Opinie o KRKA Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KRKA Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w KRKA Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRKA Polska w Warszawa

Gabi

A może ktoś napisze jak wygląda praca na produkcji ni i zarobki?

Pinokio
@Gabi

4000 brutto podstawy na początek, który może trwać do końca twojej ewentualnej kariery w tej firmie. Przymusowe nadgodziny za odbiór. Szef wybiera dzień odbioru i oddaje tylko 8 godzin zamiast 12 godzin co jest niezgodne z kodeksem pracy. Poza tym szykuje się okres terroru więc nie warto tu przychodzić, szczególnie że pracują tu podłe jednostki

Zainteresowana

Widzialam ogloszenia do księgowości,czy ktos moglby mi.powiedziec jak tam sie pracuje???

Nina
@Zainteresowana

Pracuje się dość dobrze kwestia o co pytasz, jest jasny podział obowiązków, dział dość spory, atmosfera raczej ok.

@Nina

Dziekuje-chodzilo mi o zakres obowiązków,atmosferę,podzial pracy,rotacje,szkolenia etc

xxx
@Zainteresowana

Odradzam aplikowanie na stanowisko w księgowości. Wynagrodzenie na przeciętnym poziomie, brak systemu motywacyjnego i premii (jedyna premia to bonus na koniec roku, którą otrzymują wszyscy pracownicy firmy) Jeśli chodzi o pracę w dziale księgowości nierównomiernie rozłożona. Procedury rozbudowane do granic możliwości, brak szkoleń. Dyrektor finansoya nie potrafi kierować zespołem. Nieprofesjonalne podejście do pracowników, ciągłe wytykanie błędów, wprowadzanie nerwowej atmosfery.

@xxx

@XXX dziekuje bardzo za odpowiedz,wynika z niej ze osoba pisząca pracuje badz pracowala w tym dziale.Wypowiedz jest dla mnie jasna.Bardzo dziekuje i pozdrawiam

@xxx

Jak widac z powyzszych odpowiedzi mam dwie rozne opinie....coz ogloszenia juz nie ma,nie zdążyłam aplikowac..moze i dobrze...

Chętna
@Zainteresowana

A ja wyslam CV i cisza.....moze to przez koronę wstrzymali rekrutację.Liczę,ze moze jeszcze zadzwonią

PN
@Chętna

co mnie ubawiłaś :-))))) pierwsze pytanie..jeśli zadzwonią to: co Pani słyszała o KRKA? Sprawdzają,czy wiesz,że KRKA to najgorszy pracodawca. Jeśli chcesz być nadal poniżana, to odpowiedz: Słyszałam,że to fajna firma, super leki i takie tam kłamstewka -)

Chętna
@PN

Kurde może rzeczywiście jak zadzwonia i padnie pytanie w podobnym stylu to tak powiem. Albo sama zapytam w ramach pytań dodatkowych. Czyli jednak powinnam się cieszyć że nie zadzwonili......????

Niki

Firma typu pracuj dużo a najlepiej za darmo w szczególności w dziale marketingu, produkcji,magazynu i kontroli jakości. Nie polecam.

Patryk

Odradzam pracę w KRKA!!! Pracowałem tam około roku. Pracowałem w kilku firmach farmaceutycznych, równiez KORPO,ale to co się dzieje w KRKA to podchodzi pod mobbing!!! Jesli ktos pisze, jak np. Olka,że jest cacy,fajne auta itd,.to śmiem sądzić,że jest to jedna z tych, które właśnie wyżywają się na Przedstawicielach, którzy są śledzeni , podczas wykonywania pracy! Auta? to jakaś porażka!!! Stare Aurisy z przebiegiem ponad 300.000km!!! Nawet w ASO Toyota nie chą naprawiać aut z KRKA!!! Jak wyjeździsz limit km, to masz dwa wyjścia: tankujesz za swoje żeby dojeździć do końca miesiaca, albo idziesz na L4. KRKA nie płaci swoim klientom na czas za faktury marketingowe,a Ty musisz swój plan wykonać.!!! Sporo móglbym o tym pisać,ale to nie miejsce. Reasumując..ODRADZAM pracę w KRKA..no chyba,że lubisz być poniżany przez przełożonych!!!

@Patryk

W Twoim przypadku jak widać to nie jest kwestia firmy tylko przełożonych z którymi pracowałeś.

