Opinie o intymna.pl - MODNE ZAKUPY Sp. z o.o. w Koszlain

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Intymna.Pl Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Intymna.Pl Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intymna.Pl Sp. z o.o. w Koszalin

Julia z INTYMNA.PL

Jeżeli już nawet klienci pofatygowali się tutaj, żeby dodać swoje negatywne opinie (portal dotyczy pracodawców), musi być naprawdę tragicznie. No ale w sumie nic dziwnego - klienci, tak samo jak pracownicy, traktowani są w tej firmie per noga. Oczywiście, jak we wszystkich kręgach, są równi i równiejsi. Ci drudzy całkiem dobrze sobie tutaj radzą uprawiając pierwszej jakości spychologię, spędzając całe dnie na pogaduchach i przeglądaniu swojego smartfonu, gdy Ty niejednokrotnie nie masz czasu nawet zjeść śniadania. Ale nawet nie to jest już w tym momencie najistotniejsze - za chwilę możesz nie mieć pracy, lub nie dostaniesz wynagrodzenia za to, co już przepracowałaś - firma potrafi nie płacić ZUSu przez pół roku, co wynika z ewidentnie kiepskiej sytuacji. I lepiej już nie będzie - każda próba poprawy sytuacji firmy kończy się tak samo - mniej lub bardziej rewolucyjne zmiany blokowane są przez osoby, które tak ochoczo plotkują całymi dniami, krótkim stwierdzeniem: “przecież ja nie mam na to czasu”. Samo jałowe pieprzenie na temat tego, jak bardzo ktoś nie ma czasu na zrobienie czegoś, zajmuje niekiedy pół dnia.(usunięte przez administratora) Inna sprawa, że pomysły na poprawę sytuacji firmy są bardzo często nietrafione. Coraz to bardziej zaawansowane analizy, które mają wykazać, gdzie leży problem, nie wykażą, że problem leży w sposobie podejścia do klientów. Klienci nie są idiotami, potrafią myśleć i dla nich zakupy to coś więcej niż klikanie w zdjęcie roznegliżowanej modelki na stronie sklepu lub w wiadomości email. Żaden klient nie zrobi zakupów z przyjemnością, gdy nie ma pewności, że w ogóle otrzyma towar, o ewentualnym zwrocie pieniędzy, w przypadku zwrotu towaru, nie wspominając. Tym samym, oszczędności wynikające z jak najpóźniejszego zatowarowania sklepu w oferowane produkty, jak i odsetki od kwot należnych do zwrotu klientom przynoszą firmie ogromne straty wizerunkowe, które ciężko jest odrobić wysyłając kolejny już w ciągu tygodnia newsletter.

Życzliwy.
@Julia z INTYMNA.PL

Co to znaczy pofatygowali się aż tutaj!? No wydaje mi się ze na naszym miejscu zrobiłaś byś tak samo.. robiąc zwrot i nie odzyskujesz kasy, a firma dalej działa... chyba byś próbowała każdej z możliwych opcji.. Cieszcie się ze nie macie jeszcze żadnej sprawy w sądzie. Serio!!?

Klient

Od prawie 2miesiecy czekam na zwrot kosztów.. zero kontaktu,nikt nie odpisuje,nie odbiera,a pieniędzy jak nie było tak nie ma... jak mam się skontaktować z wami, i odzyskać swoje pieniądze... i to nie małe ok 300 zł.. kto odpowiada za taki brak szacunku do klienta!?

Szczerze nie polecam.. atmosfera straszna..żeby kobieta tak kobiecie.. nie polecam!

10072020

Szanowna Pani. Wypowiedzenie umowy należy przyjąć z godnością, w szczególności, że grzecznie podziękowano Pani za pracę i życzono powodzenia u przyszłego pracodawcy. Warto także we własnym sumieniu rozważyć, czy usposobienie, które pozwala na wylewanie tyle żółci nie jest jednym z czynników, które wpłynęły na zakończenie współpracy. Bieżąca weryfikacja zadań pracownika jest istotnym czynnikiem w każdym zawodzie na każdym stanowisku, co niestety czasami skutkuje weryfikacją negatywną i co także miało miejsce w Pani przypadku. Nie ma Pani żadnej wiedzy o przyczynach rozstań z pracownikami, a wyraża Pani negatywne opinie, co samo w sobie świadczy o Pani, gdyż najzwyczajniej w świecie świadczy Pani nieprawdę. Zaś w kwestii urlopów - istotą jest siła zespołu, a wiedza o planowanych czy losowych nieobecnościach gra kluczową rolę w planowaniu pracy pozostałych osób. Doceni to tylko osoba, która wie, jak pracować w zespole i jak ważne są relacje.

Magdalena

Szkoda, ze nie masz odwagi się podpisać. Potrafisz tutaj pisać imionami innych osób a swojego czemu nie podasz?

Lepiej
@Magdalena

Mam odwagę, myślisz ze na czymś tracę ze się nie podpisze!? Pozdrawiam JOANNA!

