Opinie o intymna.pl - MODNE ZAKUPY Sp. z o.o. w Koszlain

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Intymna.Pl Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Intymna.Pl Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intymna.Pl Sp. z o.o. w Koszalin

Czy zdarzają się nadgodziny w Intymna.Pl Sp. z o.o.?

@Kazio

Dla każdej osoby zatrudnionej ustalany jest harmonogram czasu pracy (grafik pracy), który przewiduje rozplanowanie godzin pracy dla każdego pracownika , Grafik jest zmianowy. Pozwala z zupełności na regenerację , miedzy końcem pracy danego dnia i rozpoczęciem następnego.

Czy w firmie Intymna.Pl Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Firma wspiera pracowników w rozwoju i stara się poszerzać naszą wiedzę i zdobywać nowe umiejętności zawodowe i nie tylko. Oferuje nam szkolenia wewnątrz firmy,, jak również wspiera wszelkie inicjatywy doskonalenia się poza firmą.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Intymna.Pl Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Odpowiedź

Współpraca taka nie jest wykluczona. Zapraszamy do składania CV jak tylko pojawi się oferta pracy :)

qwerty Nowy wpis
@Odpowiedź

Ooo ja jestem studentka i chętnie bym podjęła się pracy. No ale zanim wyśle cv to czy studenci na stażach dostają pensję, czy to jest raczej praktyka bezpłatna? Mogę pracować np. przy pakowaniu zamówień, a na stronie jest tylko oferta dla handlowca. Gdzie szukać takich ofert pracy aktualnych?

@odpowiedź Nowy wpis
@qwerty

Wynagrodzenie za pracę wypłacane jest zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy. Zapraszamy do przeglądania ofert na pracuj.pl.

Mam doświadczenie w branży odzieżowej i szukam pracy jako przedstawiciel handlowy. W tym półroczu pojawią się jeszcze takie oferty? Z tego co już widziałem w archiwalnym ogłoszeniu to punktowane były kontakty z dostawcami, poszukiwanie nowych i analiza kontrahentów. Na tym stanowisku można wyrabiać targety i starać się o premie?

@Ewa Nowy wpis

Zapraszamy do przeglądania ofert pracy. Oczywiście istnieje system premiowy.

Na stronie firmy znalazłam ogłoszenie dla handlowca opiekuna oferty. Czy jak wymagają tam od kandydatów doświadczenia w pracy w segmencie handlu, to chodzi tylko o branżę odzieżową? Czy obojętnie w jakiej branży? I czy jako to doświadczenie liczy sie praca w sklepie stacjonarnym odzieżowym??

Aga

Każde doświadczenie związane z handlem jest cenne, jednakże branża odzieżowa/bieliźniana jest dość specyficzna i głównie osoby z takim doświadczeniem są poszukiwane. Jesteśmy otwarci na osoby chętne do rozwoju i poszerzania swojej wiedzy oraz umiejętności

@Aga

Hmm, skoro jesteście otwarci na osoby chętne do rozwoju to chyba jednak zdarza Wam się zatrudniać kogoś z ' innych branż'. Prowadzicie dla takich osób jakieś szkolenia produktowe?

@Aga

Tak, oczywiście firma nie wyklucza zatrudnienia osób spoza branży. Oferuje szkolenia wewnątrz firmy, jak również wspiera wszelkie inicjatywy doskonalenia się poza firmą.

Czy zdarzają się nadgodziny w Intymna.Pl Sp. z o.o.?

Tak, zdarzają się nadgodziny za zgodą pracownika.

Oliwka

Ok, a z jakim wyprzedzeniem pracownik wie, że danego dnia ma nadgodziny? Np. to jest wyprzedzeniem tygodniowo? Czy w dniu pracy dowiaduje się, że ma zostać kilka godzin dłużej i nie ma szansy wcześniej się na to przygotować?

@Oliwka

Informacja jest przekazywana z wyprzedzeniem, aby przygotować się do pracy w nadgodzinach.

