Opinie o Libet S.A. Wrocław w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Libet S.A. Wrocław. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Libet S.A. Wrocław o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Libet S.A. Wrocław w Wrocław

Arek

Dzień dobry wszystkim. W poprzedniej robocie nie wytrzymałem nerwowo i szukam innej pracy. wobec tego weryfikuję komentarze. Zakładam, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Wrocławia. Mam prośbę, dajcie znać jaka jest atmosfera w firmie Libet S.A. Wrocław? Czy dobrze się Wam tam pracuje? A może jest stołówka z obiadami pracowniczymi? W SokPolu gdzie pracowałem codziennie zamawiałem obiadek - który na mnie czekał przed przerwą. Arek

Iza
@Arek

Dzień dobry Arku. Jest dobrze, choć czasami wypłata mogłaby osiągać wysoki poziom stresu. W temacie organizacji obiadów pracowniczych to doradzam firmę Comex z Wrocławia. Pracownicy (wiem to od narzeczonego bo tam pracuje) zamawiają codziennie obiady przez apkę, a firma dopłaca im do każdego posiłku. Posiłki dowożą przed przerwą, niegdzie nie muszą chodzić. Pozdrawiam serdecznie. Iza.

Olo

Pracuje w libecie Źory musimy pracować na niesprawnym sprzęcie (wózki widłowe)lejące olejem.przeciekające w deszczu.wycieraczki nie działają i wiele innych usterek kture cięźko zliczyć .Ńikt tego nie naprawia a jak dię pojawi serwis z biźej łaski to wymontowują części z jednego wózka do drugiego i to jest naprawa.Mamy więcej nie sptswnych wózków niź dobrych. Moźe ktośsię obudzi zanim coś się stanie.

DR. MIODEK
@Olo

...' KTURE" .........OCZY SZCZYPIĄ

Nikodem
@Olo

Witam ja pracowałem w zakładzie w Libiążu,tragedia ludzie tam się nie da pracować na normalnym poziomie kierownik narwaniec zadumany w sobie i bardzo opryskliwy załoga skryta i panuje tam atmosfera strachu i lęku wynagrodzenia to jest przepaść od innych firm bo teraz mam porównanie omijajcie to miejsce wiem że inne zakłady Libet mają się dobrze bo mają lepszych gospodarzy ale Libiąż to tragedia

M

Jaka podstawa mają koordynatorzy?

Czy Libet S.A. Wrocław oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Hoho

Co z tego, że umowa o prace jak wynagrodzenia na czas nie dostajesz :)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Libet S.A. Wrocław? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
eeee tam

Jeśli ktoś szuka miejsca pracy na więcej niż rok (no, 2 lata) to raczej się zawiedzie. Socjalu raczej nie ma, atmosfery raczej też nie. Jeżeli chcesz coś zmienić lub zrozumieć to zyskasz tylko frustrację. Widziałem tę firmę w latach jej świetności pod korporacyjnym zarządzaniem - prężną, sprawnie funkcjonującą, wspierająca pracowników i zmieniającą się w zależności od zmian w otoczeniu, lidera branży. Lata temu to było miejsce, gdzie mogłeś się czegoś nauczyć, coś zmienić, ulec fascynacji interesującymi cię zagadnieniami, gdzie wiedziałeś jaka jest twoja rola w zespole. To już niestety przeszłość. Od przeszło 10 lat jest coraz gorzej. Odradzam każdemu, kto szuka firmy z pomysłem, dobrym podejściem do pracowników, otwarciem na zmiany - to nie tu. Tu czasami wręcz brakuje prostego gospodarskiego podejścia do majątku firmy a co dopiero mówić o pracownikach. Niejasne zasady awansu, kompletne omijanie potrzeb szkoleniowych pracowników, socjal sprowadzony do zera, wyznaczanie celów i obowiązków bez powiązania z procesami w firmie a o sposobach motywacji zespołu to lepiej nie mówić. Ale dla kogoś na starcie to świetna okazja do nabycia doświadczenia i pozyskania lepszej pozycji do zmiany pracy. Miodu nie będzie ale od ludzi z dużym doświadczeniem (tych wprawdzie coraz mniej ale jednak jeszcze są) dostaniesz rzetelną dawkę wiedzy i wsparcie w zadaniach. Prze rok, dwa nabierzesz wprawy i znajdziesz lepsza pracę. Byłych pracowników Libetu firmy zazwyczaj cenią...

