Opinie o Plastic Omnium Auto Sp. z o. o w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Plastic Omnium Auto Sp. z o. o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Plastic Omnium Auto Sp. z o. o o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plastic Omnium Auto Sp. z o. o w Gliwice

PRAWDA

Nie polecam operator wózka widłowego !! Wózki to strary szrot od "P" (usunięte przez administratora) Brak płatnych weekendów tzw. banki godzin. Jeśli chcesz godnie pracować to najlepiej iść na montaż inne działy omijać z daleka !!!. Jedyny plus wypłaty wypłacane terminowo.

niezainteresowany

zainteresowany może być chyba tylko desperat. robota na przeczekanie

Kamila
@niezainteresowany

Dokładnie tak

Alicja
@Kamila

W sensie tez ci się nie podoba praca? A czemu niby? Bo rozumiem ze na ten komentarz odpowiadasz o desperacji

Wiktoria

Czy w Plastic Omnium Auto przyjmują obecnie praktykantów lub stażystów? Jeśli tak to jak długo trwają praktyki/staż? Czy są płatne oraz czym można się na nich zajmować? Czy inni pracownicy chętnie dzielą się swoją wiedzą? Jak wiele można się nauczyć?

@Wiktoria

Tu nie wiem ale widziałam kiedyś że na staż do fabryki plastików na Wyczółkowskiego można zapytać. Jeżeli można podpowiedzieć i tu by się nie udało. :) Pozdrawiam

Joanna

W Plastic Omnium Auto w Gliwicach są wytwarzane zderzaki (Fiat 500, Ford KA, Opel Astra 3, Opel Corsa, Volkswagen Up! i Caddy), spoilery (Fiat 500 i Volkswagen Scirocco), deski rozdzielcze (Fiat 500 oraz Ford KA), inne elementy wewnętrzne (Forda Fiesta, Jaguar XJ i Opel Astra IV) oraz nakładki progu (Audi TT i TTS, Fiat 500 oraz BMW X1).

Bazyl
@Joanna

Połowa z tego już dawno jest nie produkowana, albo leci co jakiś czas malowane na primer na części zamienne, od paru lat już są nowe projekty, więc już trochę Pani nie w temacie

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Plastic Omnium Auto Sp. z o. o na stanowisko Praktykant / Stażysta w dziale Inżynierii Produktu? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Alina12

Co oznacza skrót MOI i MOD ?

skojarzony plik MOI, jest przechowywany w formacie pliku MOD

@Alina12

Rozszerzenie pliku MOI jest najczęściej związane z plikami tworzonymi przez różne kamery wideo JVC. Pliki te zawierają informacje o znaczniku czasu i inne szczegóły pliku dla powiązanego pliku wideo MOD lub TOD. Pliki zawierające rozszerzenie pliku MOI nie zawierają żadnych rzeczywistych danych wideo. Rzeczywisty plik wideo, z którym jest skojarzony plik MOI, jest przechowywany w formacie pliku MOD lub TOD. Plik MOI zawiera tylko takie informacje, jak znacznik czasu wideo i kodek wideo, który jest podłączony do plików MOD lub TOD. Pliki MOD lub TOD to pliki, które przechowują rzeczywiste dane wideo.

MOD-modyfikacja systemu komunistycznego

@Alina12

MOI to format plików komputerowych używany głównie do reprezentowania informacji. Pliki MOI są powiązane z plikami MOD lub TOD , których zawartość reprezentują. Są używane głównie w kamerach JVC i Canon.

Systemu komputerowego

MOD-modyfikacja systemu komputerowego.

Alina12

Dzięki.

Toto
@Alina12

Spytaj kierownika, a nie czytaj tych wygoglowanych pierdół

Kamila

Czy w Plastic Omnium Auto dba się o integrację pracowników? Pytam o spotkania integracyjne, wyjazdy- oczywiście nie w obecnej chwili, ale normalnie. Ktoś wie?

Joanna

Prezent bo może się da uratować jakoś ten zakład i będzie Pani z kadr I.Cz trochę łatwiej. Pozdrawiam Życzę wszystkiego dobrego

Joanna

Modernizacja mieszalni farb i lakierów w Plastic Omnium Auto – Gliwice. Nie mam linka ale pod tym tytułem jest mieszalnia farb do lakierni .

@Joanna

Postaramy się tym razem !!!Walił m twą sąsiadkę i wiem jakie masz lewe ręce do roboty i jakim jesteś budowniczym !!!!

@Piotr

Ja tu robię prezent dla Pani z kadr z tego zakładu. Cudowna kobieta. Oczywiście między czasie. I na imię mam Joanna. Nie pracuję w tym zakładzie.

@Piotr

Ja się z takim nawet nie zapoznaję

Joanna

Plastic Omnium Auto Exteriors w Kleszczowie są produkowane zderzaki do takich modeli jak Opel Astra IV HB5FL i HB5, Cascada, Skoda Superb, Skoda Yeti.

Joanna

Ja ambitna jestem i napisałam co produkują dokładnie:)

Joanna

PLASTIC OMNIUM AUTO INERGY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Lubuskie 35milionów

PLASTIC OMNIUM AUTOMOTIVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Upadło

Joanna

ul. AL. JANA NOWAKA-JEZIORAŃSKIEGO 1/--- 44-164 KLESZCZÓW ŚLĄSKIE (Oby dwa podchodzą pod adres powyżej) Siedziba -Francja.

Joanna

PLASTIC OMNIUM AUTO EXTERIORS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 2021-04-08 34 350 000,00 ZŁ-kapitał zakładowy

Joanna

PLASTIC OMNIUM AUTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Wpis 2021-02-26 Kapitał zakładowy: 5050,00

Basia

Szkoda że cię na badania psychiatryczne nie skierował

Sss

Boże nie wiedziałem że nawet zakłady produkcyjne mają swoich psycho-fanow

Ewelina

Dlatego ciagle szukam :) głupiej.... jak wy :)

Młody

Człowieku zrozum im lepszy, wydajniejszy to aż miło na sercu :) człowieku nie da się tak !!!!

Jo

Profesionalizm :) może cię wysłać z papierami w las jak niektórzy kierownicy wiec uważajcie :(

Ogaz

Widać skąd się wywodzisz skoro tyle wiesz o patologi ????????????????????????

Ogaz

A ciebie szlak trafia bo ciebie wszyscy mają w (usunięte przez administratora) !!!!!!

Ogaz

Ale ty tępa jesteś - towarzystwo rządowe dobre chyba kolegów w klinice psychiatrycznej

Ogaz

Ja tam nie pracuje ,a pracują tam madrzejsze osoby niż ty i współczuję im jak przychodzą tam takie osoby jak ty Masakra

Ogaz

To powinnaś być inteligenta a patrząc co tu wypisujesz to jakoś nie mogę tego powiedzieć ,normalne osoby mają swoje życie a nie życie na jakiś blogu jakieś firmy porażka kończę z tobą rozmowę bo mi ręce opadają jak czytam to co piszesz ,powodzenia może kiedyś będziesz mądrzejsza

Ogaz

Żal mi ciebie kobieto ,żyj sobie w tym patologicznym życiu i urojenia osobowości życzę powodzenia już nawet nie chce mi się komentować twojej osoby Porażka

Zostaw merytoryczną opinię o Plastic Omnium Auto Sp. z o. o - Gliwice

• Jak się pracuje w Plastic Omnium Auto Sp. z o. o?

Zobacz opinie na temat firmy Plastic Omnium Auto Sp. z o. o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plastic Omnium Auto Sp. z o. o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 9 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Plastic Omnium Auto Sp. z o. o