Opinie o Plastic Omnium Auto Sp. z o. o w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Plastic Omnium Auto Sp. z o. o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Plastic Omnium Auto Sp. z o. o o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plastic Omnium Auto Sp. z o. o w Gliwice

Ogaz

Widocznie ciągniesz razem z nimi skoro tyle o tym wiesz

Ojciec Mateusz

Biedactwo może ty potrzebujesz pomocy jak tak bardzo Cię skrzywdzili w tych Niemczech

Ojciec Mateusz

ja jestem całkiem normalny ,może ty masz jakiś problem ja od poniedziałku zaczynam tam prace ciekawe gdzie mnie rzuca ,może do Pana Tobiasza ,to mu przekażę ze ktoś bardzo potrzebuje jego pomocy ,może cię uratuje ????

Ojciec Mateusz

Ja nie muszę się badać bo jestem normalny ale z tobą to chyba coś nie tak jest ja ty przez przypadek zajrzalem a ty się tu udzielasz od dawna widzę chyba ci czegoś brakuje ,albo kogoś proponuje kupno psa on zawsze wysłucha wszystkich twoich żalow

Ojciec Mateusz

normalni ludzie to takich głupot nie piszą ,a twoich wpisów to się czytać nie da ,a i zapraszam na lekcje polskiego ,szkoda mojego czasu na kogoś niezrównoważonego ,????

Ojciec Mateusz

proponuje spowiedź chyba bardzo tego potrzebujesz jak chcesz mogę cię wysłuchać ale raczej rozgrzeszenia nie dostaniesz

Ojciec Mateusz

w mniej formalny dobre czyli na forum tak żeby wszyscy wiedzieli ,kobieto skoncz bo się pogrążasz

Ojciec Mateusz

to chyba ci to nie wychodzi ,jak dla mnie było być coś bardz ważnego to bym szukała innego sposobu a nie na forum które jak widać mało osób odwiedza ale powodzenia może ten kierownik się odezwie do ciebie

Kazik

To dlatego już tam nie pracujesz ,bo tam tylko sympatyczni i normalni ludzie pracują ,a ty chyba to takich to nie należysz

ciekawska

lol to dlaczego juz tam nie pracujesz skoro byłaś tak podziwiania ,i tak świetnym pracownikiem

Lalka

slyszalam ze jest rekrutacja na inżyniera procesu to może startuj skoro jesteś taka dobra

Aaa

hahaha ale ktoś ma wyobraźnię ,normalne jak czyta się tych głupot to humor się poprawia

aaa

A to ten sławny kierownik ma cię uratować czy co bo nie rozumiem

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Plastic Omnium Auto Sp. z o. o na stanowisko Praktykant / Stażysta w dziale Inżynierii Produktu? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Witam gdzie można złożyć CV do tej firmy i czy jest lakiernia ? Pozdrawiam.

marek

Witam, Jakie są zarobki na stanowisku pracownika działu montażowego ?

@marek

Takie jak na innych działach. Zaczynasz przez pośrednika za 2900 plus premie i nadgodziny

Ona

Witam jaka jest ogólnie praca w plasic ominium

Alicja
@Ona

Witaj, widzę że jesteś zainteresowana zatrudnieniem w firmie Plastic Omnium. Co konkretnie chciałabyś wiedzieć na temat tej pracy? Możesz doprecyzować, żeby łatwiej było udzielić Ci odpowiedzi? Bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Rotacja wiec chyba pisałem... co i jak !

Bolus

Wyjście obronną ręką jest posiadaniem listy osób do zwolnienia?

Jacus

Kosztem pracowników, ludzie sami już odchodzą z firmy bo coraz gorzej się dzieje. Mydlenie oczu.

Stefan
@Bolus

W tej firmie nie liczy się jakosc i zaangażowanie pracownika ale ilość by się zgadzała.

K

Taa wyszli obronną ręką. Szkoda tylko, że przez to wielu ludzi zostało nagle bez pracy.

Joanna

Robiła to koordynatorka z agencji Randstad bądź robi o imieniu na literę A nazwisko na W. Wyrazie problemów proszę spróbować z tą osobą połączyć swoje sprawy czy problemy.

