Opinie o Kongsberg Automotive w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kongsberg Automotive. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kongsberg Automotive na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kongsberg Automotive w Pruszków

Witam ciekawe czy będzie coś na Święta Wielkanocne? Coś ktoś wie?

Me
@1234

A jak bedzie, to tez o tym napiszecie?

@1234

walnij się w czerep pajacyku

Jola
@1234

Dyrektor mówił że będzie...

W ciągu kilku dni zamkną fabrykę na kilka tygodni i będziecie wszyscy płakać...

@Anonim

I to nie z uwagi na wirusa tylko z uwagi na złą sytuację... Dostaniecie 60% przestojowe go i tyle.

Waldemar
@Anonim

Słuchaj chcesz to idź sama do pracy. Widać że na pieniądzach bardziej zależy ci niż na zdrowiu. Chyba jesteś żydem bo prawdziwy Polak ma godność i ceni sobie swoje życie. Widać że ty nie.

Konrad
@Waldemar

No i otworzyli pod nowym szyldem. Dobrze że mają takiego profesjonalistę

Obywatel
@Waldemar

Jeżeli tak się boisz to wybacz ale to nie jest komuna nie chcesz to się zwolnij nie przychodź i siedź w domu. Ciekawe z czego będziesz utrzymywał siebie i swoją rodzinę. Chyba z 500+! No chyba że planujesz zostać lokalnym ekologiem i zaczniesz zbierać puszki ! Ludzie czy Wy naprawdę jesteście tacy tępi i nie rozumiecie że jak zamkną zakład to mogą już go nie otworzyć ? Myślicie że UE da pieniądze albo rząd Polski i będzie finansował Was wszystkich a Wy będziecie siedzieć w domu ? Czasy komunizmu się skończyły ! Mamy kapitalizm i każde przedsiębiorstwo żeby wypłacać pensje musi na nie zarabiać. Te pieniądze nie idą od księdza z tacy czy też spadają z nieba. Zakład produkuje towar który ktoś kupuje. Częścią produkcji jesteście Wy ! Wy jako pracownicy świadczycie usługę za którą otrzymujecie pensje. Jeżeli nikt nie kupuje to po co produkować i ponosić koszty utrzymania pracowników ! Popyt i podaż.

M.
@Obywatel

Nareszcie ktoś mądry i zorientowany. Nikt nikogo na siłę nie trzyma, nie chcesz nie pracuj. Ja obawiam się utraty pracy a nie epidemii.

K.
@Waldemar

A ty jak nie chcesz to nie przychodź, twój wybór i pozwól decydować innym. Nie narzucaj swojego głupiego toku myślenia.

Sprawiedliwy
@Obywatel

Normalny zakład pracy jest przygotowany na wszystkie sytuacje i ma zapas finansowy żeby się wygrzebać z nich, a tu korporacja światowej sławy z branży automotive jak się reklamują a tu płaczą na samym początku że upadną. To jest propaganda żeby zastraszyć ludzi i w zaistniałej sytuacji wywrzeć na nich presję żeby się sami zwolnili albo zużyli swój urlop a następny krok będzie żeby obnizyc wynagrodzenia żeby ratować firmę. Tylko ja się pytam czy firma nie pamięta jak wyzyskiwala pracowników przez tyle lat za marne grosze, sprawy mobingowe, manipulacje i wysysk z tytułu nieznajomości kodeksu pracy przez zwykłego pracownika. Na domiar złego Związki Zawodowe pseudo Solidarność przez jakiś czas nie robiły nic dla pracowników a w ostatnim roku działają ewidentnie tylko i wyłącznie na niekorzyść pracowników. Pozatym w związkach większość osób jest ustawiony na dobrych posadkach za nawet 4krotna dniówkę zwykłego pracownika więc tańczą jak im zagra zarząd. Tylko zapominają że dla nich też miejsca nie będzie jak się posypie a ludzie ich rozsadza. Pozdrowienia dla prawilnych nie dajcie zasiać paniki żeby was nie wykorzystywali jeszcze bardziej niż do tej pory.

Kunekunda
@Sprawiedliwy

A ciekawe ile osób jest zapisanych do związków zawodowych ?????!!!!