Oho
@eeee tam

Prawda.

winroprasa

Co tam się dzieje w kadrach? W tamtym roku zwolnili, nie dawno znowu zwolnienie

lacek

Podobno wreszcie będą zakladali gpsy do samochodów przedstawicieli handlowych.Skończy się prywacizna.

@lacek

Jacek wreszcie się udało!! Nie będziesz musiał już patrzeć jak inni mają lepiej od ciebie ufff! co za ulga....

Piszecie takie pierdoły że nie możecie się kawy napić albo że jest za zimna.Napiszcie o tym że możecie używać samochody służbowe do celów prywatnych.Dla mnie jest to duży zastrzyk.Przejeżdzam nie raz 1200km w tym 300 służbowo.

@pracownik

Używaj tu proszę stosowniejszego słownictwa. Pracujesz w firmie Libet i dlatego też nie będę ukrywać, że liczę na pomoc z Twojej strony. Przeglądałam stronę firmy i wiem, iż szukają tam teraz Specjalisty ds. controllingu. Powiesz mi, jaki jest mniej więcej zakres obowiązków osoby, która obejmuje to stanowisko?

@pracownik

Aż 300?! To zarobiony jesteś hahahah!

bylyjacek

Chcialem napisac o tzw.przedstawicielach handlowych.Za co im firma płaci takie pieniądze?Za to że siedzą w domu i raz w tygodniu pojadą do do jakiejś zaprzyjaznionej hurtowni?Kto za te jazdy samochodem płaci?Przecież 80%jazd to prywacizna.Czy dyrekcja tych "książąt" nie rozlicza?Parę dni temu w jednej z hurtowni wasz przedstawiciel był aż 5 minut,Zostawil jakieś katalogi i już go nie bylo.Przejechał samochodem "służbowo" prawie 250 km.

@bylyjacek

Jacek ty weź się lepiej do jakiejś porządnej roboty zamiast siedzieć i wyliczać kilometry handlowcom Libetu hahahhah!

jacek

chcesz dużo jeżdzić prywatnie ,służbowym samochodem ,musisz być doradcą handlowym.Nikkt cie z kilometrow nie rozlicza możesz przejechac trzy razy więcej prywatnie niz sluzbowo bo zawsze mozesz powiedzieć ze jedziesz słuzbowo.W związku z tym samochod sluzy jako kaksówka nawet bagażowa jak sie ktoś buduje.Możesz dzieci ze szkoly odbierac,rodziców i teściów z kościoła,podjechać nad wodę i załatwić wszyskie sprawy.Płaci firma i nie przejmuje sie tym ze tysiące złotych "ucieka".Zona kolegi nawet do dino 250m podjeżdża waszym służbowym samochodem.Ale kto to z dyrekcji czyta?

@jacek

Uprzejmie donoszę....hahaha! Ktoś ma ból (usunięte przez administratora), trzeba było zostać handlowcem

Gabriela

Jakiej umowy można się spodziewać w Libet S.A. Wrocław? Interesuje mnie fakt, czy w firmie można liczyć na stabilne zatrudnienie i umowę o pracę na czas nieokreślony. Jest to dość ważna kwestia więc proszę o odpowiedź.

Witam, aktualnie szukają pracownika prosukcji (na 3 zmiany) do Żor, czy ktoś z was może mi powiedzieć ile mniej więcej można zarobić, mogę robić nadgodziny i soboty jeśli to możliwe. Fajnie jakby ktoś też dodał dwa zdania jak praca na owym stanowisku wygląda.