@@Pracownik

Ile zwykle godzin więcej pracuje się w ciągu jednego dnia? Można wiedzieć z jakim wyprzedzeniem informujecie o tym ludzi? Czy jak ktoś nadgodzin odmówi, to nie jest gorzej potem traktowany?

Ilość nadgodzin jest ustalana z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem. Pracownik sam wyraża zgodę na nadgodziny i z tego tytułu nie jest traktowany inaczej niż pozostali.

Max

No ok. To może napiszesz, w jaki sposób te nadgodziny są opłacane, zgodnie z Kodeksem Pracy?

@Max

Nadgodziny rozliczane są zgodnie z kodeksem Pracy.

W sensie, że pracownik sam podaje dni w jakie może zostać dłużej? Padają czasem propozycje od przełożonych i można wtedy się dopasować? Te dodatkowe godziny wpisuje się w grafik czy samemu trzeba kontrolować ilość tych godzin?

W razie potrzeby są zgłaszane nadgodziny. Propozycja również jest przekazywana od pracodawcy-można się elastycznie dopasować. Dodatkowe nadgodziny są uwzględnione w grafiku.

Kazio

Skoro grafik, to jaki macie tu system czasu pracy, zmianowy? I jak z czasem na regenerację, między końcem pracy danego dnia i rozpoczęciem jej następnego?

@Kazio

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Intymna.Pl Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.

Ala

Firma oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę. Szczegóły wynagrodzenia ustalane są miedzy pracownikiem a pracodawcą.

@Ala

Już od pierwszego dnia dają uop? Te szczegóły pensji to ustalane są na początku pracy czy podczas rekrutacji?

Ala

Uop naliczane są zgodnie z przepisami Kodeksu pracy. Ponadto wszelkie formalności dotyczące umowy również są zgodne z obowiązującymi przepisami.

@Ala

Co do tej umowy czy pracownicy maja szanse na jakieś elastyczne ustalenia? Rzecz jasna w oparciu o przepisy, które są tu podkreślane. Zastanawiam się jak bardzo idą tutaj ludziom na rękę. Czy występuje elastyczność w godzinach pracy i tym podobnych?

Ala

Godziny pracy są bardzo dogodne.

Klient

Nie polecam. Wysłali uszkodzony towar i nie chcieli przyjąć zwrotu

Wiki

Weszłam na ich stronę i tam mają oferte pracy dla Handlowca. Jak napisali tam, że dają możliwość rozwoju zawodowego. Czy to oznacza awans jakiś? Co trzeba zrobić lub umieć, aby z czasem dostać lepszą pensję i lepszą kasę?

@Wiki

Firma zapewnia szkolenia zawodowe mające na celu doskonalenie umiejętności i poszerzanie wiedzy pracownika. Jednocześnie istnieje możliwość awansu w danym dziale, co wiąże się z większym wynagrodzeniem.

Elżbieta Rybak

Nie polecam firmy. Co innego piszą a inaczej robią. Zakupiłam w Intymna.pl dwa biustonosze i figi. Dokonałam zwrotu wszystkich zakupionych rzeczy. Zwrot dokonałam na własny koszt. Firma informuje, jeżeli dokonam zwrotu wszystkich zakupionych towarów, zwrócą całe koszty przesyłki poniesione przeze mnie. Co jest nieprawda bo potracili sobie koszty przesyłki.

Czy urlop w Intymna.Pl Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Tak, urlop jest w 100% płatny,

Joasia
@Ania

Super sprawa. A czy firma ma benefit w postaci dofinansowania wakacji, wypoczynku dla pracowników? Czy nie ma takich dofinansowań, ale może jest inna opcja wsparcia wakacji?

Dawid

Oni działają tylko online ?

Minika
@Dawid

Sklep Intymna prowadzi tylko sprzedaż internetową. Oferta jest dostępna na stronie www.intymna.pl.Zamówienia mogą być składane 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok.

Czy w firmie Intymna.Pl Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Essa

Ta firma nie wie co to takiego

@Essa

W ogóle nie ma szkoleń, na żadnych stanowiskach? Chodzi o to, że nie inwestują w rozwój czy rekrutują osoby już wyszkolone?

