Opinie o IMPEL w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie IMPEL. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie IMPEL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IMPEL w Wrocław

Wiewiorowski

Pracowałem pod tą firmą przez kilka lat w Bełchatowie i to co się tam działo to istna (usunięte przez administratora) Szefem był niejaki Leszek chłopek na grupie (usunięte przez administratora) zwolniony z poprzedniej firmy za przekręty. W dziwny sposób pracownikom ginęły godziny pracy, ekwiwalenty za urlop itp. Co najlepsze dalej pracuje. Jeśli takie osoby reprezentują tą firmę , to radzę jak najdalej.

Smutny pracownik

Firma Impel praca na same nocki od poniedziałku do piątku Brak wolnych weekendów Gorzej niż w systemie 4 brygadowym Żadnych dodatków świątecznych wczasów pod grusza I to za śmieszne wynagrodzenie

Firma Kpina

W Zawierciu "Szefowa" nie panuje nad niczym. Nie ma pojęcia co się dzieje w firmie. O pieniądze za dodatkowe prace jak np. weekendy trzeba się upominać bo wiecznie są braki i dopiero jak się upomnisz to łaskawie dopłaci a jak się nie połapiesz to nie masz kasy. Robi co chce z ludźmi i umowami. Wprowadzili telefony z zadaniami które są fikcją a pewnie ktoś na tym zarabia. Masz stałe zadania codziennie do wykonania i te telefony to tylko fikcyjny gadżet. Może "góra" się zainteresuje i sprawdzi co tu się dzieje w firmie ?

Fikcja
@Firma Kpina

Dokładnie. Każe sobie załatwić grupę nawet na głowę !!! O wszystkim decyduje ona i tylko od niej zależy jaką umowę dostaniesz. Poprzednia kierowniczka jaka była to była ale umowy dostałaś w któtkim czasie. Ta obecna patrzy tylko na siebie. Po co te telefony z zadaniami ? Na takie gadżety ich stać a nie stać firmy na dostęp do czasu wejścia czy wyjścia przez portiernię CMC lub robią to celowo by nie wykazać nigdzie że osoby mają płacone do ręki np. za weekendy i nie odprowadzają za to żadnych składek a to już temat dla PIP i Skarbówki.

Brawo
@Fikcja

Ciekawe kiedy "góra" wreszcie zrozumie że ta osoba jest kompletnie niekompetentna na tym stanowisku. Zwalnia dobrych pracowników bo mieli swoje zdanie a to tej pani nie pasuje.

Mirka

Dlaczego PFRON pozwala by był wyzysk pracowników niepełnosprawnych.Pracownicy w Ochronie i na portierni pracują zamiast 7 to 8 godzin i nie mają za tą godzinę zapłacone.Gdyby pracowali 12godzin to też byłoby wytłumaczenie firmy że lekarz podpisał.Pracownicy powinni mieć 30 minut na rechabilitację ale nikt tego nie ma.Proszą pracownicy PFRON i Rzecznika Osób Niepełnosprawnych o stworzenie systemu by wynagrodzenia oraz czas pracy i świadczenia pracowników by przechodziły przez system kontroli..Czas zakończyć tworzenie fikcyjnych dokumentów z podpisem pracownika

logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Wrocław
DTH Selection
Brr

Dzień dobry. Widziałam ofertę pracy kierownik zespołu Wrocław ul. Koszarowa . Ktoś coś się wupowie

M

Impel firmy bym nie poleciła ponieważ wykorzystują osoby niepełnosprawne nie chcę opłacać dodatkowo godziny praca taka funtach jest w biurach w Olsztynie dodaję robotę za kogoś a potem nie płacą uważam że to jest nieuczciwe od strony firmy Impel

Podziwiam

impel za odwagę jedyne co robią w terminie to przelewy wypłaty jak masz umowę o pracę reszta spraw to wolna amerykanka ,opóżnienia kilku tygodniowe i wymagają podpisywania z datą wsteczną.kombinują we wszystkim błędy. sama praca beznadzieja, powinni zwrócić uwage na coś takiego jak ergonomia w pracy mamy 21 wiek. no ale w naszym kraju (usunięte przez administratora) dobrze się ma w ochronie .