Joanna

Europa Francja: Plastic Omnium likwiduje zakład Autor: Reuters, AutomotiveSuppliers.pl 11 grudzień 2008 11:15 plastic_omniumFrancuski dostawca, Plastic Omnium zamknie fabrykę w pobliżu Le Havre, w północno-zachodniej Francji. Zakład w Saint-Romain-de-Colbosc wytwarza zderzaki dla montowni Renault w Sandouville. W fabryce w Sandouville produkcja jest czasowo wstrzymywana, a zapowiedziany jest plan dobrowolnych odejść. Należący do Plastic Omnium zakład w Saint-Romain-de-Colbosc zatrudnia 219 pracowników. Produkcja zostanie przeniesiona do trzech innych miejsc we Francji. Utrzymanych zostanie 30 miejsc pracy przy montażu zderzaków do fabryki w Sandouville. Wstępnego spotkania między przedstawicielami zarządu i pracowników zaplanowane są na piątek.

Joanna

Średnio o 200 zł więcej od 1 lipca będą zarabiali pracownicy spółek Plastic Omnium w Gliwicach i Plastic Omnium Auto Exteriors w Kleszczowie. Wchodzące w życie podwyżki wynegocjowały zakładowe organizacje związkowe. Spółki Plastic Omnium w Gliwicach i Plastic Omnium Auto Exteriors w Kleszczowie, których właścicielem jest francuski koncern Plastic Omnium, zatrudniają łącznie ponad 1000 pracowników. Jak informuje Śląsko-dąbrowska Solidarność, porozumienia płacowe w obydwu zakładach zawarte zostały 20 maja. - Zgodnie z nimi każdy pracownik dostanie 100 zł do płacy zasadniczej, oprócz tego kierownicy będą przyznawali podwyżki indywidualne. Średnio na etat będzie to 100 zł - informuje Joanna Kaznowska, przewodnicząca międzyzakładowej organizacji „S” zrzeszającej pracowników Plastic Omnium w Gliwicach i Plastic Omnium Auto Exteriors w Kleszczowie. Związkowcy podkreślają, że porozumienia są korzystne także dla pracowników stażowych, czyli tych, pracują w spółkach Plastic Omnium krócej niż rok. Ich płace zasadnicze zostały podniesione o 50 zł i od lipca będą wynosić 2600 zł brutto. Natomiast miesięczna premia wzrosła z 250 zł do 540 zł brutto, czyli do takiej samej wysokości, w jakiej jest wypłacana pozostałym pracownikom spółek.

Joanna

INTELIGENTNE SYSTEMY ZEWNĘTRZNE Światowy lider w produkcji plastikowych części i systemów zewnętrznych Swoboda stylu i integracja funkcji dla większego bezpieczeństwa i łączności - oto wizja Plastic Omnium polegająca na projektowaniu modułowych i lekkich części w celu zmniejszenia emisji CO reduce przez pojazdy. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie zewnętrznych części samochodowych, oferujemy dopasowane i wykonane z wielu materiałów wysokowydajne rozwiązania.

