE JUŻ TYLE PŁACĄ.

Na jakim stanowisku?

gwiazdeczka
@Doświadczona

Potwierdzam. Szkoda sobie nerwów szarpać za takie pieniądze. Wielu ustaleń dyrekcji się nie przeskoczy i nie ma się na nie wpływu, a pracować tak czy tak trzeba.

Sprawiedliwy
@Doświadczona

To idź na kasę. Nikt ci nie każe tu pracować.

dobralala
@Doświadczona

to idz na kase i podaj sklep to chetnie przyniose torbe jednogroszówek

Hgr

Ha ha...za 3 klocki z groszem ;;;d. Szanujcie się.

HgS
@Hgr

Widzę że się nie dostałeś i teraz będziesz wypisywał różne bzdety... Słabe

@Hgr

Ja dostalam taka propozycje jaka wynegocjowalam na rozmowie i na stawke nie narzekam. Co do straszenia i ogloszen na ten teran jak juz ktos wspomniał jest kilka linii więc czego mam sie bac skoro ogloszenie pojawilo sie wczesniej niz zaczelam faktycznie pracę? Jak zazwyczaj Ci co nie chcą albo nie potrafią pracowac maja najwiecej do powiedzenia

@HgS

Jaki miałabym w tym interes żeby wypisywać,, bzdety,,. Tak jak wspomniałam dostalam satysfakcjonujaca mnie stawkę. Widze ze jest spora nagonka na te firmę w internecie ale jak na wiekszosc tego typu firm. Poki co spotykaja mnie same superlatywy i nikt nie ma prawa tego podważac. Jest to moja subiektywna opinia a kazdy ma do takiej prawo. Po To właśnie sa tego typu fora.

@HgS

Wybacz za poprzednią wypowiedź ale nicki sa tak podobne ze sądziłam ze kolega powyżej podważa moje zdanie ????

Madam gazela
@Ewson

A czy napiszecie bardziej szczegółowo jak wygląda 1 i 2 etap? Rozmowa, zadania, testy?

dobralala
@Madam gazela

1 etap to bieg przez płotki na 1000 m wokół budynku firmy, jak zdążysz w ciągu 3 minut to masz 2 etap- tam u każdego inny, ja miałam wyprowadzenie równania rożniczkowego po pochodnej x

Czy jest ktoś z rekrutacji z zeszłego tygodnia? Byłem na 2 etapie w środę i czekam

Na jaki teren?

Na jaki teren?

@Michał

Ja bylam we czwartek i przyjeta. Na teren Włodawa - Biała Podlaska - Siedlce.

Milo
@Ewson

Kiedy dostałaś odpowiedź, po ilu dniach?

@Milo

Po drugim etapie po ponad tygodniu. Mówili mi ze to zazwyczaj trwa nawet do 2 tygodni bo oni musza wszystkie decyzje tego typu puszczac przez centrale w Slowenii

Arno
@Michał

Sam jestem ciekaw jak to wygląda, nie chcę straszyć, ale ogłoszenie o pracę z tej firmy na ten teren (nie wiem jak inne) pojawia sie bardzo często... pewnie taka rotacja...

polll
@Arno

Na jednym terenie jest ok 5 przedstawicieli, a terenów jest dużo, są tez rotacje miedzy terenami, chociazby ze względu na ciąże. Rotacja jest, jak wszędzie, ale jest i tzw " zdrowa rotacja" :)

Johny

Dostał ktoś odpowiedź po drugim etapie z wtorku lub środy tj 4.09 i 5.09? Dzisiaj oferta pracy na Predstawiciela Medycznego pojawiła się na pracuj.pl (wszystkie rejony)

Yn
@Johny

A kiedy miałeś 1 etap rozmowy ?

Pod koniec sierpnia

Yn
@Johny

Ja miałam rozmowę 28 sierpnia w Lublinie 1 etap i czekam na tel czy się dostałam na 2 etap. Gdzie miałeś rozmowę ?

