Opinie o Libet S.A. Wrocław w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Libet S.A. Wrocław. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Libet S.A. Wrocław o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Libet S.A. Wrocław w Wrocław

Gabriel

Z wypłatami ok, firma widać że od końca czerwca ma mnóstwo zamówień. Praca wre. Zarobić można nieźle. Ja nie narzekam

-anabel

Może ktoś ma info nt kisięgowości, jakie tam są zarobki?

Edek

Polecam pracę w Libecie. Główną zaletą są liczne szkolenia, które bardzo dużo dają. Ja jestem bardzo zadowolony. Kasa ok, atmosfera ok. Wiadomo że jak komuś nie chce się pracować to wszędzie będzie źle. Ostatnie miesiące pokazują że coraz lepiej dzieje się w spółce. Pracy jest ostatnio dużo bo mają mnóstwo zamówień. Ale są nadgodziny które można brać to i więcej można zarobić

Robol
@Edek

Praca spoko, ale w ostatnich miesiącach wyprzedali kostkę brukową z magazynów i teraz praca idzie pełną parą. Praca ok, ale za dużo ostatnio tej pracy. To też nie jest dobre. Nadgodziny i etc...

staż ponad 3lata

Co wy ludzie wypisujecie za bzdury, to jest firma produkcyjno-handlowa i co wam się wydaje że pracujesz za nic. Trzeba mieć wyniki, sprzedaż, wypracowany szacunek w rynku i w tedy jesteś szanowaną postacią i dobrze zarabiającą. Jeżeli dobrze pracujesz to spokojnie piątala i więcej wyjdziesz. ale trzeba zapi....jak ktoś tego nie potrafi to sorry ale nawet siedzenie na tyłku będzie go bolało. Weźcie się do roboty.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Libet S.A. Wrocław? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
anonimek

Otóz we Wrocławiu akurat czyli w centrali jest tak, że zarobki są ZA NISKIE , praca na telefonie , wymagania wieeeelkie jak zwykle a premia żadna , na zakupy do Biedronki i łaskawie płacona drugim , późniejszym przelewem i człowiek w stresie się pyta czy coś będzie do tego , bo jest zszokowany jaką pensje dostał - jak w Biedronke na kasie ...dosłownie !!! więc już chyba nie muszę pisać dokładnie ile zarabia specjalista ds. obsługi klienta ? właśnie tyle , jak kasjer w Biedronce tylko oczywiście praca jest biurowa - ot różnica. Korporacja, wysokie aspiracje, wymagania a docenienie finansowe czy pozafinansowe NIE ISTNIEJE = tylko czcze gadanie - w tym się LIBET specjalizuje = w gadaniu

lukrecja

Nie płacą w terminie, zwłaszcza zimą. Szukają osób gotowych na wszystko za małe pieniądze i premię uznaniową, której nie jesteś w stanie wyrobić. Mówię o sytuacji osób z wyższym wykształceniem, bo personel niższego szczebla po prostu zwalniają. Na pewno nie dorobisz się fortuny w Libet S.A., nie polecam.

franek

Rasin masz problemy z googlem , przecież to firma giełdowa. Wszystko jest w internecie

mój ci on

Zastanawiam się czy aby nie złożyć do nich swoich papierów. Nie chciałbym co prawda pracować w jakiejś super małej firmie ,zeby zaraz się nie okazało, ze wszystko spoczywa na barkach 1-2 osób a nie np. 5 czy 7 miu. To zdecydoawnie poprawia jakóścia i daje pojęcie na temat zakładu. Z tego co widd. Ale to info kdobrze dla pomocy drogowej.

józef handel

czy dalej jest aktualna oferta pracy koordynatora do spraw rynku która się kiedyś tu pojawiła? mam doświadczenie zawodowe i wykształcenie szerokie w handlu/sprzedaży i myślę że taka posada wiele by mi dała i super by mnie rozwinęła. możecie coś więcej o tym stanowisku pracy napisac i jak jest wynagradzane?

hetera

dzięki, nawet w jednym mi wymagania pasują, aplikuję :)

wesoły janek
@hetera

lepiej zapytaj dlaczego poprzednicy na tych stanowiskach stamtąd nawiali hehe

@wesoły janek

no chyba nie nawiali, tylko firma się rozrasta i potrzebuje ludzi. czytałam na portalach o planowanych inwestycjach firmy

wesoły janek
@hetera

lubisz jak Ci ktoś nawija makaron na uszy? haha Firma rozrasta się w ten sposób, że regularnie co 2 tygodnie szuka ludzie na te same stanowiska, bo poprzednicy albo uciekli albo zostali za nic zwolnienie haha

@wesoły janek

nie chce mi sie wierzyc w zwolnienia co 2 tyg. w malych firemkach tak ale nie w duzej ogolnopolskiej firmie. kto ci opowiada takie rzeczy?