Joanna

Firma Plastic Omnium została założona przez Pierre Burelle w 1946 roku. Zaczęła produkować plastikowe kolumny kierownicze dla Renault , ale wkrótce przedłużyła kontrakty na dostawy dla innych producentów samochodów we Francji i za granicą. [3] W 1995 r. Ogłosił przetarg na swojego najważniejszego rywala we francuskim przemyśle, firmę Reydel, a następnie nabył go od swojego głównego udziałowca Compagnie Financière de Turenne. [4] [5] Według ich strony internetowej, Plastic Omnium ma obecnie 131 zakładów i jest obecne w 26 krajach. [6] Podziały Edytować Plastikowy samochód Omnium Edytować Moduł przedni do Peugeota 3008 firmy Plastic Omnium Dwa dywizje motoryzacyjne, Auto Exterior Division i Auto Inergy Division (poprzednio: Inergy Automotive Systems). Pierwsza obejmuje zewnętrzne elementy plastikowe ( termoplastyczne i kompozytowe ) do samochodów, takie jak zderzaki i systemy pochłaniania energii, błotniki i moduły przednie. Drugi zapewnia plastikowe systemy zbiorników paliwa i systemy zbiorników SCR . [1] [2] W 2011 roku Inergy kupiła producenta zbiorników paliwa Ford Motor Company w Stanach Zjednoczonych , Visteon , i stała się jej szóstym największym dostawcą na świecie. [7] Firma planuje wprowadzić więcej materiałów kompozytowych, aby zmniejszyć wagę swoich elementów i uzyskać przewagę rynkową.[8] Plastikowe środowisko Omnium Edytować Dotyczy to kontenerowania odpadów, oznakowania miejskiego i drogowego oraz planowania urbanistycznego. Jej produkty obejmują kosze na kółkach; pojemniki podziemne, półpodziemne i naziemne; dobrowolne pojemniki na odpady i systemy zarządzania danymi; sprzęt do użytku publicznego; rozwiązania w zakresie oznakowania miejskiego [ modne hasło ] ; rozwiązania w zakresie oznakowania drogowego [ modne słowo ] , a także usługi w zakresie sortowania odpadów. Firma Plastic Omnium Systemes Urbains [1] [2] zdobyła w 2012 r. Swój pierwszy duży kontrakt na linię zrównoważonych produktów, kiedy Rio de Janeiro zażądało dostarczenia wózków na śmieci na kółkach wykonanych z polietylenu pochodzenia roślinnego pochodzącego z trzciny cukrowej. [9] Struktura udziałów Spółki Edytować Według Plastic Omnium na koniec 2011 r. 55,1 proc. Należało do spółki macierzystej Burelle , 1,6 do pracowników, 8,7 to akcje skarbowe, a 34,6 do publicznego obrotu. [10]

Joanna

Tworzywa sztuczne – materiały składające się z polimerów syntetycznych (wytworzonych sztucznie przez człowieka i niewystępujących w naturze) lub zmodyfikowanych polimerów naturalnych oraz dodatków modyfikujących takich jak np. napełniacze proszkowe lub włókniste, stabilizatory termiczne, stabilizatory promieniowania UV, uniepalniacze, środki antystatyczne, środki spieniające, barwniki itp. Termin „tworzywa sztuczne” funkcjonuje obok często stosowanych określeń potocznych, np. plastik. Najściślejszym terminem obejmującym wszystkie materiały zawierające jako główny składnik polimer, bez rozróżniania, czy jest on pochodzenia sztucznego czy naturalnego, jest określenie „tworzywa polimerowe”. Tworzywa polimerowe stanowią osobną grupę materiałów obok materiałów ceramicznych, metali i ich stopów oraz drewna, które, ze względu na budowę cząsteczek celulozy, również należy zaliczyć do naturalnych materiałów polimerowych. Zaletami tworzyw sztucznych jest łatwość przetwórstwa (niskie koszty wykonywania dużych serii gotowych wyrobów w porównaniu do innych grup materiałów). Ta ostatnia cecha głównie zadecydowała o wielkim rozwoju przemysłu tworzyw polimerowych w XX wieku. Wadami tworzyw polimerowych są: mała odporność na wysokie temperatury i mniejsze właściwości mechaniczne (np. twardość, podatność na pełzanie) w porównaniu np. do metali lub ceramiki. Pomimo że właściwości mechaniczne większości tworzyw polimerowych są mniejsze w stosunku do metali, to włókna z niektórych tworzyw polimerowych (np. aromatyczne poliamidy – Kevlar) mogą wykazywać większą wytrzymałość na rozciąganie (powyżej 3500 MPa) nawet w stosunku do wysokogatunkowych stali. Podobnie bardzo wysoką wytrzymałością charakteryzują się kompozyty polimerowe. Do wad tworzyw polimerowych zalicza się bardzo długi czas rozkładu, jeśli człowiek dokonuje zaśmiecania nimi środowiska naturalnego, czy też podczas składowania ich na składowiskach odpadów. Od początku ich masowej produkcji 9% zostało poddane recyklingowi, 12% spalono, a 79% zostało wyrzuconych na składowiska odpadów[1]. Równocześnie tworzywa polimerowe stanowią doskonałe materiały wtórne do ponownego przerobu w technologiach recyklingu, gdzie na samym końcu powinny one kończyć „swoje życie” jako materiał opałowy, ze względu na wysoką wartość opałową, często porównywalną do węgla. Pomimo zaawansowanych technologii w spalarniach odpadów, które eliminują emisję szkodliwych związków do środowiska[potrzebny przypis], wciąż obserwuje się wysoki opór społeczny podczas wyboru lokalizacji spalarni odpadów. Spalanie tworzyw polimerowych w gospodarstwach domowych jest zabronione, m.in. ze względu na za niską temperaturę spalania, może powodować to emisję do atmosfery silnie trujących związków. Od lat 50. do 2017 r. wyprodukowano 8,3 mld ton tworzyw sztucznych[1], a w latach 1988–2010 światowa roczna produkcja wzrosła z 75 mln do 245 mln ton rocznie. W 2016 r. światowa produkcja tworzyw wzrosła o 4% w stosunku do roku poprzedniego i wyniosła 335 mln ton[2]. W 2017 roku produkcja plastiku na świecie wyniosła 348 mln ton[3]. Światowa produkcja tworzyw sztucznych w roku 2018 szacowana jest na 359 mln ton, co oznacza wzrost w odniesieniu do roku poprzedniego o 3%[4]. Zaobserwowano, że drobne odpady tworzyw sztucznych unoszą się na powierzchni północnego Oceanu Atlantyckiego i północnego Oceanu Spokojnego. W latach 1988–2010 nie zaobserwowano wzrostu ilości tych odpadów. Badania na Morzu Sargassowym sugerują, że morskie mikroorganizmy są zdolne do rozkładania tworzyw sztucznych[5]. Podczas badań w 2009 roku stwierdzono w żołądkach ryb z północnego Oceanu Spokojnego obecność tworzyw sztucznych (badano 141 okazów z 27 gatunków, tworzywa wykryto u 9,2%)[6][7].