@Yn

Siedlce , ale wczoraj oferty zostały wznowione na pracuj.pl ważne do 6.10 i to jest bardzo interesujące . No ja miałem 27.08 rozmowę i już jestem po drugim etapie . Z tego co wiem to z rekrutacji pod koniec sierpnia już były drugie etapy rozmów

Oolle

Jaki region pracy?

Od 8.10 chcą żeby ludzie zaczęli prace

@Johny

Wiem ze 8.10 chcą aby nowi przedstawiciele zaczęli prace . Dlatego interesujące jest to , że wtorek / środa były drugie etapy , a w czwartek wznowili oferty na wszystkie regiony ...

@Johny

A jak przebiegła rozmowa na II etapie o co pytali? Dużo osób było?

@Lop

6 osób było z całej Polski . Każdy miał z rożnym rekruteram, wiec pytania były różne i nie każdy miał scenkę sprzedażowa ...

@Johny

Myślałam ze było więcej osób na rozmowie w 2 etapie tylko 6 osob... Moze jeszcze będą rozmowy w przyszłym tygodniu 2 etap

@Lop

Mówię o środzie , nie wiem jak we wtorek

Długo trwała rozmowa ?

Każdy miał różnie , 0,5 H do 1h

@Johny

Ile Ci zaproponowali na początek czy Ty powiedziałeś ile na start?

@Lop

W tej branży każdy zarabia tyle ile wynegocjuje sobie

@Johny

Na wszystkie regiony przedłużyli, ale tak działa portal pracuj.pl- zapewne mieli wykupiony pakiet i automatycznie poszło dalej :) Czekamy zatem na telefon z informacją zwrotną.

A Ty na jaki rejon ?:)

@Johny

Również czekam na odpowiedź...04.09 byłam na drugim etapie. Do dwóch tygodni teoretycznie mają dac znać aczkolwiek z tego co wiem normalnie dzwonią do 5 dni jeżeli ktoś sie zakwalifikował.

A na jaki rejon ?:)

@Johny

Zatem czekamy, zapewne na podziękowanie. Dajcie znać jak ktoś otrzyma pozytywną odpowiedź :) centralna Polska- region na który aplikowałem

@roberttt

E Robert kogoś misza zatrudnić :) dlaczego tak nieoptymistycznie ?:)

@Johny

Dziwna rozmowa na drugim etapie ...

Tzn ?

Ja wyszedłem zadowolony . Myślałem ze będzie gorzej :p

@Johny

Trzymam zatem kciuki. Jaki region?

@Roberttt

Fajnie by było żeby się wszystkim udało , ale to nie możliwe . Pewnie jutro już cześć osób będzie miała odpowiedz :)

@Johny

Zobaczymy :) z jakich regionów jesteście albo z jakimi spotkaliście się wśród innych na ostatnich rozmowach?

Też byłam 05.09 na rozmowie, 2 etap. ...i cisza

@Crossfire

Interesujące jest to wznowienie ofert w dniu 6.09 na pracuj.pl na wszystkie regiony . Ważne do 6.10 . A wiem ze od 8.10 maja być zatrudnione nowe osoby . Wiec albo nikogo nie znaleźli w tej rekrutacji 27,28 sierpnia a potem drugi etap 4.09 i 5.09 albo wznowiło się automatycznie :)

To tak jak ja :p

@Johny

Powiedzieli mi na pierwszym etapie, że zatrudnienie od 1go października a z tego co piszesz widać później, może chcą więcej ludzi na rozmowy zaprosić ( większy wybór ), też bym tak zrobidą. ...pewnie trzeba wyluzować i cierpliwie poczekać :)

* zrobiła

@Crossfire

Nie ma jeszcze odpowiedzi :)

@Johny

.... no nie ma...chyba, że jesteśmy w grupie pechowców więc nie spieszą się z telefonem do nas, chociaż wolę myśleć, że są jeszcze jakieś rekrutacje i po prostu nie podjęli jeszcze decyzji :)

@Crossfire

Mi się wydaje ze jednak biorą nas pod uwagę :p

A Ty na jaki rejon ?

mazowieckie, lubelskie

A Ty ???

Siedlce

@Johny

U mnie też brak odpowiedzi.

@Roberttt

Dzisiaj cisza , przynajmniej u mnie .

