Opinie o Eurobook w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Eurobook. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eurobook na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurobook w Wrocław

Ktos Nowy wpis

Czy w Poznaniu mają też siedzibę?

Czy w Eurobook możliwa jest praca na podstawie B2B?

Likka Nowy wpis

Spoko firma telemarketingowa, byłam w kilku tu jednak najlepsze warunki pracy. miła atmosfera, wynagrodzenie na czas, można ta pracę pogodzic także z inna czy wychowywaniem dzieci.A i pomagaja Fundacji Serduszko z Katowic

Bajja

Uwielbiam swoja prace, przede wszystkim kontakt z klientem, od zawsze byłam gaduła, teraz realizuj e sie w telemarketingu. a przy okazji mam mozliwosc pomagac Fundacji Serduszko

Helena Nowy wpis
@Bajja

no praca w telemarketingu to idealna jest dla gaduł (sama też jestem) :D A powiedz mi jak z możliwości zarobkowymi tu, można sobie wypracować fajna wypłatę? Jakich kwot się można spodziewać?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Eurobook? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
agawu

Po pierwsze - wpisy dotyczą w większości oddziału firmy w Poznaniu! (lokalizacje były 3: ul. Starołęcka 18, później ul. Poznańska, kolejne to ul. Trójpole 7a, ostatnio byli ponownie na Starołęckiej 18 - tak jak z poprzednich lokalizacji prawdopodobnie zostali wyeksmitowani...) do "kiedyś tam pracowałem" - niestety mam podobnie, obawiam się że nie ma szans na wyegzekwowanie zaległego wynagrodzenia... znają się na rzeczy, wiedzą jak się ukrywać. Aktualnie figurują pod marką PharmaBridge i kto wie czy jeszcze nie jakąś nową... Dla osób poszukujących pracy: dobrze wczytajcie się w opinie na tej stronie. Ja bardzo żałuję że nie widziałam ich wcześniej, nie popełniłabym błędu rozpoczęcia u nich pracy.

kiedyś tam pracowałem

Czy udało się Wam wyegzekwować jakieś należności od Eurobook/Pharma Brigde? Czy prezesi tych firm jeszcze działają? Mam nakaz ale zastanawiam się jakie są możliwosci odzyskania zaległego wynagrodzenia

fenkuł

powiem wam, że oferta nie wygląda mi zachęcająco.. Pisane ciurkiem, słowo po słowie, trzeba się nieźle wczytać. Podobno te produkty łatwo się sprzedają, taki plus :)

liam-e

pod pojęciem "telemarketer" w przypadku tej firmy kryje się sporo rzeczy, oprócz sprzedaży również windykacja klientów, robienie z siebie głupa jak dzwonią instytucje szukające szefa itp. szczerze odradzam aplikowanie do tej firmy.

ktoś

a szukali tak przez ostatnie kilka lat kogoś innego niż telemarketera? o czym to świadczy ?

ńiwz

"wicja" zdecydowanie, nigdzie nie jesteś w stanie nauczyć się takiego obycia z klientem jak tutaj. Nie wiem skąd takie wnioski, ale chyba firmę mylisz. W mojej opinii nie ma co nawet na rozmowę kwalifikacyjną iść.

kunta kinte

ja też lubić eurobooka , oni czasami dawać wypłatę ... tak raz na kilka miesięcy

wizazu

@bingu - trochę źle się rozumiemy, chodziło mi o to że na umowie masz pięknie napisane wszystko, natomiast nikt poza tobą z niej (umowy) się nie wywiązuje. Stąd czytać ją możesz milion razy, jednak to nie zmieni podejścia zarządu, który czeka na okazje żeby Cię wykorzystać. Odnosząc się do reszty komentarzy.... zaangażowanie, determinacja w dążeniu do celu i praca na premii, tak! wszystko to jest ważne i cenne, ale wtedy kiedy dostajesz cokolwiek w zamian (mówię o szacunku do pracownika, dotrzymywaniu słowa i oczywiście przelewach). Niestety w tej firmie tego nie ma.

hahahahaha premie dużą!?!?!? hahahaha nawet jeśli jakąś dostanie to w co najmniej 10 ratach!!! podstawę to samo więc pensja na 20 rat! Wiem co mówię pracowałam tam!! Co z tego ze zarabiałam 2tys-3 tys jak nigdy nie miałam normalnej wypłaty!! zawsze tylko " nie ma wpłat " ( a (usunięte przez administratora) były) i do reki 200 zł żeby mi gębę zamknąć . LUDZIE DAJCIE SPOKÓJ MAJĄ W CHOLERĘ DŁUGÓW I NIE SPŁACAJĄ ZALEGŁOŚCI WIEC ODSETKI ROSNĄ!!!

wizazu

kessler, w odpowiedzi na Twoje zapytanie - warunki zatrudnienia całkiem dobre, ale szkoda że tylko na rozmowie, jak dostajesz umowę to wszystko się zmienia. Możesz dowiedzieć się ciekawych rzeczy - to jakie masz zainteresowania, np. jak nie wiesz jak wygląda kontrola z PIP. Tak na prawde jest to dobre miejsce aby się zadłużyć.

jaaaa

do KESSLER : Chyba z Tobą jest coś nie tak,pracowałam tam i wiem ze jest masakra sądy inspekcje pracy itd. Więc się nie wypowiadaj co słyszałeś,bo przez takich ludzi jak oni czyli zarządzik my pracownicy nie mielismy za co przyjechac do pracy czy wykarmic rodziny.

logoska

Dokładnie, ich pomysł na biznes to dokładnie to o czym pisze dromader, dotyczy to też klientów eb

dromader

kanclerz czytam Twoj komentarz kolejny raz i ni cholery nie rozumiem o czym Ty piszesz, co ma pomysł na biznes z oszukiwaniem pracowników ? no chyba że to jest własnie pomysł na biznes?

dnototal

ale na wakacje na morzem śródziemnym to stać prezesostwo

unikajEB

Niezależnie od tego czy będzie to Poznań, Sopot, Wrocław, Łódź, Oświęcim, Skórzewo, Plewiska czy Dąbrowa Górnicza nic z tego nie będzie. Polecam omijać tą firmę dużym łukiem.

ktoś

niedługo miast na mapie Polski zabraknie. kolejne biuro kolejna porażka. tylko kto zarobi na ludzkiej naiwności ?

Zostaw merytoryczną opinię o Eurobook - Wrocław

• Jak się pracuje w Eurobook?

Zobacz opinie na temat firmy Eurobook tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurobook?

Eurobook