Joanna

Współcześnie paleta dostępnych tworzyw sztucznych umożliwia w praktyce zastąpienie nimi niemal każdego tworzywa naturalnego. Tworzywa sztuczne nie mają jednak zwykle własności identycznych z tworzywami naturalnymi. Zwykle tworzywa sztuczne mają takie same, a nawet lepsze te własności, które są najbardziej istotne dla danego zastosowania, mogą mieć jednak gorsze mniej istotne własności. Np. zastosowanie tworzywa PET zamiast szkła do produkcji butelek ma następujące zalety: butelki z PET są lżejsze (znacznie mniejsze zużycie surowca i energii potrzebnej do produkcji, transportu, recyklingu), PET się nie tłucze (zastosowanie w miejscach, gdzie nie jest dopuszczalne szkło: stadion, basen itp.), łatwiej jest uformować je w niemal dowolny kształt (wysokie walory estetyczne opakowań), ale ma też wady: PET w temperaturze pow. 70 °C traci swoje własności mechaniczne (butelki nie nadają się do pasteryzacji w wysokiej temperaturze bez stosowania dodatkowych technik uszlachetniających np. dodatek PEN); niska barierowość butelki (bez dodatkowych technologii zwiększających barierę (np. butelki wielowarstwowe) nie nadaje się do długoterminowego pakowania piwa, soków, mleka). Podobne wady i zalety posiada wiele innych tworzyw sztucznych.