@Johny

U mnie tak samo..ja na lubelskie.

@Basia

Mam nadzieję ze zadzwonią -nawet gdyby decyzja miala byc negatywna..

@Basia

U mnie również cisza, może jutro czegoś się dowiemy. :)

@Crossfire

Dzisiaj oferty pojawiły się na praca.pl

@Johny

Owszem, ale dużo mniej regionów niż ostatnio na pracuj.pl- powtarza się na pewno Zakopane. Może reszta już obsadzona?

@Esedrf

Ale może jest to zależne od poprzedniej daty , kiedy pokazała się poprzednia oferta na dany region .

@Johny

Na pracuj.pl wszystkie regiony byt wstawione tego samego dnia od razu po zakończeniu poprzedniego ogłoszenia. Na jakie regiony byli jeszcze kandydaci ostatnio?

@Esedrf

Praktycznie cała Polska :)

Endina

Endina....i był e-mail...rekrutacja 05.09...niestety nie ma etatu dla Pani

Fit
@Endina

Jak to tak napisali ?

@Fit

No to trzeba sprawdzać pocztę....

@Endina

A na jaki rejon ?

@Johny

No to w tym tygodniu wszystko okaże się :)

@Johny

Narazie cisza w eterze :)

ENDINA

ENDINA...POMORZE

@ENDINA

No to trudno , ale i tak fajne i kolejne doświadczenie z taką rozmową :)

@Johny

Dalej cisza. Szkoda, że tak przedłużają.

@roberttt

Dzisiaj będzie odpowiedz - zobaczysz :)

Słabo to widzę ...

@Johny

... cisza cisza...dobrze, że jesteśmy wszyscy odporni na stres i świetnie adaptujemy się w nowej sytuacji, bo inaczej czekanie by nas wykończyło hehe ;)

Pożyjemy zobaczymy . Czekamy cierpliwie jak w kolejce do lekarza :D

@Johny

Na ta chwile brak odpowiedzi

@Johny

No i dzień kończy się. Brak odezwu. Ktoś otrzymał odpowiedź?

nie dostałam...

@Crossfire

No to zastanawiające jest to milczenie :( Na mój rejon wznowiona rekrutacja na pracuj.pl i praca.pl także raczej się nie nastawiam :)

@Johny

Na pracuj.pl wznowione były wszystkie ogłoszenia automatycznie- spokojnie. Daj sobie szansę.

olgg
@Roberttt

Witajcie. Również brałam udział w ostatnich rozmowach. Nadal nie dostałam odpowiedzi :)

@olgg

Dostałem odpowiedz . Nie przyjęty

@Johny

Oj :( jaka forma? wiadomość czy telefon? Jakieś uzasadnienie?

@roberttt

Również odmowa. Informacja mailowa. Powodzenia wszystkim :)

Andzia
@:)

Ktoś był na Zakopane , Andrychow ?

@Andzia

Ktoś na pewno był. U mnie nadal cisza :(

@roberttt

i u mnie nadal cisza....

@:)

U mnie również odmowa -informacja emailowa . Powodzenia :)

@Basia

Sporo tych negatywnych odpowiedzi ... Czekamy zatem dalej.

@roberttt

(usunięte przez administratora)dalej nic ??? Mam nadzieję, że dzisiaj coś się wyjaśni....powoli zaczynam czekać na tego nieszczęsnego maila...na jaki region aplikowałeś ???

Cisza. Okolice Warszawy

u mnie też cisza...

@Crossfire

Tak sobie myślę dzisiaj... to chyba raczej logiczne , że w ciągu 5 dni od rozmowy zadzwonili do osób które chcą zatrudnić, a reszta ... kiedy wyślą maila to chyba już bez znaczenia pozdrawiam fajnie by było gdyby odezwał się ktoś kto dostał pracę i po prostu przy okazji potwierdził moją teorię hej

@Crossfire

możliwe, ale niekonieczne :) ktoś dostał odpowiedź dzisiaj?

cisza....

@Crossfire

Odpowiedź pozytywna. Start od 8/10. Powodzenia :)

@Esedrf

Super !!! Gratuluję i powodzenia :)

@Crossfire

Roberttt wiesz już coś ??

