Opinie o Xstrit Fashion Karolina Walasek w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Xstrit Fashion Karolina Walasek. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Xstrit Fashion Karolina Walasek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Xstrit Fashion Karolina Walasek w Gorzów Wielkopolski

Kamilka 02

Nie polecam sklepu , czekałam na paczkę ponad tydzień , produkt bardzo słabej jakości .

Malgorzata
@Xstrit

Ona klamie.(usunięte przez administratora) odbiera zwrotny towar i nie oddaje pieniazkow.

Malgorzata Nowy wpis

(usunięte przez administratora)Zwrocisz towar to udaje,ze nie odebrala,a polkurier i dhl maja potwierdzenie odbioru.Zwykla (usunięte przez administratora).NIE POLECAM!

Kamilka 02

@Kamilka 02

Jeśli nie pasuje towar jest prawo do zwrotu 14 dni

Malgorzata Nowy wpis
@Xstrit

Dokonałam zamówienia parę dni temu , wpłata była od razu. Do dzisiaj nie odpowiedziano mi na emaila , czy wplata zostala zaksiegowana, czy zamowienie przyjęto do realizacji, nic. Na emaile nikt nie odpowiada. Wyslalam ich wiele.

Patrycja
@Anna

Zgadzam się z opinią, jestem dokładnie w tej samej sytuacji...

Czarna_067 Nowy wpis
@Patrycja

Można się spodziewać że firma nie jest kompetentna... nie ma nigdzie numeru telefonu żeby skontaktować się osobiście z obsługą klienta.. na odpowiedź email sama czekam już tydzień. Na szczęście kupiłam za pobraniem..więc jeśli spóźnią się z terminem dostawy ich strata...

Yes

Nie polecam. Na sukienkę czekałam ponad tydzień. Sukienka jest ze sztucznego materiału, krzywo i niechlujnie uszyta. Dokonałam zwrotu.. i uwaga przesyłka nie została odebrana przez sprzedawcę.. pierwszy raz się spotkałam z czymś takim. Może i cena nie jest wysoka ale jakość też tragiczna, plus obsługa klienta to dramat.

Anonimowo Nowy wpis
@Yes

Kompletny brak kontaktu , na sukienkę czekam ponad miesiąc masakra

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Xstrit Fashion Karolina Walasek? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
Sab

Jak dokonac płatności przelewem ?

Sylwia

Nie polecam tego butiku, sukienkę zamówiłam półtora tygodnia temu, brak jakiegokowiek kontakty, nikt nie odpowada na maile. Sukienki do tej pory nie otrzymałam. NIE POLECAM!!!!!!

Olkaaaa

Sukienka piękna ale za taka cenę mogliby pakować sukienki w kartoniki ozdobne albo dodatkowy papier ponieważ była w jednym worku, gdyby się zeobila gdzieś dziura byłaby ubrudzona a może nawet podarta

Adela

Ciuszki rewelacyjne - jakość w stosunku do ceny super. Polecam butik

Katarzyna Kasia

polecam butik ubrania bardzo dobrej jakości

Iwona

Składałam zamowienie w tym butiku nie raz i zawsze jestem bardzo zadowolona

Agnieszka

Ostrzegam przed zakupami w tym sklepie! Po prawie 2 miesiącach ani towaru ani zwrotu pieniędzy. Na maile nie odpisują pomimo wielokrotnego kontaktu w sprawie zwrotu pieniędzy. Na szczęście są odpowiednie instytucje gdzie można skierować takie sprawy tylko czasu szkoda

@Agnieszka

Na maile wszystkie odpowiadamy w kolejności na bieżąco - jest ich dość sporo ale nikt nie czeka 2 miesiące można kontaktować się na fan page tam wiadomości są ekspresowo udzielane - a takie anonimowe posty na stronie dotyczącej zatrudnienia są nie na miejscu - nie wiadomo kim Pani jest i czy robiła zakupy w tym sklepie

Sylwia k

Ciuszki cudowne - dobra jakość - jestem bardzo bardzo zadowolona -polecam sklep

Klara

Niestety jestem mocno rozczarowana. Kontakt ze sklepem zerowy - po tygodniu raczą odpowiadać na maile. Dodatkowo nie trzymają się ustaleń - zakupiłam bluzkę i zanim ją fizycznie otrzymałam dostałam zwrot pieniędzy na konto bez jakichkolwiek wyjaśnień. Nie postepuje się tak z klientami... Nie polecam!

@Klara

Jeśli czegoś nie ma na stanie automatycznie zwracamy pieniądze, maile też wysłamy i odpowiadamy w miarę możliwości jak najszybciej

To nie miejsce na opinie dotyczące ubrań, tylko forum pracownicze.

Daria

Jestem w szoku! Nigdy takie coś mi się nie zdarzyło, zamówiłam czarny komplecik jakoś w granicach godziny 16 a o godzinie 5 następnego dnia otrzymałam smsa od kuriera, że przesyłka będzie pomiędzy 12 a 14 Brawo wielkie gratulacje, a co do kompletu jest super, bardzo fajny materiał, przylega ładnie do sylwetki po prostu gratuluje !!! :)))

dorota

ubrania bardzo piekne -wykonanie i materiały -polecam butik

Beata z

Wspaniałe ubrania jestem bardzi zadowolona z jakości

Kasia cieslik

Jestem bardzo zadowolona z zakupów

Kasia cieslik

Jestem zadowolona bardzo z sukienek

Jolanta

Wypowiada się tu dużo osób korzystających z usług firmy, brakuje jednak opinii pracowników. Jak to wygląda od środka? Branża wydaje mi się bardzo interesująca, dlatego chętnie poznam zdanie zatrudnionych osób na temat oferowanych warunków.

Zostaw merytoryczną opinię o Xstrit Fashion Karolina Walasek - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Xstrit Fashion Karolina Walasek?

Zobacz opinie na temat firmy Xstrit Fashion Karolina Walasek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Xstrit Fashion Karolina Walasek?

Xstrit Fashion Karolina Walasek
3.3/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Dąbroszyńska 40
    66-400 Gorzów Wielkopolski