Firma tylko i wyłącznie zajmujmuje się (usunięte przez administratora) na stopniu umiarkowanym, to jest najważniejsze, nic po za tym się nie liczy. Firma nie dba o swój wizerunek, myślę że traci na tym przyszłych klientów indywidualnych, osoby koordynujące tzn szefowie ochrony może nie wszyscy ale część bym zwolnił, nie interesują się obiektami i tym co się tam dzieje. Dużo by można było opowiadać. Impel nigdy nie powierzył bym im ochrony mienia.

Kosmos

Pracuję na zajezdni chocianowice na nocnej zmianie i ostatnie komentarze o tym miejscu bardzo mnie zaskoczyły Wiadomo praca może nie jest naiłatwiejsza zwłaszcza przez remont który trwa co nie zmienia faktu że pracuje się tam dobrze A jeśli chodzi o kierowniczkę nocnej zmiany ( Iwonę Mikolajczyk ) to przedewszystkim jest zwykłym człowiekiem który spełnia swoje obowiązki najlepiej jak może w tych dosyć uporczywych warunkach mało tego traktuje ludzi na równi z sobą nie wywysza się przez to że ma stanowisko . Zawsze można się z nią porozumieć w każdej sprawie dotyczącej pracy ,grafiku tylko jedynym warunkiem jest to że trzeba porozmawiać a nie ciskać się po kontach a potem robić stopkę

Olo

Nowe ogłoszenia na stanowisko technika grup mobilnych i stawka nieco ponad 20 zł. Ktoś tam chyba nieźle cofnął się z rozwojem.

Nicka

CZD to jest najgorsze biuro jakie znam chyba skonczyli tylko podstawówkę nie mają pojęcia ile podatku się płaci i jakie powinno być wynagrodzenie żenada tacy ludzie nie powini tam pracować cało istni (usunięte przez administratora)jak przyszla nowa do biura to ją wygnali bo zaczęła w papierach sortować bali się że coś znajdzie są pupile którzy pracują na dwa etaty czyli zaliczają poradnie o 15 powini pracować do 22 a nie godzinę i mają drugi etat zaliczony i druga pensja szkoda słów na takich ludzi co się wyprawia nie polecam nikomu

Ktos

Firma do (usunięte przez administratora) Płaca żałośnie i wykorzystują ludzi. Ludzie nie polecam. Trzymajcie się z daleka od tej organizacji. Wykorzystują osoby niepełnosprawne

Apel

Do kierownictwa :nie słuchajcie bzdur ludzi umysłowo chorych co opowiadają niestworzone historie o swoich kolegach z pracy, alkoholik zostanie alkoholikiem nawet jak przestaje pić. Jak tego nie pojmujecie to jesteście chyba tacy sami jak ci wasi pracownicy. Jeśli tak jest to idźcie na terapię a nie marnujcie innym życia

Klient

Firma tragedia. Niekompetentny personel weryfikujący dane po łebkach. Niezrozumiałe i zdawkowe komentarze do zweryfikowanych dokumentów. Mowa o Waszych usługach HR.

Przemek
@Klient

Myślę, że plujesz jadem na lewo i prawo bo coś Ci nie poszło. Nie spotkałem się wcześniej z tak kompetentnym pracownikiem rekrutacji jak w tej firmie a przechodziłem już przez niejedną rekrutację. Pani, która mnie rekrutowała miesiąc temu bardzo miła i pomocna. Odpowiedziała na wszystkie pytania, które zadałem. Po rozmowie bardzo szybki kontakt ze strony firmy. Ja tam polecam tą firmę.