@Waldemar

W Polsce nie ma przymusu pracy. Pozdrów żulernię pod spożywczakiem.

Pracownik1975
@Sprawiedliwy

W związkach siedzi twoja stara i pól rodziny. Załatwił byś co cza

@Anonim

Dobrze poinformowany jesteś, widać cię to nie dotyczy ale na takich szczekaczy taż przychodzi pora, spokojna głowa malutki.

haha
@Anonim

Oczywiście ty nie będziesz , bo ty z tych twardych co to się nie dadzą. Miłego życia twardzielu!

Rex

Tak szczeże po co po sobie jezfzicie to już jest śmieszne jesli mamy myślec i pisać to piszmy z głowią a nie jakieś krzywe komentarze na kogos I tak w tej sytuacji trzeba sie uzbroic w cierpliwość rozumiem drmat osub mnie też mam umowe do maja też nie wiem co bedzie ale jakos nie obrażam nikogo Po prostu życze wam abyście wytrfali w tej sytuacji A czy ktoś wróci czy nie jest to każdego sprawa nie czyjaś Pozdrwiam

Porozumienie

O podobny czas mamy

L4

Ciekawy artykuł niech ludzie jeszcze wyślą tam to porozumienie bo według mnie to przegięcie z tym urlopem bezpłatnym...

Pracownik Produkcji

Zatrudnienie poprzez pośrednika pracy Adecco. Po wysłaniu CV otrzymałam telefon od Pani rekruterki z zaproszeniem na spotkanie informacyjne następnego dnia. Na 4-osobowym spotkaniu przemiła pani opowiadała o pracy, później otrzymaliśmy kartki z prostymi 2 zadaniami na odróżnianie barw oraz przepisywanie małych numerków z kolorowych kostek. Po spotkaniu zostały wypisane skierowania na badania do Medycyny Pracy, po wykonaniu badań następuje podpisanie umowy i szkolenie pierwszego dnia w Kongsbergu :)

Pytania o ukończoną szkołę, poprzednie zatrudnienie, dyspozycyjność (praca 3 zmianowa oraz niektóre soboty), dojazd (firma znajduje się poza miastem). Należy podkreślić, że mimo iż nie miałam wcześniej żadnego doświadczenia zawodowego, pracę otrzymałam, nie ma się co stresować :)

Porozumienie

Czytaliscie porozumienie? Wiecie może co jeśli ktoś dokładniej jak ja nie chcę tego podpisać to co wtedy? Hmm

KAKO

W Kongsbergu w Koluszkach dają kwity na urlop bezpłatny bądź nieobecność usprawiedliwioną bezpłatną jeśli ktoś nie podpisze ma obowiązek wybrania bezpłatnego w Maju wszyscy podpisują boją sie o pracę

Kabr
@KAKO

W Brzesciu to samo. Zmuszają nas do czegoś niezgodnego z prawem. Bo to według prawa my wnioskujemy o to żeby siedzieć tydzień bez pieniędzy. Nikt nigdzie powie, że nas zmusili. Tylko, że poszliśmy na ugodę. (usunięte przez administratora) prawda. (usunięte przez administratora) i tyle. Oby ktoś się tym zainteresowal.

kolo

Firma nic nie musi robić wy to robicie za nią. Pracujecie razem a szczekacie na siebie jak psy. Skłóconych ludzi łatwiej trzymać za mordę. Każdy coś ma , kredyt dzieci , chorobę w domu, po co się licytować. Sytuacja jest ciężka i wasze lamenty nic nie dadzą. Albo macie odwagę coś zrobić albo siedźcie cicho po pracodawca pomyśli że ma z matołami do czynienia. Zresztą to pewnie już to wie i związki zawodowe też, bo inaczej by nas wespół w zespół nie dy...li!

Reksio

Jak to w końcu jest z tym przedłużaniem umów ?Jedni mówią ,że nie przedłużają a drudzy przedłużają bo Pańswto wystąpiło z pomocą dla pracodawców .

Maciek Wiadro

Jesteś jak słowiański Han Solo z Rebeliantów. Z motyką i sierpem na wirusa Szacun. Nie jesteś deb...il.