Suntree

Dokładnie, firma super tylko ludzie z(usunięte przez administratora)

Rozmowa spóźniona, bez podania powodu, bez żadnego słowa przepraszam itp. Pani kierownik zniechęca do podjęcia pracy naciskając na konieczność bycia zorganizowanym i dokładnym (wielkie odkrycie Terrum novum za szafą wnękową). Co jest ciekawostką - pani „kerownik” działu uważa, że kontrola jakości jest nad zapewnieniem jakości a nie odwrotnie i osoba z moim niewielkim (10+ lat) doświadczeniem może o tym nie wiedzieć. To mi uświadomiło, że gdzieś ktoś w Kyrce popełnił błąd zasadniczy i dalej nie zdecydowałem się marnować energii na rozmowę z tą szarą istotą.

Dlaczego tu, czy zdaję sobie sprawę z ciążących obowiązków, czy wiem co i jak i inne takie ogólne, przepocone pytania plus bzdury pani kierownik działu, których nie warto przytaczać, bo nadają się na dział komedii i dowcipu, a takowego tu nie ma.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Nowa

Cześć! a czy jest tu może ktoś z działu księgowości? jakieś opinie i wrażenia z tego zakresu?

Zumi

Kadra kierownicza firmy KRKA fatalna. Większość kierowników to ludzie bez kompetencji. Plany nierealne do zrealizowania, byle tylko nie dać zarobić. Firma coraz gorzej postrzegana w środowisku lekarskim. Flota! Stare, psujące się gruchoty dla przedstawicieli. Przykre, że firma mając dobre leki jest takim dnem.

Halina

To zbyt lakoniczna opinia. Na forum wchodzą osoby, które dopiero zaczynają szukać konkretnych informacji o KRKA, więc przydałyby się jakieś szczegóły, jeśli chodzi o tamtejsze warunki zatrudnienia. Dlaczego karzesz nam omijać szerokim łukiem tego pracodawca? Problem tkwi w niezbyt wysokich zarobkach?

...
@Halina

Czy karzesz nie pisze się przez ż?

Mariusz

Czy orientuje się ktoś, czy firma daje kredyty socjalne.?czy autem można jechać za granicę? No i ile premii można wyciągnąć i czy da radę proszę o szczere odpowiedzi

Natalia
@Mariusz

Zadałaś już bardzo sprecyzowane pytania, na które powinien odpowiedzieć jakiś pracownik firmy KRKA Polska. Miejmy zatem nadzieję, że szybko uzyskasz interesujące Cię informacje. Jeśli jednak by się tak nie stało, to z takimi pytaniami możesz już śmiało poczekać do rozmowy kwalifikacyjnej. Wysyłałeś już tam swoje CV?

PM
@Mariusz

Podobno daje, ale nie znam osobiście nikogo kto by dostal taki kredyt. Z premia bywa roznie, zalezy jaki teren i jakie leki. Zakładając ze na poczatek dostajesz 3.5 - 4 tys. To premiq kwartalna wychodzi z podstawy i dostajesz odpowiednio 50% 75% 90% lub 100% swojej pensji. Chyba ze bierzesz cyklicznie to wtedy wpqdaja jakies dodatki 5%-10%. Autem za granice nie poj3dziesz. Raz masz limit miesięczny 500km a jak bedziesz dzialal tqk zeby bylo dobrze to i tak zezwolenia nie dostaniesz.

Bob

Nie można jeździć autem zagranicę. Prywatnych km tylko 500 Może zrobić

Roman
@Bob

Pięćset kilometrów w prywatnych sprawach to limit miesięczny, czy roczny? Kto wtedy płaci za paliwo. Jeśli pracodawca to powyżej tego limitu można samemu finansować jazdy? Sprecyzuj proszę jak to wygląda.

palifko
@Roman

500km przeznaczone na jazdę prywatną w skali miesiąca, jednak przy zakupie własnego paliwa. Doliczany do przychodu jest koszt eksploatacji auta, z czego odprowadzamy podatek w wysokości ok 70 złotych. W wielkim skrócie- 500km za swoje pieniądze.

Alicja
@palifko

Widzę, że sporo wiesz o tym pracodawcy, dlatego też mam nadzieję, iż zechcesz mi pomóc. KRKA Polska szuka teraz między innymi Inżyniera Automatyka. Wybranej osobie oferują, co mnie szczególnie zaciekawiło, możliwość rozwoju zawodowego. Mógłbyś chociaż trochę rozwinąć wskazany przeze mnie temat? Jakie konkretnie możliwości rozwoju daje KRKA?

