Opinie o Euro Taxi w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Euro Taxi. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Euro Taxi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Taxi w Warszawa

Obecny kierowca

Nie polecam tej firmy na zlecenie trzeba czekać po 2h w weekendy nawet i po 3. Więcej kierowców niż zleceń jest. Dla nich liczy się tylko to by był hajs z baz i opłacone auta A kierowców mają w (usunięte przez administratora)

zumaple
@Obecny kierowca

Skoro tak Ci tam źle to czemu jesteś obecnym kierowcą? a poza tym jak stoisz na jakiejś z *upy strefie to nie dziwne że tyle czasu czekasz na zlecenie... np. od godz. 1. 00 do około 6.00 z lotniska raczej można się spodziewać znikomej ilości zleceń więc nie ma sensu tam wtedy czekać... Ale Ty chyba lubisz siedzieć w domciu gdzieś pod Warszawą w papuciach, przed telewizorem i czekasz na zlecenie "a co tam, zaloguje się. a noż coś wpadnie"...

Darek

Poza tym kierowca z numerem bocznym nie jeździ na swojej licencji. Jak mieszkał kiedyś na zoliborzu to sąsiedzi wezwali na niego policję no się awanturował i wyrywał kraty z okna! Wiem bo mieszkam w bloku obok i widziałem ta taksówkę! Koles ciagle chodził naćpany i groził kiedyś jakiejs łasce. Ona mówiła ze jeździ na nie swojej licencji. Można to gdzieś zgłosić?

@Darek

Ja jestem kierowcą Euro taxi 111 i proszę prostytutka Katarzynę Kroczek o nie oczernianie pracuj sobie na dobrej 3 w Radomiu i innych miejscowości usypiam dalej klientów a o demnie odczep się raz na zawsze opinie można psuć odkąd jeżdżę W euro taki nr.111 mam zamontowana kamere więc proszę osoby które nie jeździły że mną o nie psucie opini ani mi ani korporacji bo będą podjęte czynności. Proszę się przedstawić zrobić na korporacji konfrontacje a później opisywać.chyba nudne życie mają nie którzy. Pozdrawiam Kierowca 111

Nela
@111

Sądząc po "wypowiedzi" tego pana kierowcy, można mieć wielkie obawy, czy on w ogóle nadaje się na kierowcę. Czy w Polsce wydaje się prawo jazdy półgłówkom? I skąd takie indywiduum ma licencję na wożenie pasażerów???? Chyba żyjemy w Bantustanie...

zumaple
@Nela

szkoda, że nie ma norm regulujących to czy ktoś nadaje się do komentowania w internecie... np. jakiś test durnencji albo wykrywacz (usunięte przez administratora) Wówczas od razu takie durne i nie rzeczowe komentarze j.w. (nela) byłyby usuwane albo nawet nie dawały się opublikować.

Rr

Dużo kierowców z Euro dorabia w Opti to chyba u nich coś słabo z robotą

Niech ktoś zrobi porządek pod cerrfurem na białostockiej bo stoja tam te same buzie od lat i okradają ludzi cenny z palca paragonu nie da a dlaczego nie da bo taksometr nie włączony a cena podana z palca nie polecam

Szeryf
@Monika

Jak nie włączy taksometru i nie ma paragonu to może Cię w (usunięte przez administratora) pocałować,wychodzisz i cześć możesz powiedzieć oszustowi!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Euro Taxi? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Nicola

(usunięte przez administratora) z Pragi co stoją pod cerfurrem na białostockiej cenny z palca paragonu nie da bo taksometr nie włączony stanowczo nie polecam lepiej wyjść od targowej i jechać z ele taxi drożej ale lepiej

Milosz

Nr rejestracyjny: W, Nr boczny: 15804 NIP: 524-277-86-16 18.04.19 00:09 - 00:27 Skoda Octawia czerwony 2008 WF 9486F nr 820 W003882 Bardzo niemiły taksówkarz, który nie chciał wydrukować oryginalnego paragonu po zakończonym kursie. Gdy już to na nim wymusiłem to on celowo tak go wydrukował, że nic na nim nie było widać, krzywo wydrukowany i góra ręcznie przez niego oberwana tak żeby nie było widać żadnych danych. Po raz kolejny wymusiłem na nim żeby mi dał prawidłowy paragon to on mi wydrukował kopię, którą mogłem wyrzucić do kosza, gdyż rozliczam się z firmą tylko oryginałami. W końcu zaczął używać wulgaryzmów i nie szło nic z nim zrobić. Pasowało by tylko dać mu w pysk i tyle. Jeżdżę bardzo często i pierwszy raz trafił mi się taki gbur. Taka firma jak euro takich dziadów powinna od razu pozwalniać bo tylko zniechęcają klientów. Dodatkowo śmierdziało w tym jego samochodzie a on dyszał całą drogę jakby miał zaraz zgon zaliczyć. Mam nadzieję że odpowiednia osoba z tej korporacji to przeczyta i odpowiednio zajmie się tym imbecylem. Wszystkie dane z paragonu wymieniłem oraz datę i godzinę kursu.