Pikutkowo ka

Podobno podpisali porozumienie. 5 dni w miesiącu urlop bezpłatny a reszta niby 100% podstawowej pensji. A to ciekawe że w danym porozumieniu piszę że będzie wypłacane po 5 dniach urlopu bezpłatnego POSTOJOWE a i tu jest mały myk # będzie wypłacane postojowe według kodeksu pracy ???? kodeks pracy przewiduje 60% a nie żadne 100% . Mają nas za deb...li że się zgodzimy ,i nas przekręcą. A i najlepiej nie chorować bo mogą cię zwolnić . Zastraszyć chcą nas. Nie dajmy się niech się pier...lą

Lucek

I co wkoncu z tym Pruszkowem?

KAPR
@Lucek

Od 25.3 Do 01.4 Zakład stoi co dalej nic nikt nie wie brak słów Podobno wracamy dopiero po świętach

@Lucek

Na Allegro zabrakło szklanych kul do wróżenia co będzie ... Nie tylko w Pruszkowie ale i na świecie. Poniżej widze mnóstwo wróżbitów i specjalistów. Może któryś pójdzie do Dyrekcji i im wyłoży lub wywróży jak się biznes robi. Bez tego .... ciemność widzę.

Pracownica

Nie jest to (usunięte przez administratora) to jest poważne zagrożenie dla nas pracowników, dla gospodarki, dla przedsiębiorców..różne są sytuacje, mam umowę do czerwca, a właściwie do końca maja, boję się o to ze stracę pracę, ale to nie zależne jest od dyrekcji, trzeba być obiektywnym, sytuacja doprowadziła do zwolnień,.jeśli coś nam się nie podobało, w tej chwili nie ma znaczenia, w tym momencie, powinniśmy docenić to co mieliśmy, a mieliśmy to na własne życzenie, sami tę pracę wybraliśmy, nikt nas nie zmuszał.Moze w tym momencie przyjdzie chwila refleksji i pokory i doceniamy to co mieliśmy.Patrzyłam na osoby, które dostały wypowiedzenia, żal mi ich było, bo wiem, że mogę za chwilę być w takiej sytuacji.Nie chcę być anonimowa, jestem pracownicy S 2 C zmiana A.W tej przykrej sytuacji proszę , aby Ci którzy pluje jadem, nie komentowali. Pozdrawiam i obyśmy się jeszcze spotykali długo w tej pracy.

Jeny
@Pracownica

(usunięte przez administratora) Nic się nie dzieje twoim zdaniem...jakos inne fabryki nie zwalniaja masowo pracowników że Wirus z Chin jest Tylko ta (usunięte przez administratora) chce mieć jak najmniej kosztów i jak najmniej ludzia zapłacić no bo po co płacić komuś postojowe Tylko postojowe nie wynika z winy pracowników tylko z tego co sie obecnie dzieje I to że pracownicy którzy pracowali cały rok na to żeby dyrektor był zadowolony lecą na zbity pysk i nie pomyśli o tym że nie będą mieli za co żyć Więc mi nie pisz tu że oni muszą masowo zwalniać jesli tego nie muszą robic A w tych czasach należy pracowników szanować bo jak nie ta firma są następne

Sprawiedliwa
@Pracownica

A ja rozumiem zakład że zwalnia ludzi. Ale powinni najsłabsze ogniwa a nie zwolnić kogoś tylko dlatego że kończy się umowa. Niech spojrzą na to kto jest obecny w tym trudnym czasie. Bo nagle połowa ludzi zachorowała. Tak to gadają że pierdziela ten zakład a teraz portkami trzęsą bo zwolnienia. To było nieuniknione wiadomo. Ale dobrych pracowników się nie zwalnia. Takie moje zdanie

Xyz
@Jeny

Proste jest to że umow się nie przedłuża , bo jak można przedłużyć komuś umowę kto i tak będzie musiał siedzieć w domu . Te osoby będą przyjęte ponownie po wszystkim . Każdy ratuje co może , firma ratuje koszty bo dopiero się w sumie rozkręca . Mogą trochę uratować firmę osoby które mają zaległe urlopy bo wiem że takie osoby powinny teraz ten urlop wykorzystać to spowoduje że zostanie mniej osób których raczej nie zwolnią bo nie miałby kto pracować .