K

3500 netto wyzej ciezko

@Crossfire

Odmowa. Ktoś jeszcze dostał się?

@roberttt

Dostałeś dzisiaj odpowiedź? Mailem czy był telefon ?? Ja nic dalej nie wiem i już myślę, że po prostu o mnie zapomnieli.....

@Crossfire

Czy ktorys z Was dostal sie na ten region? Na jaka linie?? Bo teraz na nowo trwa rekrutacja na cardio

Alicja

Dostał ktoś odpowiedź z rozmów 11 i 12.02 z drugiego etapu?

Zainteresowana
@Alicja

A jaki teren w ogole? Ogłoszenie z pracuj.pl?

@Zainteresowana

Tak

@Alicja

Nadal cisza...

Karol

Kalisz ;) przyjęty.

Warszawianka
@Karol

Jakie są podstawy w firmie, jakimi się jeździ autami, czy można jeździć prywatnie, ile jest wizyt dziennie.?

Kristof
@Karol

Jaką pensje Ci zaproponowali? Czy wiadomo czemu są nowe rekrutację? Coś się zmieniło na lepsze w firmie? Mam propozycję pracy na rynku zachodniopomorskim i się zastanawiam.

Kolega

Masakra, uwaga plotkara

Znajmomy
@Kolega

Plotkara potwierdzam uważajcie

Ziomek
@Kolega

Plotkara potwierdzam, uważajcie !!!!

Nat
@Warszawianka

Podstawa 3600 na reke, w wiekszosci yarisy 2016 albo fabie, 500 km prywatnie, 13 wizyt lekqrskich

Ew_Elina
@Nat

13 wizyt lekarskich jest do zrobienia? W szczegolnosci osobie początkującej? Jak wyglada etap szkolenia i pierwszych miesiecy pracy?

brunetka25
@Karol

czy wypełniałeś tzw. "case study" lub inne formularze podczas kolejnego etapu rektutacji? jak to wygląda?

@brunetka25

Firma KRKA Polska na swojej stronie internetowej zamieściła poradnik dotyczący przygotowania się do rekrutacji i rozmowy kwalifikacyjnej. Zatem zachęcam Ciebie do zapoznania się z nim: https://www.krka.biz/pl/praca-w-krka/o-pracy-w-firmie-krka/jak-przygotowac-sie-do-rozmowy-kwalifikacyjnej/ Czy już wiesz, jakie konkretnie stanowisko Ciebie interesuje?

PN
@Edyta

Zawsze na pierwszym spotkaniu pytają kandydata: a co Pan/i słyszał/a o firmie KRKA? Pytają,bo chcą wiedzieć czy kandydat wie,że to (usunięte przez administratora) firma i nie warto się do niej pchać.Jesli ktoś nie jest świadomy,gdzie się pcha,to ma szanse na prace. Odradzam

jacek

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: powinni szanować ludzi

@jacek

Co Twoim zdaniem wpływa na szacunek do pracownika? Jak pracodawca miałby się zachować wobec Ciebie, abyś był usatysfakcjonowany traktowaniem w firmie? A może chodzi o docenienie także pod względem materialnym? Zachęcam do rozwinięcia wpisu.

Rep

Ludziska może ktoś wyklika odpowiedzi na moje pytania w jednym poście? - ile wizyt (jeżeli te 13 to ile godzin spędzacie w terenie jeżeli je robicie rzetelnie), generalnie ile pracuje osoba która "robi swoje". - ile pracy przy kompie w domu, tabelki etc. - czy jest multisport, luxmed, socjal - kultura pracy tj. czy kierownik wyskakuje zza krzaka czy zapowiada się wcześniej, gps (czy jest ciągła inwgilacja), ile razy na mc są podwójne itp. - targety (czy są reale premie, ile osób % je otrzymuje +/-) czy system premiowy jest na papierze czy uznaniowy? - ile leków jest do promocji - samochód - korzystanie prywatnie (gdzieś przeczytałem o 500km, jeżeli tak to czy te 500 na weekendy i wolne czy po godzinach pracy też ściągają. Z góry dziękuję za odpowiedz