hetera

wróćmy do tematu. sa jakies aktualne oferty we wrocku?

kaczan
@hetera

co do wcześniejszego pytania, są nowe ofety libetu - Koordynator ds. Rozwoju Rynku - Architekt, Urbanista. nawet ciekawe...

bigfork
@kaczan

To oferta nie dla naszego regionu, niestety. A szkoda, bo znam parę osób, które by się tym zainteresowało.

gzik

wg mnie to dobre posuniecie. menedzerowie beda mieli wiekszy wplyw na biezace dzialania spolki. z perspektywy pracownika licze oczywiscie na jakies podwyzki, czy premie :)

lakon

Mają kupować kopalnie żwiru. pewnie im się to bardziej opyla niż ciągle komuś płacić za surowiec

Lolek
@lakon

Na jakiej podstawie twierdzisz, że "Kadra menadżerska przejmuje Libet"?

koperek.xxl
@Lolek

Lolek, nie mogę tu wkleić linku, bo są na bieżąco usuwane. poszukaj sobie tej informacji w google. wpisz "Kadra menedżerska przejmuje Libet" i na pewno znajdziesz :)

koperek.xxl

rzeczywiscie cos sie tam dzieje - "Kadra menedżerska przejmuje Libet" ale na to jaki to przyniesie skutek to bedziemy musieli pewnie jakis czas poczekac

polnykonik

Takie duże firmy tak łątwo nie "padają" :) Prezes to łebski koleś i czuje że jego plan daje nadzieję na sukces :)

kalixt

Kola, a dlaczego niby mieliby paść? Znajomy pracuje w centrali firmy, gadaliśmy ostatnio i mówił, że po restrukturyzacji w firmie jest coraz lepiej. Znajdź mi firmę która nie była ani razu zadłużona. W biznesach to normalka akurat

grzmot

Patrzcie, chyba dobra wiadomość dla wszystkich zainteresowanyhc Libetem - (usunięte przez administratora) Wychodzą z zadłużenia. Moze i pracownicy na tym skorzystaja w dłuższej perspektywie...

witek.zet

skoro poprzednio byłeś tak blisko zatrudnienia u nich, to dawaj śmiało! jeśli po czasie się do ciebie odzywają sami, to znaczy, że im się spodobałeś. czytałem gdzieś kiedyś taki raport, że bardzo duża część negatywnych opinii o firmach to opinie wynikające z jakichś prywatnych nieporozumień z szefostwem,albo działania konkurencji. ja mam taką zasadę, że wszystko trzeba przetestować na własnej skórze!

abc

Witam, z tego co czytam to nie wyglada to za dobrze. Rok wcześniej miałem trafic na rozmowe na doradce technicznego jednak nie doszło do rozmowy bo dostałem inną pracę. Jak to bywa w życiu po roku okazało się, że trzeba zmieniać. Ucięte premie ale to inna historia. Ponownie wysłałem po roku swoje CV, zaprosili mnie na pierwszą rozmow, dla mnie standard grad pytań i odpowiedzi. Trafiłem miesiąc temu na drugą, testy, zadania i prezentacjia + sprzedaż produktów z oferty. Byłem jednym z trzech. Wybrali inną osobę. OK. Był lepszy. Ja startuję na inny region, którego nie znam. Dostałem telefon po miesiącu czy mimo odmownej decyzji wcześniejszej dalej szukam i czy chce rozmawiać. Czy jest ktoś kto pracował lub pracuje jako doradca techniczny? Po tych rozmowach i opiniach nie bardzo to widzę. Nie mogę pozwolic sobię na rzucenie pracy i wylądowanie jeszcze gorzej. Do końca tygodnia będę rozmawiał telefonicznie i coś więcej może wyciągne informacji. Prosze o info.Pozdrawiam

xxxmarta

Ogólnie na specjalistę ds. obsługi klienta 3 etapy przy komisji z 3-4 osób, bzdurne pytania przez 40 min o obsługę klienta i nic więcej, pytają jak Ci się rekrutacja podoba? Za 3 razem zadania zadzwonić do klienta i zadania w Excelu. Ogólnie nic ciekawego nie mówią ile się będzie zarabiac. Rekrutacja ze 2, 5 tygodnia trwała. Przy czym po tygodniu znowu poakazało sie ogłoszenie .

wrocławiak
@xxxmarta

ta firma prowadzi co chwila fikcyjne rekrutacje, więc nie traćcie czasu na nich!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Libet S.A. Wrocław - Wrocław

• Jak się pracuje w Libet S.A. Wrocław?

Zobacz opinie na temat firmy Libet S.A. Wrocław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Libet S.A. Wrocław?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Libet S.A. Wrocław