Człowiek z klasa wie kiedy zejść ze sceny... Niektóre słowa mogą kogoś zaboleć, szkoda ze osoba która to pisze patrzy tylko przez pryzmat swojej złości bo tego określić nie można inaczej i jest egoistką. Bigosu można naważyć szybko gorzej się go odkręca. Iloraz inteligencji osoby która obraża wszystkich nie może być zbyt wysoki. Czas spojrzeć w lustro i siebie oceniać nie innych.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Intymna.Pl Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy B2B Sales Manager
Tutlo Sp. z o.o.

Nie polecam pracy w tej firmie,rotacja pracowników co tydzień,jeśli nie liżesz (usunięte przez administratora) to jesteś najgorszym pracownikiem.. Oczekiwania są bardzo duże,do zarobków,widocznie pania które tam pracuje odpowiada taka kasa nic mi do tego.. nie polecam,ze względu na atmosferę która tam panuje, dziewczyny straszne zwłaszcza 2, maja chyba bardzo wysokie mniemanie o sobie,każdy się boi odezwać,najlepiej nic ni mówić.. NIE POLECAM!

Lepiej

Nie polecam PRACE Z TYMI LUDŹMI I W TEJ FIRMIE! WYZYWANIE SIĘ W TEJ FIRMIE JEST W DZIEŃ W DZIEŃ! Każda z tym chorych bab na głowę między Innymi Ania w czarnych włosach,Ola,chcą rządzić ale tak jest jak się pracuje w jednej firmie jeśli tak można to nazwać,życzę wam powodzenia w innej pracy jak się zamknięcie.. „szefowa” dramat!!!

...

Firma żenada. Zero szacunku, doceniania pracowników. Nie dba się o nich a wymagania wysokie. Zero socjalu i jakichkolwiek grzecznościowych gestów ze strony pracodawcy . Rozwój stanął w miejscu dawno temu i tylko właściciel ma wygórowaną ocenę na temat siebie i firmy. Czas zamknąć interes i zacząć się szkolić bo pracownicy wiedzą więcej tylko nikt ich nie słucha.

@...

Jakie są te wymagania stawianie pracownikom Intymna.Pl Sp. z o.o.? Napisz proszę, co Twoim zdaniem powinno zmienić się w tym miejscu pracy, żeby ludziom pracowało się lepiej. Mam nadzieję, że wypowiedzą się też inni pracownicy tej firmy.

Smok
@Aneta

Pracodawca już dawno powinien to wiedzieć skór tyle skarg jest na firmę a pracownicy wciąż odchodzą.

@Smok

Nie do końca rozumiem, co według Ciebie powinien wiedzieć zarząd Intymna. Co nie odpowiada Ci w tej pracy? Byłoby super, jakbyś napisał jakieś konkrety, żebym wiedziała, czego mogę się spodziewać.

Stokrotka
@Aneta

Jeśli Pani tam pracuje to nie widzi Pani tego co się tam dzieje. Myśle ze warto zacząć od zwolnień pracowników którzy wprowadzają taka atmosferę, (Ania i Ola to najgorsze baby) Współczuje im męża bo miny które one maja to jest jakaś tragedia,czasem wystarczy się uśmiechnąć...

KasiaBasia

Jestem byłym pracownikiem tej firmy... i szczerze nie polecam! Praca jest straszna jak w kostnicy,wieczne obgadywanie bo ktoś poszedł na wolne, o zwolnieniu nie decyduje „szefowa” tylko jakieś kobiety które myślą ze pracują w jakieś korpo.. ale niestety pracujecie w miejscu które jest brudne,śmierdzące i bardzo nie estetyczne.. nie POLECAM TAM PRACY! Bo jeśli 1dnia Cię nie polubią taaakk od tego zależy Twoja praca, czy Cię polubią czy nie, to już możesz następnego dnia nie przychodzić...(usunięte przez administratora).. NIE I NIE NIE NIE NIE NIE!!! Wole iść zamiatać ulice,niż patrzeć na te fałszywe mordy!

Pracownik 27

NIE POLECAM PRACY W TYM MIEJSCU! Dziewczyny które tam pracują między innymi ( Ola,Ania, i stałe pracownice- tak zwane lizodupy) wiecznie na mordzie obrażone,wulgarne,o nic zapytać nie można,bo zaraz idą i Cię obgadują... (usunięte przez administratora) jak się uśmiechasz zle,jak rozmawiasz zle,wszystko jest tam na NIE! „Szefowa”Pozwala na takie zachowania pracownic ,udając ze nic nie widzi,a sama chodzi i obgaduje... słabe,bo człowiek przychodzi zarobić pieniądze a nie przejmować się co pomyślą o Tobie „kierowniczki” każda chce rządzić,ale zadna nie potrafi przekazać informacji dalej... NIE POLECAM! Nie masz zagwarantowanej pracy,dzisiaj możesz być oke,jutro już możesz mieć wypowiedzenie!!! CHYBA DZIEWCZYNY NIE WIEDZA CO OZNACZA SŁOWO MOBING.. ale firma raczej upada, wiec życzę im powodzenia w innych firmach. JEŚLI JESTEŚ OSOBA KTÓRA NIE LUBI LIZAĆ (usunięte przez administratora) TO NIE WYSYŁAJ CV,szkoda Twojego czasu i zdrowia..