@Jeny

Nigdzie nie zwalniają. Wirusa nie ma bo go nie widać. Rachunki płacą się same. Pieniądze rosną na drzewach. Masz szczepkę tego drzewa ... daj adres to za 10PLN Ci wyślę

Dla tych co by za wszelką cenę poszli do pracy zastanówcie się i pomyślcie że wynagrodzenie za marzec mogło by być wasza ostatnia pensja w życiu,lub kogoś z rodziny waszej Do firmy Nikt nie uwierzy ze was nie stać przytrzymać pracowników 2 czy 3 tygodnie a nawet i dłużej gdzie rząd dopłaci 40 %wynagrodzenia jeżeli sami również dacie tyle samo, Nie dziwcie się że ludzie na zwolnieniach jeżeli chcecie ich potraktować od razu zwolnieniami z pracy bądź propozycją pracy za 65 % wynagrodzenia, chcecie to wypowiedzenia przecież macie do tego prawo tylko pamiętajcie że jak się wszystko unormuje to nie każdy wróci po takim potraktowaniu Do pracowników Jeżeli tylko macie możliwość to na zwolnienia ile czasu dacie radę macie wątpliwości? Firma już pokazała ile jesteście dla nich warci w trudnej sytuacji aby ponieść jak najmniejsze koszty

halibut

w obecnych czasach w dużych zakładach pracy najważniejsze są statystyki, oprócz tego że zakład daje pracę obserwuje pracownika, tak naprawdę wie o nich wszystko, widzi dobrego i wydajnego pracownika ale i lawiranta który poza tym, że jest nie daje nic od siebie, takim wpisem jak PRACOWNIK daje dowód na jego półmózgowość i krótkowzroczność, ale takim to nigdzie nie będzie dobrze, najlepiej na zasiłku, przed TV i z browarem

@halibut

Gdyby pracodawca widział pracowników którzy nie dają nic od siebie to już dawno by w firmie nie pracowali, a określenie półmozga zostaw dla siebie kiedy Ci wręczą wypowiedzenie bo przecież byłeś mądrzejszy i lojalny i nie poszedłeś na zwolnienie

Koteł

Na pewno Rząd Ci da. Dzwoń do nich i załatwiaj. Liczymy na Ciebie.

Jeny

Zwalnija wszystkich co kończą im sie umowy do marca i kwietnia nie wiadomo co z majem i resztą Poprostu to co sie wyprawia to szkoda słow ludzie co cały rok pracowali na tych z góry żeby mieli produkcjje wyprodukowana pracowali nawet weekendy jak trzeba bylo a dziś sa zwalniani bez skrupolow Mam nadzieje ze Pan Dyrektor widzi te wpisy i niech się zastanowi nad Tym co robi bo kiedyś wirus przejdzie a nie będzie miał z kim te normy robic i przyjedzie taki dzien ze sam stanie na lini zeby miec z czego żyć Bo nigdzie indziej ludzi w fabrykach nie zwalniaja tylko tu Bo Ci ludzie pracowali na wasze premie a nie wy sami To tyle dziękuję

Porażka
@Jeny

No właśnie a lenie pracują i nagle wszyscy chorzy albo na opiece. Z firmą sie jest na dobre i na złe. Takie osoby powinny wylecieć bez możliwości powrotu. Zakład płaci a nie ma pracownika i nie ma komu robić. Jak ma być dobrze w tym zakładzie

@Porażka

A pomyślałaś o rodzinach tych niby leni ?Mam stanąć na stanowisku i czekać za wypowiedzeniem i tym trudnym okresie dać dziecią jeść tynk ze ściany bo teraz pracy niegdzie nie dostane ! Botaka mam być lojalna wobec góry , a gdzie oni mają mnie teraz ....w 4 literach . Więc nie chrzañ głupot bo robiłam wszystkie cele , byłam na każde zawołanie ....