Xxxxx

Kierowcy to dno totalne zatrudniają jakąś patologie

Mati

Jak taka dobra firma to dlaczego jeżdżą kierowcy bez egzaminów na 500aut może 10 ma zdany egzamin.

Mati
@Mati

I nie jest firma taxi tylko firma (usunięte przez administratora) bo jak masz prawo jazdy to możesz iść i pracować w euro a gdzie egzamin pytam się. Jak miałbym zamówić euro to wolę iść pieszo nie polecam

Grzesiek

Euro jest jedna z lepszych firm taxi wszędzie są ludzie i kudziska nie można przez jednego kretyna wydawać opinii całej firmie

Anonimus

Nie polecam kierowcy nr boczny 111. Zarzadal stawki poczatkowej 13 zl, poniewaz jest kierowca ktory stoii pod klubem.. masakra..Cham wysadzil mnie na srodku ulicy

Kordynator

Kordynatorzy to zwykle chamy i buraki to tej paczki naleza rowniez kierowcy klubowi podpierdalaja swoich i cwaniakuja pozdro Maciuś

Witam a ma ktoś jakiś numer gdzie można zgłosić coś i kierowcy? Bo ja o Panu z numerem bocznym 111 mam dużo do powiedzenia... myśle, ze taksówkarz, który jeździ naćpany jeździ nie na swojej licencji a dodatkowo jeszcze okrada klientów noe powinien pracować... chciałabym zgłosić rzeczy, które wiem do kogoś kto za to odpowiada.

Adi
@Monika

Idź na policję i tam zdejmij majtki i popilnuj ich

marek 9......

jestem kierowca w euro taxi,co prawda dopiero 2 miesiąc,ale nie narzekam na brak pracy i zarobków. kto chce pracować ,to zarobi.

Mariusz

Ja zostawiłem kiedyś telefon w taxi w niebieskim Renault 111 dzwoniłem później do Pana i chciał 300 zł za oddanie telefonu! Bardzo nie polecam!

Miałam nieprzyjemność poznać taksówkarza który jeździł niebieskim Renault numer boczny 111. I mówił ze okrada klientów a także ze jeździ pod wpływem narkotyków! Typ mega agresywny chwalił się ze ukradł jakiemuś Rosjaninowi saszetkę i było tam ponad 1000zl i podzielił się z kolegami! Masakra!

Elwira

Nie polecam. Pan z którym ostatnio mialam kurs byl bardzo nie mily i nie kulruralny kiedy nke chcialam mu zostawic swojego nr tel wysadzil m ie ma srodku jezdni. NR BOCZNY 111 NIE POLECAM KORPORACJA.SCHODZI NA PSY!

Darek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje? Warto starać się? czy maja jakieś warunki na początek?

Obiektywny

Uważam że Euro Taxi jest naprawdę dobrą korporacją dla kierowców, sporo zleceń firmowych, ale też dużo gotówkowych bo klienci którzy nie chcą jeździć przewozami tylko taksówkami wolą jednak te 1.80 niż 2.40, poza tym zbudowana dość duża baza stałych klientów, zaletą jest ze klienci Voucherowi korzystają też z Euro prywatnie za gotówkę, jeździłem w innych korporacjach, droższych i szczerze przyznam że w Euro jest o wiele lepsza atmosfera i mimo wszystko spora liczba zleceń, w nocy gdy zleceń jest mniej można pracować pod klubami oczywiście opcja dodatkowo płatna ale kluby z którymi Euro ma umowę są mądrze wyselekcjonowane więc jest ruch z tzw łapek, Jak każda korporacja taksówkarska ma też swoje wady, choćby to że z tymi voucherami trzeba latać do biura i co swoje odbębnić w kolejce, ale za to plus taki ze vouchery można sprzedawać praktycznie codziennie jak jest skup, stąd te kolejki Ogólnie oceniam tą korporacje pozytywnie, dobre traktowanie kierowców, dobra aplikacja Tiskel o wiele lepsza niż to całe OPST, trzeba poznać trochę chodliwość rejonów jak wszędzie i można śmiało te 350 zł zrobić w jakieś 10 godzin przy 180 km, zdarzają się lepsze dni bo sporo klientów firmowych jeździ za Warszawę, noc to wiadomo jak wszędzie, trzeba samemu się nagimnastykiwac, ale weekend trochę rekompensuje, zwłaszcza Wisła Ogólnie oceniam pozytywnie w skali 1 —6 dałbym 4, mi osobiście jest lepiej niż w korpo powyżej 2 zł a w takiej jeździłem Wiadomo też że wszystkim nie dogodzisz

Karol

Idealnych firm nie ma. Ważne żeby zarabiać w miarę dobrze!

Darek

Ja kiedyś płaciłem dużo a auto 150zł/dziennie... Po co płacić tyle za stare samochody jak można za 90zł-100zł pracować nowym autem z 2018 bez limitu kilometrów tylko dla Ciebie do dyspozycji 24H.Jak zrobiłem jechałem za autem przeczytałem naklejkę z numerem 576-329-151

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Taxi - Warszawa

• Jak się pracuje w Euro Taxi?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Taxi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Euro Taxi