@Mariusz

Są nieoprocentowane pożyczki które dostajesz w miesiąc po złożeniu wniosku, jest socjal, system premiowy jasny i klarowny zależny od wysokości wynagrodzenia do prawie 300 procent jego wysokości, 4 kwartały, auto raczej słabe chyba że jesteś w elicie, nie możesz nim przekraczać granicy

Tereska
@Mariusz

Część Firma Krka nie daje żadnych kredytów socjalnych, samochodem służbowym nie wolno wyjechać za granicę np. na wakacje. Ciężko nawet w Polsce wyjechać bo jest limit prywatnych kilometrów jakie możesz w miesiącu zrobić. Oczywiście możesz pościemniać i pojechać, ale jak ci się auto zepsuje ...to masz problem. Premie zależą od sprzedaży. Masz ustawiony plan sprzedaży do wykonania, jak go zrobisz masz premię. Haczyk polega na tym że plan jest niezwykle wysoki, w zasadzie nieosiągalny. Więc premii nigdy nie dostaniesz. A ja zdarzy się cud i plan zrobisz, to premię owszem ci wypłacą a potem plan tak podniosą ze to będzie twoja pierwsza i ostatnia premia.

Cześć. Rozważam możliwość aplikowania na stanowisko przedstawiciela medycznego do KrKa. Proszę powiedzcie jak wyglądają godziny pracy w firmie? Czy ustalam je sobie sama, byle było wykonane zadanie, czy są ściśle określone godziny od - do?

@Gość

13 wizyt, średnio 6.5h w terenie od pierwszej do ostatniej wizyty. Nie ma sztywnych ram od której do której.

Orzel

Czy szkolenie wdrożeniowe do pracy odbywa się w Warszawie, czy w miejscu, w którym będę pracować?

Moro
@Orzel

Jeśli ktoś się zdecyduje odpowiedzieć to prosiłbym o trochę więcej informacji na temat wdrożenia nowego pracownika. Mowa oczywiście o przedstawicielu.

@Moro

Odbywają się dwa trzydniowe szkolenia w Warszawie. Wstępne oraz kolejne bardziej produktowe oraz treningowe.

PN
@Krkaaa

Szkolenia, na których często są zwalniani Przedstawiciele!. Poniżanie to standard

Okil
@PN

Mówimy o szkoleniach wstępnych, na których raczej nie są zwalniani przedstawiciele...

Chyba ...
@PN

Chyba u ciebie w domu poniżanie to standard. Twoja stara poniża ciebie i starego. Pomyśl trochę. Firma zatrudnia przedstawiciela i na szkoleniu wstępnym go zwalnia ? Nie słyszałem o takim przypadku NIGDY. a trochę już tu jestem. Jak nie masz nic mądrego do napisania, to nie pisz.

A
@Okil

Owszem nie są zwalniani, ponieważ w trakcie szkolenia sami rezygnują z przyjemności pracownia w tej firmie....

Seba
@A

To że Ciebie zwolnili po 6 miesiącach to fakt. Bylem z Toba na szkoleniu. Teraz piszesz bzdury bo masz żal. Słabe to. Trzeba było przyłożyć się do pracy. Nie pisz kłamstw.

Rep
@PN

Bzdura, nigdy nie są zwalniani na szkoleniach, przyjazna atmosfera

Rap PN
@Rep

bzdura???? sam byłam świadkiem, jak zwolnili dziewczynę na szkoleniu w Falentach. Pewnie jesteś jednym z tych, którzy zwalniają, albo pracujesz od niedawna

Mr
@Rap PN

W falentach ??? No toś pojechał. W falentach firma nie nocuje już od 6 lat. Takie masz przykłady. (usunięte przez administratora) To już nie pytam o nic więcej. Bo jeszcze wspólnie jak byłeś przy budowie fabryki na równoległej. Koleś jak nie masz co pisać to nie pisz. Wywalili Cię A teraz piszesz bzdury. Idz do lekarza

A
@Mr

A ja kolego pamiętam, że zwalniani zarówno w Falentach, na szkoleniu które odbywało się w hotelu Air Okęcie, oraz, że podczas szkolenia chłopak był tak zniechecony że się sam zwolnił. Dodam, że nadal pracuje w Krka. Masz chyba obsesję dotyczącą negatywnych opinii dotyczących tej firmy.