Joanna

Tworzywa polimerowe mogą być klasyfikowane na wiele sposobów. Ze względu na pochodzenie podstawowego składnika Edytuj tworzywa sztuczne pochodzenia naturalnego – np. galalit, który robi się z kazeiny pochodzącej z mleka, czy celuloid, który robi się z celulozy pochodzącej z drewna syntetyczne tworzywa sztuczne – w których podstawowy składnik jest substancją otrzymaną na drodze syntezy organicznej Ze względu na fizykochemiczne właściwości przetwórcze Edytuj tworzywa termoplastyczne – uplastyczniające („topiące”) się pod wpływem temperatury np. polietylen, polipropylen, poli(chlorek winylu) itp. tworzywa reaktywne – ulegające reakcji chemicznej sieciowania np. żywice epoksydowe, żywice poliestrowe, kauczuk Ze względu na zastosowanie Edytuj konstrukcyjne, porowate, powłokotwórcze, adhezyjne, włóknotwórcze, specjalne (wymieniacze jonowe, polimery biomedyczne itp). Ze względu na właściwości fizykochemiczne Edytuj Plastomery – polimery, które pod wpływem naprężeń wykazują bardzo małe odkształcenia (mniejsze niż 1%). Do plastomerów zalicza się termoplasty i duroplasty[8]. Elastomery – tworzywa, które przy małych naprężeniach wykazują duże odkształcenie (do 1000%), można je rozciągać i ściskać, w wyniku czego zmieniają znacznie swój kształt, ale po odjęciu siły wracają do poprzednich kształtów. Elastomery zastąpiły prawie całkowicie kauczuk naturalny, ale znalazły też szereg nowych zastosowań, niedostępnych dla zwykłego kauczuku[8]. Ze względów ekologicznych trwają prace nad biologicznie rozkładającymi się tworzywami sztucznymi, produkowanymi na bazie roślinnej czy zwierzęcej. Ze względu na dodatki, które występują w tworzywie Edytuj W skład tworzyw sztucznych oprócz polimerów wchodzą różnego rodzaju dodatki nadające im określone właściwości fizyczne. Mogą to być: napełniacze; plastyfikatory; stabilizatory; antyoksydanty; dodatki zmniejszające palność; antystatyki; barwniki; dodatki przeciwścierne.

Joanna

MODUŁY Nr 1 na świecie w modułach front-end Moduł czołowy to złożony zespół z przodu pojazdu. Z technicznego panelu przedniego integruje belkę amortyzującą, układy oświetlenia i chłodzenia silnika, aktywne przednie osłony chłodnicy, a także radary i czujniki wspomagające jazdę. Jest to obszar kompetencji HBPO, spółki zależnej należącej w 66,66% do Plastic Omnium. Od koncepcji projektowej do wdrożenia, po dostawę just in time, HBPO jest jedynym dostawcą modułów blokowych, który całkowicie opanował ten proces.

Joanna

Firma zaangażowana z natury Jako firma rodzinna o długofalowej wizji, Plastic Omnium zawsze stosowało praktyczne podejście do społecznej odpowiedzialności biznesu, szanując ludzi i środowisko. Ze swej natury nasza podstawowa działalność przyczynia się do produkcji bezpieczniejszych i czystszych samochodów. Przez ponad 15 lat warunki pracy uległy znacznej poprawie: mamy 10 razy mniej wypadków, między innymi dzięki naszemu programowi Top Safety. Wdrożyliśmy także program „Top Planet”, którego celem jest zmniejszenie ilości zużywanej energii. Nasze przywiązanie do etyki i najwyższych standardów pracy odzwierciedla wydany ostatnio nowy Kodeks Postępowania. W 2018 r.Grupa postanowiła wyznaczyć swoją trójstronną strategię CSR i rozpowszechnić ją we wszystkich lokalizacjach w ramach programu „ACT FOR ALL – DZIAŁAJ DLA WSZYSTKICH”, jako kierunek dalszych postępów. Dlaczego ACT FOR ALL – DZIAŁAJ DLA WSZYSTKICH? DZIAŁAMY, aby zapewnić naszym pracownikom bezpieczeństwo i zdrowie, DZIAŁAMY, aby zapewnić uczciwe i wspierające miejsce pracy, DZIAŁAMY, aby upewnić się, że mamy etycznych dostawców, DZIAŁAMY w celu wspierania społeczności, DZIAŁAMY dla czystszych i bezpieczniejszych samochodów, DZIAŁAMY na rzecz naszej planety! Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszym zaangażowaniu.

