Opinie o Plastic Omnium Auto Sp. z o. o w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Plastic Omnium Auto Sp. z o. o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Plastic Omnium Auto Sp. z o. o o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plastic Omnium Auto Sp. z o. o w Gliwice

Za czasów Plastala było ok pod każdym względem a jak przejęły te pajace z Po to cyrki się zaczęły Ci mądrzejsi odeszli i zostały same ciolki od wtrysku po montaż, ludzie bez minimalnej wiedzy o prowadzeniu takiego zakładu i jeszcze ten Bartuś d...l nieprzecietny

Karol

Mam zamiar aplikować. Może podpowiecie coś nowemu?

Czarna:)

Nie odpowiadają Ci przełożeni w Plastic Omnium zawsze możesz zmienić pracę.Jeżeli tak tam strasznie to po co tam pracujesz?????

xyz

Kadry powinny się zająć tymi co po imieniu wymienaja i oczerniaja ludzi.Czy ktoś się zastanowił że może komuś zniszczyć życie ,takimiwpisami.

@Czarna:)

Hej . Tak można zrobić czyli się zwolnić ja tak zrobiłem ,ale wielu nie moze sobie pozwolic na przerwę miedzy jedna a druga pracą więc muszą zasuwać w Omnium więc gadanie jak Ci nie pasuje to sie zwolnij jest zagraniem ponizej kolan bo czemu to brygadzista ma sie nie zmienić zwłaszcza ten co czesto na to nie zasługuje żeby nim być . To tyle .

kaai

Jak im nie pasuje niech się zatrudnią w Stokrotce, tam każdego zatrudnią bo brakuje chętnych do pracy. Ludzie, którzy się nie zwalniają z pracy na którą narzekają są niedojdami życiowymi i dla nich narzekanie jest jak oddychanie

@kaai

no cóż widać po twoim przykładzie że natura była dla ciebie łaskawa pozwalając ci swobodnie oddychać,w moim odczuciu tacy jak ty marnują tlen wydychając dwutlenek węgla zatruwając zdrową atmosferę wokół!!! tyczy sie to do " były pracownik" !

Asia

Hej chciała bym złożyć do was CV macie może jakieś przyjęcia na produkcję lub magazyn?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Plastic Omnium Auto Sp. z o. o na stanowisko Praktykant / Stażysta w dziale Inżynierii Produktu? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

premia to 250 brutto a na rękę z dwoma sobotami netto mam 2340.

Franczesko

Robota jak robota jeżeli ktoś chce robić to będzie robił a jeżeli ktoś jest leser to zawsze mu będzie źle są dni gorsze i lepsze ale nie ma tragedii...

Ja akurat pracuje w tej firmie w lubelskim oddziale od ponad roku. Było na prawdę super ale w ostatnich miesiącach sytuacja się dramatycznie popsuła. Są problemy z wyjściem na papierosa pracownicy nie mogą rozmawiać między sobą o radiu czy słuchawkach zapomnijcie . Jak by tego było mało traktują człowieka jak niewolnika i zdążyły się zwolnienia z powodu choroby ogólnie kierownik filii nie ma za grosz szacunku dla drugiego człowieka przez to wszystko zastanawiam się nad zmiana zakładu pracy .jeśli chodzi o zarobki po odliczeniu obiadów wychodzi około 2 czasem ledwo 2 .pozdrawiam i nie polecam

@anonymous

Hej :) A oddychać można ?

@anonymous

Nie tak tylko na przerwie

@anonymous

Hej;) a ja uciekłem z OP chociaż ale wiele osób chwali sobie ta pracę z tym że są to Ci którzy mają znajomości albo nic innego nie potrafią oprócz powtarzania tych samych ruchów przez osiem godzin .

NickNolte

Wiecie może jak wygląda praca dla kierowcy? Podobno szukali.

Alicja

Przypominamy o zamieszczaniu komentarzy na temat pracy w Plastic Omnium Auto Sp. z o. o, warunków w firmie. Komentarze muszą spełniać wymogi Regulaminu forum. Nie mogą dotyczyć konkretnych osób ani zawierać pomówień.

TOBIASZ
@Alicja

Warunki fatalne. Upał a brakuje dystrybutorów z wodą. Zmuszanie do nadgodzin, złe traktowanie, fatalne wynagrodzenie za pracę w nocy i dni wolne. Liderzy bez pojęcie w dziwnych relacjach z kierownikiem zmiany. Tendencyjne oceny pracownicze. Dramat nie polecam.

