Picodi SA

Opinie o Picodi SA

<ax

Na okres próbny zawsze dają zlecenia a potem są o pracę, chyba nie robią większego problemu z umowami.

Zxcv
@<ax 26.11.2018 11:53

Serio pierwsza umowa to zlecenie? Szkoda że firma nie podaje takiej informacji wystawiając ogłoszenie.

Zarządzanie w firmie fatalne, szczególnie na najwyższych szczeblach. Picodi to strona z kodami a poziom nadecia i ego jak w zardzewiałych korporacjach. Managerowie nie maja pojecia nie tylko o pracy w firmie ale i o samym zarzadzaniu, wiec czasem nie wiadomo czy smiac sie czy plakac. W zasadzie brak rozwoju, bo co wiecej poza klepaniem kolejnych promocji? Brak szkolen, brak jasnosci w placach premiach i podwyzkach, brak troski o pracownika. Na plus krakowskie Zablocie.

yollo
@274356 10.01.2019 15:05

zgadzam się w 100%, nie polecam nikomu, chyba, że na przeczekanie

Zespół Picodi
@274356 10.01.2019 15:05

Drodzy 274356 i nielubiekodow, cieszymy się, że praca w Picodi jest lepszą opcją w porównaniu z pracą w sieciówce :) Co do innych poruszonych przez was kwestii hmm… z niektórymi rzeczywiście trudno się nie zgodzić. Rzeczywiście czasem popełniamy błędy w zarządzaniu, nie mamy jednakowych ścieżek kariery czy sztywnych planów premiowych - ale wynika to właśnie z tego, że nie jesteśmy korporacją z dwudziestoletnim doświadczeniem i olbrzymim zespołem anonimowych ludzi tylko młodą organizacja, która zaczynała jako startup i wciąż dynamicznie się rozwija :). Rzeczywiście czasem przez tę dynamikę bywa chaotycznie, niektóre kwestie spadają na dalszy plan lub nie znajdujemy zasobów na realizację wszystkich pomysłów ale z roku na rok jesteśmy coraz więksi a to świadczy o tym, że zarządzanie w firmie nie jest na tak niskim poziomie jak sugerujecie. Ciężko jest nam się zgodzić z waszymi sugestiami, że nie dbamy o naszych pracowników. Staramy się zawsze traktować każdego indywidualnie i zapewniać możliwie jak największy komfort pracy i możliwość robienia tego w czym jest się najlepszym. Jeśli poczuliście, że jest inaczej zapraszamy do powiedzenia nam o tym otwarcie (znacie nasze maile) :) wtedy - pracując na konkretnych przykładach, będziemy mogli zweryfikować to co robimy źle i w przyszłości to naprawić. NIestety nie możemy zrobić tego bazując na ogólnikach takich jak “fatalne zarządzanie” czy “brak troski”. Z pozdrowieniami Zespół Picodi.

nielubiekodow
@Zespół Picodi 18.01.2019 14:06

Cześć Zespół! Fajne imię. Czy raczej Marta? Gratuluje dynamicznego rozwoju. Co do siecówki hmmm.... biedra lepsza bo sprzedaje namacalne produkty, a nie podpierdziela konwersje w ostatniej chwili gdy klient stoi w Lidu do kasy w kolejce, a tu obok wyskakuje koleś kup u nas będziemy mieć parę % marży i ciągnie go za rękę ;) Co do zarządzania nie mam ani jednego powodu, choć przez chwilę szukałem go w głowie, dla którego zależało by mi abyście cokolwiek poprawili w zarządzaniu czy innym obszarze skoro jest tak zajefajnie, to tym bardziej nie mam argumentów. Otwarcie też nie mam nic do powiedzenia, bo na to był czas wtedy jak współpracowaliśmy, a teraz czysto po ludzku mam Was gdzieś, bo wy macie ludzi gdzieś. Więc odwzajemniam jedynie uczucie. Co do zarządzania negatywnym feedbackiem poczytajcie nt. metody LATTE bo wam to delikatnie nie wychodzi :) A zresztą jak u Was naprawdę tak dobrze to nie macie się czym przejmować i wszelakie dalsze działanie jest zbędne.

nielubiekodow

Najgorzej zarządzana firma ever, pseudo-startup, w którym jest bardzo dużo polityki, lizania (usunięte przez administratora) chamstwa jak to w korporacjach. Niektórzy rozgrywają tu swoje gierki i to nie służy ani produktom ani ludziom czy ich rozwojowi. Ambitni i szczerzy ludzie nie mają tu co robić. Sprzedawana jest wizja luźnej atmosfery, szczerości, dobrych projektów i wsparcia - realnie nic z tego nie jest prawdą. Luźna jest jak klepiesz kody za 2-2,5k co akurat w porównaniu z Biedrą pewnie jest lepszą opcją :D Słowem nie polecam, a pozytywne komentarze tu to piszą zapewne pracownicy z "trzonu" firmy i HR'u. Jak dobrze już tam nie pracować i przekonać się, że jednak może być inaczej. Inaczej, czyli Twoja praca jest szanowana, a nie traktują Cie jakby robili Ci wielką łaskę, że dostałeś pracę. Moje najgorsze doświadczenie zawodowe.