Paulina

Obecnie w Firmie nastąpiło wiele zmian i nie ma już zarządu sprzed 2021. Każdy zespoł ma swojego leadera, który odpowiada za kwestie związane ze szkoleniami czy rozwojem kompetencji.

Karlos
@Paulina

Aha. W ofercie, którą macie na swej stronie, handlowiec - opiekun oferty, miał mieć takie korzyści z pracy, jak możliwość współpracy i nauki u boku specjalistów. No to z jakich szkoleń mógłbym skorzystać, pomijając samo wdrożenie? I jak w praktyce z kolejnym aspektem, o którym wspomniano, a mianowicie z możliwość rozwoju zawodowego? Chodzi o awans, czy to też odnosi się do szkoleń, tylko z niewiadomych przyczyn nazwano inaczej?

ewka
@Karlos

Akurat dział handlowy przeszedł w ostatnim czasie przez sporo zmian. Tutaj nowa osoba może liczyć na szkolenie u boku specjalistów, managerów współpracujących na co dzień z ponad 100 marek - głównie zakres negocjacji, znajomości systemów oraz zarządzanie ceną i marżą. Do zarządzania ceną mamy do dyspozycji moduł Dealavo. Z dodatkowych szkoleń handlowcy mają szkolenia z Google Analytics, gdzie skupienie jest na module e-commerce, gdzie można na bieżąco monitorować efektywność sprzedaży asortymentu. Znacznie zostało także ograniczone wypełnianie tabelek w związku z wdrożeniem Power BI.

czyli z opinii wynika, że kiedyś były tu jakieś problemy podczas pracy w zespole? czy wciąż tak jest? jak atmosfera i relacje między ludźmi się układają czy coś uległo zmianie?

Incognito
@Ewa

(usunięte przez administratora), brak wsparcia ze strony pracodawcy, atmosfera wiecznie napięta, jeden wielki bałagan. Nie polecam, jest wiele innych fajniejszych miejsc pracy w Koszalinie. Szkoda zdrowia psychicznego.

Zaneta

Nie polecam pracy w tym miejscu(usunięte przez administratora) OBGADYWANIE JEST NA PIERWSZYM MIEJSCU. Każda interesuje się wszystkim,ale nie sobą.brak komunikacji,brak porozumienia.odchodza stali pracownicy..NIE POLECAM!

@Zaneta

Dzień dobry. Brak wiedzy nie uprawnia do umieszczania kąśliwych, nie mających wiele wspólnego z rzeczywistością, komentarzy. Wiele osób jest związanych z firmą kilka/kilkanaście lat. Natomiast firma nie wiąże się i nie będzie wiązała z osobami, które nie potrafią pracować w zespole.

@Pracodawca

PRACOWAĆ W ZESPOLE???? O czym Ty piszesz,pracownicy którzy tam pracują kilka lat nie maja pojęcia co to jest praca w zespole.. przykład wielkiej PANI O( i ona pracuje w zespole) dobry żart! Chyba miałaś na myśli OBGADYWANIE W ZESPOLE TO TAK TO NA POZIOMIE HARD!

Do pracodawcy
@Pracodawca

Buhaha, daj spokój pracodawco. Sam wiesz jak jest. Nie słodz tutaj. Firma beznadziejna. Nie bez powodu odchodzą wartościowi pracownicy

Szczęśliwa była pracownica
@Pracodawca

Pracodawco, a nie zastanawia cię dlaczego tu są same negatywne wypowiedzi? Wystarczająco długo pracowałam u ciebie i doskonale wiem co i jak. Nie chcę cię obrażać. Po prostu zamilcz i nie pisz głupot.

Martyna

Odradzam zakupy w tym sklepie! Zamiast zamówionej bielizny otrzymałam spray na pchły! Sklep twierdzi że wina leży po stronie kuriera, każe klientowi samemu załatwiać reklamację w firmie kurierskiej. Mijają 3 tygodnie od złożenia zamówienia, w dalszym ciągu nie otrzymałam ani towaru, za który zapłaciłam, ani zwrotu pieniędzy. Sklep nie wydaje się być zainteresowany rozwiązaniem sprawy.