Joanna

Compagnie Plastic Omnium SA Rodzaj société anonyme obrotu jako Euronext : POM CAC Mid 60 Składnik Przemysł Samochód Założony 1946 Założyciel Pierre Burelle Główna siedziba Levallois, Francja obszar służył Na calym swiecie Kluczowi ludzie Laurent Burelle (przewodniczący i CEO) Dochód 5,3 mld € (2014) Zysk z działalności operacyjnej 272.100.000 € (2011) Dochód netto 194,0 mln € (2011) Aktywa ogółem 1680000000 € (2011) Razem kapitał własny 1,60 mld € (2011) Liczba pracowników 22000 Rodzic Burelle Stronie internetowej PlasticOmnium.com Plastic Omnium jest międzynarodową firmą specjalizującą się w produkcji i komercjalizacji tworzyw sztucznych . Historia Plastic Omnium został założony przez Pierre'a Burelle w 1946 roku zaczął tworzyć plastikowe kolumny kierownicy do Renault , ale wkrótce rozszerzyła swoje dostawy do innych producentów samochodów we Francji i za granicą. W 1995 roku, dokonał wezwania do jego najważniejszego konkurenta w branży francuskiej Reydel, a następnie nabył ją od jej głównego udziałowca Compagnie Financière de Turenne. Dziś Plastic Omnium posiada 120 zakładów i jest obecna w ponad 30 krajach. Plastic Omnium - https://pl.qaz.wiki/wiki/Plastic_Omnium

Joanna

podziały Plastic Omnium Automobile Dwie dywizje samochodowe, Auto Division zewnętrzny i Auto Inergy Division (poprzednio: Inergy Automotive Systems). Pierwszy zapewnia zewnętrznych elementów z tworzyw sztucznych ( termoplastycznych i kompozytowe ) dla pojazdów, takie jak zderzaki i systemów pochłaniania energii, błotnika i modułów przednich. Drugi przewiduje plastikowe systemy Zbiornik paliwa i SCR systemy zbiorników. W 2011 Inergy zakupił Ford Motor Company producenta zbiornika paliwa jest w Stanach Zjednoczonych , Visteon , i stał się jego szóstym co do wielkości dostawcą świat. Plastic Omnium dostawcą dla przemysłu motoryzacyjnego. Firma ma w planach wprowadzenie bardziej materiałów kompozytowych, aby zmniejszyć ciężar ich kawałki i zdobyć przewagę na rynku. Plastic Omnium Environnement To koncentruje się na kontenerach odpadów, oznakowania miejskiego i drogowego i urbanistyki. Jej produkty to kosze na kołach; ziemią pół metra i nadziemne pojemników; Systemy pojemników wysiadania i dane gospodarki odpadami dobrowolny; Sprzęt dla obszaru Wspólnoty użytku; Rozwiązania signage miejskich; Rozwiązania i znaki drogowe, a także usługi sortowanie odpadów. Plastic Omnium Systemes Urbains w 2012 roku wygrał swój pierwszy duży kontrakt dla swojej linii produktów zrównoważonych, kiedy Rio de Janeiro o świadczenie kołowych pojemników na śmieci wykonanych z polietylenu na bazie roślinnej pochodzącej z trzciny cukrowej. Struktura akcji Spółki Według Plastic Omnium, na koniec 2011 roku 55,1 procent z nich była własnością spółki dominującej, Burelle , 1,6 przez pracowników, 8.7 był Akcje własne oraz 34.6 był dla obrotu publicznego. Plastic Omnium - https://pl.qaz.wiki/wiki/Plastic_Omnium

Joanna

A napisz proszę coś więcej jakiego typu jest to prześladowanie????????????????????????????????????????? Bo interesuje mnie ten temat.

@@@@@@@
@Bolus

A jak mają się utrzymać skoro mało potrafią. Jak byś ich przewyższył to do zwolnienia byli by oni. Boją się śliskiego życia zamarło potrafią boją się rywalizacji. Uciekają od konkurencyjnych osób. Tłuką i tłuką na pamięć inaczej nie potrafią. A inaczej da się też. Dwie ręce dwie nogi mózg mile widziany albo lepiej nie.

Kapitał zakładowy 34 350 000,00 ZŁ

Iza

Witam dostałam propozycje pracy tam w zakładzie jakie zarobki jakie są badania jutro na 12:45kolo zakładu mam być czytam opinie i się zastanawiam czy iść dzięki pozdrawiam

Załamana
@Iza

Nie bo ja muszę się dostać tam. Czym mniej ludzi przyjdzie tym lepiej. Boże Litości. Już od roku próbuje. Jestem uważam wspaniała.

Dniówka

Ile godzin dziennie się robi ? 8h czy tak jak w Kirchhofie,że czasami są całe tygodnie po 12h.