Czy pracodawca Libet S.A. Wrocław motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Jo

Nie motywuje jeszcze by najlepiej zarobki obcieli

Zainteresowana

Pojawiła się oferta pracy w Libet jako specjalista ds. Controllingu. Czy ktoś może coś powiedzieć o tym dziale? Jakie są wymagania? Bo w ogłoszeniu nie ma mowy o jakimkolwiek doświadczeniu. Warto aplikować?

fizyczny

20 lat pracy i coraz gorzej.kazda nowa zmiana to kolejna pomylka.tylko starzy pracownicy moga cos o tym wiedziec ,ale ich sie zwalnia,lub sami odchodza.

ByłyPracownik
@fizyczny

Dla mnie ciosem było zwolnienie Mariusza. Jedyna osoba która to jeszcze jakoś tam trzymała, chłop miał głowę na karku i na prawdę coś robił...

Czy można w Libet S.A. Wrocław liczyć na jakieś dodatki?

Normalny

Ha ha ha.... dodatki? A co to?

zszokowana

centrala firmy najgorsze (usunięte przez administratora) do jakiego trafiłam.... - wystawiają ogłoszenie na wolne stanowisko po czym po miesiącu pracy okazuje się, że jest to stanowisko na zastępstwo ale nikt nie raczy o tym poinformować ani w ogłoszeniu ani na rozmowe kwalifikacyjnej. (Czyt. jak wróci pracownik do pracy to się ciebie pozbędą a ze podejscie mają iscie przedmiotowe do człowieka to nie bedzie z tym najniejszego problemu) (usunięte przez administratora) - zero integracji, każdy przychodzi odbębnić 8 godzin i z zegarkiem w ręce wybiega z biura, drętwa atmosfera - kadry kmpentencja poniżej krytyki ( pomylili się w wynagrodzeniu na mojej umowie o pracę po czym winą obarczyli mnie) -(usunięte przez administratora) - w firmie panuje totalny chaos, (usunięte przez administratora) - okropna kawa z niby super ekspresu (usunięte przez administratora) - okropne jedzenie w kantynie, oprócz 6 zł dopłaty do obiadu i horrendalnie drogiej karty multisport nie ma żadnych benefitów uiekłam stamtąd (usunięte przez administratora)

mikki
@zszokowana

Lepiej bym tego nie ujęła :) Choć podziwiałam wszystkich, którzy mieli odwagę zjeść w tej kantynie/bistro. Na pytanie "jaka dziś zupa" zwykle była odpowiedź "jeszcze nie wiem".

Po co piszecie,i tak tego nikt nie czyta.Gdyby dyrekcja czytała to by was kierowniczków w tych półprywatnych seacikach ,przegoniła już dawno.Do mnie przyjeżdża jeden z nich,raz na trzy tygodnie i narzeka że musiał jechać 70 kilometrów a ja mu proponuję tylko kawę.

Ziomm

Kto czyta w 10.2019???

Normalny
@pracownik

Może wody chciał się napić...kawę na tak dluga trasę bierze się samemu na drogę ????

@pracownik

Być może kierownictwo nie zagląda na forum, jednak opinie użytkowników mogą być przydatne dla osób rozważających zatrudnienie w danej firmie. Jak wygląda aktualnie sytuacja w firmie? Czy poszukiwani są nowi pracownicy?

Karol

Podpowiedzcie czy firma poradziła sobie i będzie dalej pracować?

platynka

oni się kończa

Grzegorz
@platynka

Dlaczego twierdzisz, że się kończą? Masz jakieś powody, aby tak sądzić? Pamiętaj, że wątek odwiedzają osoby, które nie mają doświadczeń zawodowych związanych z tym pracodawcą, dlatego mam nadzieję, że sprecyzujesz swój wpis.

Zostaw merytoryczną opinię o Libet S.A. Wrocław - Wrocław

• Jak się pracuje w Libet S.A. Wrocław?

Zobacz opinie na temat firmy Libet S.A. Wrocław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Libet S.A. Wrocław?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Libet S.A. Wrocław