Porażka
@Nikt

Skoro wyrabiałas cele to nie powinnaś się obawiać o zwolnienie. Kazdy na rodzinę. Ale jak się chodzi od tak sobie na l4 to niestety ale możesz wrócić i na dzień dobry dostać wypowiedzenie. I co wtedy zrobisz? Dla mnie to nie argument że masz dzieci i musisz na l4 iść. Oczywiście rozumiem rodziców którzy są na zasiłku

@Porażka

Nie pisz mi o ciągłym byciu na L4 , bo przez okres półtora roczny jestem po raz drugi i przede wszystkim mam ku temu powód . A poszłam na nie tuż przed bombą lecz boje się tam wrócić ! To jest zasadnicza różnica ....

@Porażka

Pracuję w tej firmie od 1.5roku i co? Kończy mi się umowa 31 marca i zgadnij co. Dziękuję i żegnamy się z Panią. Mój przypadek oczywiście nie jest odosobniony. Do końca dla nich (usunięte przez administratora) Co z tego mam, gdzie tak jak inni w mojej sytuacji znajdę pracę z dnia na dzień w tym trudnym dla wszystkich czasie. Więc nie pieprz głupot, że jak nie chodzę na L4 to nie mam się czego obawiać. W jakiej Ty firmie pracujesz, bo chyba nie w tej o której mowa. Obudź się! Wypieprzają ludzi na bruk z godziny na godzinę, w (usunięte przez administratora) mają za co żyć będziemy, przecież nie każdy, żeby się jakoś ratować, może pójść na L4 po ustaniu zatrudnienia, czy też zasiłek. Wstyd za tą firmę, wstyd , że pracowałam w takim miejscu. Wstydź się firmo!!!!

Jaja
@Nikt

Każdy ma rodzinę, nikt do pracy nie przychodzi dla rozrywki (chociaż jak się zastanowić?), a ci co mają za uszami najwięcej to już na zwolnieniu ( bo nie wierzę, że chorzy), albo wycieczki do lidera robią

@Jaja

Prawdziwy z ciebie jajcarz

@Jeny

Jakie premie? Wszędzie zwalniają, w Pruszkowie najmniej.

Załamany

Mam nadzieję, że każdy przejrzy na oczy. Tu jest jawne łamanie przepisów. Kodeks pracy wyraźne mówi o tym, że postojowe jest jeśli jest z winy pracodawcy to płacone jest 100 %. A wirus niestety ale jest wina pracodawcy tak samo np brak prądu itp. Urlop tylko na wniosek pracownika, nikt do niczego nie zmusi. Jeśli dajecie się zastraszać bo boicie się stracić pracę zasięgnijcie porad prawnych, lub zwyczajnie kontakt z inspekcja pracy. Wy zawsze musicie rzetelnie i obowiązkowo wykonywać swoją pracę zgodnie z umową więc ich zasrany interes jest w tym żeby równie legalnie wypłacić wam pieniądze za postój lub wykonywaną pracę. Urlop bezpłatny zabiera wam możliwości świadczenia zasiłków chorobowych, nie możecie dostać zawału, złamać ręki ani nawet zachorować na wirusa co chyba teraz jest tematem numer jeden. To powinno wystarczająco dać do myślenia. Nie możecie się poddawać, macie swoje obowiązki ale też i prawa a firma je ewidentnie łamie. Wierzę w was i waszą walkę o własne dobro i wynagrodzenie. Pilnujcie to co podpisujecie bo mogą wam wcisnąć urlop bezpłatny a wy będziecie myśleli, że podpisujcie wypoczynkowy. Jestem pewna, że posuną się do każdego czynu byle zaoszczędzić. Nic sobie nie robią z pracownika. Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka

Ktos
@Załamany

Wow no wreszcie wypowiedź której mi brakowało podczas zebrania dzisiejszego.. Ogłoszono o urlopach bezpłatnych i nikt się nie odezwał ani słowem wręcz przytakiwali. A więc jak chcecie to możecie się godzić na ich warunki ale ja dziękuję znam swoje prawa na żaden urlop bezpłatny się nie wybieram :) PS dobrze że nie byłam na dodatkowych w weekend bo godziny do odbioru nie wypłaca nadgodzin

W.
@Załamany

Ubezpieczenie zdrowotne obowiązuje jeszcze 30 dni po ustaniu stosunku pracy, jak się nie orientujesz nie pisz głupot.

