Sevani Piotr Wysocki

Kraków

Opinie o Sevani Piotr Wysocki

adamek85 2012-03-15 14:00:20
tia w szczególności można u nich popracować miesiąc wydać kase na paliwo i nie otrzymać obiecanego wynagrodzenia:) Praca dla ludzi bez skrupułów czyli naciaganie starszych ludzi na produkty dróższe potencjalnie o 400 zł niż w sklepie!!!!!!!!!!
M.Łot 2014-02-21 11:32:38
UWAGA! TO OSZUŚCI!!! Moja 89-letnia teściowa zamówiła w firmie Sevani dekoder telewizji cyfrowej. Zapłaciła 700 zł (w internecie to cacko można kupić za 100 zł). Potem wmówili jej, że musi zainstalować odgromnik, żeby piorun nie uszkodził telewizora. Pod pretekstem odgromnika wcisnęli jej do podpisania umowę na cyfrę +. Starowinka źle widzi, nie czytając podpisała w dobrej wierze.
aaaaa 2014-04-28 15:39:36
Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Mówili, że to do nowego biura Partner Energa jako sprzedawca energii dla klientów biznesowych. Kiedy poprosiłam o telefon dostałam pieczątkę z napisem SEVANI. Wie ktoś coś na ten temat? Mam przyjść na dzień próbny i nie wiem czy warto? Naczytałam się o tej firmie wielu negatywnych komentarzy. Ale z drugiej strony przecież Energa to potężna firma...
Tadeus 2014-11-17 09:03:08
Firma. Ok. Co do oferty nc+ faktycznie jest to tak jak mówicie, sprzedawanie produktów drożej, a najlepiej jak najdrożej jak to możliwe. Na tym ta praca polegała.
W przypadku Energi nie ma tam już takiego czegoś i wszystko jest uczciwie.
Co do wynagrodzenia - masz umowy, masz prowizje, nie masz umów nie masz prowizji. Jak nic nie sprzedajesz to niestety ale i wypłaty nie ma. Sam zarabiasz na swoją wypłatę. PRacowało mi się tam przyjemnie, w dobrej atmosferze z fgajnymi ludźmi lecz nie jestem dobrym makreterem/sprzedawcą więc mi się nie udało tam za dużo zarobić :/
jadzia 2015-03-22 00:43:35
strzscie sie przed ta firma... oszusci naciaganie starszych ludzi na tv wyłuczona formułka i tyle.. za misiac pracy od 8 do 19 a nawe 21 dostałamm 780 zł i to razem zpremia
NieMarian 2016-02-16 15:22:25
Najgorsza firma, Człowiek sie stara, oddaje swój czas nieraz po 10 godz dziennie nieraz i w sobotę, dostajesz za to psie pieniądze, oszukają Cie jak tylko będą mogli. Wszystko pod przykrywką eleganckiej firmy.
Nie pracuje tam od długiego czasu do tej pory nie zobaczyłem (śmiesznych bądź co bądź)pieniędzy które uczciwie zarobiłem. Żadna umowa, żaden dokument nic na nich nie działa, kontaktu nie ma żadnego. Jak ktoś by chciał na nich jakieś haki chętnie się podzielę. NIE POLECAM NIKOMU!!!!!!!
wlasciciel 2016-06-24 11:10:57
wszystkie warunki pracy pracownik dostaje na pozątku współpracy, chcesz mi powiedziec, ze nie umiesz czytac ze zrozumieniem, prosze sie przedstawic z imienia i nazwiska skoro u nas pracowalez to chetnie na forum przedstawie historie naszej wspolpracy, pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Sevani Piotr Wysocki - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sevani Piotr Wysocki