Mr
@A

Mam obsesję na temat pisania bzdur. A takie tu piszesz. Pracujesz w tej firmie i piszesz bzdury na forach. Ja też tu pracuję więc po raz kolejny proszę- nie kłam. A to że oczerniasz swojego pracodawcę chyba tylko źle świadczy o Tobie. Kończę rozmowę- żegnam. P.s. ludzie nie sugerujcie się opiniami takich ludzi jak Pan powyżej.

nick

Jest może ktoś, kto szczerze podzieli się wysokością podstawy i ewentualnych premii dla PF?

Mark
@nick

3300-3500netto podstawy. Premie to zależy, ale w większości przypadków nie realne.

Mariusz
@Mark

Co masz na myśli pisząc nierealne? Targety są tak ustawione, żeby ich nie zrobić, czy zdarza się, że pracownicy osiągający dobre wyniki dostają premie. Napisz jak to procentowo wygląda? A inne dodatki do wynagrodzenia takie jak pakiet socjalny? Napisz proszę więcej szczegółów.

mario
@Mariusz

pensja 3000-3500 na start premia liczona od realizacji planu. 90% realizacji to - 50% pensji. i to jest jedyna realna premia jaką się dostaje. Ciężko zrealizować plan sprzedażowy gdy przez 3 miesiące brakuje leku.

Pnnnn

Czy ktoś się orientuje do jakich hoteli przydzieleni zostają pn podczas szkolenia ?

@Pnnnn

airport okręcie

Robert

Stanowczo odradzam pracę w Krka, wszyscy piszą, że dobra na początek.. Moze i tak, ale przez ten początek można się zniechęcić lub nabrać złych nawykòw. Każdy robi tak, aby być krytym i sciemnia że pracuje, od Dystrykta po Indihara,ale to nie ich wina taka jest polityka. Kierownicy o niskiej wiedzy i doświadczeniu, aby zwracać uwagę na błędy przedstawiciela, brak rozwoju, szkolenia na zasadzie suchych scenek aktorskich, doświadczeni przedstawiciele grają jak firma chce, a w terenie robia swoje.

Hhhu
@Robert

Dokładnie tak

Pnn

Czy jest to sześć dni szkoleń pod rząd czy są one jakoś podzielone ?

@Pnn

" Dwa trzydniowe" a nie sześciodniowe szkolenie. Łatwo wywnioskować, że są one podzielone na dwa etapy.

Kondil

Niestety po rozmowie rozbolał mnie ząb a wcześniej było ok.

znachor420
@Kondil

Wszelkie działania niepożądane należy zgłaszać do firmy

Tomasz

Firma jest niepoważna a jej podejście do ewentualnego przyszłego pracownika wręcz niedopuszczalne w tych czasach. 1-sza, 2-ga, 3-cia rozmowa a później cisza. Żadnego telefonu czy nawet głupiego SMS-a o decyzji. Stanowczo odradzam. Kasa mała a podejście już na starcie na starcie jak do parobka

Zgredzik
@Tomasz

Qrcze może powinieneś zadzwonić i dopytać się co się stało, dla czego nie odpowiedzieli. Większość osób startuje na stanowisko PM czy jak w KRKA na PN, a nie umiecie zadbać o swoje.

Rafał
@Tomasz

Napisz proszę, jak wyglądały te trzy etapy spotkań rekrutacyjnych. Jakich pytań/testów wiedzy należy się spodziewać?

Nsjns
@Tomasz

W Adamed to samo,poświęciłem swój cenny czas na 3etapy i zero odzewu.Glupie dziękuję za poświęcony czas...

Czym KRKA Polska zachęcają? Jakie mają dodatki?

Najpierw napisz czym ty ich zachęcisz aby ciebie zatrudnili. Jakie masz mocne strony? Do pracy przychodzimy aby pracować. Firma krka zachęca bardzo wysoka ą jakością leków.