@Ktos

Może i wszyscy lub większość przytaknęła bo pojedynczo każdemu brakuje odwagi, należy jednak pamiętać że choćby pracownik zgodził się na taki urlop ustnie to nie ma on skutków prawnych ponieważ taki urlop zawsze musi być złożony pisemnie na wniosek pracownika a raczej nikt takiego wniosku nie składał.

@W.

Ale to nie jest postój pracy, zwolnienie. Tylko według prawa dobeowolne pójście na urlop bezpłatny bo przecież w aktach będzie, że to wy składaliście wnioski o te urlopy a nie, że zostaliście zmuszeni.. Kontaktowałem się z inspekcja pracy, rozpatrzą to ale do tego momentu lepiej nic nie podpisywać...

@Załamany

No ale jak nikt takiego wniosku nie składał to dlaczego niby może być w aktach? Przecież jak tak pracodawca zrobi to łamie przepisy wtedy tylko poprosić pracodawcę o przedstawienie naszych wniosków ciekawe skąd je weźmie. Dlaczego nie postój niby w pracy? Zamknęli firmę? To przestój niestety a że to niezawinione przez pracodawcę no cóż takie ryzyko mają firmy zgodnie z art 81

Załamany

Ale oni do tego zmusza albo to albo rozwiązanie umowy. Proste, innej opcji nie ma

@Załamany

No dobrze narazie to jest tylko ustnie a jak tak zrobią to duża część osób ma 3 miesięce wypowiedzenia myślisz że lepiej na tym wyjdą? Za 3 miesięce epidemii nie będzie i przyjmą z powrotem. Wtedy pracownik nic nie straci prócz umowy na stałe

@Załamany

Wolisz żeby ludzi zwolnili? A z czego popłacimy rachunki za miesiąc lub dwa? Lepiej dostać kasę nawet mniejszą niż nie dostać nic

Ona

Ludzie, teraz panuje wirus, to na razie siedźcie w tej w firmie, ale jak to się skończy, wypieprzajcie z tgo miejsca pracy, ta firma to (usunięte przez administratora) nic gorszego w świecie nie widziałam, mobbing, zastraszanie iBog wie co jeszcze, a zdrowiejest tylko jedno, chcecie zmarnować sobie psychikę, uwierzcie, nie warto poświęcać się dla tej firmy, ani siebie, ani rodziny, ani swojego zdrowia, ta firma odbiera człowieczeństwo.

@Ona

Dookoła firmy tylko czekają na świetnych pracowników i wirusa nie ma bo go nie widać.

co wy chcecie od zwiazkow zawodowych?Na okolo 1000 pracownikow nalezy garstka.Jaka one w tej sytuacji maja siłę przebicia.Trzeba do nich należeć aby wyrażać opinie na ich temat.

Koteł

Myślę że powinieneś włączyć na chwilę telewizję i zobaczyć co się dzieje na świecie. Związki podeszły do sprawy wyjątkowo rozsądnie.

Waldemar

- Urlop jest świadczeniem, którego pracodawca udziela w porozumieniu z pracownikiem. Wyjątek stanowią: tzw. urlop zaległy (przysługujący na mocy art. 168 Kodeksu pracy) lub urlop w okresie wypowiedzenia (art. 167[1] Kodeksu pracy), kiedy to pracodawca może jednostronnie zdecydować o tym, że pracownik będzie wykorzystywał urlop –

Załamany

Zobaczysz, oni są na skraju upadku, czym mniej ludzi tym..

Helman

Spokojnie jeszcze pan detektor goszko zapłacze przez tych co zwolnił brak szacunku dla tego człowieka który na jego pesje zasuwał pozdrawiam

,,,,
@Helman

Zgadzam się!!!

olo
@Helman

W tej firmie podle traktuje się pracowników i jeszcze nigdy dyrektor nie opłakał i ten też nie będzie

Zostaw merytoryczną opinię o Kongsberg Automotive - Pruszków

• Jak się pracuje w Kongsberg Automotive?

Zobacz opinie na temat firmy Kongsberg Automotive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kongsberg Automotive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kongsberg Automotive?

Kandydaci do pracy w Kongsberg Automotive napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kongsberg Automotive