AgaAgusiaAgusieńka

Byłam tam ostatnio na rozmowie. Fajna atmosfera, bez spięcia, wszystko wyjaśnione - warunki i zadania. Bez stresu. Fajne kolorowe biuro chociaż dużo ludzi. Zaskoczyły mnie troche testy, ale w sumie nie były takie skomplikowane na jakie wyglądały :) Wyniki mam mieć do tygodnia, zobaczymy co będzie ... :)

piotrk
@AgaAgusiaAgusieńka 13.09.2018 11:50

i jak @AgaAgusiaAgusieńka dostałaś już odpowiedź z procesu rekrutacyjnego? :)

AgaAgusiaAgusieńka
@piotrk 20.09.2018 12:53

Niestety, jak dostałam plan zajęć na ten semestr, okazało się, że nie ma szans, żebym poszła do jakiejkolwiek pracy (tak mam zajęcia porozwalane). Ale obiecali mi, że zostaniemy w kontakcie. Może uda się w wakacje albo w przyszłym semestrze, bo wrażenie mam ogólnie bardzo pozytywne i chciałabym tam pracować :)

TomcioPaluch

Jak dla mnie całkiem spoko. NIe jest to korpo więc kasa wiadomo nie korporacyjna, ale za to nie ma strasznego nadencia i wiadomo co kto robi. Z resztą - zależy od działu ale na koniec miesiąca kasa zawsze się zgadza. Dużo ludzi zza granicy więc bywa zabawnie. Nie wiem o co chodzi z tą dużą rotacją, bo jakoś tego nie zauważyłem a pracuje tu już kilka miesiecy.

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja Picodi SA na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby benefitów pozapłacowych, mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób pochodzących z Kraków oraz okolic i mogą ułatwić podjęcie decyzji związanej z podjęciem zatrudnienia w firmie.

Anon

Bardzo średnia firma. Brak możliwości rozwoju, brak budżetów szkoleniowych, duża rotacja, słaby management, brak transparentności, słabe benefity. Na plus atmosfera w zespole, ale to dość indywidualna sprawa. Wypłaty na czas.

Daniel

Mam zamiar aplikować do firmy a słyszałem, że to dobra firma. Widzę, że bardzo podzieleni jesteście w swojej ocenie,

Nick

Najgorsza firma pod kątem rozwoju i zarządzania w jakiej pracowałem. Najwięcej "polityki" co równoznaczne jest z mega niskim poziomem szczerości i ogółem buduje obraz niesprawiedliwego działania. Kasa ok. Biuro fajne. Duża rotacja. Nie polecam.

Zespół pełen serdecznych, pomocnych i niezepsutych ludzi. To absolutnie największy plus Picodi. Nie ma tu wyścigu szczurów. Firma wciąż się rozwija dlatego na nudę nie można narzekać. Wypłaty zawsze na czas! Biuro po remoncie, ciekawie urządzone.

Onko

Spoko - dużo się dzieje. Firma raczej dynamiczna - zespół super - najbardziej zgrany z wszystkich z jakimi pracowałem. Dobry sprzęt dają o okresie próbnym.

Magnus

Fajny zespół, młodzi ludzie, sporo zaczyna od stażu ale potem zostaje na dłużej. Ludzie są z całego świata i to jest super. Pensje jak to wszędzie - zależy od działu.

mcron

Szukam opinii jak tam jest w dziale IT?

itguy
@mcron 28.06.2017 01:04

bardzo korpo a niby sie jako startup sprzedaja ale to sciema, bez luznej kreatywnej atmosfery, duzo jakiejs wewnetrznej polityki, firma pomyłka

Anonim

Płace są ok, wiadomo zależnie od działu, stanowiska i tego co wynegocjujesz. Młody fajny zaspół, przełożeni to różnie - też zależy od działu. Szkoda tylko, że taka rotacja duża, bo czasem są zwolnienia ale jednak więcej ludzi rezygnuje.

Acetylen

Z plusów to na bank ludzie, a konkretnie zespół. Z minusów to wynagrodzenia, brak szacunku do pracownika i w sumie przeciętne płace. Jeszcze praktycznie zero możliwości rozwoju, więc pracę bym polecił tylko na start jeśli, ktoś zaczyna dopiero karierę i nie ma zamiaru długo tam zostawać.

Qoolka

Biuro przeciętne, ciasny open space, ludzie i klimat rzeczywiście fajny. Managerowie słabo ale zależy od działu. Dużo haosu w zarządzaniu. Spora rotacja. Mało transparencji. Fajne imprezy firmowe. Wypłaty zawsze na czas.

Gościu

Fajna firma - młodzi ludzie i spoko atmosfera. Można się dużo nauczyć o e-commerce i marketingu. I mają ładne biuro :)

Meg

Szukam jakichś rzetelnych opinii nt. tej firmy , są z Krakowa, wcześniej nazwyali się International Coupons albo kodyrabatowe.pl.

Zostaw opinię o Picodi SA - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Picodi SA