Ona2003
@TOBIASZ

Zgadzam się z Tobą w stu procentach też tam pracowałam, nie idźcie tam to syf

heh
@Alicja

Alicjo wszyscy co mądrzejsi dawno z tamtad pouciekali a zostali tam ludzie którzy takich posad nie znajda nigdzie indziej i za takie pieniądze bo padaja na testach na intelgiencje i wiedze o swojej niby dziedzinie :) takie to wynalazki pracuja w PO

Lubię pracować lubię pracować

U nas najwięcej swobody mają Ci, którzy pracują na umowę zlecenie. Nie mają prawa do L4, ale za to mają pozostałe prawa. Jeśli firma chce Cię przygarnąć pod skrzydła, to otrzymasz w prezencie premię stażową około 300 złotych brutto. Na drugie trzysta trza czekać około pięć lat. Za te smakołyki zakład oczekuje od Ciebie lojalności. Czyli pracy 11.11., 1. 05., 3.05., 6. 01. Słowem jeśli lubisz pracować, to tutaj kiedyś dogryziesz się do 3900 co miesiąc.

Jak komuś nie jest po drodze z dobrą pracą to nie może chwalić firmy, proste!!

Polerka

Kryspin . .. śmieszna osoba i ten jego (usunięte przez administratora) Major ... brak słów . ... brak komentarza.

MARU 11

kerovnik ASIA Baran ona koza ktob zwolniv powidzal nai martin zvolne ty kerovnicky

Szukający pracy

Cześć wszystkim mam pytanie dla was szukam pracy jakie firmy proponujecie, chodzi mi o dobre warunki i zarobki?

Gonzol70

Ja pracuję w tej firmie ale w Anglii i jest super

@Gonzol70

Gonzol napisz mi w jaki sposób idzie się dostać tam gdzieś jesteś?

czlowiekzgliwic

Jeden z najgorszych zakładów w Gliwicach. Gorsze jest chyba tylko Tenneco. Niskie płace, duże wymagania i brak szacunku do pracownika. Szkoda czasu na tą firmę w innych zakładach "na strefie" płacą więcej. Pozdrawiam kochani i nie pchajcie się tam.

mało ważne
@czlowiekzgliwic

hmm. znam kilka zakładów gdzie płacą mniej... Nikt tu nikogo na siłę nie trzyma, a co ciekawe to narzekają Ci co pracują ponad 10 lat....

marek
@mało ważne

a żaden z was nie napisze ile ma na rękę czyli netto , większości nie wie co to [netto-brutto] boicie się? wstydzicie się?

Ona2003
@czlowiekzgliwic

Pracowałam tam dość długo, nie polecam ludzi traktują jak śmieci i do tego śmieszna kasa

Jolka

Witam. CHCIAŁABYM PIDJAC PRACĘ W TEJ FIRMIE...PROSZE POMÓŻCIE I POWIEDZCIE CZY WARTO....JAK ZAROBKI....CZY W WEEKENDY TEŻ ROBICIE?? Z GÓRY DZIĘKUJĘ ????

kulfon
@Jolka

jesli jest weekend lub nadgodziny to sa one OBOWIĄZKOWE kasa jakies 2 tysiace bezweekendu

Nie martwcie się w przyszłym roku będą tu sami ukraińcy moi kochani i na deser 4 brygadóweczka

Plastikowy

Współpraca z Chińczykami pozwoliłaby zwiększyć obroty. Czekamy

@Plastikowy

kmiec ma robote po znajomosci, tak to potem wyglada jak sie nie umie pracowac ludzmi a m sie staowisko. Polacy odchodza i nie przychodpza do syfu a ukraincy wszedzie wejda

UCIEKAJCIE Z TEGO SYFU 70% ZAŁOGI TO UKRAIŃCY !!!!!

Jasny

Owszem jest dużo osób z Ukrainy ale to nic gdyż zdecydowana większość to spoko ludzie. Gorzej się robi gdy jadą do domu, bo wtedy może być mniej osób

john
@Jasny

oczywiscie ze sa spoko historia pokazała jacy sa zreszta sadze ze albo masz kompletny brak mózgu albo jestes az tak nie ogarniety intelektualnie!

Jasny
@john

Historia pokazała jacy są, czyżby ominęła mnie jakaś rewelacja?

JEDEN WIELKI SYF

Kochani ludzie francuzi się z was śmieją według przepisów prawa pracy maksymalnie można wyrobić 32 nadgodziny miesięcznie czyli 4 soboty. W tygodniu nadgodziny nie mogą być planowane. Tyracie jak woły bo godzicie sie na wszystko a wasi przełożeni intelektualni idioci na tym bazują zmuszając was do pracy w godzinach nadliczbowych. Firma jest spalona bo bazuje już jedynie na taniej sile roboczej z ukrainy. Szeregowy pracownik ma jedynie wykonać swoją pracę a pracownicy wyższego szczebla mają tak organizować pracę aby nie była uciążliwa dla ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Plastic Omnium Auto Sp. z o. o - Gliwice

• Jak się pracuje w Plastic Omnium Auto Sp. z o. o?

Zobacz opinie na temat firmy Plastic Omnium Auto Sp. z o. o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plastic Omnium Auto Sp. z o. o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 9 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Plastic Omnium Auto Sp. z o. o