Ktoś
@Dniówka

W PO się nie pracuje, tam się mieszka.

Alicja
@Ktoś

Jaką stawkę dają na początek pracy?

@Ktoś

To do kogo trzeba się zgłosić żeby zostać zameldowanym. Tam za lokum się nie płaci tylko jeszcze co miesiąc płacą. Fajnie Hali strzegą aniołki (Engel) to prawie jak w niebie. Dlatego pewnie taki przemiał ludzi

Czym Plastic Omnium Auto Sp. z o. o zachęcają? Jakie mają dodatki?

Lelo

W tej firmie jest.taki przemiał pracowników że ludzie.przychodza i odchodzą A zarząd i dyrektor nic w tej kwestii nie robi. Pracuje tu trochę i dużo widzę. Team liderzy do wymiany lacznie z kierownikiem utworzona sitwa dotyczy się.Miany jednego koloru jakiego może ktoś dopisać.

Bond
@Lelo

Na wszystkich zmianach tak jest pracownik ma tylko zapieprzać i zero szacunku od liderów albo kierowników. Robią z pracownikiem co chcą, a sami siedzą i nic nie robią. Ktoś powinien w końcu się temu przyjzec i zrobić coś z tym. Powinno się zrobić jakieś rotacje, poprzenosić ich na inne zmiany, działy czy coś tak żeby rozdzielić ta sitwe jaka na każdej zmianie tworzy kierownictwo.

Leon
@Bond

Kierownictwo na zakładzie to faktycznie jedna wielka sitwa i nikt z tym nic nie robi, ludzie sa gnojeni, rotacja jest duża, nowi przychodzą i odchodzą, a starzy pracownicy też już mają powoli tego dosyć

Koko

@....

Oby jak najpóźniej.

Nenek
@Koko

Jak volvo ruszy a zakłady w Szwecji wstępnie mają do 14 kwietnia przymusowy postój, więc pewnie nikt nie wie kiedy ruszymy

Czy pracownicy w Plastic Omnium Auto Sp. z o. o dogadują się między sobą?

nick

tak sie dogaduja jak wy w gowork

Niewiadomy

Tak dogadują się. Trzeba dobrze głęboko wejść szefowi "Jakości" w norę wtedy będzie spoglądał na ciebie łaskawym okiem. Trudno go nawet opisać.... Nie potrafi rozwiązywać problemów, totalny brak komunikacji, ślepo atakuje wszystko co się da bez sensu. Jak jakiś szczur w ciemnym kanale. Jakim cudem taka osoba jest na takim stanowisku? Jako kierownik działu jeszcze jakieś 500lat nauki przed nim na jako takiego szefa.

iza

czy są szanse na pracę w logistyce? Jakie stawki?

Patryk

Witam wszystkich zainteresowanych. Opowiem jak to u mnie wyglądało.z pracą w tej firmie. Generalnie zniszczyli mi psychikę. W firmie nie ma równości. Byłem nie raz obrażany przez innych pracowników mój przełożony na imprezie integracyjnej gadał że trzeba mnie załatwić i zniszczyć. Już nawet nie będę pisał w jaki sposób mnie obrażano bo aż wstyd, ale dla ludzi tam to nic złego przecież miał słaby dzień to może Ciebie zniszczyć. Generalnie do póki nic nie mówiłem że coś mi nie pasuje to nie było problemów o których zaraz opowiem. Ale od czasu kiedy coś powiedziałem i narzekałem. To starsi pracownicy zaczęli mi gadać że mnie zniszczą że tak mnie załatwią że nigdzie pracy nie znajdę już itp. Nie mówiąc już o ilości godzin jakie trzeba wyrabiać i mieszania w zmianach układanie pod swoich pracowników znajomych itp. Nie pisał bym tego ale chcę żeby ludzie wiedzieli jak się niszczy ludzi. I potem pewnie powiedzą że jestem psychiczny. Lub że tylko żartowali a ja biorę do siebie wszystko. I że w każdej firmie jet coś takiego. Szkoda bo generalnie firma na poziomie ale firma to nie tylko nazwa ale też ludzie którzy tam pracują. A tam chyba nie ma ludzi tylko zwierzęta bez skrupułów patrzących tylko na swoje interesy. Zero koleżeństwa współpracy.