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Intymna.Pl Sp. z o.o.?

Pracownik 1

Żadne, tam nie ma awansów. Jesteś rzucany cały czas na magazyn,na pakowanie..

Danuta

Witam, Niestety, mam BARDZO ZŁĄ opinię o intymna.pl. Nie mogę doczekać się wymiany towaru od prawie miesiąca. Po takim czasie zapytano mnie o nr przesyłki, która nadałam z oddanym towarem! To kpina! Pisałam , pytałam, i dostawałam odpowiedzi, że z uwagi na koronawirusa są opóźnienia. A okazuje się, że moją sprawą nikt się nie zajmował. Nie polecam nikomu tego sklepu.

X

Nie polecam pracy w tej firmie. Ciężka atmosfera, współpracownicy jak i szefowa z wiecznym grymasem na twarzy.

Tomasz

Mógłbym liczyć na aktualizację dot. pracy w Intymna.pl w Koszalinie? Zarówno pracownicy, jak i klienci dosyć nieprzychylnie pisali wcześniej o firmie, a jak to teraz wygląda? Są wyższe stawki niż w 2019?

Ula

Masakra. Nie przeczytałam wcześniej opinii. Zapłaciłam za zamówienie i cisza. Nie wiem jak odzyskać pieniądze. Myślę, że powinno się sprawę oddać na policję.

życzliwy

Masakra firma. Odradzam pracę w tym upadającym bagnie.

@życzliwy

Dlaczego masakra? Dodasz jakieś szczegóły o pracy w Intymna.pl? Chciałabym dowiedzieć się więcej.

Dorota

Pierwszy raz spotkałam się z tak beznadziejnym sklepem. Zamówiłam towar, którego jak się okazało nie było, poprosiłam o zwrot prawie 200 zł i cisza! Od 1,5 miesiąca pieniędzy nie mogę odebrać. Piszę, dzwonię i nic.

MaryCz
@Dorota

Mialam b. podobna sytuacje, niestety samodzielnie nie ma szans na odzyskanie pieniedzy

Marzena
@Dorota

Pani Doroto ja od Listopada nie mogę się doprosic o zwrot 260zl na początku jeszcze odbierali telefon i(usunięte przez administratora) że księgowa zapomniała zrobić zwrot pieniędzy. Później zostałam wszędzie poblokowana (usunięte przez administratora)

MaryCz

SKLEP ŻENADA naprawde nie polecam, robia klienta w (usunięte przez administratora)i nie zwracaja pieniędzy. Do mnie paczka w ogole nie dotarła, pisalam wielokrotnie o zwrot pieniedzy, najpierw byly jeszcze jakieś odpowiedzi, zawsze od innej osoby, i potem cyk info ze reklamacja zamknieta. I cisza. Zwrot pieniędzy dostalam po ponad 4 miesiącach po interwencji rzecznika praw konsumenta, bez tego nigdy nie (usunięte przez administratora)

Joanna

Zrobiłam zamowienie ( dzięki Bogu za pobraniem) i tyle byłoby kontaktu ze sklepem. Umówiony czas wysyłki minął dwukrotnie. Ani kontaktu ani info. Zrobiłam zakupy przed pilnym wyjazdem i lipa. Postanowiłam poszukać wiec w sieci info na temat tego sklepu i aż mi sie nogi ugięły. W dobie takiej konkurencji w sieci tak ktoś zlewa swój biznes to niepojęte.

Dobrze wiedziec dlaczego czekam 3 tydzień na jakikolwiek odzew w sprawie zamówienia. Dobrze ze wzięłam za pobraniem bo pieniędzy jak i zamówienia na oczy bym nie zobaczyła. Żal żal i jeszcze raz żal jak tak można ludzi traktować sorry ale to g***o a nie firma

Emilia

NIE POLECAM sklepu intymna.pl Modne Zakupy, ponieważ zostałam oszukana przez ten sklep, po tym jak zwróciłam przedmioty nie otrzymałam zwrotu gotówki, przez około dwa miesiące pomimo licznych prób kontaktu zwodzono mnie że przelew nastąpi w następnym tygodniu i zostało przekazane do księgowej ale przelewu nadal nie było, zgłosiłam to do odpowiednich słóżb i to pomogło. Czytając opinie na różnych stronach na temat tego sklepu widzę, że nie jestem jedyną osobą która nie może odzyskać pieniędzy, dlatego innym polecam zrobić to samo i zgłosić.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Intymna.Pl Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Intymna.Pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intymna.Pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intymna.Pl Sp. z o.o.?

Intymna.Pl Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Jasna 2A
    75-121 Koszalin