Repik
@Odpowiedz

Firma bez wątpienia może się pochwalić bardzo wysoka jakością leków, ponieważ produkuje je sama dla siebie, jednak nie potrafi tego wykorzystać. Chętnie szkolą nowych przedstawicieli, ale ze względu na lepsze warunki w innych firmach farmaceutycznych, uciekają oni do konkurencji, gdzie robiąc to samo, mają więcej narzędzi i lepszą wypłatę. Duża rotacja pracowników sprawia również, że lekarze niechętnie przyjmują do siebie nowych przedstawicieli, ponieważ nie mają ochoty poznawać kolejnych repów z KRKI w przeciągu 3 miesięcy. Również flota pozostawia wiele do życzenia, i dziwię się firmie, że uparcie "lepi" te Toyoty i Skody. W tej branży powinno stawiać na wizerunek, a przedstawiciel ładnie ubrany, z dużą wiedzą merytoryczną i umiejętnościami wykorzystania tej wiedzy, nijak wygląda w starym Aurisie, który zostawia za sobą chmurę niebieskiego dymu, ponieważ jego samochód konsumuje znaczne ilości oleju. Oczywiście można otrzymać nowy samochód, za znakomite wyniki, ale moim zdaniem każdy przedstawiciel powinien móc się poruszać odpowiednim środkiem transportu, adekwatnym do swojego stanowiska. Niestety większość otrzymuje teraz Yarisy, a takimi samymi jeżdżą choćby w Eurocashu, a chyba branża farmaceutyczna powinna być bardziej prestiżowa niż spożywcza? Pozdrawiam

Pharma
@Repik

W zupełności zgadzam się. Firma krka na pewno gwarantuje jakość leków, bardzo wysoką jakość. Bogate portfolio i wiele fajnych rozwiązań do poszczególnych grup leków. Od strony pracownika- na pewno szansa na pracę w tej branży( jedna z nielicznych dużych firm farmaceutycznych, która zatrudnia osoby bez doświadczenia), szkolenia oraz wprowadzenie w specyfikę zawodu. Niestety tak jak napisał przedmówca, firma nie potrafi wykorzystać potencjału swoich pracowników, którzy po nabraniu wiedzy i doświadczenia, w dużej mierze odchodzą do innych firm. Flota- śmiało mogę powiedzieć, że najgorsza ze wszystkich firm farmaceutycznych. Limity, limity, limity- na wszystko są limity. Brak narzędzi, nawet tych najprostszych, próbki, ulotki, których jest niewiele. Na pewno liczba wizyt. 13 to zbyt dużo, aby zrobić wszystkie wizyty efektywnie w terenie. Podstawa podobno też jedna z niższych w branży. Ale jeśli ktoś nie ma doświadczenia w tej branży, a a chce spróbować swoich sił, na pewno warto.

A w jakim mieście (woj) była przeprowadzana ta rekrutacja?

Gorbaczov
@Anna

W Warszawie

Rafał
@Gorbaczov

Większość ofert rekrutacyjnych, które zamieszcza firma znajduje się w Warszawie. Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej i możesz podpowiedzieć w jaki sposób był weryfikowany język angielski? W formie rozmowy, czy testu.

Gorbaczov
@Rafał

Nie był w ogóle weryfikowany.

Małami

Czy osoba bez przygotowania medycznego pracująca do tej pory jako przedstawiciel ma racje bytu w tej firmie. Jak wyglądają szkolenia? Oraz przebieg procesu rekrutacji. Jaki jest zasięg regionu w stosunku do miejsca zamieszkania?

Zgredzik

Różni rekruterzy różny poziom rozmowy. 1 etap zazwyczaj jest z kierownikiem i trenerem ok 30 minut i tu zależnie na kogo trafisz, takie później odczucia. Ja mam bardzo pozytywne doznania (chociaż zostałem wymaglowany na Maxa i moja rozmowa się znacznie przeciągnęla), ale poziom naprawdę wysoki. 2 etap Warszawa tam już trochę słabiej (pozdro Artur) . Generalnie dostajesz ok 5k podstawy brutto, flota słaba to fakt Toyota Yaris/Auris/Skoda Fabia, z dużym przebiegiem (Zawsze można dostać się do elity i wtedy samochody są już ok). Samochodem prywatnie przejdziesz 500km tankujac za swoje ;). Czy warto sami zdecydujecie, w moim odczuciu napewno warto, co będzie dalej zobaczymy.

Zostaw merytoryczną opinię o KRKA Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w KRKA Polska?

Zobacz opinie na temat firmy KRKA Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRKA Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 5 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRKA Polska?

Kandydaci do pracy w KRKA Polska napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRKA Polska