Może mi ktoś odpowiedzieć na czym polegają te spotkania w środy i piątki na terenie Plastic Omium? Pierwszy raz się z takim czymś spotykam, zastanawiam się czy faktycznie szukają pracowników, czy warto wybrać się na takie spotkanie bo zwiedzanie fabryki dla idei mnie nie interesuje

Darek

Nie narzekajcie ludkowie. Robota jakaś bardzo wymagająca nie jest i prawie każdy, kto chce pracować spokojnie daje radę (pomijam nieudaczników i pijaków). Ludzie spoko, jak chcesz pracować to będzie dobrze i towarzystwo tam pracujące Cię zaakceptuje. Zarobki może szału nie robią ale można dorobić w weekendy za większą kasę. Kto chce pracować to polecam. Sam już nie pracuję bo zdrowie nie pozwoliło ale chętnym spokojnie polecam tam pracę. Nie słuchajcie degeneratów, którym żadna praca nie pasuje tylko zakasajcie rękawy i do roboty. Piszę o PO na strefie nie o tulipanie bo tam nie pracowałem. Polecam zmianę u p. Marcina na montażu.

Jasny
@Darek

Również polecam. Kierownicy działu lakierni na każdej zmianie są wyrozumiali i szanują zdanie innych. Oczywiście należy pamiętać że do pracy idzie się w konkretnym celu i nie jest to przerwa na kawusie :D

pp

nie pasuje ci to sie zwolnij pracy jest pelno idz do ngk tam daja 3200 zl podstawy i pewnie tez ci nie odpowiada co ... bo ty pizdusiu z ludzmi nie potrafisz zyc tyle w temacie

Mala

Haha dobre też pracowałam na tej zmianie z nim

Piotrek
@Darek

Darek. Powtarzasz sie, ty w ogóle tam pracowałeś? Czytam opinie w różnych zakładach i leci jak kopiuj-wklej. Jak ktoś narzeka to nieudacznik lub pijak. Ja narzekam a nie jestem nieudacznikiem ani pijakiem- wiesz że każdy cie może pozwać za zniesławienie bo nazywasz tak ogół ludzi narzekających. Uszanuj to że jest to strona z opiniami i ludzie mają wolność wypowiedzi.

PO

Nie polecam nikomu pracy w PO Kleszczow. Robota ciężka ludzi mało kierownicy to dzieci lub cwaniacy nie znający się wogole na tym byle wypłatę brać. Liderzy niekompetentni nie znający się na robocie. Praca w temp rzędu 34 36 stopni wody nie dadzą tylko śmieszne saszetki lub tabletki które w składzie mają truciznę.Cwaniactwo brak szacunku dla pracownika lewactwo

Karp
@PO

I tu masz rację kolesiostwo które przeradza się w mobing w stosunku do pracowników powinni trochę porobić roszady rozdzielić kierowników zmian z teamliderami zarówno w Kleszczowie i na drugim zakładzie. Może ktoś z biura PO zacznie reagować dlaczego jest taka rotacja ludzi na.zmianach narazie pisze tu ogólnie ale jak reakcji nie będzie to kolorami zmian i nazwiskami

Piotrek
@PO

Czy Quake tam jeszcze pracuje? To był dopiero (usunięte przez administratora) Mam nadzieje że go (usunięte przez administratora) Jeśli dalej tam pracuje to znaczy że firma ciągle klepie starą biede.

Iza

Witam mam pytanie odnośnie pracy w tej firmie spoko jest pracowałam na produkcji mam duże doświadczenie bo nie wiem czy mam jechać zawieść cv w środę każdy na swój sposób nadaje się do pracy tylko musi być chęć lubię mieć nowe doświadczenie szybko się uczę pozdrawiam czekam na jaką odp dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o Plastic Omnium Auto Sp. z o. o - Gliwice

• Jak się pracuje w Plastic Omnium Auto Sp. z o. o?

Zobacz opinie na temat firmy Plastic Omnium Auto Sp. z o. o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plastic Omnium Auto Sp. z o. o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 9 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Plastic Omnium Auto Sp. z o. o