Gypsy
@Rep

- wizyt jest 13. Jeżeli chcesz aby jakościowo były na poziomie, cięzko jest je wykonac rzetelnie. Ogranicza Ciebie czas pracy lekarzy, którzy często pracuja do 13/14 a masz dużo miejscowości oddalonych od siebie. Może firma zmieni podejście do tej kwestii- przydałoby się, bo z konkurencyjnych firm krzywo patrzą na tę "13", ba, nawet lekarze mówią, że to nierealne ... - w domu jedynie ustalasz sobie plan tras, ale jak ułozysz je po jakims czasie na tip top, to wystarczy wkleić gotową trasę na dany dzień, kilka minut roboty - multisport i medicover bodajże po 3 miesiącach - co kierownik to inna kultura, gps jest ale w iPadzie w celu zaraportowania odbytej wizyty, nie ma śledzenia :) współpraca z kierownikiem jak w kazdej firmie polega na wzajemnym szacunku, jak jestes w porządku, to i kierownik jest taki wobec Ciebie, więc wizyt zza krzaka brak - targety są do wyrobienia - 5/6, ale u rodzinnych i kardiologów promujesz zazwyczaj po 4 - samochód po odtrąceniu ok 70 zł do korzystania w celach prywatnych ( max. 500 km, przy czym eksploatacja w tym paliwo na Twój koszt)

Rep
@Gypsy

Dziękuję

@Gypsy

Bardzo dziękujemy za spis wszelkich dostępnych w firmie benefitów pozapłacowych i warunków pracy. Bardzo często w obliczu nowego roku, w wielu przedsiębiorstwach planowane są zmiany. Czy w dalszym ciągu pracujesz w KRKA Polska? Jeśli tak, podpowiesz nam, czy te zmiany mają zajść także w KRKA Polska?

Natur
@Rep

Odpuść sobie, 13 wizyt, jeździsz wg planu, rano zza krzaka mozesz zawsze na cos liczyć. Atmosfera kiepska, firma jednej osóby, brak wsparcia w terenie, nie szanują ludzi. Socjal jest Ok 500 km wolna ci przejechać a za auto płacisz w wypłaci Ok 150-200zl, Robią co chcą, wymagania wielkie, ludzi nie szanują. Niewolnicza praca. Min 7 godz w terenie w raporcie, czas pracy kontrolowany, wszystko pod pełną kontrolą. Idiotyczne wytyczne narzucane z góry.

Julcia

Moje sugestie dla KRKA Polska: Czy dzwonili do kogoś w sprawie rozmowy o prace na PM??

@Julcia

Jak rozumiem, szukasz odpowiedzi na to pytanie, bo aplikowałaś do firmy? Jeśli tak, może dobrym pomysłem byłoby przejrzenie ponownie ogłoszenia o pracę. Zazwyczaj widnieje tam informacja, w jakim czasie firma odpowie potencjalnym kandydatom. Koniecznie daj nam znać, jak potoczyła się Twoja kariera zawodowa.

Nikola

Witam jaka praca jest na produkcji warto tam iść i pensja do reki ktoś moze mi napisać KRKA w-wa

@Nikola

Jakie są Twoje oczekiwania wobec pracy na tym stanowisku? Czy poza warunkami finansowymi jakiś aspekt pracy jest dla Ciebie szczególnie istotny? Co możesz nam powiedzieć na ten temat? Czekamy na Twój komentarz.

Paula

Odradzam pracę administracyjna w biurze. Praca na czas masa pracy naciski a pensja i rozwój żaden. Cały czas zmieniają i szukają

Edyta

@Ew_Elina, czasami nawet gdy pojawiają się wątpliwości, warto spróbować. Jak było w Twoim przypadku? Czy zdecydowałaś się na podjęcie pracy w KRKA Polska? Podziel się z nami swoją opinią. Każdy komentarz może być bardzo pomocny.

Zostaw merytoryczną opinię o KRKA Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w KRKA Polska?

Zobacz opinie na temat firmy KRKA Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRKA Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 5 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRKA Polska?

Kandydaci do pracy w KRKA Polska napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRKA Polska