Klient

Pracownicy ochrony Impel w sklepie Leroy Merlin w Zgorzelcu filmują klientów sklepu swoimi smarthphonami. Jednego złapałem na gorącym uczynku jak byłem na zakupach, chciałem złożyć skargę ale kierownictwo sklepu nic sobie z tego nie robi! Także drodzy klienci Leroy Merlin w Zgorzelcu ostrzegam zwracajcie uwagę na zachowanie tych pseudo ochroniarzy!

Anka eM.

Zarząd Grupy Impel powinien się zainteresować procederem uprawianym przez dyrektorów o długim stażu...którzy to podpinają się pod nie swoje sukcesy pozyskania nowych kontraktów i przypisują na siebie część premii !!! Jak najdalej od tej firmy

@Anka eM.

Każdy jeden szuka aby móc być na świeczniku i pierwszy podpisze się pod sukcesem. Do ciężkiej pracy nie ma nikogo. To nawet nie można nazwać asertywnością tylko asekuranctwem. Jeśli jakimś cudem pojawi się jakiś sukces, nie umieszkam Ci go umniejszyć i wyśmiać.

Ebenezer

W szaleństwie jest metoda, mnie się coraz bardziej podoba praca w impelu. Eliminacja alkoholików z pracy tylko wychodzi na plus.

@Ebenezer

Szkoda że nie dotyczy to zachłannych dyrektor. Januszowy styl zarządzania, ważne aby mieć dobre plecy.

maragot

Praca tylko dla osób z orzeczeniem. Słabe zarobki.

Arek
@maragot

Witaj. To chyba dobrze zrobiłem że nie poszedłem na rozmowę...

Zastanawiam się nad złożeniem cv do biura we Wrocławiu. Czy jest tu ktoś kto pracuje w biurze administracja/hr? Jaka atmosfera?

WorkMen
@Kasia

Ja jestem tylko sprzątaczem. Od kilku lat tu pracuję. Uważam że z każdym można się dogadać. Ewentualne błędy ze strony kierownictwa czy menedżerów są nieumyślne. Na pewno każdy się stara nawet dziewczyny z rekrutacji. Impel ( i jego spółki )ma obecnie znakomite miejsce na biura. Przy ul. Sowińskiego. Życzę powodzenia !

@Kasia

Fatalna! Nie polecam. Brak decyzyjności i umywanie rąk. Wszyscy żyją złą sytuacja finansową grupy oraz minionymi i przyszłymi zwolnieniami grupowymi.

WorkMen
@Anonimowo

A więc to jest prawdziwa przyczyna sytuacji ! ... Osobiście uważam że takie firmy powinny stracić status pracy chronionej. Musi być przecież jakaś instytucja która nadzoruje czy prac.niepełn. nie są wykorzystywani. Jeśli takiej nie ma to nasze Państwo jest...

J 23
@WorkMen

A ja nie rozumiem co to to za choroby i chore osoby mające orzeczenia o niepelnosprawnosci, co mogą pracować po 400 godzin w miesiącu!! Uważam, że kontrola powinna to w końcu ukrócić. Najważniejszy wymóg firmy wobec pracownika, to orzeczenie o niepelnosprawnosci, a niepełnosprawny robi za dziesięciu i nie dlatego, że go zmuszają, tylko dlatego, że chce sam. I jeszcze jakie kłótnie o godziny. Łażą z obiektu na obiekt bez odpoczynku i to jest ok??

@Kasia

Coś okropnego. Notoryczny (usunięte przez administratora). Pracownicy żyją ostatnia fala zwolnień. W tej firmie liczą się napchane kieszenie dyrektorów i jak największy zysk na słabych i nieświadomych.

Mel

Czy ktoś wie ile się czeka na umowę o pracę słyszałam że miesiąc.

Zostaw merytoryczną opinię o IMPEL - Wrocław

• Jak się pracuje w IMPEL?

Zobacz opinie na temat firmy IMPEL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 148.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IMPEL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 127, z czego 9 to opinie pozytywne, 105 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IMPEL?

Kandydaci do pracy w IMPEL napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IMPEL