Wdzięczna siostra

Jestem Kamila M. Nic nie robię ale jestem i świetnie zarabiam.Uwielbiam tę pracę.

Hmmm
@Wdzięczna siostra

Miało być złośliwie i w temacie, a wyszła ignorancja i słoma z butów.

@Wdzięczna siostra

Tak, jest Pani siostrą Pani Dagmary i dlatego pracuje Pani w tej firmie i ma Pani bardzo wysokie uposażenie. To się nazywa NEPOTYZM.

Byly pracownik

Jedyny plus z pracy w tej firmie to to, że kazda inna wydaje się lepsza haha. Tak na poważnie to już dobrych parę lat tu nie pracuję i co się okazalo, ze nie jestem złym pracownikiem, tylko , że z Intymnej wychodzisz pokiereszowany psychicznie i zaczynasz wątpić w Siebie. Moobing wszechobecny , złe traktowanie, umniejszanie kompetencji , atmosfera rywalizacji i naszczuwanie na siebie współpracowników, rozliczanie z każdej minuty pracy, przez 8 godzin presja i permanentna kontrola, brakuje tylko esesmana w mundurze ???? Nikt na dłuższą metę nie jest w stanie tego znieść. Mam kontakt koleżankami, które już tam nie pracują. Co zaskakujące każda z nich po zwolnieniu przez pracodawcę, lub odejściu na własne żądanie podjęła pracę w nowym miejscu .....I tam ciągle jest????. Są doceniane i zadowolone, a co najważniejsze odetchnęły pełną piersią i są uśmiechnięte......tylko mówią jedno zdanie.....trzeba było szybciej podjąć tę decyzję...szkoda straconych lat w tym piekle.

@Byly pracownik

Wygląda na to, że wszystkie strony są zadowolone. Charakter piszącego świadczy o słuszności decyzji.

@Pracodawca

Proszę sobie darować ocenę charakteru, ta wypowiedź świadczy o tłumionej złosci i próbie zdyskredytowania tego co opisałam.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Intymna.Pl Sp. z o.o.?

Hehi

Narzędzia pracy? Żart jakiś chyba, zużyte fotele, najgorsze jakość sprzęt i ewentualnie jakieś artykuły biurowe, dobre sobie narzędzia pracy.

odpowiedź

W zależności od zajmowanego stanowiska pracy, wymagane są różne narzędzia i na każdym ze stanowisk są zapewniane. W przypadku braku jakiegokolwiek wystarczy zgłosić i na pewno będzie uzupełniony. Praca w tej firmie jest ok,tylko podstawowa zasada -trzeba się na niej skupić.

@odpowiedź

Najbardziej się skupić na donoszeniu na kolegów. to najbardziej interesuje pracodawcę

@Monika

A je :) prze to nie mój problem z wychowaniem 40 dzieci :)

M

Sklep pomimo procedury zwrot odmawia przyjęcia paczki od kuriera. Zaznaczę że paczka była opłacona i wysłana na dokładny adres zwrotu jaki jest podany na stronie. Po kontakcie ze sklepem winę oczywiście próbują zrzucić na klienta. Odradzam zakupy w tym sklepie. Bo dokonanie zwrotu jest niemożliwe

Ona

Polecam, wystarczy pracować i wszyscy beda zadowoleni.

NIE POLECAM PRACY W TYM STRASZNYM ŚMIERDZĄCYM MIEJSCU!! Każdy uważa się za kierownika. Ania która myśli ze jest Panią w tej pracy, za dużo sobie wyobraża. Szefowa to debilka totalna,która myśli ze ta firma naprawdę jest dobra.. żenada nie idziecie nie pracujcie. I uważajcie na Olę blondynkę która tylko obgaduje bo nic więcej mie potrafi ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Intymna.Pl Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Intymna.Pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intymna.Pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intymna.Pl Sp. z o.o.?

Intymna.Pl Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Jasna 2A
    75-121 Koszalin